błyszczyki AA Oceanic Fruit Kiss - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-21, 09:30   #31
inka1980
Zadomowienie
 
Avatar inka1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Knurów
Wiadomości: 1 225
Dot.: błyszczyki AA Oceanic Fruit Kiss

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia
Truskawkowy, poważnie? Jeśli jest truskawka, to biegnę po niego choćby zaraz( chociaż zimno i deszcz )

Z Fruit Kiss mam waniliowy- porażka, perłowobiała porażka- to on mnie zniechęcił do dalszych z tej serii. Ale po pewnym czasie kupiłam gumę balonową, ładny, raczej ciepły kolor. Potem doszedł grejpfrut- chyba jest najlepszy, to świetlisty, jasny róż ( do ciemnego makijażu oczu bomba )

też mam waniliowy, używam na błyszczyk inglota (taki różowo - fioletowaty) bez drobinek, żeby troszeczkę zmienić kolorek, ale samego białego nie jestem w stanie używać - mam wtedy białe usta

oj ale zaraz coś czuję, że będę biegła do sklepu po ten grejfrutowy
inka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 11:20   #32
nube
Raczkowanie
 
Avatar nube
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 56
Dot.: błyszczyki AA Oceanic Fruit Kiss

a ja mam waniliowy, nadaje biały kolor, ale ładnie wygląda, jak zejdzie biały kolor to usta bardzo fajnie sie mienią
nube jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 14:34   #33
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: błyszczyki AA Oceanic Fruit Kiss

a mi wanilia najmniej się podoba - trzeba uważać żeby za dużo nie naałożyć, bo wtedy usta wyglądają trupio blado
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 15:43   #34
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: błyszczyki AA Oceanic Fruit Kiss

Poniewaz aktualnie w Naturze jest promocja na te blyszczyki (nie mpoglam sie juz jej doczekac) zakupilam dzis winogronowy, jest pyszny Zastanawialam sie tez nad wanilia ale obawialam sie wlasnie tego jasnego koloru na ustach postanowilam wiec skorzystac najpierw z Wizazu i wtedy podjac decyzje. dobrze ze nie kupilam.
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 15:47   #35
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: błyszczyki AA Oceanic Fruit Kiss

Cytat:
Napisane przez pearlania
Poniewaz aktualnie w Naturze jest promocja na te blyszczyki (nie mpoglam sie juz jej doczekac) zakupilam dzis winogronowy, jest pyszny Zastanawialam sie tez nad wanilia ale obawialam sie wlasnie tego jasnego koloru na ustach postanowilam wiec skorzystac najpierw z Wizazu i wtedy podjac decyzje. dobrze ze nie kupilam.
pearlaniu, a ile kosztują te błyszczyki w promocji?
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 15:59   #36
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: błyszczyki AA Oceanic Fruit Kiss

Cytat:
Napisane przez Voodia
pearlaniu, a ile kosztują te błyszczyki w promocji?
no właśnie??
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 16:42   #37
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: błyszczyki AA Oceanic Fruit Kiss

Wypróbowałam kolejne błyszczyki AA:grejfrutowy i winogronowy.
Grejfrut jest idealny w zasadzie do każdego makijaż, poniewąz to bardzo delikatny, transparentny błyszczyk. Nadaje bardziej połysk niż kolor. Ma świetny zapach, bardzo go lubię.

Winogrono też jest ok. Ciemniejszy róż wpadający z fiolet czy śliwkę(?)Smaczny zapach

Największą zaletą tych błyszczyków jest to, ze nie kleją sie tak jak inne tego typu produkty.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-06, 16:51   #38
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: błyszczyki AA Oceanic Fruit Kiss

Cytat:
Napisane przez Voodia
pearlaniu, a ile kosztują te błyszczyki w promocji?
Dobre pytanie
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 16:59   #39
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: błyszczyki AA Oceanic Fruit Kiss

Cytat:
Napisane przez Voodia
pearlaniu, a ile kosztują te błyszczyki w promocji?
Ale ja jestem zdolna Napisalam o promocji a o cenie ani slowa

Juz odpowiadam. Blyszczyki kosztuja 6,99 zl zamiast 9,49zl, gazetka promocyjna obowiazuje do 16-go maja
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 18:23   #40
Etiuda
Raczkowanie
 
Avatar Etiuda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 465
Dot.: błyszczyki AA Oceanic Fruit Kiss

Hmm, mój winogronowy jest brązowy ze srebrnym połyskiem. Dziwi mnie, że macie fioletowe. Jak kupowałam to myślałam, że winogronowy będzie fioletowy bo co niby brąz ma wspólnego z winogronowym kolorem.
__________________


Edytowane przez Etiuda
Czas edycji: 2008-07-17 o 12:30
Etiuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 21:51   #41
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: błyszczyki AA Oceanic Fruit Kiss

