Co w sobie zmienić? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-14, 20:57   #31
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Co w sobie zmienić?

Cytat:
Szara myszka i bezbarwnie.
Może noś jakieś wyraziste kolory, ubrania zielone czerwone. Myślę że jak zapuscisz grzywke to może włosy opaską do tyłu zaczesywac jakąś kolorową. Kolorowe kolczyki łańcuszki,wisorki
Powodzenia w zmianach.
Ja ubieram się raczej kolorowo. Lubię zielenie, zółcie, fiolety, szafir, malinowy róż. Nie lubię czerni, brązu i większości pasteli. Na co dzień noszę dżinsy rurki, do tego jakiś sweterek w serek albo na guziki, kolorowe T-shirty, balerinki albo adidasy. Z biżuterii to właściwie tylko srebro, chociaż podobają mi się rożne kolorowe ozdoby i nie mogę się zebrać, żeby coś ładnego kupić.
Mogłybyście mi pomóc określić, jaki mam typ kolorystyczny, jakie kolory mi tak naprawdę pasują. Oto moje odpowiedzi:
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam się dosyć szybko, na oliwkowy kolor. Jeżeli stosuję filtry, od razu opalam się na brązowo, bez ochrony - najpierw na czerwono.
2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Mam zielone oczy, z ciemniejszą, wyraźną obwódkę. Raczej nie mam żadnych plamek. Oprawa oczu jest ciemna, mam prawie czarne brwi i rzęsy.
3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
W zimie, kiedy nie jestem opalona moja cera ma jasny, raczej żóltawy odcień.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Ciemny blond, raczej złote refleksy.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Jasny, różowy.
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Pisałam już wyżej. Wydaje mi się, że zbyt blado wyglądam w czerni, a ładnie w seledynowej zieleni.
aanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 21:13   #32
trinee
Zadomowienie
 
Avatar trinee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 541
GG do trinee
Dot.: Co w sobie zmienić?

Polecam Ci kolorowe bransoletki plastikowe- hit sezonu. Wyraziste są również kolorowe- zielone i żółte torebki i najmodniejsze płaszcze (ja swój upolowałam za 30zł). I oczywiście chustki, szale i apaszki- w wiosennych, mocnych kolorach. Jeśli chodzisz w spódnicach możesz nosić kolorowe- żółte, zielone, czerwone, niebieskie rajstopy.
Żeby wyglądać wyraziście wystarczy jeden lub dwa dodatki w mocnych kolorach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bransoletki.jpg (11,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg torebka.jpg (13,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg płasz.jpg (26,3 KB, 1 załadowań)
trinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 21:16   #33
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Co w sobie zmienić?

O tak płaszczyk (ejj ja za swój płaciłam ponad 100zł). Kupiłam brązowy ale do tego żółtą apaszkę i małą żółtą torebkę. także newet ciemne kolory mozna rozjaśnic dodatkami
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 21:30   #34
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Co w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez trinee Pokaż wiadomość
Polecam Ci kolorowe bransoletki plastikowe- hit sezonu. Wyraziste są również kolorowe- zielone i żółte torebki i najmodniejsze płaszcze (ja swój upolowałam za 30zł). I oczywiście chustki, szale i apaszki- w wiosennych, mocnych kolorach. Jeśli chodzisz w spódnicach możesz nosić kolorowe- żółte, zielone, czerwone, niebieskie rajstopy.
Żeby wyglądać wyraziście wystarczy jeden lub dwa dodatki w mocnych kolorach.
Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
O tak płaszczyk (ejj ja za swój płaciłam ponad 100zł). Kupiłam brązowy ale do tego żółtą apaszkę i małą żółtą torebkę. także newet ciemne kolory mozna rozjaśnic dodatkami
To ja mam czerwony płaszczyk, a do niego fioletową i niebieską apaszkę. W spódnicach raczej nie chodzę. Poszukam jutro jakichś fajnych ozdób do włosów, żeby rozweselić strój.
aanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 19:51   #35
czeresinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Smile Dot.: Co w sobie zmienić?

