prosze porownajcie mi tu te podklady... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-26, 21:08   #1
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245

prosze porownajcie mi tu te podklady...


prosze porownajcie mi tu te podklady i wypiszcie plusy i minusy bo jzu sma nie wiem czyz jednego zrezygnowac czy kupic ten i ten a,ze zamawiam przez netka to musze sie szybciej zdecydowac :P


podklad ujedrniajacy giordani gold oriflame vs podklad nawilzajacy oriflame vs podklad korekcyjny oriflame


cere mam sucha,ale z zapychajacymi sie porkami w strefie T i czasme z syfkami na brodzie :/ cera jasna.wrazliwa,skolnna do zaczerwien to chyba tyle w razie co dopisze
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 22:03   #2
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: prosze porownajcie mi tu te podklady...

Jak oriflame to nie ma co porównywać bo - w zyciu nie widziałam gorszych podkładów niż tej firmy...
Zero trwałości,zero krycia...
Już podkłady Bell,Eveline,itd są dużo lepsze.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 22:15   #3
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: prosze porownajcie mi tu te podklady...

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
prosze porownajcie mi tu te podklady i wypiszcie plusy i minusy bo jzu sma nie wiem czyz jednego zrezygnowac czy kupic ten i ten a,ze zamawiam przez netka to musze sie szybciej zdecydowac :P


podklad ujedrniajacy giordani gold oriflame vs podklad nawilzajacy oriflame vs podklad korekcyjny oriflame


cere mam sucha,ale z zapychajacymi sie porkami w strefie T i czasme z syfkami na brodzie :/ cera jasna.wrazliwa,skolnna do zaczerwien to chyba tyle w razie co dopisze
Sama mam taką cerę, jak Ty mniej więcej i używam podkładu T-balance z Oriflame. Miałam też Flawless, ale jak dla mnie za mało stapiał się ze skórą, było go jednak trochę widać, a krył wcale nie dużo lepiej niż T-balance. Pozostałych podkładów nie miałam, więc porównać Ci nie moge, ale polecam jeszcze przestudiowanie KWC.

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Jak oriflame to nie ma co porównywać bo - w zyciu nie widziałam gorszych podkładów niż tej firmy...
Zero trwałości,zero krycia...
Już podkłady Bell,Eveline,itd są dużo lepsze.
A miałaś chociaż te podkłady, że taką opinię im od razu wystawiasz? Bo jakoś nie wierzę... To już drugi wątek, w którym się spotykam z tak szybką i tak negatywną Twoją odpowiedzią na pytanie dotyczące produktów Oriflame...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 22:20   #4
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: prosze porownajcie mi tu te podklady...

Oczywiście,że miałam.I szczerze wątpię aby poprawili jakość.
Są to podkłady które mają kilka procent pigmentu,warzą się i spływają,UCZULAJĄ.Jedyny kosmetyk w moim zyciu który mnie uczulił był właśnie firmy oriflame.
I zdanie wyrobiłam sobie również na temat opinii WSZYSTKICH moich klientek.Nie znam osoby która miałaby dobre zdanie o tej firmie.
Avon jest nieco lepszy;ale też bez rewelacji.

Oczywiście ciężko walczyć z lobby konsultanek na wizażu...
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 22:36   #5
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: prosze porownajcie mi tu te podklady...

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Oczywiście,że miałam.I szczerze wątpię aby poprawili jakość.
Są to podkłady które mają kilka procent pigmentu,warzą się i spływają,UCZULAJĄ.Jedyny kosmetyk w moim zyciu który mnie uczulił był właśnie firmy oriflame.
I zdanie wyrobiłam sobie również na temat opinii WSZYSTKICH moich klientek.Nie znam osoby która miałaby dobre zdanie o tej firmie.
Avon jest nieco lepszy;ale też bez rewelacji.

Oczywiście ciężko walczyć z lobby konsultanek na wizażu...
Jakoś mam odmienne zdanie od Ciebie... I nie tylko ja - wystarczy spojrzeć na KWC. Są tacy, co chwalą te podkłady, są tacy co je ganią. Normalka. Ale Ty pewnie powiesz, że chwalą tylko konsultantki... Fakt, jestem konsultantką, ale zapisałam się na własne potrzeby, a klientki (o ile je tak mogę nazwać) mogę policzyć na palcach jednej ręki Zresztą jakby nie było, nie zwykłam chwalić czegoś, co jest złej jakości i nie raz i nie dwa wystawiłam negatywną opinię produktowi Oriflame. Ale to Cię pewnie i tak nie przekona... W końcu wszystkie Twoje klientki i Ty sama przetestowałyście wszystkie podkłady Oriflame i wszystkie zgodnym chórem twierdzcie, że wszystkie są be... Ale oczywiście możecie mieć takie zdanie.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 22:47   #6
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: prosze porownajcie mi tu te podklady...

