Farbowanie henną - część IV - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-08, 21:55   #121
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Angelina - bardzo fajnie wyszło - mi się podoba a na 2 zdjęciu
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-09, 10:21   #122
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Wlasnie te drugie zdjecie najlepiej oddaje moj kolor. Najgorsze te odrosty bo nic a nic sie nie wyrownuje:/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-09, 15:47   #123
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cytat:
Napisane przez coperfildo Pokaż wiadomość
Agniesia 666- ale Ty masz piękne naturalki mm. Kolorowałaś czystą henna czy zmiksowałać z cassia np?
haha dzięki, nie narzekałam na naturalki ale już zaczęłam siwieć więc zdecydowałam się na hennę. Tylko na tamtym zdjęciu jest kolor tuż po 1szym farbowaniu tą henną. Po 5tym kolor znacznie ściemniał, wyglądał tak (światło sztuczne, lampa)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg atj-sc 358.jpg (146,4 KB, 166 załadowań)
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 10:24   #124
magia0804
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 13
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cześć dziewczyny! Pisałam już w innym wątku, ale ciągle mam wątpliwości (pierwszy raz z henną), a że widzę tu prawdziwe specjalistki to zdecydowałam się wypisać moje wątpliwości również w tym miejscu
Kupiłam henne khadi jasny brąz, ale tak czytam i czytam i chyba jednak kupię ciemny brąz, bo obawiam się, że przy jasnym wyjdą z rudym albo czerwonym refleksem, a chciałabym tego uniknąć. Od kilku lat traktowałam je tylko szmponem do 24 myć (jasny brąz, który wychodził mi ciemny, raczej chłodny). Już dawno nic z nimi nie robiłam i są po prostu nijakie, wypłukane,nie błyszczą, są bardzo matowe i nie wyglądają zdrowo.
Mam takie pytanie, czy jeśli ciemny brąz wyjdzie mi jednak za ciemny, to czy po pewnym czasie mogę je zafarbować jasnym brązem? Jaki efekt mogę wtedy osiągnąć?
Myślałam jeszcze o innej ewntualności: kupiś ciemny i wymieszać z posiadanym już jasnym brązem. Robiła może któraś z Was tak?
Będę wdzięczna za porady, sugestie i pomysły
magia0804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 13:53   #125
coperfildo
Raczkowanie
 
Avatar coperfildo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 159
Dot.: Farbowanie henną - część IV

krotkie pytanka przed jutrzejszym farbowaniem:

1. Probowal ktos odrazu umyc wlosy po farbowaniu? (ma to podobno zachamowac rozwoj i przyciemnienie koloru)
2. dodawal ktos kurkumy? przesusza?
3. na ile odstawiliscie henne z alma i jatropha (producent mowi zeby odrazu klasc)
4. dodanie do mieszanki adwokado i karite jest dobrym pomyslem? (chce uzyskac intensywny kolor)
5. jaki najlepszy olej na hennowy susz
__________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba - odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."
coperfildo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 14:20   #126
magia0804
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 13
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cytat:
Napisane przez magia0804 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Pisałam już w innym wątku, ale ciągle mam wątpliwości (pierwszy raz z henną), a że widzę tu prawdziwe specjalistki to zdecydowałam się wypisać moje wątpliwości również w tym miejscu
Kupiłam henne khadi jasny brąz, ale tak czytam i czytam i chyba jednak kupię ciemny brąz, bo obawiam się, że przy jasnym wyjdą z rudym albo czerwonym refleksem, a chciałabym tego uniknąć. Od kilku lat traktowałam je tylko szmponem do 24 myć (jasny brąz, który wychodził mi ciemny, raczej chłodny). Już dawno nic z nimi nie robiłam i są po prostu nijakie, wypłukane,nie błyszczą, są bardzo matowe i nie wyglądają zdrowo.
Mam takie pytanie, czy jeśli ciemny brąz wyjdzie mi jednak za ciemny, to czy po pewnym czasie mogę je zafarbować jasnym brązem? Jaki efekt mogę wtedy osiągnąć?
Myślałam jeszcze o innej ewntualności: kupiś ciemny i wymieszać z posiadanym już jasnym brązem. Robiła może któraś z Was tak?
Będę wdzięczna za porady, sugestie i pomysły
I jeszcze jedno: mam maskę kallos latte. Będzie dobra jako dodatek do henny?
magia0804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 23:21   #127
coperfildo
Raczkowanie
 
