real smokey west ice:) czyli przydymiony zółtodzioba:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-16, 22:17   #1
agentka101
Raczkowanie
 
Avatar agentka101
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: gotham city
Wiadomości: 470

real smokey west ice:) czyli przydymiony zółtodzioba:)


witam to ja ..tak tak to ja tym razem probowalam zrobic cos co mocniej podkresli gałki i doda im charakteru. to moje 3cie podejscie na MM, jak widac nie poddaje sie
co prawda moja rozowa bluzka pasuje tutaj jak kiszony do pierogów ale co tam nie mam czasu na przebieranki.
uzylam:
cieni essence -czarny szary srebrny i bronzera essence
kredki rimmelcia
tuszu clinique
podklad i roz clinique jak zwykle slabo go widac
pomadka ochronna nivea
w ramach rekwizytu papieros west ice ale nie polecam palenie szkodzi.kiedys rzuce to swinstwo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg JAA.jpg (54,2 KB, 419 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Jaaaa.jpg (55,4 KB, 229 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg OKKK.jpg (48,1 KB, 311 załadowań)
__________________
I was in the wrong place at the wrong time
For the wrong reason and the wrong rhyme
On the wrong day of the wrong week
I used the wrong method with the wrong technique
agentka101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 22:25   #2
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: real smokey west ice:) czyli przydymiony zółtodzioba:)

taka ladna dziewczyna i taki brzydki pet...


Cop do makijazu ciezko oceniac bo zdjecia sa kiepskiej jakosci, robiac zblizenia wlacz w aparacie tryba makro chyba ze przez lampe to rozmazanie, swoja droga lampa tez duzo ujmuje bo odbija swiatlo od bluzki i bynajmniej u mnie na monitorze masz rozowa cere...


co do makijazu oka z tego co widze ladnie Ci w tej kolorystyce mozesz sie pokusic o minimalne wyciagniecie cienia wyzej nad ruchoma powieke, nie wiem czy wymodelowalas buzie czy nie (wina oswietlenia) bynajmniej na fotkach troche za slabo ta czesc makijazu sie prezentuje

jestes tak ladna ze nie wiele trzeba Ci do podkreslenia urody, czekam na wiecej pozdrawiam ;*
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 22:29   #3
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: real smokey west ice:) czyli przydymiony zółtodzioba:)

weź Ty się naucz robić lepsze fotki, bo przy takiej urodzie, to aż grzech pokazywać się tak niewyraźnie
a poważniej trochę - moim zdaniem jest już lepiej..
resztę już Smileofangel napisała- cień też bym ciut wyżej jeszcze wyciągnęła, policzki mocniej maznęła i już.. Chociaż tak też jest ładnie
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 22:33   #4
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: real smokey west ice:) czyli przydymiony zółtodzioba:)

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
taka ladna dziewczyna i taki brzydki pet...


Cop do makijazu ciezko oceniac bo zdjecia sa kiepskiej jakosci, robiac zblizenia wlacz w aparacie tryba makro chyba ze przez lampe to rozmazanie, swoja droga lampa tez duzo ujmuje bo odbija swiatlo od bluzki i bynajmniej u mnie na monitorze masz rozowa cere...


co do makijazu oka z tego co widze ladnie Ci w tej kolorystyce mozesz sie pokusic o minimalne wyciagniecie cienia wyzej nad ruchoma powieke, nie wiem czy wymodelowalas buzie czy nie (wina oswietlenia) bynajmniej na fotkach troche za slabo ta czesc makijazu sie prezentuje

jestes tak ladna ze nie wiele trzeba Ci do podkreslenia urody, czekam na wiecej pozdrawiam ;*
Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
weź Ty się naucz robić lepsze fotki, bo przy takiej urodzie, to aż grzech pokazywać się tak niewyraźnie
a poważniej trochę - moim zdaniem jest już lepiej..
resztę już Smileofangel napisała- cień też bym ciut wyżej jeszcze wyciągnęła, policzki mocniej maznęła i już.. Chociaż tak też jest ładnie
Zgodzę się z dziewczynami, nie będę się powtarzać
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 22:48   #5
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: real smokey west ice:) czyli przydymiony zółtodzioba:)

Fotka z papierosem - bleeeeeh Ale nie będę potępiać, rozumiem co to uzależnienie
Faktycznie fotki niewyraźne, jednak widać że trochę to oko zadymiłaś Jedynie górna granica jest chyba za mało roztarta.
Hmm korzystasz w aparacie z funkcji makro? To funkcja pozwalająca robić zdjęcia z małej odległości. Oznaczona jest kwiatuszkiem - tulipanem chyba
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 22:49   #6
agentka101
Raczkowanie
 
