trudna decyzja- z bardzo jasnego blondu na ciemny brąz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-11, 16:47   #1
MADE BY GOD
Raczkowanie
 
Avatar MADE BY GOD
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Waterford :)
Wiadomości: 69
Exclamation

trudna decyzja- z bardzo jasnego blondu na ciemny brąz


Witam drogie Wizażanki!
Mam dylemat,otóż chce przejsc z jasnego (bardzo) blondu na ciemny brąz. Przyznam sie ze włosy farbuje na jasny blond juz z 4 lata i ten kolor mi sie znudził, a chce dosc wyraźnej zmiany,wiec postanowiłam przefarbować sie na jakis ciepły brąz. Jestem naturalna jasną blondynką, oczywiscie nigdy nie mialam az takiego jasnego koloru jak po rozjaśniaczu bo to niemozliwe. Mam dosc jasna karnacje wiec stwierdzilam ze czarny wogole odpada w moim przypadku, jednak bardzo podoba mi sie ciemny brąz,taki intensywny i lśniący. Prosze Was o porady bo jest to dosc drastyczna zmiana. Nigdy wczesniej nie mialam ciemnych włosow, mam ciemna oprawe oczu dosc ciemne brwi(naturalnie) i srednio ciemne rzesy, oczy szaro niebieskie, karnacja raczej blada +piegi gdzieniegdzie. Załączam zdjecia siebie obecnie i kolory włoskow u innych ktore mi sie podobaja. Zrobiłam nawet symulacje komputerowa ,ktora daje mi mniej wiecej obraz siebie w ciemnych włosach. Doradzcie mi co wybrac i czy wogole lepiej wygladam w ciemnych czy jasnych. Bardzo zalezy mi na jakims obiektywnym zdaniu bo moje widzimisie moze mi niestety nie wyjsc na dobre
Pozdrawiam i z gory buziaki z podpowiedzi
ps> A tak na marginesie - Po jakim czasie po farbowaniu na ciemny kolor mozna wrocic do bardzo jasnego blondu ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gallery-11073114.jpg (82,1 KB, 366 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gallery-31374682.jpg (84,3 KB, 251 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0894ddd.jpg (54,4 KB, 289 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Natalia_Dziewczyna_790477.jpg (76,4 KB, 246 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg alba 16.jpg (25,1 KB, 185 załadowań)
MADE BY GOD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 16:52   #2
MADE BY GOD
Raczkowanie
 
Avatar MADE BY GOD
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Waterford :)
Wiadomości: 69
Dot.: trudna decyzja- z bardzo jasnego blondu na ciemny brąz

przepraszam za powtarzanie postow ,ale dodaje jeszcze zdjecie po metamorfozie komputerowej ktore sie nie załadowało
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg justynka braz 1.jpg (22,6 KB, 308 załadowań)
MADE BY GOD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 16:59   #3
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Smile Dot.: trudna decyzja- z bardzo jasnego blondu na ciemny brąz

Ja bym nie ryzykowała na Twoim miejscu. Ciemna czekolada jest bardzo zbliżona do czerni, szczególnie jeśli chodzi o farby z supermarketów, więc efekt może wyjść opłakany - dla Ciebie, bo ciężko będzie się przyzwyczaić.
Sama kiedyś coś podobnego odwaliłam i już nigdy więcej tego nie zrobię.

Proponowałabym na początek jasny brąz (farby ze sklepów w rzeczywistości dają ciemniejszy odcień) albo spróbować z ciemnym popielatym blondem, z tymże ten da chłodny odcień, a nie taki jak na fotkach.

Poczytaj wątek: Brązowowłose farbowane. W nim dziewczyny wklejają zdjęcia swoich farbowanych brązów i podają nazwę danej farby. Może znajdziesz odcień dla siebie.

I na koniec: myślę, że w ciemniejszym kolorku będzie Ci bardzo ładnie. Zastanów się tylko, czy do chłodnego (z tego, co widzę) odcienia brwi będą pasować włosy w ciepłym odcieniu.

