Strasznie zniszone włosy!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-21, 20:54   #1
andzela_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1

Strasznie zniszone włosy!!!


Miałam strasznie zniszczone włosy więc postanowiłam, ze wybiore sie do fryzjera.Od zawsze lubiałam mocno wycieniowane włosy, więc i tym razem tak zrobiłam. Myslałam ze stan moich włosów się polepszy. Ale niestety jest znacznie gorzej niż było Nie wiem czy powodem tego jest cieniowanie moich wlosów tzw (brzytwom nie wiem jak poprawie sie mówi salonach fryzjerskich ale mam nadzieje ze wiecie o co chodzi). Chciałabym się dowiedziec czy tzw "brzytwa" do cieniowania włosów może je zniszczyc[IMG]file:///C:/Program%20Files/Gadu-Gadu/emots/3/pytajnik.gif[/IMG] Aha mam jeszcze pytanko! Chciałabym przestac prostowac włosy bo wiem ze ciągłe prostowanie oslabia je i powoduje,ze są one szorstkie idt. Ale niestety nie potrafie nie korzystac z codziennego prostowania. Doprowadzila je do takiego stanu ze jak ich nie wyprostuje to wyglądam tragicznie ! Moje wlosy są strasznie zniszczone i nie mam pojecia co by moglo im pomóc[IMG]file:///C:/Program%20Files/Gadu-Gadu/emots/3/wykrzyknik.gif[/IMG]!
andzela_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 21:06   #2
malaulcia
Raczkowanie
 
Avatar malaulcia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 307
Dot.: Strasznie zniszone włosy!!!

..ja właśnie zbyt 'dużym' cieniowaniem podniszczyłam sobie włoski :/ ale dochodzi do tego też częste farbowania.. słyszałam gdzieś właśnie że cieniowanie niby jest dobrym wyjściem dla niektórych dziewczyn ale w wielu przypadkach wręcz przeciwnie! :| nie chodzi tu o brzytwe czy nożyczki [patrz np. degazówki] .. włoski są osłabione po cieniowaniu jesli ogólnie były zniszczone..
a prostować możesz tylko używaj przed prostowaniem odpowiednich kosmetyków które chronią włosy przed zbyt dużą temperaturą ale i ułatwiają prostowanie dodatkowo zainwestuj w odżywki, serum, jedwab, skrzypovite lub wax.. spróbuj jakoś 'odratować' swoje włoski!
__________________

Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.


razem od 29.01.2005r.
zaręczeni od 11.01.2008r.
nasz ślub 29.07.2010r.



`nothing tastes as good as thin feels.`
63!-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53kg!
malaulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 21:56   #3
blue_eyed_kitty
Rozeznanie
 
Avatar blue_eyed_kitty
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 997
Dot.: Strasznie zniszone włosy!!!

Z tego co wiem cieniowanie nożyczkami włosom nie szkodzi bo jest to jak zwyczajne podcinanie. Ale brzytwa...Oj oj...Najgorsza rzecz jaką można zrobić to dać sobie wycieniować włosy brzytwą. Brzytwa osłabia końcówki bo ścina je pod skosem, to też sprawia problemy w układaniu. Teraz musisz troche poczekać aż podrosną i wycieniowac ale tym razem nożyczkami.Powodzenia
__________________
Mrrrrrrrrrrrrrrau!

Licencjat zdany

wakacje

Mrrrrrrrrrrrrrrau!
blue_eyed_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 22:14   #4
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Strasznie zniszone włosy!!!

Jakieś 1,5 miesiąca temu poełniłam ten sam błąd. Moje całkiem zdrowe wówczas włosy bardzo mocno wycieniowałam brzytwą i w efekcie miałam zniszczone siano na głowie. Siedziałam i płakałam i myślałam że nic już mi nie pomoże. Ale poszłam na regenerację do fryzjera (5 razy) i jeszcze podcięłam same końcóweczki nożyczkami. Teraz jest już w miarę ok. A zamiast używać prostownicy włosy zaczęłam prostować grubą, okrągłą szczotką i widzę że zaczynają odżywać.
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 22:50   #5
AngelikaB
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 75
Dot.: Strasznie zniszone włosy!!!

cienowanie wlosow tak zwana brzytwa,napewno ich nie zniszczy pod warunkiem ze ta brzytwa jest naprawde ostra,wtedy mozna spokojnie nia wloski cienowac.Najleprze cieniowania osiaga sie ta technika strzyzenia wlosow.
Ale jerzeli brzytwa jest juz tepa to niestety wtedy sa takie skutki ze wlosy sa nie sciete ino poszarpane i porwane ,a to powod do rozdwajania sie koncowek.
Poszukaj zakladu w ktorym scinaja wlosy tak zwanymi nozyczkami goracymi.....najlepiej zeby byly to z ,,,Jagur TC podam Ci linka niestety nie jest po Polsku http://www.thermo-cut.com/ poszukaj moze znajdzies gdzies w jezyku polskim.
To rewelacja ,na wlasnie bardzo zniszczone ,polamane ,wysuszone ,rozdwojone wlosy.Sama pracuje tymi nozyczkami i naprawde moge je polecic.
Pozatym zainwestuj w odpowiednie kosmetyki do wlosow i odzywki ,te profesionalne sa niestety o wiele drosze ale i gatunkowo lepsze.
Zycze powodzenia no i zeby kondycja wloskom sie szybko poprawila.
AngelikaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:43.