Avatar coperfildo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 159
Dot.: Farbowanie henną - część IV

kallos, to proteiny, wiec chyba dac lepiej cos odzywczego, ale specjalistka nie jestem jak widzisz.
__________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba - odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."
coperfildo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 08:27   #128
atunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 274
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Możecie coś doradzić?
Moja henna (khadi ciemny orzech) ciągle jest na włosach i nie chce frania mnie opuścić. Jestem "mysią" blondynką i odrosty są już spore, chcę wrócić do blondu, choćby mysiego
W momencie zwątpienia (a mam już 2 kolory - to se można wyobrazić co mam na łbie) malnęłam włosy zmywalnym garnierem (ileś tam myć) i henna chyba się z nim polubiła, bo nawet szampony przeciwłupieżowe nie dają rady zedrzeć tego cholerstwa.
Ścinać włosów też bym nie chciała, bo miałabym jeża ok. 10 cm
Co robić, jak rzyć? Pielgrzymka po fryzjerach -> odarcie mnie z kupy szmalu i nieśmiertelny tekst: nie ma gwarancji <- ryli?
atunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 10:15   #129
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cytat:
Napisane przez atunia Pokaż wiadomość
Możecie coś doradzić?
Moja henna (khadi ciemny orzech) ciągle jest na włosach i nie chce frania mnie opuścić. Jestem "mysią" blondynką i odrosty są już spore, chcę wrócić do blondu, choćby mysiego
W momencie zwątpienia (a mam już 2 kolory - to se można wyobrazić co mam na łbie) malnęłam włosy zmywalnym garnierem (ileś tam myć) i henna chyba się z nim polubiła, bo nawet szampony przeciwłupieżowe nie dają rady zedrzeć tego cholerstwa.
Ścinać włosów też bym nie chciała, bo miałabym jeża ok. 10 cm
Co robić, jak rzyć? Pielgrzymka po fryzjerach -> odarcie mnie z kupy szmalu i nieśmiertelny tekst: nie ma gwarancji <- ryli?
Fryzjer nie zdejmie henny, to nie farba. Istotne też jest ile razy hennowałaś i czy została sama henna czy indygo też. Daj fotkę , może coś poradzimy. Na zmywalnego garniera -możesz spróbować olejami zmyć.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 10:54   #130
smietanaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 27
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cześć dziewczyny!
Mam problem, lata temu kupyałam i malowałam włosy henną. Jednak teraz nie mogę jej nigdzie znaleźć, a byłąm z niej bardzo zadowolona. Dostawało się samą tą henne w sypkiej formie i było trzeba zniej zrobić papkę - tam się chyba letniej wody dodawało. Po nałożeniu na głowę ja w tym spałam, z tego co pamietam było trzeba trzymać na głowie między 6, a 12 godzin, pod siatką i ręcznikiem. Nie dość, że kolor był piękny i długotrwały to jeszcze włosy bardzo odżywione. Czy ktoś może korzysta z czegoś takiego bądź zna nazwę? Szukam, szukam i nic nie mogę znaleźć, a bardzo mi zalezy, a z tej sklepowej (nie pamiętam nazwy) jestem strasznie nie zadowolona i chcę się jej pozbyć i nie korzystać z niej.

Z góry dzięki!
__________________
"Świat jest mały, ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku."

poprawa MATURA 2011
Polski PR
Angielski PR
Geografia PR

Historia Sztuki PR moooże :p


KULTUROZNAWSTWO!

