Jaki efekt daje Wam, dziewczyny MF 2000 Calorie? Jestem nim trochę rozczarowana... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-12, 18:02   #1
Judyta~
Raczkowanie
 
Avatar Judyta~
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 386
Question

Jaki efekt daje Wam, dziewczyny MF 2000 Calorie? Jestem nim trochę rozczarowana...


Cześć, dziewczyny Kupiłam własnie mój pierwszy 2000 calorie, naczytałam się tyle pozytywnych recenzji na jego temat - że wydłuża, że pogrubia, że trzyma się cały dzień.
Ja na swoich rzęsach (mam dość krótkie, bardziej gęste) zauważyłam wprawdzie efekt pogrubienia - jest ich jakby więcej, są rozdzielone, ale tyle. Żadnego dramatycznego efektu -myślałam, że spektakularnie rzęsy wydłuży, podkreśli, a on nic.
Poza tym w tych upałach pod koniec dnia lekko sie rozmazuje pod oczami, (mam tendencję do rozmazywania wszystkich tuszy - pod wpływem ciepła topi mi się korektor) a im dłużej go noszę w ciągu dnia, tym bardziej rzęsy opadają, robią się mniej wyraziste.
Czy Wy tez tak macie, dziewczyny? Miałam kiedyś Natural look MF, był rewelacyjny, już go wycofali.
Jestem rozczarowana , jaki tusz spektakularnie wydłużyłby i podkreślił rzęsy bez rozmazywania?
Judyta~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 18:34   #2
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Jaki efekt daje Wam, dziewczyny MF 2000 Calorie? Jestem nim trochę rozczarowana...

Ja bylam barrrrdzo zadowolona z Volume Flash Rimmela naprawde swietny tusz chcialam przyoszczedzic i kupilam Extra super lash ale jak tylko sie skonczy to wracam do VF kosztuje 19.90 wiec drogi nie jest i daje naprawde swietny efekt, jakiego jeszcze nie osiagnelam zadnym tuszem.
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 19:00   #3
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Jaki efekt daje Wam, dziewczyny MF 2000 Calorie? Jestem nim trochę rozczarowana

tez jestem, niz rozczarowana efekt mizerny jak na tyle dobrych opini i na cene, juz o wiele bardziej wole maybelline hihg sky cos tam
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 19:01   #4
ajali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: Jaki efekt daje Wam, dziewczyny MF 2000 Calorie? Jestem nim trochę rozczarowana...

Cytat:
Napisane przez Papiszynka
Ja bylam barrrrdzo zadowolona z Volume Flash Rimmela naprawde swietny tusz chcialam przyoszczedzic i kupilam Extra super lash ale jak tylko sie skonczy to wracam do VF kosztuje 19.90 wiec drogi nie jest i daje naprawde swietny efekt, jakiego jeszcze nie osiagnelam zadnym tuszem.
Zgadzam się! Mialam wersję podkręcającą, rzeczywiście dziala Rzęsiska aż do nieba. I na dodatek trwały
ajali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 22:14   #5
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: Jaki efekt daje Wam, dziewczyny MF 2000 Calorie? Jestem nim trochę rozczarowana...

a ja się właśnie zastanawiam czy go kupić... tyle różnych opinii, że już sama nie wiem
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 23:05   #6
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Jaki efekt daje Wam, dziewczyny MF 2000 Calorie? Jestem nim trochę rozczarowana...

Ja też za 2000 Calorie nie przepadam, na dodatek skleja rzęsy i osypuje się
Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 09:13   #7
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: Jaki efekt daje Wam, dziewczyny MF 2000 Calorie? Jestem nim trochę rozczarowana...

ja też jestem nim rozczarowana i już go nie kupię. osypuje mi się strasznie, nawet chwilę po nałożeniu. bardzo ładnie wydłuża i podkreca mi rzęsy- to fakt. ale mi bardziej zależało na pogrubieniu, a tego już w ogole nie widze. jednak najbardziej denerwuje mnie wlasnie to osypywanie się i "grudkowanie" a wcale dużo nie nakładam. poszukiwania idealnego tuszu trwają nadal
__________________

Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-13, 09:25   #8
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Jaki efekt daje Wam, dziewczyny MF 2000 Calorie? Jestem nim trochę rozczarowana

Uwielbiam te gleboka czern mf, zaden inny tusz nie daje takiej czerni. Mam krotkie, dosyc mizerne rzeski, a max factorek cudnie je podkresla sprawia, ze sa widoczne - od co. Jedyny minus - robi takie grudki i potrafi porzadnei skleic rzesiska. Czasami jednka udaje mi sie nim pomalowac unikajac grudek. Narazie z niego nie zrezygnuje, bo poszukiwalam dlugo tuszu, ktory w koncu sprawi, ze rzesy beda wyrazne. I takie sa (co tam, ze grudkowe). Mam dwa opakowania, bo zrobilam zapas, wiec pewnie dlugo, dlugo bede go uzywac jeszcze, a potem... sie zobaczy.
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 10:03   #9
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Jaki efekt daje Wam, dziewczyny MF 2000 Calorie? Jestem nim trochę rozczarowana...