Cytat:
Napisane przez Etiuda
Hmm, mój winogronowy jest brązowy ze srebrnym połyskiem. Dziwi mnie, że macie fioletowe. Jak kupowałam to myślałam, że winogronowy będzie fioletowy bo co niby brąz ma wspólnego z winogronowym kolorem.

wydaje mi się, że masz cappucino
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-06, 22:40   #42
Etiuda
Raczkowanie
 
Avatar Etiuda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 465
Dot.: błyszczyki AA Oceanic Fruit Kiss

Nie hehe, mam na 100% winogorono. Coś kurde Oceanic miesza z tymi kolorami poprostu.
__________________

Etiuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 00:52   #43
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: błyszczyki AA Oceanic Fruit Kiss

Moj zakupiony dzis blyszczyk winogronowy tez ma odcien brazowy Porownywalam w sklepie z cappucino i okazalo sie ze winogronko jest nawet troche ciemniejsze, lecz jedem i drugi zdecydowanie wpada w braz, ani odrobiny fioletu w winogronku nie moge sie doszukac
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 06:22   #44
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: błyszczyki AA Oceanic Fruit Kiss

Ja mam już któryś z kolei i naprawdę uwielbiam ten błyszczyk. Mój kolor to grapefruit choć mam jeszcze ochotę na gumę balonową.
Uważam, że błyszczyk jest lepszy od uwaga - lancomowych kleików juicy tubes oraz od błyszczyków l'oreala - dłużej trzyma się na ustach i nawilża, w przeciwieństwie do w/w.
Chyba jutro polecę do natury po kilka na zapas w promocyjnej cenie.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 10:54   #45
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: błyszczyki AA Oceanic Fruit Kiss

Cytat:
Napisane przez Etiuda
Hmm, mój winogronowy jest brązowy ze srebrnym połyskiem. Dziwi mnie, że macie fioletowe. Jak kupowałam to myślałam, że winogronowy będzie fioletowy bo co niby brąz ma wspólnego z winogronowym kolorem.
Też się nad tym zastanawiałam Mój winogronowy to złotawy brąz, bez kropli fioletu. Taki trochę karmelowaty kolor. Może tylko pierwsza partia błyszczyków była fioletowa
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 11:45   #46
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: błyszczyki AA Oceanic Fruit Kiss

Ja przetestowalam wszystkie blyszczyki AA poza tym winogronowym...Mam naturalnie bardzo jasne wargi i na nich:
wanilia <nalozona w malej ilosci>wyglada dosc naturalnie-po prostu sa bardziej rozswietlone i blyszczace.
Kawowy-jakos nie przypadl mi do gustu.Ladnie wyglada przy opalonej cerze,przyciemnia jasne usta na kolor karmelu zlamanego czekolada.Raczej na lato.
Guma balonowa- jak dla mnie za ciemny,za czerwony i za sztuczny-niestety...
i Grapefruit- moj uuuulubieniec-cudny deliaktny roz na ustach,sliczne rozswietlenie i baaardzo przyjemny zapach-szczerze polecam...

pearlania- dzieki za informacje o promocji
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 12:25   #47
Etiuda
Raczkowanie
 
Avatar Etiuda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 465
Dot.: błyszczyki AA Oceanic Fruit Kiss

A Cappucino pachnie naprawdę słodkim cappucino, kawowo czy jak?
__________________

Etiuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 12:59   #48
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: błyszczyki AA Oceanic Fruit Kiss

Cytat:
Napisane przez Etiuda
A Cappucino pachnie naprawdę słodkim cappucino, kawowo czy jak?
Przylaczam sie do pytania bo kusi mnie to cappucinko
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 15:41   #49
^OrchiDe^
BAN stały
 
Avatar ^OrchiDe^
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 809
GG do ^OrchiDe^
Dot.: błyszczyki AA Oceanic Fruit Kiss

ja mam wanilliowy i jestem z niego bardzo zadowolona jak sie go nalozy to usta wydaja sie jasne, takie prawie cieliste i ladnie sie blyszcza
^OrchiDe^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-11, 16:16   #50
Basia_K
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 198
Dot.: błyszczyki AA Oceanic Fruit Kiss

