podklad i krem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-30, 18:11   #1
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Talking

podklad i krem


Mam taki problem i prosze o rade,Ostatnio kupilam podklad rozswietlajcy Oceanic i jest nieco za ciemny a mam najjasniejszy kolor, wszystkie moje podklady ktore mam sa mi za ciemne( jestem blada),lecz te matujace mieszam z kremem matujacym i jest efekt idealny.A co zrobic z tym rozswietlajacym?MYsle ze jak zmiejszam go z kremem matujacym to efekt roswietlenia zniknie,wiec z czym pomieszac,dodam ze mam cere mieszana i jak smaruje sie tlustym kremem to blyszcze za bardzo i mam przetluszczona twarz.I tu jest dylemat.Prosze o rade

Mam cere sucha na skroniach i na policzkach tak z boku twarzy troszke sucha takze w okolicach ust, a wszedzie indziej tlusta i swiecaca.Myslalam nad Recoverem ale jest dla mnie za drogi i to bylby 4 moj podklad i mialabym wyrzuty sumiemia

Edytowane przez ilo16na
Czas edycji: 2006-06-30 o 19:16
ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 18:22   #2
M-ka
Raczkowanie
 
Avatar M-ka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 96
Dot.: podklad i krem

A czy próbowałaś podkładu Rimmel Recover, jest o wiele lepszy od oceanica i ma ładne jasne kolorki np. 100,103.Jeśli zmieszasz swój podkład z kremem, to z pewnością efekt będzie słabszy.
M-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 18:28   #3
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: podklad i krem

Jezeli masz cere mieszana to nie lepiej dobrac krem nawilzajacy?taki by byl lekki i nie sprawial,ze twarz sie dodatkowo przetluszcza?
Poza tym przy cerach mieszanych podklady rozswietlajace niezbyt dobrze wygladaja-tymbardziej AA Oceanic,ktory ma tendencje do szybkiego przetluszczania sie.
Poza tym cera mieszana to uogolnienie.
Strefa T jest bardzo widoczna czy moze sa partie twarzy bardzo suche?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 18:29   #4
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: podklad i krem

Cytat:
Napisane przez M-ka
Ja używam krem matujący DAX Cosmetics z Q10(ładnie matuje) i na to nakładam podkład Rimmel Recover(jest o wiele lepszy niż Oceanic i ma ładne jasne kolorki np. 100,103) i nie jest tak zle. Wiadomo ,że podkład rozświetlający sprawi ,że twarz będzie się trochę świecić( bo takie jest jego zadanie), ale efekt jest fajny.

Prawidlowo dobrany podklad rozswietlajacy ma zadanie ozywic,rozswietlic twarz a nie swiecic sie i duzo zalezy od cery jaka mamy.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:30.