DEPILACJA / PASTA CUKROWA... nasze prace badawcze trwają.. ulepszamy, modyfikujemy... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy: Co możesz powiedzieć o paście cukrowej?
chętnie poznałabym DOBRY przepis i robiłabym sobie w domu tanim kosztem 39 84,78%
wole kupić gotowy produkt niż eksperymentować w domu 4 8,70%
jakość jest dla mnie ważna-moge zapłacić wiecej za sprwdzony produkt 4 8,70%
preferują rodzine(polskie produkty) niż orientalne lub zagraniczne nowinki 0 0%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 46. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-17, 21:10   #1
Girl-85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 39
Arrow

DEPILACJA / PASTA CUKROWA... nasze prace badawcze trwają.. ulepszamy, modyfikujemy...


nieaktuale

Edytowane przez Girl-85
Czas edycji: 2007-08-27 o 14:21
Girl-85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 21:21   #2
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: DEPILACJA / PASTA CUKROWA... nasze prace badawcze trwają.. ulepszamy, modyfikujemy...

moj najwiekszy problem z pasta cukrowa to to ze nie moge jej w ogole odklic jako kulki :/ ciagnie sie jak nie wiem i msuze uzywac jakiegos kawalka materialui bardzo duzo pasty zuzywa sie przez to na malym obrzasze :/
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 21:49   #3
Girl-85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 39
Dot.: DEPILACJA / PASTA CUKROWA... nasze prace badawcze trwają.. ulepszamy, modyfikujemy...

witaj! skoro tak sie dzieje to zapewna twoja pasta jest za rzadka, zbyt miękka... w takim domowym eksperymentowaniu wyglada to tak że robi się zawsze przynajmniej trochę "na oko" a to juz ma wpływ na osatczy efekt, tego za mało , tego za dużo, za długo podgżewana, za ciepła, za zimna... i to czy sie komus uda taką pastę przyrządzić z krążących w Polsce przepisów to kwestia wyczucia i szcześcia. Nawet jesli kmus uda sie za pierwsym razem to eni am pewnosc ze ten sukces bedziesie pojawiał co miesiąc,, niestety. Nam chodzi o to by powstała ścisła instrukcja na niezawodną pastę i... no właśnie! wydajną. DOBRANOC
Girl-85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 22:32   #4
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: DEPILACJA / PASTA CUKROWA... nasze prace badawcze trwają.. ulepszamy, modyfikujemy...

ja mam ta oryginalna paste camicazi czy kas tak ta arabska moge cos z nia zrobic?zeby lepiej schodzila?innym wizazanka dobrze z ta pasta szlo ,wrecz rewelacyjnie a mi nie
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 21:38   #5
Girl-85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 39
Dot.: DEPILACJA / PASTA CUKROWA... nasze prace badawcze trwają.. ulepszamy, modyfikujemy...

a jaką konsystencje ma przygotowana przez ciebie pasta? czy eni ejst przypadkiem za rzadka/ za gęsta? nie wlała ci sie przypadkiem woda do pojemnika? Pozdrawiam
Girl-85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 21:46   #6
Girl-85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 39
Dot.: DEPILACJA / PASTA CUKROWA... nasze prace badawcze trwają.. ulepszamy, modyfikujemy...

chciałabym sie zorientować czy ktos byłby zainteresowany naszą miksturą gdy już wszytko będzie dopracowane co do milimetra(albo raczej mililitra)?
Girl-85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 19:36   #7
seawoman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Zakopanego
Wiadomości: 92
Dot.: DEPILACJA / PASTA CUKROWA... nasze prace badawcze trwają.. ulepszamy, modyfikuj

Jak tą pastę prawidłowo przechowywać?
-Ja mam duży problem ponieważ, nie zawsze mi tak wychodzi dobrze chociaz robiłam ich juz pewnie ponad 10. Robie na wyczucie, czasem wyjdzie lepsza czasem gorsza. Ale duzy problem jest z tym ze zawsze jak kilka dni postoi to jakby mieknie i strasznie sie klei do rak i Taka ciapa sie z niej robi- Dlaczego? Raz stała w kuchni na szafce, potem w pokoju, w szklanej miseczce. Czemu ona tak szybko traci swe własciwosci?
Wogóle to nigdy mi nie wyszła taka twarda, jaka czasem opisuja, jak kamien- mam temperature w domu cielplutka tak okolo 22-24 stopni.

Robie z mikstury: pol cytryny, szklanka (ok 230ml) cukru, szklanka wody. wlewam to wszystko do garnka i ustawiam na maly ogien i sie lekko gotuje ponad pol godziny. Sciagam sie sie sciemni. Czytalam ze jak ona sie sciemnia to trzeba sciagac z ognia, tylko ze ona przez 5 minut tak ciagle sie sciemnia, az do spalenia. I w tych 5 minutach nie mam pojecia kiedy sciagac.

Jak ja potem odgrzac najlepiej? Czesto moge ja zwyczajnie jak taka trwadsza plasteline wydlubac i sie nieco rozciaga, ale przewaznie wstawiam na 20sekund do miktofalowki na moc okolo 800 albo cos okolo.


seawoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-23, 22:16   #8
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: DEPILACJA / PASTA CUKROWA... nasze prace badawcze trwają.. ulepszamy, modyfikuj

Cytat:
Napisane przez Girl-85 Pokaż wiadomość
chciałabym sie zorientować czy ktos byłby zainteresowany naszą miksturą gdy już wszytko będzie dopracowane co do milimetra(albo raczej mililitra)?
jak najbardziej
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 13:37   #9
_Virgo_
Przyczajenie
 
Avatar _Virgo_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 19
Dot.: DEPILACJA / PASTA CUKROWA... nasze prace badawcze trwają.. ulepszamy, modyfikuj

Cytat:
Napisane przez Ash Pokaż wiadomość
jak najbardziej
Oferta raczej nie aktualna, bo temat jest sprzed ponad roku i wszystko już dawno powinno być dopracowane i opatentowane, a wątpię żeby było
_Virgo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:24.