Avatar agentka101
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: gotham city
Wiadomości: 470
Dot.: real smokey west ice:) czyli przydymiony zółtodzioba:)

oj dziewczyny dziekuje bardzo za komentarze,aczkolwiek to chyba wina zmeczenia waszego bo bym dostala wieksze baty od takich profesionalistek:eh em:daleko mi do WAS ale walcze.co do modelowania twarzy to ja Wam powiem ze sama mam z tym klopot bo ledwo tutaj widze bo mam zarowke enegrooszczedna z tylu pokoju a na biurku tylko lampke wiec sama sie ledwo w lustrze widze,pracuje w ekestremalnych warunkach chyba trzeba meza poprosic o lusterko ze swiatelkami hihi.
w ogole to oczy "na zywo" bez aparatu wydawaly sie strasznie ciemne a foty odjely caly efekt i wyszly takie bardziej szare ale z tym aparatem to ja pokombinuje w weekend bo przy takim swietle to ja nawet menu nie widze
w kazdym razie dzieki za komplementy w zyciu chyba tylu nie uslyszalam
jeszcze troche i zaczne wierzyc w siebie.heh.
poki co poczytam staram sie czytac wizaz, ogladac wasze dziela i sie uczyc.
juz wyeliminowalam kreche po wewenetrznej stronie powieki bo pomniejsza oko a oczy mam male.wiec jest jakis plus czestych wizyt na tym portalu.
moim celem jest osiagniecie takiej wprawy jaka macie wy bo to co ja tutaj widze to dech zapiera i co tu duzo gadac. TEZ TAK CHCEpozdrawiam

dziekuje cathy,eweska,smileofangel
__________________
I was in the wrong place at the wrong time
For the wrong reason and the wrong rhyme
On the wrong day of the wrong week
I used the wrong method with the wrong technique
agentka101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 22:51   #7
agentka101
Raczkowanie
 
Avatar agentka101
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: gotham city
Wiadomości: 470
Dot.: real smokey west ice:) czyli przydymiony zółtodzioba:)

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Fotka z papierosem - bleeeeeh Ale nie będę potępiać, rozumiem co to uzależnienie
Faktycznie fotki niewyraźne, jednak widać że trochę to oko zadymiłaś Jedynie górna granica jest chyba za mało roztarta.
Hmm korzystasz w aparacie z funkcji makro? To funkcja pozwalająca robić zdjęcia z małej odległości. Oznaczona jest kwiatuszkiem - tulipanem chyba
hehe no widzialam taka opcje ale nie wiedzialam co to jest wiec nie ruszalam no dobra nastepnym razem sporobuje z tulipanem
dzieki Jeanne90, troche techniki i siw czlowiek gubi
__________________
I was in the wrong place at the wrong time
For the wrong reason and the wrong rhyme
On the wrong day of the wrong week
I used the wrong method with the wrong technique
agentka101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-16, 22:56   #8
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: real smokey west ice:) czyli przydymiony zółtodzioba:)

Cytat:
Napisane przez agentka101 Pokaż wiadomość
hehe no widzialam taka opcje ale nie wiedzialam co to jest wiec nie ruszalam no dobra nastepnym razem sporobuje z tulipanem
dzieki Jeanne90, troche techniki i siw czlowiek gubi
A widzisz, ten tulipan to najlepszy przyjaciel wszystkich Wizażanek robiących zdjęcia na MM Dzięki temu zbliżenia są wyraźne
Co do oświetlenia - rozumiem Twój ból, sama też marzę o takiej toaletce z lampkami dookoła lustra...

Taki mały offtop: Fajny masz podpis ("Why so serious?") - postać Jokera wykreowana przez Ledgera była po prostu zniewalająca ("Dark Knight" to pierwszy i jedyny film z Batmanem, który widziałam, dlatego nie wiedziałam o co chodzi, ale poszłam na niego tylko i wyłącznie ze względu na postać Jokera) Pozdrawiam
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 23:02   #9
agentka101
Raczkowanie
 
Avatar agentka101
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: gotham city
Wiadomości: 470
Dot.: real smokey west ice:) czyli przydymiony zółtodzioba:)

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
A widzisz, ten tulipan to najlepszy przyjaciel wszystkich Wizażanek robiących zdjęcia na MM Dzięki temu zbliżenia są wyraźne
Co do oświetlenia - rozumiem Twój ból, sama też marzę o takiej toaletce z lampkami dookoła lustra...