Studia? Chcę na Filologię Fińską lub Norweską!
smietanaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 13:57   #131
Aarion
Zadomowienie
 
Avatar Aarion
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 195
GG do Aarion
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cytat:
Napisane przez smietanaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Mam problem, lata temu kupyałam i malowałam włosy henną. Jednak teraz nie mogę jej nigdzie znaleźć, a byłąm z niej bardzo zadowolona. Dostawało się samą tą henne w sypkiej formie i było trzeba zniej zrobić papkę - tam się chyba letniej wody dodawało. Po nałożeniu na głowę ja w tym spałam, z tego co pamietam było trzeba trzymać na głowie między 6, a 12 godzin, pod siatką i ręcznikiem. Nie dość, że kolor był piękny i długotrwały to jeszcze włosy bardzo odżywione. Czy ktoś może korzysta z czegoś takiego bądź zna nazwę? Szukam, szukam i nic nie mogę znaleźć, a bardzo mi zalezy, a z tej sklepowej (nie pamiętam nazwy) jestem strasznie nie zadowolona i chcę się jej pozbyć i nie korzystać z niej.

Z góry dzięki!
to co opisujesz to właśnie henna, każda ma postać proszku i każdą trzyma się min 2 godz. Ja polecam czystą BAQ od pola henny

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Cytat:
Napisane przez magia0804 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Pisałam już w innym wątku, ale ciągle mam wątpliwości (pierwszy raz z henną), a że widzę tu prawdziwe specjalistki to zdecydowałam się wypisać moje wątpliwości również w tym miejscu
Kupiłam henne khadi jasny brąz, ale tak czytam i czytam i chyba jednak kupię ciemny brąz, bo obawiam się, że przy jasnym wyjdą z rudym albo czerwonym refleksem, a chciałabym tego uniknąć. Od kilku lat traktowałam je tylko szmponem do 24 myć (jasny brąz, który wychodził mi ciemny, raczej chłodny). Już dawno nic z nimi nie robiłam i są po prostu nijakie, wypłukane,nie błyszczą, są bardzo matowe i nie wyglądają zdrowo.
Mam takie pytanie, czy jeśli ciemny brąz wyjdzie mi jednak za ciemny, to czy po pewnym czasie mogę je zafarbować jasnym brązem? Jaki efekt mogę wtedy osiągnąć?
Myślałam jeszcze o innej ewntualności: kupiś ciemny i wymieszać z posiadanym już jasnym brązem. Robiła może któraś z Was tak?
Będę wdzięczna za porady, sugestie i pomysły
rozumiem, że chodzi ci o położenie mieszanki khadi jasny brąz na ten ciemny, tak? pamiętaj, że henną nie da rady rozjaśnić koloru który jest już na włosach, a jeżeli używasz brązów to te mieszanki zawierają indygo, więc jeśli będziesz chciała rozjaśniać chemicznie to mogą ci wyjść zielone bądź niebieskawe
__________________
Walenie głową w mur to czynność o dużym znaczeniu poznawczym: uzmysławia ona walącemu siłę muru w sposób niezwykle dobitny i plastyczny - inaczej znałby ją tylko ze słyszenia.
Aarion jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 17:48   #132
magia0804
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 13
Dot.: Farbowanie henną - część IV



---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------



rozumiem, że chodzi ci o położenie mieszanki khadi jasny brąz na ten ciemny, tak? pamiętaj, że henną nie da rady rozjaśnić koloru który jest już na włosach, a jeżeli używasz brązów to te mieszanki zawierają indygo, więc jeśli będziesz chciała rozjaśniać chemicznie to mogą ci wyjść zielone bądź niebieskawe[/QUOTE]

Tak, myślałam o położeniu jasnego na ciemny. Oczywiście jak ciemny się wypłucze. Już sama nie wiem co robić, ale chyba zdecyduję się ostatecznie na ten ciemny Ale rozjaśniać chemicznie nie chcę. Raz w życiu miałam jasne włosy i nie czułam się dobrze jako blondynka. Dzięki za odpowiedź

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez coperfildo Pokaż wiadomość
kallos, to proteiny, wiec chyba dac lepiej cos odzywczego, ale specjalistka nie jestem jak widzisz.
Mam jeszcze Garnier awokado i karite. Może ta? Albo doradźcie co kupić Czuję, że bez odżywki nie rozczeszę kołtuna

Edytowane przez magia0804
Czas edycji: 2013-12-11 o 17:40
magia0804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 19:37   #133
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Farbowanie henną - część IV

dziewczyny muszę zamówić henne a nie mogę znaleźć pole henny na allegro ;(
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 19:48   #134
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
dziewczyny muszę zamówić henne a nie mogę znaleźć pole henny na allegro ;(
wpisz 'henna baq' jedyna jest chyba