Ja Kaloriami MF byłam mocno rozczarowana, ale dzięki tej wpadce zrozumiałam, że tusze też należy dobierać do potrzeb rzęs . Mam rzęsy berdzo geste więc sie już nie łapię za tusze pogrubiające bo to się zawsze źle kończy- najczęściej totalnym posklejaniem. Przy wyborze MF posłuchałam zachwyconej nim koleżanki, nie patrząc na to jakie ona ma rzęsy (bardzo długie ale cieniutkie, delikatne i rzadkie). Na pogrubiającym Bourjois też się zawiodłam (chociaż to ponoć taki hit). Teraz używam jedynie wydłuzających i/lub podkręcających tuszy i jak na razie żaden mnie nie rozczarował (inna sprawa, że spektakularnych efektów w tuszach nie szukam- dlatego bardzo mi odpowiada Oceanic)
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 10:19   #10
kasienkaaa
BAN stały
 
Avatar kasienkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 110
Dot.: Jaki efekt daje Wam, dziewczyny MF 2000 Calorie? Jestem nim trochę rozczarowana...

mi sie najpierw podobał 2000 Calorie ale tez zauwazylam ze za jakis czas sie zaczal kruszyc,robily sie grudki itd.
lepszy juz był dla mnie Vollumissme L'Oreala albo More Lashes chyba MF.

A teraz mam ten z Rimmla czerwony i jest rewelacyjny!!! i do tego tani. Ładnie pogrubia i podkreca swietny jest
kasienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 15:23   #11
poziomeczka
Raczkowanie
 
Avatar poziomeczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 106
Dot.: Jaki efekt daje Wam, dziewczyny MF 2000 Calorie? Jestem nim trochę rozczarowana...

ja z początku też byłam rozczarowana MF 2000 ale jak już doszłam do wprawy w "obsłudze" (wcześniej przyzwyczajona byłam do wygiętej szczoteczki Maybelline Volume Express Curved Brush) to wychodziło super
poziomeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-30, 08:13   #12
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Jaki efekt daje Wam, dziewczyny MF 2000 Calorie? Jestem nim trochę rozczarowana...

Dla mnie MF 2000 Calorie był kiedyś rewelacyjny
Uwielbiałam ten tusz. Rzeski były po nim grube i ładnie zaakcemtowane, ale ostatnio cos się popsuł robi grudki, obsypuje się i skleja rzesy.
Kiedys nawet założyłam wątek na temat "nowej" ( ) jakości 2000 calorie i inne dziewczyny pisały, że wg nich też się popsuł.
Szkoda bo bylam jego wierną fanką
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 13:01   #13
elmilinden
Raczkowanie
 
Avatar elmilinden
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 325
Dot.: Jaki efekt daje Wam, dziewczyny MF 2000 Calorie? Jestem nim trochę rozczarowana

Ja używałam tego tuszu jakieś 6-7 lat... I żadnego innego (no, raz jeszcze Lash Silks, ale go juz nie było potem) i dlatego zauważyłam drastyczną zmianę jakości... Po kolejnym opakowaniu, które po dosłowinie 10 zastosowaniach grudkowało się , osypywało, zasychało itd. po prostu zmianiłam tusz. I do MF juz nie wrócę. Zdecydowanie wolę tusze Rimmel. Extra Super Lash jest moim ulubionym, tuszem na codzień. Jak potrzebuje pogrubienia, używam Exagerrate Full Volume&Curl i mam efekt jak po MF2000cal. A Volume flash to rewelacyjny tusz, do którego na pewno wrócę. Miała wersję podkręcającą. Tusz świetnie wydłuża rzęsy i je unosi, podkręca i pogrubia. Jednak szczotka była dla mnie niwygodna- maziałam się po całym oku Dlatego następnym razem kupię zwykły VF, tylko nie wiem, czy on też tak ładnie unosi rzęsy i podkręca...? No i jest jeszcze jakaś nowa wersja w czarnym opakowniu... Chodzi o to, że jest czarniejsza? Bo już przecież jest "czarniejszy czarny" wariant tego tuszu. No i zwykła wersja i tak jest tak czarna, jak żaden inny tusz (moim zdaniem).
elmilinden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 13:02   #14
elmilinden
Raczkowanie
 
Avatar elmilinden
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 325
Dot.: Jaki efekt daje Wam, dziewczyny MF 2000 Calorie? Jestem nim trochę rozczarowana

Cytat:
Napisane przez Papiszynka
Ja bylam barrrrdzo zadowolona z Volume Flash Rimmela naprawde swietny tusz chcialam przyoszczedzic i kupilam Extra super lash ale jak tylko sie skonczy to wracam do VF kosztuje 19.90 wiec drogi nie jest i daje naprawde swietny efekt, jakiego jeszcze nie osiagnelam zadnym tuszem.

A powiedz, jaka wersję tego tuszu miałaś? Normalną, podkręcającą, super czarną, brązową, czy tę nową, w czarnym opakowaniu?
elmilinden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:30.