Doradzcie prosze co do takiej cery:I - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-19, 15:24   #1
isabel88
Raczkowanie
 
Avatar isabel88
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cze-wa
Wiadomości: 31
Unhappy

Kochane Wizaznki Prosze O Rade:I


No coz to moze opisze moj pyszczek
moja cera jest sucha bez zadnych "niespodzianek",rozan e polika(efekt popekanych naczynek),male podkowki pod oczami no i ciemne piegi(na polikach)male ilosci rowniez mysle sobie no tak czym sie tu martwic-sucha cera bez tradziku ani zadnych pryszczy to plus ale z drugiej strony moja cera jest przebarwiona od tych no naczynek,piegow ...jest jednak "ale" - moja cera nie ma swiezosci i blasku Co mi zaproponujecie moje drogie? moze jakis korektor,lekki podklad,puderja naprawde jestem w tych sprawach "zielona" ooo! a moze jest taka osoba ktora ma podobna cere i podzieli sie ze mna cennymi radami

CZEKAM
__________________
" Miłość jest iskrą,która zamienia się w płomień aby zaistnieć jako pożar i zostać zgaszonym przez pierwszą spadającą kroplę deszczu.."

Edytowane przez isabel88
Czas edycji: 2006-04-19 o 15:58
isabel88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 19:16   #2
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Kochane Wizaznki Prosze O Rade:I

Ja mam taką cere i niestety, kazdy podklad uwidacznia suche skorki, wiec nie polecam zadnego (nawet te przeznaczone do suchej skory sie nie sprawdzaja) Ostatnio kupilam ten rozswietlajacy podklad Recover Rimmel, ale on takze podkresla suche miejsca na buzi wiec uzywam tylko na policzki. Natomiast polecam swietny puder do suchej buzi (bez talku w skladzie - nie wysusza) Lucidity Estee Lauder. Jest lekko rozswietlajacy. Korektor to chyba najlepszy Loreal Touche Magique, tez lekko rozswietla. Ostatnio zastanawialam sie nad baza z wiosennej kolekcji Bourjois Complexion Illuminating Highlighting Veil, ale musze sprawdzic jak sie zachowuje na tego typu skorze. Ale pieknie rozswietla
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 19:54   #3
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Kochane Wizaznki Prosze O Rade:I

No cóz też mam podobną skórę tylko jeszcze do tego AZS - nieciekawie - ale ze wszystkim można sobie poradzić.
Podkład-skoro masz naczynka to wypadałoby je zakryc, możesz wybrać mocno korygujący podkłąd - pytanie po co ? Ja polecam większość w kremie ze średniej i wysokiej półki (może nie jest ich dużo,ale można wybrać coś fajnego np. La Roche Posay, Kanebo ma też fajny, mimo, że drogi, sama zamierzam go kupić w niedalekiej przyszłości, ale ponieważ mam cerę bardzo wrażliwą na poczatku postanowiłam zaopatrzyć się w próbki w Sephorach, wszystkich które znajdę - bo nie chcę wydać tyle kasy na coś co mnie uczuli lub nie zadowoli). Możesz poprosić np. w Sephorze o zrobienie próbeczki. Polecam też Colour Adapt MF, ale ma różne opinie na temat wysuszania - mnie o dziwo nie wysuszył. Tego typu podkłady nie kryją jakoś rewelacyjnie, ale powinny się uporać z niewielkimi zmianami, a naturalny rumieniec też wygląda fajnie.
Korektor owszem jakiś leciutki, równie lekki jak podkład
Puder - brązujący lub rozświetlający - taki na lato

Wszystko po to by wyglądać pięknie, promiennie i przede wszystkim naturalnie
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 20:59   #4
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Kochane Wizaznki Prosze O Rade:I

Isabel88
Ja mam cerę suchą , na szczeście nie posiadam AZS - uff. Jednak popękane naczynka są. Każda ma inne wymagania jeżeli chodzi o podkład - ja opisze swoje propozycje
Max Factor Lasting Performace - dobrze kryje, nie wysusza, nadaje jednolity kolor - nie rozświetla ale używając jakiegoś pudru np kuleczki Avonu efekt jest naprqawdę uroczy
Rimmel Recover - podkład raczej dla cery z problemami nie będzie dobry ponieważ : średnio kryje ale za to nadaje połysk (dl aniektórych może aż za bardzo nadaje ), zawiera witaminki C i E , rewitalizujący - mnie nie wysusza.
Clinique Soft finish make up - lekki, płynny podkładzik, średniokryjący, ładnie stapia się ze skórą, nie tworzy plam ( tak jak poprzednie podkłady - zapomniałam dodać ) , na popękane maczynka jedna będziesz zmuszona uzyć dodatkowego kamuflażu - korektora.


mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 10:35   #5
Patryk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 10
Dot.: Doradzcie prosze co do takiej cery:I

Na początek proponuję jakąś maseczkę. Kup w drogerii albo zrób sama. Maseczka nada skurze zdrowy koloryt. Jak chcesz żeby była rozjaśniona - ze świerzych ogórków jak masz pryszcze -z drożdzy(pół kostki drożdzy i dwie łyżeczki mleka zostaw aż wyschnie i zmyj wodą) potem możesz myśleć o podkladach i korektorach
Patryk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 11:03   #6
jola26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 127
Dot.: Doradzcie prosze co do takiej cery:I

Przede wszystkim proponuję kupić krem do cery z problemami naczynkowymi.Pomaga bo sama stosuję. Wybór jest ogromny. Przed nałożeniem podkładu nawilż skórę. Później nałóż bazę pod makijaż np Dax Cosmetics lub Lumenne czy inną. Podkład kryjący, ale przeznaczony do suchej skóry. Napewno po jakimś czasie stosowania odpowiedniego kremu naczynka się wzmocnią i już nie będą pękać. Polecam też zazywać codziennie Rutioscorbin. Rutyna zawarta w tych tabletkach wspomaga ścianki naczynek krwionośnych, a co za tym idzie przeciwdziała pękaniu.POzdrawiam
jola26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 16:16   #7
isabel88
Raczkowanie
 
Avatar isabel88
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cze-wa
Wiadomości: 31
Dot.: Doradzcie prosze co do takiej cery:I

Super!!!! dzieki dziewczynyjakie wy madre jestescie
__________________
" Miłość jest iskrą,która zamienia się w płomień aby zaistnieć jako pożar i zostać zgaszonym przez pierwszą spadającą kroplę deszczu.."
isabel88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:17.