Riemann & Co., Etiaxil ,antyperspirant-rzeczywiście dobry ?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-08, 12:25   #31
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Re: Riemann & Co., Etiaxil ,antyperspirant-rzeczywiście dobry ??

hej kobietki ! kupiłam sobie dziś w aptece ten antyperspirant pod paszki ,zachęcona bardzooo pozytywnymi ocenami i z tego co słychać na dobrej jakości produktu ( bo przestanie wogóle się pocic to dla mnie było raczej nie realne ) ... jedyne co mnie zaskoczyło to to ,że ten antyperspirancik jest maluteńki ... czy jest wydajny ? na jak długo on wam starcza ? boję się ,że starczy mi na jedynie dwa tygodnie a potem nie bede miala kasy na nastepny ...
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-08, 12:31   #32
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Riemann & Co., Etiaxil ,antyperspirant-rzeczywiście dobry ??

właśnie dlatego trzeba było kupić antidral -> 50 ml, używam go od ok. 2 miesięcy a śladów zużycia nie widać...boję się nawet, że nie zdążę go zyżyć, a on się przeterminuje! ma datę ważnosci-lipiec 2004.no i tylko 13 zł...
dobra- już Cię nie denerwuje...hihi.
fanka antidrala
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-08, 13:35   #33
Komanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 807
Re: Riemann & Co., Etiaxil ,antyperspirant-rzeczywiście dobry ??

sergeevna napisał(a):
> Jedyne co mnie zaskoczyło to to ,że ten antyperspirancik jest maluteńki ... czy jest wydajny ? na jak długo on wam starcza ? boję się ,że starczy mi na jedynie dwa tygodnie a potem nie bede miala kasy na nastepny ...

Etiaxil mam od kwietnia i ciagle mi sluzy Przeciez nie uzywa sie tego codziennie, wiec i zuzycie nie jest duze
Komanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-08, 15:24   #34
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Re: Riemann & Co., Etiaxil ,antyperspirant-rzeczywiście dobry ??

ale na poczatku trzeba używać codziennie hihi...
chciałam się jeszcze zapytać czy mimo jego używania ,normalnie się opalacie ,czy też chronicie jakoś paszki przed słońcem
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-08, 18:53   #35
Tati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Mountbellew
Wiadomości: 53
GG do Tati
Re: Riemann & Co., Etiaxil ,antyperspirant-rzeczywiście dobry ??

Hejka! Powinno się go stosować na noc aby składniki miały czas wniknac w skóre i nie zostały wypukane odrazu przez wypływajacy pot .Ja Antidral uzywam - wcześniej codziennie- teraz juz raz w tygodniu. Rano można paszki umyć letnią wodą i posmarować delikatnym balsamem i można sie spoko opalać. Przynajmniej takie są moje doświadczenia
Tati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-11, 05:53   #36
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Re: Riemann & Co., Etiaxil ,antyperspirant-rzeczywiście dobry ??

dziewczyny użyłam na noc ,pierwszy raz Etiaxil'u i jestem w szoku ... ale nie dlatego ,że się nie poce ,bo tego jeszcze nie wiem ,ale spodziewałam się okropnego pieczenia , okropnego swędzenia ,a po nałożeniu i wchłonięciu się preparatu raz leciutko po paszkach się podrapałam i nic nic nie czułam ... a rano czuję się tak jak bym nie miała nic do zmywania ,bo paszki wyglądają tak jak by nic na nie nie było nałożone , no tylko przy dotyku coś czuć...mam wrażenie ,że ten preparat na mnie nie podziała ... może wy miałyście podobnie ?
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-11, 08:22   #37
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Riemann & Co., Etiaxil ,antyperspirant-rzeczywiście dobry ??

sergeevna napisał(a):
> spodziewałam się okropnego pieczenia , okropnego swędzenia ,a po nałożeniu i wchłonięciu się preparatu raz leciutko po paszkach się podrapałam i nic

To chyba dobrze, nie? Jakby Ci brakowało tego pieczenia i okropnego swędzenia, zawsze mozesz się posmarować po depilacji


>mam wrażenie ,że ten preparat na mnie nie podziała ... może wy miałyście podobnie ?

