poprosze o drobna pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-15, 08:44   #1
kaisog1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 8

poprosze o drobna pomoc


Witam bardzo serdecznie. To moj pierwszy post jednak przyznam sie ze czytuje to forum dosc czesto. Wczoraj za rada forumowiczek sciagnelam photoshopa i postanowilam cos ze soba zrobic Jednak mam problem w ocenie jakiego ksztaltu mam twarz, moze to wydac sie komus banalne ale ja nie potrafie. Pomozcie mi bo trudno dobrac fryzure bez tej wiedzy .
Zrobilam pare przerobek siebie i powiem Wam ze to swietna zabawa chciaz w kazdej dobranej wczoraj fryzurze wygladam jak pulpecik jednak sie nie poddam i bede szalec dalej. Polecam Wam taka zabawe!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja1.JPG (39,1 KB, 20 załadowań)
kaisog1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 21:36   #2
kaisog1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 8
Dot.: poprosze o drobna pomoc

No to skoro nikt nie chce sie wypowiedziec poprosze o cos innego. Jezeli znalazlybyscie pasujace do mnie fryzury wklejcie pare zdjec, pobawie sie troszke. A jezeli komus by sie chcialo dobrac mi fryzure to bede wdzieczna, jednak widze ze nikt nie ma ochoty nawet posta napisac....
kaisog1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 22:04   #3
Kika77
Raczkowanie
 
Avatar Kika77
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wyspy Kanaryjskie-Teneryfa
Wiadomości: 289
Dot.: poprosze o drobna pomoc

witaj Na tym zdjeciu ktore wkleilas widac ze twarz masz raczej owalna, czyli ze powinno byc Ci dobrze niemal w kazdej fryzurce Nie wiem na jakim zdjeciu robisz sobie te metamorfozy, bo jesli na tym wlasnie, to moze to wina troche tego zdjecia, bo masz na nim podbrodek troche wcisniety w ten golf i zrobil sie jakby drugi podobrodek , ktorego widac ze nie masz, tylko ze tutaj tak wyszlo Jesli masz jakies inne zdjecie mozesz je wkleic wtedy ocena bylalaby pewniejsza, bo np gore twarzy czyli czolo, masz jakby od twarzy prostokatnej.. zreszta czesto wystepuja typy mieszane,wiec to wcale nie dziwne ze ciezko Ci jest to oceniac
Pozdrawiam
Kika77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 18:18   #4
kaisog1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 8
Dot.: poprosze o drobna pomoc

@Kika77 Dziekuje za odpowiedz Szukalam jakiegos innego zdjecia ale wszystkie inne mam bokiem wiec z tego nic sie nie wywnioskuje niestety... Faktycznie ze to czolo jak sie przyjzec to kwadratowe ale reszta taka jajkowata. Dziwny ze mnie typ
kaisog1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 18:28   #5
Kika77
Raczkowanie
 
Avatar Kika77
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wyspy Kanaryjskie-Teneryfa
Wiadomości: 289
Dot.: poprosze o drobna pomoc

nieeeeee nie taki dziwny ))) bardzo duzo jest takich mieszanych typow, ja sama mam cos w podobie do Twojego, z tym ze chyba moze odrobine szersza twarz u dolu co daje mi bardziej prostokat Jesli bede miala wieczorem chwile to moze cos zrobie z ta Twoja fotka,ale mysle ze powinnas poprobowac z fryzurami z grzywka,bo do takiego czola jak nasze pasuje idealnie
Kika77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 20:20   #6
kaisog1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 8
Dot.: poprosze o drobna pomoc

@Kika 77 dzieki wielkie za chceci. Bylam na delagacji wiec nie moglam wczesniej odpisac. A dzis wlasnie skoczylam do fryzjera. I jest super. Wycieniowala mi fryzjerka wloski zrobila grzywe na bok i kazala mi sie "targac" Super babka potrafi doradzic. Nie mam niestety aparatu wiec nie moge sie podzielic efektem a szkoda .....
kaisog1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 20:22   #7
Kika77
Raczkowanie
 
Avatar Kika77
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wyspy Kanaryjskie-Teneryfa
Wiadomości: 289
Dot.: poprosze o drobna pomoc

no to super ze jestes zadowolona Faktycznie szkoda tylko ze nie mozesz pokazac efektu...
Pozdrawiam
Kika77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.