Jakoś tak się składa,że Mercedesy są dobre i niezawodne i niezależnie od modelu
A Alfy Romeo niezależnie od modelu się psują ,choć drogie
Że tak użyję motoryzacyjnego porównania.
Jeśli komuś wystarcza przecietność to o.k.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 22:58   #7
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: prosze porownajcie mi tu te podklady...

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Jakoś tak się składa,że Mercedesy są dobre i niezawodne i niezależnie od modelu
A Alfy Romeo niezależnie od modelu się psują ,choć drogie
Że tak użyję motoryzacyjnego porównania.
Ale i Mercedesom zdarzają się awarie/naprawy. Nic nie jest niezawodne.
Cytat:
Napisane przez mylady21
Jeśli komuś wystarcza przecietność to o.k.
A dlaczego nie miałoby komuś wystarczać? Różni są ludzie, różne wymagania. A skoro Mary_Q prosiła o porównanie takich a nie innych podkładów, to chyba znaczy, że mniej więcej takie jej wystarczają. Mnie zresztą też Owszem są lepsze, są i gorsze, ale te z Oriflame, które wypróbowałam, za tą cenę są jak najbardziej w porządku i szczerze je polecam
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-26, 23:06   #8
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: prosze porownajcie mi tu te podklady...

Na pewno nie będę się z Tobą kłócić;większość dyskusji na wizażu polega na wzajemnym słodzeniu sobie i przytakiwaniu,więc nie będę się wyłamywac z tego schematu i powstrzymam się od dalszej dyskusji
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 23:34   #9
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: prosze porownajcie mi tu te podklady...

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Na pewno nie będę się z Tobą kłócić;większość dyskusji na wizażu polega na wzajemnym słodzeniu sobie i przytakiwaniu,więc nie będę się wyłamywac z tego schematu i powstrzymam się od dalszej dyskusji
Daleka jestem od słodzenia wszystkim i na każdy temat, od kłótni zresztą też, dlatego nie zamierzam ciągnąć w nieskończoność tego tematu, bo i tak żadna z nas zdania nie zmieni. Zresztą nie w tym rzecz Rzecz w tym, żeby odpowiadać na temat i żeby te odpowiedzi wnosiły coś sensownego do dyskusji. Bo ja też mogę zawsze twierdzić, że firma X jest kiepska i odradzać kupowanie czegokolwiek nią firmowanego. Ale przecież każda firma ma lepsze i gorsze produkty, a przeciętny człowiek chyba nie jest w stanie wszystkich ich poznać / poużywać. Zresztą co jednemu służy, drugiemu niekoniecznie i na odwrót.
Nic więcej w tej kwestii nie mam do dodania.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 09:39   #10
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: prosze porownajcie mi tu te podklady...

Wcale nie jest prawdą ze podkłady Oriflame są do d***
ja miałam kiedyś taki w granatowej tubce matujący do cery mieszanej i tłustej i sprawował się znakomicie!! Bardzo dobrze był dobrany kolor, ładnie naturalnie wyglądał na buzi a w dodatku matował nie rewelacyjnie ale tak jak każdy na jakiś czas. Krył dobrze i byłam zadowolona. Zaprzestałam kupowania gdyż nie miałam już u kogo zamawiać.
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 09:58   #11
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: prosze porownajcie mi tu te podklady...

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Na pewno nie będę się z Tobą kłócić;większość dyskusji na wizażu polega na wzajemnym słodzeniu sobie i przytakiwaniu,więc nie będę się wyłamywac z tego schematu i powstrzymam się od dalszej dyskusji
Chyba grubo przesadzasz i widać że wogóle nie znasz tego potralu.
Ciekawe na jakiej podstawie wydajesz taka opinię?
Wogóle co ma piernik do wiatraka?
Wizażanka poprosiła o porównanie obu podkładów, a Ty jeżeli nie lubisz kosmetyków danej firmy to po co wogole się wypowiadasz?
To jest post nie na temat i tyle.
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-27, 11:37   #12
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: prosze porownajcie mi tu te podklady...

ojej jaka walka az mi glupio buuu ,ja lubie z pdokladow vichy area teint creme satine,ale jakos tka kolorki mi sie ori podobaly no i opinie nakwc ten nawilzajacy mial niezle...co do opini heh...kupowalam i w ori i w avonie,sa rzeczy ktore sa totlanie do dupy czesto wiekszosc ale tez sa biale kruczki wiec sie juz nie klocmy no sa osoby ktorym nie podpasuja te rzeczy wiec wasz prosze o to zebyscie zamiast sie klocic o wsystko napisac negatywy tych podkladow i napisac ze plusow nie zauwazylyscie o i tak bedzie dobrze
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 14:02   #13
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: prosze porownajcie mi tu te podklady...