Taki mały offtop: Fajny masz podpis ("Why so serious?") - postać Jokera wykreowana przez Ledgera była po prostu zniewalająca ("Dark Knight" to pierwszy i jedyny film z Batmanem, który widziałam, dlatego nie wiedziałam o co chodzi, ale poszłam na niego tylko i wyłącznie ze względu na postać Jokera) Pozdrawiam

JOKER ma swietny makijaz nie no facet BYŁ niesamowity,szkoda ze już nie zyje, przystojny utalentowany aktor i dlatego tez za tydzien jak beda moje urodziny zamawiam sobie tort z jokerem i tym napisem "why so serious? only 25" hehe,moze jeszcze jak dojde do wprawy to powitam gosci takim makijazem jak mial Ledger a batman jak batman,lubie aktora christiana bale,najbardziej z roli w american psycho i codziennie sprawdzam poczte bo napisalam do jego agentki ze chce miec autograf,autograf od batmana,czad co nie? mam nadzieje ze przesylka dojdzie ..
its simple...KILL THE BATMAN
__________________
I was in the wrong place at the wrong time
For the wrong reason and the wrong rhyme
On the wrong day of the wrong week
I used the wrong method with the wrong technique
agentka101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 23:43   #10
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: real smokey west ice:) czyli przydymiony zółtodzioba:)

Cytat:
Napisane przez agentka101 Pokaż wiadomość
JOKER ma swietny makijaz nie no facet BYŁ niesamowity,szkoda ze już nie zyje, przystojny utalentowany aktor i dlatego tez za tydzien jak beda moje urodziny zamawiam sobie tort z jokerem i tym napisem "why so serious? only 25" hehe,moze jeszcze jak dojde do wprawy to powitam gosci takim makijazem jak mial Ledger a batman jak batman,lubie aktora christiana bale,najbardziej z roli w american psycho i codziennie sprawdzam poczte bo napisalam do jego agentki ze chce miec autograf,autograf od batmana,czad co nie? mam nadzieje ze przesylka dojdzie ..
its simple...KILL THE BATMAN
O, widzę, że nawet avatar zmieniłaś Ja bym nie odważyła się pokazać ludziom w makijażu a'la Joker, chyba by padli na zawał:P Oczywiście jak się tak pomalujesz, to pokażesz, nie? Ta postać była mega przerażająca, moim zdaniem to była rola życia Ledgera i zasłużył nią na Oskara A Bale wydaje mi się z lekka bezpłciowy, może to dlatego że po prostu Ledger go przyćmił
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 00:04   #11
madziamn
Rozeznanie
 
Avatar madziamn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 953
GG do madziamn
Dot.: real smokey west ice:) czyli przydymiony zółtodzioba:)

Jak kiszony do pierogów to tutaj ten papiroch pasuje a feeeeee
Cała buzia jednak prezentuje się całkiem całkiem, szkoda że zbliżenia niewyraźne
__________________
a moje brwi nie rosną, pomimo ponad 3 lat nie-wyrywania i maziania specyfikami.
Za głupoty młodości płaci się całe życie
madziamn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-17, 08:48   #12
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: real smokey west ice:) czyli przydymiony zółtodzioba:)

Okropnie z tym papierosem. Dziewczęca uroda i wulgarny rekwizyt. Czekam na dalsze próby.
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 12:58   #13
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: real smokey west ice:) czyli przydymiony zółtodzioba:)

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Okropnie z tym papierosem. Dziewczęca uroda i wulgarny rekwizyt. Czekam na dalsze próby.
Przede wszystkim nie rozumiem wypowiedzi w stylu "wulgarny rekwizyt"...co wulgarnego jest w papierosie??? Papieros to papieros - nałóg jak każdy inny.
Poza tym zdjęcie świetnie łapie się pod tytuł wątku

Co do makijażu, gdzieś tam widać zaczątek smoka, ale to ciągle nie to. Nie mniej jest całkiem przyzwoicie.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 16:17   #14
agentka101
Raczkowanie
 
Avatar agentka101
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: gotham city
Wiadomości: 470
Dot.: real smokey west ice:) czyli przydymiony zółtodzioba:)

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Okropnie z tym papierosem. Dziewczęca uroda i wulgarny rekwizyt. Czekam na dalsze próby.
przynajmniej papieros jest smokey bo makijazu to ja sie dopiero ucze mam takie poczucie humoru.wiecej grzechow nie pamietam
ps. mysle inetsnywnie nad rzuceniem palenia,ale dam sobie jeszcze tydzien do tych magicznych urodzin

co do zblizen to juz wiem ze trzeba tulipana wlaczyc izaczne od nastepnej proby.