Pozdrawiam
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 17:04   #4
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486
Dot.: trudna decyzja- z bardzo jasnego blondu na ciemny brąz

musisz bardzo uwazac jesli chcesz sama w domu przefarbowac sobie wlosy z tak jasnego kolorku na ciemne! ja kiedys z jasniutkiego blondu chcialam przejsc na ciemny kolor i kupilam farbe braz ( to chyba byla palett) i nie polecam wygladalam strasznie wlosy wyszly prawie czarne a pod swiatlo byly doslownie zielone wrrrrr ! musisz przejsc ta metamorfoze stopniowe najpierw ufarbuj sobie wloski na jakis nie bardzo jasny ale poprostu blond ( uwazaj tez na ciemne blondy czesto wychodza bardzo ciemne! zycze powodzonka trzymam kciuki!

P.S bardzo ladnie Ci w ciemnych wlosach
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 17:20   #5
MADE BY GOD
Raczkowanie
 
Avatar MADE BY GOD
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Waterford :)
Wiadomości: 69
Dot.: trudna decyzja- z bardzo jasnego blondu na ciemny brąz

ach dziekuje dziewczynki bardzo jezeli chodzi o farbowanie to zawsze chodzilam do fryzjera,nie mam zaufania do własnych zdolnosci nawet przy scinaniu grzywki( chociaz coraz lepiej mi to wychodzi) wiec i tym razem wszysto dzialo by sie u fryzjera, moze potem gdybym juz sie przyzwyczaila sama farbowalabym jakas polecana farba w domku,ale narazie za duze ryzyko. Boje sie tylko ze jak mi sie nie spodoba to conajmniej rok dekoloryzacji mnie czeka zeby dojsc chociaz do blondu, nie mowie juz o takim jasnym jak mam. Chociaz po 4 latach farbowania włosy by troche odetchneły od rozjasniacza
Laity masz racje ciemne kolory nie dla mnie , wolalabym cos jasniejszego moze jak Alba, ale ona to chyba ma nawet ciemny blond połozony o ile sie nie myle.
Paula Szyszka tez sie tego boje ze moze wyjsc bardzo ciemny kolor, tym bardziej ze mam włosy skłonne do szybkiego przyjmowania farby, farbuje włoski tzn.pasemka na blond rojasniaczem i zawsze po 10 minutach mam gotowe pasemka podczas gdy inne panie z ta sama farba siedza 30 minut, do tego mam bardz jasny pigment ktory mimo dlugiego farbowania wogole nie sciemnia odrostow co zazwyczaj wystepuje.
Sama nie wiem co robic hehe, buziaki
MADE BY GOD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 18:26   #6
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: trudna decyzja- z bardzo jasnego blondu na ciemny brąz

Ja bym Ci radziła na próbę kupić najpierw szampon koloryzacyjny, taki do 4 myć z Marionu, za ok. 3 zł. Kolorów mnóstwo i sama zbaczysz jak będziesz wyglądać i się czuć - wtedy farba i tyle, a jak nie to to zejdzie szybko i nie ma niszczenia włosów.
Ja tam zrobiłam i już dzisiaj to zmywam, wolę jednak blond, lepiej się w nim czuję etc.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 18:44   #7
asia_nowak
Raczkowanie
 
Avatar asia_nowak
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 94
Dot.: trudna decyzja- z bardzo jasnego blondu na ciemny brąz

Hej !! Widzę że mam ten sam problem, tyle że ja już zaryzykowałam też miałam taki blond jak ty, może nawet jaśniejszy i zrobiłam sobie włoski farbą L'oreala popielaty blond. Efekt widać w av'ku Jest naprawdę fajny. A tak na marginesie z takich jasnych włosach farby zmywają się szybko, więc nie masz się co przejmować. Na początek spróbuj z tym popielatym blondem, jest naprawdę fajny. Pozdrawiam
asia_nowak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-11, 20:26   #8
pantera 218
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 17
Dot.: trudna decyzja- z bardzo jasnego blondu na ciemny brąz

drogie wizazanki prosze o porade a mianowicie bylam u fryzjera i zafarbowalam moje jasny blond wlosy na sarni braz i nie podobam sie sobie
tyle dobrze ze fryzjerka zafarbowala mi szamponem koloryzujacym nie wiecie moze ile bedzie sie utrzymywal na wlosach i czy jest szansa powrotu do mojego koloru?czy on sie splucze bo wielu myciach?
pantera 218 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 17:11   #9
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: trudna decyzja- z bardzo jasnego blondu na ciemny brąz

