Co robię żle z samoopalaczem ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-21, 08:43   #1
aldonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 98

Co robię żle z samoopalaczem ??


Drogie Wizażystki
Chciałm Was prosić o pomoc.Napiszcie mi czy jest jakiś samoopalacz który po umyciu nie znika z ciała.Ja mam dwa jeden z Loreala a drugi z clinika.Zarówno jeden jak i drugi jak tylko rano następnego dnia biorę prysznic spływają z mojego ciałą i wszystko na nic.Zaznaczam, że z reguły nakładam dwie warstwy i wszystko jest w miarę ok. dopóki opalenizna nie spłynie ze mnie podczas kąpieli. Nie wiem czy tak dzieje się zawsze, czy robie coś żle o może te samoopalacze są do niczego.Dlatego kochane dziewczyny napiszcie mi o Waszych doświedzczeniach. Cz jest samoopalacz który po kąpieli nie znika ?
Pozdrowieni Aldona
aldonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 11:39   #2
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Co robię żle z samoopalaczem ??

Troszeczkę nie rozumiem Twojego pytania. Rzeczą normalną jest,że w trakcie mycia kolor balsamu brązującego, samoopalacza schodzi,ale w każdym razie u mnie nie schodzi całkowicie Czyli jak się kompie to wiadomo,że potem w trakcie wycierania kolor będzie schodził,ale nadal mam opaleniznę na ciele. Czy u Ciebie całkowicie kolor schodzi?
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 11:40   #3
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Co robię żle z samoopalaczem ??

obawiam sie ze wszystkie spływają po kapieli
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 11:57   #4
roxsi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 175
Dot.: Co robię żle z samoopalaczem ??

spróbuj zrobić peelin a potem przetrzyj całe ciało tonikem a dopiero potem użyj samoopalacza , opalenizna dłużej się w tedy trzyma .sama do końca nie wiem na jakiej zasadzie to działa ( może sekret tkwi w "zakwaszonej" skórze)
roxsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 13:12   #5
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Co robię żle z samoopalaczem ??

A moze najpierw smarujesz sie balsamem? I samoopalacz juz nie ma sie czego "zlapac" i nie brazowi skory glebiej, zostaje odizolowany i w trakcie mycia splywa?
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 18:27   #6
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: Co robię żle z samoopalaczem ??

Dziwne ,że tak z ciebie spływa samoopalacz.U mnie tak sie nie dzieje.Zawsze przed takim smarowaniem wykonuje peeling a następnie nakładam balsam lub samoopalacz 1 warstwę lub dwie w zalezności od tego jaki efekt chcę osiagnąć.Nie zauwazyłam specjalnie aby podczas kąpieli samoopalacz tak bardzo sie zmywał u mnie dzieje się to raczej stopniowo
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 19:10   #7
aldonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 98
Dot.: Co robię żle z samoopalaczem ??

Dziweczyny ja najpierw smarowałam się balsamem a potem dopiero samoopalaczem. Myślałam że tak będzie lepiej, bo przecież na nawilżonej skórze lepiej rozciera się samoopalacz, a może to rzeczywiscie było błędem,teraz zrobię tak ja proponuje roxi czyli peeling a potem tonik, mam nadzieję że będzie lepiej. Dziewczyny dziękuję Wam za pomoc. oby się udało.
Pozdrowienia
aldonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-21, 19:20   #8
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Co robię żle z samoopalaczem ??

Cytat:
Napisane przez aldonka
Dziweczyny ja najpierw smarowałam się balsamem a potem dopiero samoopalaczem. Myślałam że tak będzie lepiej, bo przecież na nawilżonej skórze lepiej rozciera się samoopalacz, a może to rzeczywiscie było błędem,teraz zrobię tak ja proponuje roxi czyli peeling a potem tonik, mam nadzieję że będzie lepiej. Dziewczyny dziękuję Wam za pomoc. oby się udało.
Pozdrowienia
Uważam,że absolutnie nie robiłaś żadnego błędu kładąc samoopalacz na balsam Peeling, balsam, samoopalacz-standardowa metoda opalania. Dziwne to wszystko
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.