Dwa małe dylematy kolorystyczne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-28, 17:32   #1
allie
Zakorzenienie
 
Avatar allie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 3 374
GG do allie

Dwa małe dylematy kolorystyczne


Dziewczyny! Specjalistki i amatorki!

Pomóżcie mi proszę się uporać z dwoma problemami/pytaniami kolorystycznymi.

Po pierwsze:
Jaki cień do powiek dla Lata (jasna różowawa karnacja, niebieskie oczy, włosy farbowane na zimny brąz) do CZERWONEJ (najtypowsza, tradycyjna, 100% czerwień) bluzki? Dodam, że chodzi mi o makijaż dzienny. Próbowałam już chyba wszystkiego, i za każdym razem kiepsko wychodziło, a w czerwonym mi dobrze i nie chcę z niego rezygnować... albo z makijażu

Po drugie:
Jaki kolor szminki/błyszczyka do "opalonego", słonecznego, urlopowego makijażu dla typu kolorystycznego opisanego wyżej? Tylko proszę, nie róż... Najchętniej usłyszałabym konkretne propozycje marki/nr-u/koloru. Może w ogóle polecicie mi konkretne, sprawdzone dobrej jakości kosmetyki do wykonania takiego makijażu w całości? Właśnie kończy mi się puder brązujący, przy okazji zakupu chciałabym też nabyć jakieś inne fajne kosmetyki do takiego make-up'u. Gdyby jeszcze nie gryzły się z filtrami, to już w ogóle byłoby bombastycznie...

Będę bardzo wdzięczna za rady i sugestie
__________________
Szukam korka do Theoremy 100ml
allie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 18:50   #2
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Dwa małe dylematy kolorystyczne

Jeśli chodzi o to pierwsze, to ja bym pomalowała oko na jakiś chłodniejszy brąz, ewentualnie z jakimś małym akcentem w kolorze wiśniowym.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 19:46   #3
allie
Zakorzenienie
 
Avatar allie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 3 374
GG do allie
Dot.: Dwa małe dylematy kolorystyczne

Cytat:
Napisane przez Joey
Jeśli chodzi o to pierwsze, to ja bym pomalowała oko na jakiś chłodniejszy brąz, ewentualnie z jakimś małym akcentem w kolorze wiśniowym.
Dzięki, Joey - niestety, taką opcję też wypróbowałam i nie zagrała zbyt dobrze
__________________
Szukam korka do Theoremy 100ml
allie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 20:08   #4
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Cytat:
Napisane przez allie
Dzięki, Joey - niestety, taką opcję też wypróbowałam i nie zagrała zbyt dobrze
Hmm, a może któryś z tych? Mi chyba najbardziej podoba się ten drugi.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 21:51   #5
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Dwa małe dylematy kolorystyczne

Jesli chodzi o makijaz dzienny, to cien wybralabym w odcieniu chlodnego bezu, a pokombinowala z kredka, np. w kolorze stalowym albo granatowym (bardzo lubie polaczenie granatu z czerwienia, ale nie kazdemu sie musi podobac). A na szminkach to sie nie znam, ale moge Ci polecic to, co sama niedawno kupilam. W Sephorze w linii Piiink jest taki potrojny zestaw blyszczykow (malutkie) w roznych kolorach i mam wrazenie, ze wszystkie by do lata pasowaly. Sama mam zestaw w takich kolorkach: bezbarwny, bezowy i czerwony z drobinkami (ale na ustach nie widac mocno koloru, tylko troche przyciemnia wargi, a drobinki sa malutkie i ladnie sie prezentuja). Byly jeszcze inne zestawy kolorystyczne i wcale nie bylo duzo rozowych. Jeszcze fajny by byl ten blyszczyk L'oreal, ktory reklamuje teraz Scarlett Johansson, taki bezowy (upacialam sie w sklepie i wygladal super, a tez jestem typem chlodnym). To tyle z moich propozycji, zycze udanych zakupow
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 18:46   #6
allie
Zakorzenienie
 
Avatar allie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 3 374
GG do allie
Dot.: Dwa małe dylematy kolorystyczne

Cytat:
Napisane przez Joey
Hmm, a może któryś z tych? Mi chyba najbardziej podoba się ten drugi.
Hmmm, w czerwonej bluzce i z tak jasnymi ustami wygladałabym jak personifikacja stężenia pośmiertnego Choć oczy są fajne... Dzięki
__________________
Szukam korka do Theoremy 100ml
allie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 18:50   #7
allie
Zakorzenienie
 
Avatar allie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 3 374
GG do allie
Dot.: Dwa małe dylematy kolorystyczne

Cytat:
Napisane przez a-sea-of-honey
Jesli chodzi o makijaz dzienny, to cien wybralabym w odcieniu chlodnego bezu, a pokombinowala z kredka, np. w kolorze stalowym albo granatowym (bardzo lubie polaczenie granatu z czerwienia, ale nie kazdemu sie musi podobac). A na szminkach to sie nie znam, ale moge Ci polecic to, co sama niedawno kupilam. W Sephorze w linii Piiink jest taki potrojny zestaw blyszczykow (malutkie) w roznych kolorach i mam wrazenie, ze wszystkie by do lata pasowaly. Sama mam zestaw w takich kolorkach: bezbarwny, bezowy i czerwony z drobinkami (ale na ustach nie widac mocno koloru, tylko troche przyciemnia wargi, a drobinki sa malutkie i ladnie sie prezentuja). Byly jeszcze inne zestawy kolorystyczne i wcale nie bylo duzo rozowych. Jeszcze fajny by byl ten blyszczyk L'oreal, ktory reklamuje teraz Scarlett Johansson, taki bezowy (upacialam sie w sklepie i wygladal super, a tez jestem typem chlodnym). To tyle z moich propozycji, zycze udanych zakupow
Dzięki wielkie, sąsiadko Kresek nie umiem malować Ja ciężki przypadek jestem w ogóle, jak widać...
__________________
Szukam korka do Theoremy 100ml
allie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:30.