Cytat:
Napisane przez MADE BY GOD Pokaż wiadomość
ach dziekuje dziewczynki bardzo jezeli chodzi o farbowanie to zawsze chodzilam do fryzjera,nie mam zaufania do własnych zdolnosci nawet przy scinaniu grzywki( chociaz coraz lepiej mi to wychodzi) wiec i tym razem wszysto dzialo by sie u fryzjera, moze potem gdybym juz sie przyzwyczaila sama farbowalabym jakas polecana farba w domku,ale narazie za duze ryzyko. Boje sie tylko ze jak mi sie nie spodoba to conajmniej rok dekoloryzacji mnie czeka zeby dojsc chociaz do blondu, nie mowie juz o takim jasnym jak mam. Chociaz po 4 latach farbowania włosy by troche odetchneły od rozjasniacza
Laity masz racje ciemne kolory nie dla mnie , wolalabym cos jasniejszego moze jak Alba, ale ona to chyba ma nawet ciemny blond połozony o ile sie nie myle.
Paula Szyszka tez sie tego boje ze moze wyjsc bardzo ciemny kolor, tym bardziej ze mam włosy skłonne do szybkiego przyjmowania farby, farbuje włoski tzn.pasemka na blond rojasniaczem i zawsze po 10 minutach mam gotowe pasemka podczas gdy inne panie z ta sama farba siedza 30 minut, do tego mam bardz jasny pigment ktory mimo dlugiego farbowania wogole nie sciemnia odrostow co zazwyczaj wystepuje.
Sama nie wiem co robic hehe, buziaki
Chwała Ci za to, że z taką decyzją idziesz do fryzjera

Fryzjerka da Ci wzornik do ręki i będziecie mogły wspólnie wybrać najlepszy odcień farby. Ja w każdym razie kombinowałabym coś z ciemnymi blondami.

Daj znać, jak podejmiesz decyzję
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 17:19   #10
claudia8624
Przyczajenie
 
Avatar claudia8624
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 28
Dot.: trudna decyzja- z bardzo jasnego blondu na ciemny brąz

Cytat:
Napisane przez MADE BY GOD Pokaż wiadomość
przepraszam za powtarzanie postow ,ale dodaje jeszcze zdjecie po metamorfozie komputerowej ktore sie nie załadowało
Hej hej

Ja tez sie zastanawiam nad brązem i tez mam jasny blondzik i niebieskie oczka tylko,ze mam jasne brwi ale nie jasna cere i tez nie wiem juz sama co mam robic moze ktos tez mi pomoze

Jak pomalujesz na ciemny braz to daj znac i pokaz swoj nowy image)))

Jeszcze chciałam sie zapytac jak przerobiłąs swoje zdjecie tam gdzie masz cemne włoski i powiem Ci,ze całkiem Ci do twarzy z nimi

Pozdrawiam3m sie tam mala!!!!
claudia8624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 17:24   #11
claudia8624
Przyczajenie
 
Avatar claudia8624
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 28
Dot.: trudna decyzja- z bardzo jasnego blondu na ciemny brąz

Witam

Chciałbym poprosić o radę co do moich włosków. Jestem blondynką o niebieskich oczkach i mam cere nie jasną i nie ciemną lecz brzoskwiniową nawet ciemniejsząJest em nauralną jasną taka bardziej popielato-siwą blondynką,lecz chciałabym pomalowac włoski na braz nie za ciemny i nie wiem czy bedzie mi pasować...Hmm wszyscy mowia,ze bede staro wyglądała i juz sama nie wiem co mam robic,poniewaz moje włosy sa bardzo delikatne i żadkie a długosć do połowy pleców...