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Oczywiście,że miałam.I szczerze wątpię aby poprawili jakość.
Są to podkłady które mają kilka procent pigmentu,warzą się i spływają,UCZULAJĄ.Jedyny kosmetyk w moim zyciu który mnie uczulił był właśnie firmy oriflame.
I zdanie wyrobiłam sobie również na temat opinii WSZYSTKICH moich klientek.Nie znam osoby która miałaby dobre zdanie o tej firmie.
Avon jest nieco lepszy;ale też bez rewelacji.

Oczywiście ciężko walczyć z lobby konsultanek na wizażu...
Wystarczy poczytać forum- nie tylko Wizaż- aby się przekonać, że jest wiele osób, które lubią kosmetyki Oriflame. Sama bardzo lubię podkład Aqua surge, ze względu na konsystencję, efekt i świetny jasny kolor. Konsultantką nie jestem i nie byłam. Zresztą, pewnie i tak wiesz najlepiej, znamy to na pamięć: Kryolan jest "da best"

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Na pewno nie będę się z Tobą kłócić;większość dyskusji na wizażu polega na wzajemnym słodzeniu sobie i przytakiwaniu,więc nie będę się wyłamywac z tego schematu i powstrzymam się od dalszej dyskusji
współczuję, że musisz obracać się w tym kółku wzajemnej adoracji, taka wspaniała, a niedoceniana
Pomyślałaś czasem, że możesz najzwyczajniej nie mieć racji ?
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 16:17   #14
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: prosze porownajcie mi tu te podklady...

Kazdy ma inna cere i dla jednego kosmetyki O. lub A. sa super, a dla innych do d***, ale nie w tym rzecz. nie klocmy sie tylko wyrazajmy swoje opinie kulturalnie, nie obrazajac nikogo. jestem ciekawa opinii o tych podkladach.. ktos je wyrazi??
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 17:28   #15
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: prosze porownajcie mi tu te podklady...

J już swoją opinię wyraziłam wyżej i ją podtrzymuję jak najbardziej ok, kto wie, może znów się skusze jak będe miała jakąś okazję ale przypomniało mi się że moja siostra miała kiedyś podkład revlona taki w słoiczku zdaje mi się że to był colorstay ale nie pamiętam dokładnie, a ja jej oczywiście podkradałam no i był super!! krył, matowił i cera wyglądała taka naprawdę "kaszmirowa" szkoda że tyle kosztuje... Ja tak często zmieniam podkłady że już szkoda wydawac mi kasy na kolejne... chyba że ktoś się wymieni
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 20:12   #16
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: prosze porownajcie mi tu te podklady...

Czy ja się kłócę?To że ktoś coś lubi to nie znaczy ,że dobre - ja lubię palić na przykład
A co do oriflame - to może miałam pecha i nie trafiłam na żadnego białego kruczka...
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 20:28   #17
a_n_u_l_a
Raczkowanie
 
Avatar a_n_u_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 293
Dot.: prosze porownajcie mi tu te podklady...

Mam nawilżający, kupiłam bo spodobała mi się próbka Cerę mam mieszaną (bardzo tłusta strefa T), ale jednocześnie buzia jest mocno przesuszona, walczę teraz z tym i ten podkład działa.
Aksamitna konsystencja, krycie raczej słabe i ja nakładam go grubszą warstwą niż inne, przez co jest mniej wydajny, ale w promocji uważam że naprawdę warto, myślę że jeszcze go kupię
Nie ma on oczywiście powalającej trwałości, nie da sie też porównywać do selektywnych, ale do naturalnego dziennego makijażu, dla wyrównania kolorku cery (+ korektor miejscowo) jak najbardziej polecam
Myślę że podobny efekt dałby silniej kryjący podkład zmieszany z mocno nawilżającym kremem, ale po co się bawić, skoro mamy już gotowe i w naprawdę dobrej cenie
Próbowałam też Flawless, ale tamto był dla mnie po prostu przeciętny, niczym niewyróżniający się podkład z podobnej kategorii cenowej.
a_n_u_l_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:38.