Droga aaniko - myślę ze pasował by ci przedziałek na bok dosyć sporawy.... mówiłaś ze nie przepadasz za cieniowaniem ale będziesz lepiej wyglądała jak trochę je pocieniujesz i zrobisz przedziałek na bok )
czeresinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 19:34   #36
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Co w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez czeresinka Pokaż wiadomość
Droga aaniko - myślę ze pasował by ci przedziałek na bok dosyć sporawy.... mówiłaś ze nie przepadasz za cieniowaniem ale będziesz lepiej wyglądała jak trochę je pocieniujesz i zrobisz przedziałek na bok )
Przedziałek jakoś sam mi się układa i jest na bok

Mogłybyście mi pomóc określić mój typ kolorostyczny? Wydaje mi się, że jestem wiosną, ale nie jestem pewna. I jak sądzicie, jakie kolory najbardziej mi pasują? Zamierzam wybrać się na zakupy ciuchowe i chciałabym wiedzieć, czego szukać.
I jeszcze jedno - chciałabym podkreślić swoje atuty. Wydaje mi się, że warto podkreślić usta - czy jakiś delikatny, bezbarwny błyszczyk będzie dobry?
aanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 16:31   #37
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Co w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez aanika Pokaż wiadomość
A co mogłabym zrobić, żeby wyglądać bardziej wyraziście, a mniej jak szara myszka i bezbarwnie?
Witaj

Dawno nie zaglądałam do Twojego wątku.
Wymyśliłaś już co robić ze swoją grzywką?

Wpadły mi dziś w oko dwa uczesania a`propos grzywek
a więc wersja grzywka do góry i na bok z opaską. Testowałaś takie opcje??

Dziękuje za rady co do moich włosków, chyba dziś pomaluje je na jaśniejszy kolor i zobaczymy co wyjdzie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (37,0 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (16,8 KB, 21 załadowań)
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-30, 21:28   #38
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Co w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Pokaż wiadomość
Witaj

Dawno nie zaglądałam do Twojego wątku.
Wymyśliłaś już co robić ze swoją grzywką?

Wpadły mi dziś w oko dwa uczesania a`propos grzywek
a więc wersja grzywka do góry i na bok z opaską. Testowałaś takie opcje??

Dziękuje za rady co do moich włosków, chyba dziś pomaluje je na jaśniejszy kolor i zobaczymy co wyjdzie
Teraz układam grzywkę na bok albo po prostu ją odgarniam palcami. Czasami nachodzi mnie na brak grzywki i wtedy zapinam ją z boku (nigdy nie zapinam do góry, bo wychodzą mi wtedy moje małe zakola). A z opaską jeszcze nie próbowałam. Na dniach wstawię może jakieś obecne zdjęcie.
aanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 15:49   #39
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: Co w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez aanika Pokaż wiadomość
Na dniach wstawię może jakieś obecne zdjęcie.
Gdzie te obecne zdjęcia, które miały być wstawione na dniach?
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.

Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 19:29   #40
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Co w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość
Gdzie te obecne zdjęcia, które miały być wstawione na dniach?
Minęło cztery miesiące, ale cóż
Przez ten czas zdążyłam wycieniować włosy (były lekko za ramiona), ale niestety nie mam żadnej fotki z twarzą. Teraz znów schodzę z cieniowania i już niewiele mi zostało do wyrównania, a potem chcę zapuścić trochę włosy .Przeszłam przez grzywkę na skos, prostą do brwi, grzywkę na bok, a obecnie znów mam obciętą na prosto do brwi, ale chwilowo mi się nie podoba, więc podpinam do góry.
Zamierzam też w przyszłym roku pozbyć się swojego największego kompleksu - krzywych zębów. Jeżeli się uda, to zakładam aparacik .
Wklejam obecne fotki. I jak?

Edytowane przez aanika
Czas edycji: 2010-12-03 o 14:51
aanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 22:52   #41
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Co w sobie zmienić?