Pomóżcie mi dobrac kolorek!!!!
claudia8624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-12, 20:13   #12
neseczka
Raczkowanie
 
Avatar neseczka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 315
Dot.: trudna decyzja- z bardzo jasnego blondu na ciemny brąz

Wszystkie blondynki!
tydzień temu miałam podobne pomysły jak autorka wątku więc z jasnego blondu przefarbowałam się farbą o nazwie jakże wdzięcznej o nazwie orzechowy brąz i zupełnie nie podoba mi się efekt. Apeluje do wszystkich dziewczyn:jeśli chcecie brąz to farbujcie ciemnym blondem. Brąz zawsze wychodzi dużo ciemniejszy niż jest na opakowaniu. MADE BY GOD proponuję ci farbnąć się najpierw szamponetką a potem farbą ale w kolorze ciemnego blondu bo brąz może być za ciemny do twojej buźki
neseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 11:38   #13
MADE BY GOD
Raczkowanie
 
Avatar MADE BY GOD
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Waterford :)
Wiadomości: 69
Dot.: trudna decyzja- z bardzo jasnego blondu na ciemny brąz

Powiem wam Dziewczynki ze ja juz zupełnie jestem zdezorientowana czytam i czytam na wizażu o tych farbowaniach na brąz i coraz wiecej obaw nabieram, że jak mi się nie spodoba to będzie duży kłopot żeby wrócic do swojego koloru, chyba nawet o wiele większy niż gdybym sobie wlosy ścieła (jako chęc odmiany,zmiany wyglądu). Poza tym boje się tego o czym niektóre z Was piszą, czyli rudości na wlosach ;/ bo tego to nie zniose Zastanawiam się caly czas co zrobić...
Laity na pewno dam znać o swojej szalonej decyzji buziaki
claudia8624 witaj, jak masz ciemną karnację to pewnie będzie Ci jeszcze bardziej pasował cieplutki brązik, a brwi zawsze możesz zrobić lekko brązowa henną i bedą się fajnie komponować. Co do zdjecia to po wielu próbach nie zawsze kończacych się powodzeniem przerobilam zdjęcie w programie do obróbki grafiki musisz znaleźć odpowiednią fryzurę i zdjęcie swojej twarzy ustawionej w podobnym kierunku co modelka i wklejasz pozdrowionka
neseczka Dzięki za rade, też myslę że ciemny blond dałby zamierzony efekt, zwłaszcza jeżeli mój pigment szybko przyjmuje farbę a w za ciemnym bede wygladać jak z rodziny adamsów pozdrowionka
MADE BY GOD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 13:39   #14
claudia8624
Przyczajenie
 
Avatar claudia8624
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 28
Dot.: trudna decyzja- z bardzo jasnego blondu na ciemny brąz

Witam

Wiesz co Ci doradze poprostu zrob sobie jak narazie ciemne pasemka...bo ja tez mam zamiar tak zrobic...jak Ci sie nie bedzie podobało to przynajmniej bedziesz wiedziała ,ze np.nie do twarzy Ci w ciemnych włoskach tak mi doradzaja inni

Jak juz sie zdecydujsz na ta przemiane to pokaz nam sie jak wyglądasz

Pozdrawiam !!! 3m sie ciepluśko maluszku!!!!
claudia8624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 13:41   #15
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Smile Dot.: trudna decyzja- z bardzo jasnego blondu na ciemny brąz

Cytat:
Napisane przez MADE BY GOD Pokaż wiadomość
Powiem wam Dziewczynki ze ja juz zupełnie jestem zdezorientowana czytam i czytam na wizażu o tych farbowaniach na brąz i coraz wiecej obaw nabieram, że jak mi się nie spodoba to będzie duży kłopot żeby wrócic do swojego koloru, chyba nawet o wiele większy niż gdybym sobie wlosy ścieła (jako chęc odmiany,zmiany wyglądu). Poza tym boje się tego o czym niektóre z Was piszą, czyli rudości na wlosach ;/ bo tego to nie zniose Zastanawiam się caly czas co zrobić...
pozdrowionka
Obawiam się, że jedynym wyjściem, aby uniknąć tej rudości będzie przyciemnienie włosów jakimś blondem. W brązach zawsze będzie pewna ilość czerwonego pigmentu. W blondach raczej go nie ma.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 13:44   #16
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: trudna decyzja- z bardzo jasnego blondu na ciemny brąz

