Powikłania po kwasach aha - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy: czy mialas niemile niespodzianki po kwasach aha?
tak 0 0%
nie 3 100,00%
Głosujący: 3. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-04, 14:50   #1
Aleksandrag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1

Powikłania po kwasach aha


Witam serdecznie,

W marcu tego roku rozpoczełam u dyplomowanej Pani kosmetyczki kuracje kwasami aha.
Mam 28 lat, cere mieszana ze sklonnoscia do pojedynczych wyprysków, ktore zdarzaja sie najczesciej przed okresem ale w ilosci max.3 na raz. Oprocz tego mialam kilka malych przebarwien na twarzy po zimowym sloncu na stoku. Kosmetyczka polecila mi kuracje kwasami aha zarowno na przebarwienia jak i poprawe cery. Liczylam na spektakularny efekt i oczywiscie przeliczylam sie.
Po 5 zabiegach z kwasami i czyszczeniu wykonanym przez Pania kosmetyczke po kuracji kwasowej mam duze problemy z cera. Mowiac krotko wyladowalam u dermatologa z podskornymi grudkami na calej twarzy, ktore stopniowo przeksztalcaly sie w ropne wypryski. Kuracja dermatologiczna pomaga mi ale w bardzo powolnym tempie.

Dodam, ze w trakcie kuracji kwasami aha, ktora calosciowo obejmowala 5 zabiegow oraz kremy do uzytku w domu i trwala od marca do konca maja, moja cera bardzo sie zanieczyscila. Wagry i krosty wychodzily na mojej twarzy od 2- go zabiegu i poczatkowo wierzylam ze moja cera oczyszcza sie tak jak zreszta mowila mi Pani kosmetyczka. Po 4 tym zabiegu Pani kosmetyczka sama juz byla zaniepokojona tym co pojawialo sie na mojej twarzy a bylo tego coraz wiecej po kazdym zabiegu jednak nie zdecydowala sie przerwac tej kuracji a zalecila mi stosowanie na zmiany tribiotyku i tormenyiolu. Po 5 zabiegu odczekalysmy jakis czas i zrobila mi czyszczenie, ktore w moim odczuciu bylo wykonane profesjonalnie poniewaz nie mialam po nim ani ran, ani odgniotow i zaczerwienienie szybko ustapilo. Jednak juz po tygodniu od czyszczenia moja twarz pokryla sie grudkami i od tamtej pory nie moge sobie z tym poradzic. Od poltora miesiaca jestem pod opieka dermatologa. Moje pytania do Pani sa nastepujace: czy kuracja kwasami aha mogla wplynac na znaczne pogorszenie mojej cery? czy mozliwe jest zareklamowanie uslugi, ktora nie przyniosla oczekiwanego rezultatu a wrecz przeciwny? Jesli tak czy moge zwrocic sie do Pani kosmetyczki o choc czesciowy zwrot poniesionych przeze mnie kosztow ( 800 zł)? Co ja powinnam teraz z tym zrobic tym bardziej ze mam takie wewnetrzne odczucie ze pogorszenie jakie wystapilo bylo skutkiem dzialan kosmetycznych, ktorym sie poddalam. Ostatni raz mialam takie problemy z cera 10 lat temu.

Bardzo prosze o pomoc i odpowiedz na moje pytania.

Serdecznie pozdrawiam,
Aleksandra
Aleksandrag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:00.