kosmetyki -w zestawach czy osobno? Czy warto używać kosmetyków z jednej serii? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-16, 19:59   #31
Lulu Mortese
Zadomowienie
 
Avatar Lulu Mortese
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 088
Dot.: Czy warto używać kosmetyków z całej serii?

Nie,ja chyba nie przerzucę się na to,żeby używać choć czści kosmetyków z tej samej serii,bo dla mnie takich serii idealnych nie ma:-/ Kiedyś kupiłam sobie do oczyszczania żel z granulkami Garniera i tonik,wrażliwej cery nie mając,ale niestety po miesiący stosowania tych dwóch skóra bardzo mi sie uwrazliwiła,gdybym np.uzywała tego żelu,ale toniku jakiegoś łagodnego bez alkoholu,to by pewnie było inaczej.
Lulu Mortese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 13:42   #32
Nati femme fatale
Zadomowienie
 
Avatar Nati femme fatale
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 1 449
Dot.: kosmetyki -w zestawach czy osobno? Czy warto używać kosmetyków z jednej serii?

Doszłam do przekonania,że dobrze jest używać kosmetyków tej samej firmy,ale z różnych serii.Może się mylę,ale wydaje mi się trochę bezsensowne(nie chcę nikogo urazić)stosowanie wszystkich preparatów danej serii,bo ich składy nie różnią się wcale lub prawie wcale i tak,wg zaleceń producenta powinnam:umyć buźkę żelem,oczyścić mleczkiem,następnie przemyć tonikiem i na koniec posmarować kremem....,a dwa razy w tygodniu zastosować jeszcze peeling i maseczkę o składzie oczywiście takim,jak reszta serii,nieeee,to nie dla mnie.To się sprawdza na krótką metę,ale nie ma takiej serii,która zawierałaby wszystko,co potrzebują nasze buzie i w ten sposób bardzo często trzeba zmieniać kosmetyki,bo a to coś wysusza,a to coś zatyka pory itd.

Co prawda dobrze jest robić naszej skórze urozmaicenie,ale kosmetyki trzeba trochę "postosować",żeby przyniosły efekty.
Ja zwłaszcza zimą staram się dostarczać skórze wiele składników, zawsze dobieram kosmetyki pod swoją cerę i sprawdzam,czy nie będą sobie szkodzić.
__________________
"Kobiety są jak przekład: piękne nie są wierne, wierne nie są piękne."
G.B.Shaw

tu znajdował się podpis mojego ex-męża o treści:
dokładnie, kochanie, dokładnie(znał moje hasło) więc...Tobie(skoro zgadzasz się z powyższym cyt.pana Shaw) pozostaje znaleźć sobie taką niepiękną!może Cię nie zdradzi
Nati femme fatale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:42.