"puchowe" włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-28, 20:57   #1
laa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4

"puchowe" włosy


Mam długie włosy, które chce sobie jakoś obciąć. Problem polega na tym że włosów mam bardzo duzo i po umyciu i wysuszeniu stają mi sie bardzo puchowe, czyli bardzo odstające od głowy. Nie podoba mi się to a chce obciąć włosy i nie wiem jak je obciąć!! POMOCY ! ! !
laa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 08:17   #2
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: "puchowe" włosy

pewnie Twoje włosy są grube i dlatego tak się puszą. Nie powinnaś ich obcinać zbyt krótko, może lekko wycieniuj i skróć, pozatym po umyciu wmasuj jakiś specyfik wygładzający włosy np. serum Avonu.
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 09:24   #3
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: "puchowe" włosy

Luknij w KWC i zastanów się nad środkami wygładzającymi typu jedwab,serum krystaliczne. Jestem ciekawa czy generalnie stosujesz odżywki? one własnie nieco "uklepują" włosy , szczegónie te bez spłukiwania. Ale kwestia dobrania by nie mieć potem z włosami innych problemów jest już bardzo indywidualna.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 12:13   #4
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: "puchowe" włosy

skorzystaj też z wyszukiwarki, było wiele wątków dot. puszących się włosów
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 21:02   #5
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: "puchowe" włosy

Czesc ja tez mam taki typ wlosow, do tego krecone, po umyciu uzywam odzywki lub maski ze plukiwaniem a potem nakladam odzywke bez splukiwania, ktora trzymam przez 20 min pod recznikiem, sa troche bardziej oklapniete, do tego nie susze wlosow suszarka, bo to powoduje, ze jeszcze bardziej sie pusza, jak same troche podeschna wgniatam pianke do fal i lokow i tym sposobem ujarzmiam moje wlosy Do czasu jak nie wchodzilam na wizaz myslalam, ze to ja tylko mam takie beznadziejne wlosy, szope z ktora nijak nie da sie nic zrobic, dopiero jak tu weszlam, okazalo sie, ze nie jestem w tym osamotniona Dziewczyn z puchowymi(fajna nazwa) wlosami jest bez liku, tym podobnych watkow tez jest sporo i kazdy ma tam jakas rade, ktora moze sie podzielic Smerfeta i reszta dziewczyn dobrze mowia, poszukaj w wyszukiwarce, tam pewnie natrafisz na wiele ciekawych inforamcji
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:15.