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez magia0804 Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno: mam maskę kallos latte. Będzie dobra jako dodatek do henny?
ja robię glossa na kallosie latte i się ładnie robi. raz dodałam chyba z łyzke do mieszanki na pełnym hennowaniu, wszystko spoko.
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-12, 01:31   #135
coperfildo
Raczkowanie
 
Avatar coperfildo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 159
Dot.: Farbowanie henną - część IV

no ja juz po farbowaniu. Farbe zgodnie z instrukcja polozylam od razu. Pomieszalam hhadi z woda, AiK, kurkuma i cynamonem. Wyszlo w sumie jak sie spodziewalam. Na probie z 2h trzymaniem henna nie chwycila mi odrostow, za to jak polozylam calosc na 4h to wyszly jasniejsze w tamtym miejscu, gdzie bylo podwojnie. Kusi mnie zeby polozyc jeszcze raz na calosc zeby miec taka dosc intensywna rudosc <3 Chyba nie ma przeciwskazan do farbowaniu dzien po dniu?
Ogolnie jestem zadowolona, podejrzewam ze taki samy efekt bym dostala z farb chemicznych. No i zapach mi sie podoba, przypomnialy mi sie wakacje u babci
Fotki wstawie jak dojda.
__________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba - odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."
coperfildo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-12, 08:31   #136
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cytat:
Napisane przez magia0804 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze Garnier awokado i karite. Może ta? Albo doradźcie co kupić Czuję, że bez odżywki nie rozczeszę kołtuna
Gluta z siemienia lnianego możesz dorzucić.
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-12, 14:22   #137
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cytat:
Napisane przez coperfildo Pokaż wiadomość
no ja juz po farbowaniu. Farbe zgodnie z instrukcja polozylam od razu. Pomieszalam hhadi z woda, AiK, kurkuma i cynamonem. Wyszlo w sumie jak sie spodziewalam. Na probie z 2h trzymaniem henna nie chwycila mi odrostow, za to jak polozylam calosc na 4h to wyszly jasniejsze w tamtym miejscu, gdzie bylo podwojnie. Kusi mnie zeby polozyc jeszcze raz na calosc zeby miec taka dosc intensywna rudosc <3 Chyba nie ma przeciwskazan do farbowaniu dzien po dniu?
Ogolnie jestem zadowolona, podejrzewam ze taki samy efekt bym dostala z farb chemicznych. No i zapach mi sie podoba, przypomnialy mi sie wakacje u babci
Fotki wstawie jak dojda.
Kolor jest bardziej intensywny tuż po zmyciu henny, potem blednie i henna utlenia się = ciemnieje. Jak położysz na całość drugi raz to jaśniej nie będzie.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-12, 19:10   #138
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farbowanie henną - część IV

dziś doszła do mnie henna - zaraz przygotuję i odstawię do jutra - na przynajmniej 20 godzin dawno nie hennowałam bo na chwilę zdradziłam rudy ale z pokorą wróciłam
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 09:31   #139
atunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 274
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Fryzjer nie zdejmie henny, to nie farba. Istotne też jest ile razy hennowałaś i czy została sama henna czy indygo też. Daj fotkę , może coś poradzimy. Na zmywalnego garniera -możesz spróbować olejami zmyć.
Hej, cyknęłam foty bez lampy - wstyd mi że z takim czymś teraz ganiam.
Włosów już nie robiłam henną, tylko ten jeden raz i jedna farba, potem skupiłam się na zmyciu tego szajstwa.

DSC02892.jpg DSC02891.jpg DSC02890.jpg DSC02889.jpg

Pienknie, co nie?
atunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-13, 10:50   #140
Aarion
Zadomowienie
 
Avatar Aarion
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 195
GG do Aarion
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cytat:
Napisane przez atunia Pokaż wiadomość
Hej, cyknęłam foty bez lampy - wstyd mi że z takim czymś teraz ganiam.
Włosów już nie robiłam henną, tylko ten jeden raz i jedna farba, potem skupiłam się na zmyciu tego szajstwa.

