Ech, zdesperowana nastolatka ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-20, 18:13   #1
Ann02
Przyczajenie
 
Avatar Ann02
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomości: 3
Wyślij wiadomość przez Yahoo do Ann02

Ech, zdesperowana nastolatka ;)


Hey dziewczyny,
jestem na forum całkiem świeżutka, założyłam konto jakieś 15min temu. Mój problem tkwi w tym że nie umiem tak jakby zadbać o siebie jak taka prawdziwa kobieta. Oczywiście codzienna higiena to podstawa, no ale same rozumiecie ze nie tylko o to chodzi.
Mam prawie 18lat, mam świetnego faceta, super szkołę, świetny kontakt z rodzicami i fajnych znajomych, jednak jest mi źle ze sobą.
Chciałabym być zgrabniejsza (chyba 80% populacji ma ten problem) bardziej kobieca, nie mam pojęcia jak się czesać, jak malować i co ubierać by być taką prawdziwą laską. Może dacie kilka rad, wskazówek by poczuć się 100% kobietą?

P.S. Załączam kilka zdjęć, jednak nie do końca wiem jak to się robi także nie bijcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10..jpg (170,8 KB, 239 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13..jpg (155,8 KB, 267 załadowań)
Ann02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 18:37   #2
Flossy15
Rozeznanie
 
Avatar Flossy15
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 645
Dot.: Ech, zdesperowana nastolatka ;)

moim zdaniem jestes bardzo ladna i nie musisz nic zmieniac, jesli juz strasznie chcesz jakiejs zmiany to zafunduj sobie jakis fajny, ciekawy makijaz i tyle, ja nie widze tu zadnych problemow
Flossy15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 18:42   #3
erratic
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 536
Dot.: Ech, zdesperowana nastolatka ;)

Cytat:
Napisane przez Ann02 Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny,
jestem na forum całkiem świeżutka, założyłam konto jakieś 15min temu. Mój problem tkwi w tym że nie umiem tak jakby zadbać o siebie jak taka prawdziwa kobieta. Oczywiście codzienna higiena to podstawa, no ale same rozumiecie ze nie tylko o to chodzi.
Mam prawie 18lat, mam świetnego faceta, super szkołę, świetny kontakt z rodzicami i fajnych znajomych, jednak jest mi źle ze sobą.
Chciałabym być zgrabniejsza (chyba 80% populacji ma ten problem) bardziej kobieca, nie mam pojęcia jak się czesać, jak malować i co ubierać by być taką prawdziwą laską. Może dacie kilka rad, wskazówek by poczuć się 100% kobietą?

P.S. Załączam kilka zdjęć, jednak nie do końca wiem jak to się robi także nie bijcie
nie wiem czemu ale widziałabym Cię w takiej odważnej,wyrazistej grzywce na skos Kolor włosów fenomenalny nic bym nie zmieniała.
figurę masz zgrabną nie przesadzaj napewno ślicznie Ci jest w wyrazistych kolorach ja mam duże uda więc nóg nie pokazuje za to ubieram bluzeczki z dużym dekoltem :P musisz znaleźć sposób by pokazać swoją kobiecość. jak się czesać ? wiadomo, że prawie każdemu najbardziej pasują rozpuszczone włosy. A Twoje są naprawdę śliczne
Jak się malować ? smoky eyes czy jakoś tak :P niestety w dziedzienie makijażu jestem kompletną nogą, ale smoky cholernie mi się podoba i myślę, że by Ci pasowało może wyraziste oczy i delikatne usta ?
erratic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 18:45   #4
Kinia3154
Raczkowanie
 
Avatar Kinia3154
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 59
Dot.: Ech, zdesperowana nastolatka ;)

Jesteś prześliczna, ja bym nic nie zmieniała na twym miejscu...
Kinia3154 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 18:50   #5
Kaluch
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Cntr.Śl.
Wiadomości: 550
Dot.: Ech, zdesperowana nastolatka ;)

ja jedyne co bym zmieniła to malowanie tej strasznej kreski na dolnej powiece

i zapuszczaj włoski bo masz bardzo ładne, strój na drugim zdjęciu też super i w taki klimaty kobiece bym poszła na Twoim miejscu
__________________
Live Life given now.!
Tomorrow can wait .