MADE BY GOD bardzo ładnie Ci w blond włoskach co nie znaczy, ze nie będziesz śliczna w brązowych. Nie rób niczego sama tylko wybierz sie do fryzjera, może spróbuj najpierw jasny orzechowy kolor?
Tylko z przyciemnieniem włosów jest o tyle gorzej, ze ciężko je potem rozjaśnić, jeżeli nie byłabyś zadowolona z efektu.
Może mniej drastyczna zmiana? Balayage w odcieniach miodu i koniaku?
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 13:48   #17
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: trudna decyzja- z bardzo jasnego blondu na ciemny brąz

Moim zdaniem byłoby Ci lepiej w brązie...moze nie bardzo ciemnym ale takim pośrednim, kasztanowym. Masz ciemne brwi co ułatwi Ci sprawe. Ja jestem naturalna blondynka i mam jasne brwi i rzesy i tez kiedys myslałam nad zmianą kolorku na brąz i wlasnie z powodu koloru oprawy oczu zrezygnowałam więc rozumiem doskonale Twoją chęc zmiany. Ja na Twoim miejscu bym zaryzykowała tymbardziej, ze nie masz typowej urody blondynki i te brwi w brązie bedziesz wygladała super a tak apropo co ty masz za cudowny błyszczyk na sutach :O:O tez jasno rózowy ??? PIĘKNY!!
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 12:23   #18
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Talking Dot.: trudna decyzja- z bardzo jasnego blondu na ciemny brąz

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
a tak apropo co ty masz za cudowny błyszczyk na sutach :O:O tez jasno rózowy ??? PIĘKNY!!
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 14:49   #19
MADE BY GOD
Raczkowanie
 
Avatar MADE BY GOD
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Waterford :)
Wiadomości: 69
Dot.: trudna decyzja- z bardzo jasnego blondu na ciemny brąz

hiihih nie moge ze smiechu !!! Soft zabilas mnie tym przejezyczeniem <lol> co do błyszczyka to nie pamietam co to było,bo to zdjecie ma kilka miesiecy. Prawdopodobnie cos z Bourjous albo Deni Carte - odcien Rose chyba, tyle ze nakładam najpierw na usta podkład i balsam a na błyszczyk jeszcze bezbarwnym pociagam Wychodzi wtedy taki blady kolorek.
Wracajac do włosow, tez jestem naturalna blondynka, ale mam dosc ciemna oprawe ;/ wiec stoje na rozdrożu. Narazie stwierdziłam ze chyba zrobie cos z włoskami w sensie cięcia, zobacze czy mi ta odmiana wystarczy hehe a jezeli nadal bede niezadowolona to pokombinuje cos z ciemnym blondem -moze balejage jasny -ciemny blond. Tylko jaka fryzura by mi pasowała? Bo długie proste włosy juz mam Najgorsze jest to ze bez uzywania prostownicy sa prociutkie jak druty ;/ i nie mozna ich napuszyc
ps> nadal sie smieje
MADE BY GOD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-15, 22:43   #20
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: trudna decyzja- z bardzo jasnego blondu na ciemny brąz

ja myślę, że ładnie by Ci było w jasnym brązie z jaśniejszymi o 3-4 tony reflekasmi
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 22:49   #21
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: trudna decyzja- z bardzo jasnego blondu na ciemny brąz

Ja uważam, że lepiej bylo by ci w ciemniejszych wlosach. Na twoiim miejscu zrobiłabym na tych jasniutkich balejaż bardzo bardzo drobny z ciemnym kolorem, żebny nie wyszedł jednolity ciemny, tylko z ładnymi refleksami. Nie doczytałam, czy będziesz sama robić, ale jak zmienialam sama w domu taki jasny blond na średni brąz to: a) raz wyszedł mi czerwony; b) a raz wyszły mi CZARNE na maxa...
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 13:47   #22
AaliYahh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Dot.: trudna decyzja- z bardzo jasnego blondu na ciemny brąz

też mam ten sam problem. włosy taki sam kolor tylko, ze mam brazowe oczy. problem w tym, że jak zmienimy kolor na brąz to nie bedzie powrotu. duzo sie napracowałam i namęczylam włosy zby wyszedl ładny blond, zapewne ty tez, i tak od razu wskoczyc w brąz to strach...faktem jest to, że ciemny postarza
AaliYahh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.