Co zrobić ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-04, 23:34   #1
aga_zmc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 16

Co zrobić ??


Mam pytanie: Chodzi o to jak powinnam pomalować sobie włosy.. moja mama powiedziała że za dobre oceny w szkole moge je pomalować.. na początku myślałam o jakiś szalonych kolorach np: czerwony, zielony, a teraz pomyślałam że może na jakiś normalny kolor albo pasemka. Co radzicie?? Jakie sposoby malowania wybrać: szampon, farba, pianka ??Pozdrowienia
aga_zmc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 00:16   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Co zrobić ??

Jesteś bardzo młoda...ale ja zaczęłam farbowac dwa lata wczesniej...nie mogę doradzic Ci odcienia, nie napisałaś nic o sobie...kolor cery , kolor oczu, obecny kolor włosów,a najlepiej jakbys dołączyła fotkę.W ten sposób mogę doradzic Ci jedynie pofarbowanie czymś nietrwałym, najlepiej szamponem, bo z szamponetkami to bardzo duże " cuda" wychodzą i w odcieniu naturalnym,ale naprawde o wiele łatwiej byloby z fotką.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 00:21   #3
Ania843
Raczkowanie
 
Avatar Ania843
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 342
Dot.: Co zrobić ??

Ja na twoim miejscu wybrał bym szampon koloryzujący albo jakieś delikatne pasemka.
Ania843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 00:27   #4
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Co zrobić ??

Oczywiście , jesli chcesz jasniejszy kolor niz obecny , zadna szamponetka czy szampon tego nie załatwi, bo potrzebny jest preparat z rozjasniaczem ( ale moje zdanie jest takie, że lepiej zafarbowac na blond niż czerń)
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 09:57   #5
wnika
Zadomowienie
 
Avatar wnika
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 991
Dot.: Co zrobić ??

jesli chcesz lekko przyciemnic wloski to faktycznie najlepsza bedzie szamponetka bo jesli kolor ci sie nie spodoba po pewnym czasie sie wyplucze (no chyba ze tak jak ja uzyjesz szampono na 24 zmycia palette ciemna czekolada to bedziesz miec maly problem)

a jesli chcesz zafarbowac wloski lub zrobic pasemka jasniejszego koloru niz twoje naturalne to u fryzjera bo jesli nie masz doswiadczenia w farbowaniu sama mozesz je jedynie zniszczyc
__________________

'Musisz wierzyć, że to może się zdarzyć
bo przecież gdzieś tam jest ktoś, kto też w to wierzy...
On Cię wybrał, dawno temu wymyślił Cię sobie...
gdy spotkasz Go, powie Ci, że to Ty...'

wnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 23:04   #6
aga_zmc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 16
Dot.: Co zrobić ??

Foto niestety nie mam ale spróbuje sie opisać no więc mam piwne oczy, ciemny brązowe włosy a pod słońce wydają sie prawie rude (wiem ze to dziwne ale tak jest) cera raczej blada z rumieńcami na policzkach, trocę okrągła chyba tyle.
aga_zmc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:09.