Skuteczność Wypełniacza Zmarszczek L'oreal - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-11, 21:06   #1
Grafette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7

Skuteczność Wypełniacza Zmarszczek L'oreal


Witam !
Powiedzcie proszę czy warto kupić wypełniacz zmarszczek L'oreal. Zaczynam obserwowac że moja skóra w pewnych miejscach (między brwiami i w okolicy ust) pod wpływem skuczów (np śmiechu) zaczyna generowac zmarszczki mimiczne tzn nie jest to jeszcze jakis wielki "wysyp". Polega to na tym ze jak pracuję dużo twarzą (np spotkania towarzyskie, dużo smiechu), patrze do lustra i zostają zagniecenia. Potem znikają, ale znów wracają. Mam trzydziestkę i sadze że coś trzeba zrobić by to sie nie pogłębiało.
Do rzeczy: stosuję Avon eliksir Clinical z serii Anew na zmarszczki mimiczne. Nie widze żadnych rezultatów (średnio wierze tej firmie, jak mawia moja koleżanka, nadaje się najwyżej do posmarowania pięt, ale dostałam ten kosmetyk i postanowilam przetestować, na próbę). No więc przymierzam się do kupna L'oreal - wypełniacza zmarszczek radośnie reklamowanego przez Claudię Schiffer. Powiedzcie prosze czy nie wydam kasy w błoto? Czy któraś z Was stosowała go i miała efekty? A może są inne specyfiki wypychające zmarszczki (punktowe najlepiej), warte polecenia?

Z góry dziekuję za pomoc i serdecznie pozdrawiam.
Grafette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:35.