-->>>Jeanne90 jak zrobie jokera to sie pokaze,bedzie na pewno okropnie w tym jestem dobra hahaha

-->>>madziunia80 dziekuje za pochwale,kiedys mi wyjdzie ten smokey.widze ze jestes z "mojego"miasta.pozdra wiam
__________________
I was in the wrong place at the wrong time
For the wrong reason and the wrong rhyme
On the wrong day of the wrong week
I used the wrong method with the wrong technique
agentka101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 19:45   #15
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: real smokey west ice:) czyli przydymiony zółtodzioba:)

ładnie =)
..mimo, że ten papieros tu nie pasuje
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 20:02   #16
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: real smokey west ice:) czyli przydymiony zółtodzioba:)

Cytat:
Napisane przez agentka101 Pokaż wiadomość
przynajmniej papieros jest smokey bo makijazu to ja sie dopiero ucze mam takie poczucie humoru.wiecej grzechow nie pamietam
ps. mysle inetsnywnie nad rzuceniem palenia,ale dam sobie jeszcze tydzien do tych magicznych urodzin


-->>>madziunia80 dziekuje za pochwale,kiedys mi wyjdzie ten smokey.widze ze jestes z "mojego"miasta.pozdra wiam
O widzisz, każdy palacz (ja też) stale rzuca palenie. Mi się nawet kiedyś udawało przez 2,5 roku, a potem jakoś tak się potoczyło, że się znowu przytuliły do mnie papierosy.
No i oczywiście pozdrawiam Wrocławiankę
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 22:14   #17
agentka101
Raczkowanie
 
Avatar agentka101
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: gotham city
Wiadomości: 470
Dot.: real smokey west ice:) czyli przydymiony zółtodzioba:)

ja nie ukrywam czasem po prostu lubię sobie zapalić zwlaszcza na spokojnie z kawką... ALE ALE ALE: zółkną zęby, zadyszka, brak kondycji,smierdzace ubrania..ja mialam 2 podejscia rzucania,za kazdym razem 4 mce nie palilam a potem nie klops
a u mnie to koniecznosc, chcialabym kiedys zajsc w ciaze i nie chce na starcie dziecku dawac takiego kopniaka, poza tym szczerze: kobieta w ciazy z papierosem wyglada obrzydliwie. takze moze tym razem po 25 urodzinach uda mi sie..zbieram sily..:rolleyes :
__________________
I was in the wrong place at the wrong time
For the wrong reason and the wrong rhyme
On the wrong day of the wrong week
I used the wrong method with the wrong technique
agentka101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 23:40   #18
agentka101
Raczkowanie
 
Avatar agentka101
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: gotham city
Wiadomości: 470
Angry swiatlo a makijaz

ten efekt ze zdjec to wina swiatla teraz jestem pewna..wlaczylam tulipana i zero efektu,dla przykladu uzylam cieni zoltych niebieskich i zielonych.na zdjeciach nic nie widac.a kolory sa inetnsywne.swiatlo swiatlo swialo,chyba zaczne to robic w weekendowe poranki bo cos kiepsko to idzie.
robiac zdejcia umyka caly blask i kolor ,pokoj ciemny slaba zarowka i d.. blada.:ehe m:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja1.jpg (34,2 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jajaja.jpg (83,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko.jpg (59,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko2.jpg (61,8 KB, 5 załadowań)
__________________
I was in the wrong place at the wrong time
For the wrong reason and the wrong rhyme
On the wrong day of the wrong week
I used the wrong method with the wrong technique
agentka101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 14:00   #19
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: real smokey west ice:) czyli przydymiony zółtodzioba:)

Sliczna jestes, pierwszy makijaz jest boski i podkresla twoja urode w sposob szczegolny, mimo ze zdjecia nieco slabe. I w ogole nie rozumiem bulwersa co do papierosa Nie masz wszak 14 lat, jestes dorosla-palisz to pal, a papieros mial byc stylizacja, a nie tematem numer 1 w tym watku.
Pozdrawiam!
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-18, 16:09   #20
agentka101
Raczkowanie
 
Avatar agentka101
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: gotham city
Wiadomości: 470
Dot.: real smokey west ice:) czyli przydymiony zółtodzioba:)

Cytat:
Napisane przez czarna_maciejka Pokaż wiadomość
Sliczna jestes, pierwszy makijaz jest boski i podkresla twoja urode w sposob szczegolny, mimo ze zdjecia nieco slabe. I w ogole nie rozumiem bulwersa co do papierosa Nie masz wszak 14 lat, jestes dorosla-palisz to pal, a papieros mial byc stylizacja, a nie tematem numer 1 w tym watku.
Pozdrawiam!
chyba wydrukuje tego posta i powiesze w ramce na scianie dziekuje za przychylna opinie i wyrozumialosc
normalnie UROSŁAM
__________________
I was in the wrong place at the wrong time
For the wrong reason and the wrong rhyme
On the wrong day of the wrong week
I used the wrong method with the wrong technique
agentka101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 01:17   #21
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: real smokey west ice:) czyli przydymiony zółtodzioba:)

Alez nie ma za co Pokazuj sie czesciej, bo przyjemnie sie oglada takie sliczne dziewczyny.
Widze ze walczysz z aparatem, jak niemal kazda poczatkujaca Glowa do gory, na pewno wkrotce go okielznasz-wiele osob na poczatku sobie z tym nie radzilo, a teraz robia swietne zdjecia. Trening czyni mistrza.
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:49.