Łał, ale sie zmieniłas, zupełnie inna dziewczyna. Jestes bardzo ładna, masz śliczne włosy (to juz wiesz), bardzo ładnie wydepilowane brwi i geste rzęsy<3 Bardzo ładnie ci w podpiętej grzywce.
Same plusy tu widzę
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-03, 23:06   #42
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Co w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
Łał, ale sie zmieniłas, zupełnie inna dziewczyna. Jestes bardzo ładna, masz śliczne włosy (to juz wiesz), bardzo ładnie wydepilowane brwi i geste rzęsy<3 Bardzo ładnie ci w podpiętej grzywce.
Same plusy tu widzę
Dziękuję Ci bardzo Na pewno teraz trochę inaczej wyglądam, bo zaczęłam się delikatnie malować .
Na rzęsy używam olejku rycynowego
aanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 23:15   #43
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Co w sobie zmienić?

Ja tez muszę w końcu zaczac smarowac rycyną. A jak sie malujszesz tz tusz i cos? Czy sam tusz? Ciekawi mnie to, ponieważ tez zaczynam trochę malowac i sobie podglądam rówieśniczki Ale te brwi mi sie tak podobają, i włosy mhmm <3
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 09:12   #44
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Co w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
Ja tez muszę w końcu zaczac smarowac rycyną. A jak sie malujszesz tz tusz i cos? Czy sam tusz? Ciekawi mnie to, ponieważ tez zaczynam trochę malowac i sobie podglądam rówieśniczki Ale te brwi mi sie tak podobają, i włosy mhmm <3
Ja na twarz nakładam puder (bo się świecę niestety ) i maluję rzęsy. Jak pamiętam to jeszcze smaruję usta balsamem, który nadaje trochę połysku . Tylko tyle, bo nie umiem posługiwać się kredkami, cieniami itp. i chyba jeszcze nie jest mi to potrzebne .

Może ktoś się jeszcze szczerze wypowie?
Jakie kolory mi pasują? Jakim jestem typem urody?
aanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 13:54   #45
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Co w sobie zmienić?

Masz bardzo przykuwając uwagę wzrok Nie mogłam się skupić na włosach, bo cały czas na Twoje oczy patrzyłam Śliczne masz, naprawdę
Ładnie Ci w aktualnych włoskach Ale jestem ciekawa jak wyglądasz z tą grzywką ścietą prosto do brwi, która Ci się nie podoba, bo mi do Ciebie cały czas doskonale taka grzywka pasuje.

Co do typów urody, kompletnie się nie znam, ale może Ci ten wątek pomoże:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=197808

Buziaki
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena

Edytowane przez Marzeniatko
Czas edycji: 2009-10-04 o 13:55
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 18:32   #46
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Co w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
Masz bardzo przykuwając uwagę wzrok Nie mogłam się skupić na włosach, bo cały czas na Twoje oczy patrzyłam Śliczne masz, naprawdę
Ładnie Ci w aktualnych włoskach Ale jestem ciekawa jak wyglądasz z tą grzywką ścietą prosto do brwi, która Ci się nie podoba, bo mi do Ciebie cały czas doskonale taka grzywka pasuje.
Dziękuję bardzo
Teraz mam fazę na chodzenie bez grzywki. Wydaje mi się, że moje oczy giną, kiedy mam zasłonięte czoło...
aanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 08:50   #47
anuluj
Raczkowanie
 
Avatar anuluj
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 213
Dot.: Co w sobie zmienić?

aanika sliczne włosy
anuluj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 14:17   #48
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Co w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez anuluj Pokaż wiadomość
aanika sliczne włosy
Dziękuję . Ale pamiętaj, że flesz robi swoje - w rzeczywistości są jaśniejsze, taki mysi blond.
Jak sądzicie, gdybym w przyszłości chciała farbować włosy, to na jaki kolor? Jaśniejszy czy ciemniejszy? Pytam z ciekawości, bo na razie zostaję przy swoim naturalnym kolorze.
aanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 15:45   #49
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Co w sobie zmienić?

