wrażenia po zabiegu z kwasami!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-04, 17:59   #1
flower by kenzo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 18
Angry

wrażenia po zabiegu z kwasami!!!


witam! 2 tyg. temu miałam zabieg w gab.dermatologicznym:płyn jessnera na brodę i czoło,słabszy glikolowy na policzki. Tydzień siedziałam w domu, łuszczyłam się,było trochę nadżerek, ale potem -CUDO!! twarz gładziutka,brzoskwiniowa. I właśnie wtedy bez filtra wylazłam na dwór, dosłownie na chwilę! pod wieczór miałam już widoczne brązowe przebarwienia na czole i brodzie, czyli tam gdzie był jessner.Zagoiłam się. wzięłam heviran osłonowo przed opryszczką i zrobiłam jeszcze raz kwasy, tym razem tylko glikol.Miałam nadzieję, że przebarwienia się rozjaśnią.Łuszczę się, ale niestety czoło i broda bez zmian.
1.Teraz filtry, mela d i czekam do jesieni
2.Czy jest sens złuszczać to sobie w jakiś sposób (może kilka razy, ale zabiegi delikatne)
3.Mikrodermabrazja pomoże?
4 KASA NIE GRA ROLI ( wiem, że głupio to brzmi, ale jestem załamana)
Pisałam już o tym gdzie indziej, ale na innym forum cisza.Tutaj jest więcej zainteresowanych.
jestem wściekła na siebie. Nie miałam większych problemów, po zimie skóra była jakby szarawa. miałam lekkie przebarwienia, ale nie tam gdzie teraz.JAK SIę SPRAWDZA CZY PRZEBARWIENIE JEST PłYTKIE CZY GłęBOKIE?
flower by kenzo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:03.