Witam fanki błyszczyków AA! Ja po raz kolejny kupiłam, dwa, bo promocja. Grapefruit i winogrono, ale miałam wszystkie smaki. Kupuje je odkąd się pojawiły i mam wrażenie, że trochę się zmienił zapach i wygląd,ale może to tylko takie wrażenie. Dla mnie najfajniejszy jest "gumowy" (tzn. guma balonowa, na opakowaniu obrazek truskawek, ale zapach taki jak kiedys dawno były gumy Donaldówy, przypomina mi dzieciństwo), jeśli chodzi o smak i kolor. Wspaniale pachnie cappucino, ja tam w nim chemii nie czułam, ale oddałam go, bo wyglądałam fatalnie - kolor zdecydowanie nie dla blondynki. Grapefruit taki orzeźwiający zapach, chyba najbardziej neutralny i niewidoczny jeśli chodzi o kolor, daje dużo blasku i widać drobinki. Winogrono też bardzo fajnie pachnie i wygląda, chociaż mam wrażenie, że jest jaśniejszy niż był kiedyś, ale i tak jest ciemniejszy niż grapefruit i cappucino. Myslę, że winogrono pasowałoby do każdej karnacji. No i ostatni wanilia - porażka na całej linii. Usta kosmicznie białe, zważone, zapach jak odświerzacza. Rzeczywiście, jak pisały dziewczyny, nie da się go używać samego, ale ja nie mam czasu na "podwójne" malowanie. Wcale sie nie dziwię, że skoro ktoś kupił wanilię, to zraził się do pozostałych smaków. Inne są duuuużo fajniejsze niż waniliowy. Także podsumowując: jak macie ochotę na bardzo dyskretny makijaż to polecam grapefruit, a mocniejszy to pozostałe. I taka moja subiektywna uwaga: guma raczej dla blondynek, a capuccino dla osób o ciemnej karnacji i włosach, pozostałe dowolnie.
Aha, są one dosyc trwałe na ustach, w opakowaniu też, nic się nie waży, nie wylewa - co zdarzało mi się np. przy Inglocie w tubce, którego tez lubię, ale się klei (Oceaniki NIE kleją się). Trzeba też uważać przy malowaniu, bo za gruba warstwa błyszczyka AA wygląda trochę nieciekawie. Uff, ale się rozpisałam, mam nadzieję, że ktoś to przeczyta całe...
No to biegem do Natury, bo promocja! chuba kupię jeszcze jeden....

Pozdrawiam, Fanka Błyszczyków AA.
Basia_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 08:01   #51
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: błyszczyki AA Oceanic Fruit Kiss

Cytat:
Napisane przez Basia_K
Witam fanki błyszczyków AA! Ja po raz kolejny kupiłam, dwa, bo promocja. Grapefruit i winogrono, ale miałam wszystkie smaki. Kupuje je odkąd się pojawiły i mam wrażenie, że trochę się zmienił zapach i wygląd,ale może to tylko takie wrażenie. Dla mnie najfajniejszy jest "gumowy" (tzn. guma balonowa, na opakowaniu obrazek truskawek, ale zapach taki jak kiedys dawno były gumy Donaldówy, przypomina mi dzieciństwo), jeśli chodzi o smak i kolor. Wspaniale pachnie cappucino, ja tam w nim chemii nie czułam, ale oddałam go, bo wyglądałam fatalnie - kolor zdecydowanie nie dla blondynki. Grapefruit taki orzeźwiający zapach, chyba najbardziej neutralny i niewidoczny jeśli chodzi o kolor, daje dużo blasku i widać drobinki. Winogrono też bardzo fajnie pachnie i wygląda, chociaż mam wrażenie, że jest jaśniejszy niż był kiedyś, ale i tak jest ciemniejszy niż grapefruit i cappucino. Myslę, że winogrono pasowałoby do każdej karnacji. No i ostatni wanilia - porażka na całej linii. Usta kosmicznie białe, zważone, zapach jak odświerzacza. Rzeczywiście, jak pisały dziewczyny, nie da się go używać samego, ale ja nie mam czasu na "podwójne" malowanie. Wcale sie nie dziwię, że skoro ktoś kupił wanilię, to zraził się do pozostałych smaków. Inne są duuuużo fajniejsze niż waniliowy. Także podsumowując: jak macie ochotę na bardzo dyskretny makijaż to polecam grapefruit, a mocniejszy to pozostałe. I taka moja subiektywna uwaga: guma raczej dla blondynek, a capuccino dla osób o ciemnej karnacji i włosach, pozostałe dowolnie.
Aha, są one dosyc trwałe na ustach, w opakowaniu też, nic się nie waży, nie wylewa - co zdarzało mi się np. przy Inglocie w tubce, którego tez lubię, ale się klei (Oceaniki NIE kleją się). Trzeba też uważać przy malowaniu, bo za gruba warstwa błyszczyka AA wygląda trochę nieciekawie. Uff, ale się rozpisałam, mam nadzieję, że ktoś to przeczyta całe...
No to biegem do Natury, bo promocja! chuba kupię jeszcze jeden....

Pozdrawiam, Fanka Błyszczyków AA.

Wow Dziekujemy za bardzo wyczerpujacy opis
Czuje ze cappucino niedlugo wpadnie w moje lapki
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 08:10   #52
mafdalena
Raczkowanie
 
Avatar mafdalena
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 116
GG do mafdalena
Dot.: błyszczyki AA Oceanic Fruit Kiss

ostatnio w rossmanie był promocja i miałam kupic ale nie wyszło, jak je tak chwalicie to spróbuje
__________________
Makeup is my passion
mafdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:13.