-z czystym sumieniem stwierdzam, że jestem szczęśliwa.


sty-love.blogspot.com




Kaluch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 20:00   #6
Ann02
Przyczajenie
 
Avatar Ann02
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomości: 3
Wyślij wiadomość przez Yahoo do Ann02
Dot.: Ech, zdesperowana nastolatka ;)

Kurcze, nawet bym nie pomyślała jakie to miłe opinie mogą mnie spotkać

Kaluch, Bardzo dziękuję za komplement dot. włosów, niestety mam problem z nimi bo mi bardzo wypadają, codziennie mam garść kosmyków w dłoni, próbowałam Capivit Piękne włosy, jednak to nic nie dało.

erratic, grzywkę owszem, miałam, jednak mam tzw. "wicherka" i grzywki za cholerę mi się nie układają (chyba że masz jakiś patent na to? Uwielbiam robić kocie oczy, ach, tylko to makijaż na impreze, na codzień tylko rzęsy i tyle

Flossy15, jaki masz na mysli?
Ann02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 20:17   #7
Papillon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 637
Dot.: Ech, zdesperowana nastolatka ;)

Przypominasz mi...KT Tunstall według mnie jesteś śliczna,nic nie powinnaś zmieniać,bardzo mi się podobasz (haha jak to brzmi... :P)
Papillon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-20, 20:21   #8
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Ech, zdesperowana nastolatka ;)

Nie maluj kreski wew. oka Lepiej będzie jak ją narysujesz na górnej powiece Modeluj buzie różem
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 20:32   #9
Ann02
Przyczajenie
 
Avatar Ann02
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomości: 3
Wyślij wiadomość przez Yahoo do Ann02
Dot.: Ech, zdesperowana nastolatka ;)

Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
Nie maluj kreski wew. oka Lepiej będzie jak ją narysujesz na górnej powiece Modeluj buzie różem


Rozumiem że chodzi Ci o kości policzkowe (a może jakąś inną część twarzy tez się maluje różem?

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

dottta, gratuluję magistra!!
Ann02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 21:02   #10
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Ech, zdesperowana nastolatka ;)

masz sliczne,nietypowe oczy
zrezygnuj z czarnej,ona przeciez pomniejsza oczy.
grafitowa,matowa bedzie naprawde slicznie u Ciebie wygladala.
pomalowac i lekko rozetrzec,na gornej powiece i dolnej,pod rzesami,
a od wewnetrznej strony kredka w kolorze bialym lub kremowym,zaleznie od koloru bialka oka,to powieksza i otwiera oczęta.
a pomalowanie od wewnetrznej strony bialym,najlepiej perlowym cieniem odswieza spojrzenie.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 21:18   #11
noadia
Raczkowanie
 
Avatar noadia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 301
Dot.: Ech, zdesperowana nastolatka ;)

Przypominasz mi taką dziewczynę Annę P. z okolic Skawiny. Ale pewnie się mylę :/
noadia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-20, 21:55   #12
agata2905
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 84
Dot.: Ech, zdesperowana nastolatka ;)

Jesteś bardzo ładną dziewczyną.
Jako brunetce powinny pasować Ci do makijażu oczu :wszelkiego rodzaju fiolety-od tych jasnych pastelowych(na dzień) do ciemniejszych (na wieczór, na imprezę), spróbuj też brązy, beże, złociste odcienie (mniej świecące na dzień, a te bardziej krzykliwe na wieczór), możesz też poeksperymentować z turkusami i zielenią.
róż do policzków w chłodnym odcieniu, a jeśli mocno podkreślasz oczy to błyszczyk lekko różowy lub bez koloru.Przy delikatniejszym makijażu oczu błyszczyk może mieć mocniejszy kolor (ale z umiarem)
Pozdrawiam !
agata2905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 22:43   #13
BazaxD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 26
Dot.: Ech, zdesperowana nastolatka ;)

jeśli chcesz sie czuć kobieco ubieraj się kobieco (ładne rureczki i topy dziewczęcych kolorach i najlepiej jakieś sukienki) a nie jak chłopczyca (choć nie uważam że tak właśnie sie ubierasz po prostu unikaj szerokich bluz itp.) postaw również na elegancje ale i praktyczność.Jeśli nie czujesz się źle w wyższych butach polecam koturny lub obcasy (nie musi być wielki).
Jeśli chodzi o makijaż-postaw na naturalność Jesteś ładna ale jeśli chcesz możesz czasem użyć jakiegoś cienia lub podkreślić oczy kredką lub pomalować tuszem oczy (ale nie przesadzaj bo potem to wygląda strasznie sztucznie) myśle że jeśli lubisz to błyszczyk nie zaszkodzi ;]
BazaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:27.