Załącznik 5508536 Załącznik 5508537 Załącznik 5508538 Załącznik 5508539

Pienknie, co nie?
próbowałaś do szamponu przeciwłupieżowego dodać łyżeczkę sody?
Anwen umieszczała też niedawno na blogu przepis na maseczkę która pomaga wypłukać kolor
__________________
Walenie głową w mur to czynność o dużym znaczeniu poznawczym: uzmysławia ona walącemu siłę muru w sposób niezwykle dobitny i plastyczny - inaczej znałby ją tylko ze słyszenia.
Aarion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 13:01   #141
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Farbowanie henną - część IV

W następnym tygodniu zamierzam znowu nałożyć henne z pola henny
Myślicie że jak zafarbuje się we wtorek wieczorem, bede trzymac 5 h spłukam a włosy umyje dopiero w sobote to nie za późno?
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 14:38   #142
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cytat:
Napisane przez atunia Pokaż wiadomość
Hej, cyknęłam foty bez lampy - wstyd mi że z takim czymś teraz ganiam.
Włosów już nie robiłam henną, tylko ten jeden raz i jedna farba, potem skupiłam się na zmyciu tego szajstwa.

Załącznik 5508536 Załącznik 5508537 Załącznik 5508538 Załącznik 5508539

Pienknie, co nie?
To co widać to prawdopodobnie nie henna, a indygo (niebieski barwnik, który tez wchodzi w skład khadi brąz). Niestety soda nie wiem czy podziała , bo indygo lubi zasadowe środowisko (i ktoś tu już dodawał jej do indygo żeby złapało).
Ja sprobowałabym wit c (rozpuszczoną) na pasemku lub aspirynę .
A na wszelki wypadek drugie pasemko sodą potraktuj. Któreś musi zadziałać :P
Oczywiscie rozjaśniacze nie wchodza w grę.

Przejrzyj jeszcze te wątki tu używano zarówno płukanek jak i dekoloryzatora effasor, może coś pomoże.


---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
W następnym tygodniu zamierzam znowu nałożyć henne z pola henny
Myślicie że jak zafarbuje się we wtorek wieczorem, bede trzymac 5 h spłukam a włosy umyje dopiero w sobote to nie za późno?
Nie, ale z resztkami blotka będziesz tyle chodzić?

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2013-12-13 o 14:54
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 17:57   #143
gusia825
Raczkowanie
 
Avatar gusia825
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 422
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cytat:
Napisane przez atunia Pokaż wiadomość
Hej, cyknęłam foty bez lampy - wstyd mi że z takim czymś teraz ganiam.
Włosów już nie robiłam henną, tylko ten jeden raz i jedna farba, potem skupiłam się na zmyciu tego szajstwa.

Załącznik 5508536 Załącznik 5508537 Załącznik 5508538 Załącznik 5508539

Pienknie, co nie?
Spróbuj olejów na bazie olejów mineralnych np. parafiny (Dabur Vatika). Mi bardzo mocno spłukało indygo, którym farbowałam przez rok włosy na ciemny brąz
__________________
Eliza, 22.02.2015, 3640g
gusia825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 18:06   #144
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farbowanie henną - część IV

nałożyłam właśnie hennę - odstała prawie 24 godziny
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 18:26   #145
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość

Nie, ale z resztkami blotka będziesz tyle chodzić?
Dobrze wypukam i myślę, ze nic nie zostanie, tylko nie będę myć
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 08:43   #146
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
nałożyłam właśnie hennę - odstała prawie 24 godziny
ja Ci zaraz zdradze rudość!!!
i jak wyszło?
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 11:07   #147
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
nałożyłam właśnie hennę - odstała prawie 24 godziny

I jak efekt? Ja dopiero przed świętami będę farbować.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 11:44   #148
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farbowanie henną - część IV

dobrze wyszło wieczorem zdjęcia wrzucę
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 19:45   #149
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farbowanie henną - część IV

nie wiem co mi odbiło żeby zdradzić rudość
zdjęcia z wczorajszego hennowania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 004.jpg (143,2 KB, 68 załadowań)
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 21:22   #150
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Farbowanie henną - część IV

fajno poka jeszcze w swietle dziennym. czym robiłaś? henna naturalną czy jakieś mikstury?
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-09 08:36:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:46.