Zabieg nawilzajacy w zakładzie fryzjerskim - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-19, 14:59   #1
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599

Zabieg nawilzajacy w zakładzie fryzjerskim


Witam Mam pytanie Czy ktoraś z was poddawala wlosy zabiegom nawilazjacym badz regenerujacym u fruzjera?? Jesli tak lub cos o tym wie to prosze was o pomoc. Piszcie wszystko co na ten temat wiecie> podawajcie adresy( tylko Warszawa) i ceny takich zabiegow. z gory dziekuje. pozdrawiam.
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 17:50   #2
kostaryka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 6
Dot.: Zabieg nawilzajacy w zakładzie fryzjerskim

Czesc Emilcia.Ja miałam zniszczone włosy i chodze na takie zabiegi do mojej stałej fryzjerki,niedawno sie przeniosła do Piaseczna ja razem z nią nie zdradze jej bardzo jej ufam, to ona mi pomogła wyleczyc włosy.Wejdz na www.domurody.thau. serdecznie ci ja polecam,takie zabiegi naprawde działaja,mi pomogły i to bardzo, a koszt jest niewielki bo jeden zabieg kosztuje 20 zł maja jakies promocje ale ja jak juz tam jestem zwsze troche podetne włosy,moja fryzjerka nakłada mi maske i jedwab a potem siedze pod sauna ,jak wychodze od niej mam miłe zdrowe włosy przez kilka myc,zrobiłam ich 10 ale juz po 3 miałam super włosy pozdrawiam
kostaryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:04.