Daj mu szansę. Po jednokrotnej aplikacji efekt moze nie być natychmiastowy...

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-08-11, 13:40   #38
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Re: Riemann & Co., Etiaxil ,antyperspirant-rzeczywiście dobry ??

może rzeczywiście to dobrze ,że nie czuje pieczenia ani swędzenia ... ale przez to mam wrażenie ,że ten preparat nie działa...no ale cóż,zobaczymy.
Rzeczywiście po jednokrotnej aplikacji nie będzie widać efektów...właśnie ,a wy po jakim czasie zauważyłyście efekty ?
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-28, 14:12   #39
olkaaa;)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 19
Re: Riemann & Co., Etiaxil ,antyperspirant-rzeczywiście dobry ??

MAM PYTANIE!!!KUPILAM WCZORAJ ETIAIL ZASTOSOWALAM JEDNAK MIMO PORUSZANAI KULKA NIE WYDOBYWAL SIE PLYN TYLKO COS NA KSZTALT BIALEGO NALOTU!!CZY TO PRAWIDLOWO??A MOZE MAM TREFNE OPAKOWANIE???
olkaaa;) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-01, 13:00   #40
A-nett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 26
Re: Riemann & Co., Etiaxil ,antyperspirant-rzeczywiście dobry ??

Etiaxil to nie tyle kosmetyk, co bardziej LEK Powoduje on zamykanie ujscia kanalików potowych.
Jest dostepny w aptekach, w drogeriach bardzo zadko. Mozna jednak zamowic go poprzez drogerie internetowe.
Jest dosc drogi (od 49 zł), ale to najskuteczniejszy srodek, jaki jest dostepny na rynku. Jedna uwaga- efekt ZAuwazysz juz po pierwszym uzyciu i naprawde Zapomnisz co to pocenie, jesli Uzywac go bedziesz DOKLADNIE jak to napisano w ulotce (czyli tylko na noc na BEZWGLEDNIE SUCHA SKORE, a rano ZMYJESZ WODĄ_ w przeciwnym razie, łatwo o dosc znaczna alegie).
POwodzenia, pozdrawiam
A-nett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 11:01   #41
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Riemann & Co., Etiaxil ,antyperspirant-rzeczywiście dobry ??

Tak czytam i czytam i sama chyba skuszę się na Antidral
Ale wróciłam do wątku z trochę innej przyczyny.Mam pytanie:nie wiecie może,czy jest taki odpowiednik dla mężczyzn Mojemu facetowi bardzo by się przydał Niestety KWC jest bardzo ubogie w kosmetyki dla mężczyzn...
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-09, 06:50   #42
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Riemann & Co., Etiaxil ,antyperspirant-rzeczywiście dobry ??

kupiłam sobie etiaxil dla wrażliwcow.... bo w sumie z całego ciała tylko pachy ma wrażliwe na zwykły antyperspirant po depilacji reaguje tak jak Wy na etiaxil wczoraj posmarowałam sie pierwszy raz. Nie piekło, nie swedziało bardzo tylko tak drazniło.. niefajne uczucie, ale jak ma sobie poradzić z mokrymi plamami to zaaryzykuję

teraz moje pytania:
czy na początku zanim etiaxil nie zacznie działać moge uzywac jakichs zwykłych antypersp?

ile czasu czeka się na efekt?

czy jet antidral dla wrażliwców?
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 22:30   #43
nancy_y
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 19
Dot.: Re: Riemann & Co., Etiaxil ,antyperspirant-rzeczywiście dobry ??

Cytat:
Napisane przez olkaaa;) Pokaż wiadomość
MAM PYTANIE!!!KUPILAM WCZORAJ ETIAIL ZASTOSOWALAM JEDNAK MIMO PORUSZANAI KULKA NIE WYDOBYWAL SIE PLYN TYLKO COS NA KSZTALT BIALEGO NALOTU!!CZY TO PRAWIDLOWO??A MOZE MAM TREFNE OPAKOWANIE???
Wiem, że post bardzo stary, ale podłączam się do pytania. Czy kulka w etiaxilu się kręci?
nancy_y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.