Czy to możliwe...? Proszę o pomoc! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-25, 13:16   #1
Veni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 242
Exclamation

Czy to możliwe...? Proszę o pomoc!


Od ostatniego czasu strasznie wlosy mi wypadaja, a na dodatek ostatnio zauwazylam ze mi sie lupiez pojawil do wlosow uzywam a konkretniej uzywalam gliss kur satynowy braz ale zmienilam go na fructis repair & shine po myciu uzywalam balsamu gliss kura satynowy braz a po suszeniu brylantyny joanny. po szamponie gliss kura nic mi nie bylo po jakims czasie kupilam balsam z powodu jego dobrych recenzji a po jakims czasie mi strasznie wlosy zaczely wypadac. jestem dziewczyny rozpaczona czy to moze byc wina tego balsamu? w kwc pisaly dziewczyny ze je uczula ale czy to mozliwe ze po nim wlosy wypadaja? one sa wtedy takie lsniace, poprostu piekne. dziewczyny prosze o pomoc! z gory dziekuje

P.S. co zrobic aby wzmocnic wlosy? pije drozdze, robie co tydzien maseczke z zoltkiem, cytryna i olejkiem rycynowym. myje wlosy co dwa dni i susze zimnym nawiewem.
Veni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 19:06   #2
Veni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 242
Dot.: Czy to możliwe...? Proszę o pomoc!

up up! naprawde prosze o pomoc! nikt nie pomoze?
Veni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:10.