Alez wydoroslalas przez ten rok...
Piekna, naturalna dziewczyna.
Kolor wlosow-marzenie. Buzka bez makijazu tez do pozazdroszczenia.Ksztalt ust, kurcze...
Uwazam, ze w tej dlugosci wlosow wygladsz super.Na Twoim miejscu nie zapuszczalabym ich. A tylko sprobuj je pofarbowac (nu nu nu ;-))
Nie potrzebujesz sie jeszcze mocno malowac.Tusz i balsam do ust wystarcza.Od czasu do czasu mozesz poeksperymentowac z brazerem na policzki lub delikatnym rozem.
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-05, 19:26   #50
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Co w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez karojen24 Pokaż wiadomość
Alez wydoroslalas przez ten rok...
Piekna, naturalna dziewczyna.
Kolor wlosow-marzenie. Buzka bez makijazu tez do pozazdroszczenia.Ksztalt ust, kurcze...
Uwazam, ze w tej dlugosci wlosow wygladsz super.Na Twoim miejscu nie zapuszczalabym ich. A tylko sprobuj je pofarbowac (nu nu nu ;-))
Nie potrzebujesz sie jeszcze mocno malowac.Tusz i balsam do ust wystarcza.Od czasu do czasu mozesz poeksperymentowac z brazerem na policzki lub delikatnym rozem.
Dziękuję
Chciałabym jeszcze zapuścić trochę włosy (tak trochę za zapięcie stanika), bo uwielbiam długie włosiska . A z farbowaniem to pytanie czysto hipotetyczne, tak na przyszłość
Brązerami i różami nie potrafię się posługiwać, więc póki co chyba pozostanę przy samym pudrze.
aanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 09:45   #51
anuluj
Raczkowanie
 
Avatar anuluj
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 213
Dot.: Co w sobie zmienić?

Nawet nie waż się planować farbowania w tym kolorze jest Ci ślicznie. I tak ładne włosy możesz zapuszczać śmiało nawet po kostki
anuluj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 18:19   #52
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Co w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez anuluj Pokaż wiadomość
Nawet nie waż się planować farbowania w tym kolorze jest Ci ślicznie. I tak ładne włosy możesz zapuszczać śmiało nawet po kostki
Wystarczą mi za zapięcie stanika

Macie jeszcze jakieś inne porady? Muszę jeszcze nad czymś popracować?
W obecnej chwili troskliwie zajmuję się włosami i zaczęłam porządniej dbać o cerę (mam mieszaną)
aanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 08:06   #53
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Co w sobie zmienić?

Dalej grzywka Ci się nie podoba?
Mi się podobasz w grzywce Mamy podobny kształt twarz.
A tak na marginesie to jam bym już nic w Tobie nie zmieniła! Wszystko ładnie i wszystko pasuje. Chyba,żebyś chciałą farbować mogłabym coś doradzić, ale szkoda tak ładnego kolorku.
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 09:40   #54
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Co w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Pokaż wiadomość
Dalej grzywka Ci się nie podoba?
Mi się podobasz w grzywce Mamy podobny kształt twarz.
A tak na marginesie to jam bym już nic w Tobie nie zmieniła! Wszystko ładnie i wszystko pasuje. Chyba,żebyś chciałą farbować mogłabym coś doradzić, ale szkoda tak ładnego kolorku.
Jeżeli grzywka, to taka nieco dłuższa na bok (coś takiego jak widać w avku) . Jak grzywka trochę podrośnie, to może ją rozpuszczę.
aanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 00:26   #55
carlo_rossi
Rozeznanie
 
Avatar carlo_rossi
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 678
Dot.: Co w sobie zmienić?

aanika, jestes naprawde piekna, az dziwne ze chcialabys cos zmieniac. Ostatnie zdjecia super! tak wygladasz najlepiej. Co do makijazu to tak jak pisalam na w.włosowym pokombinuj z różem ale delikatnie + naturalny jasny błyszczyk i jest super. Oczy mozesz podkreslic brązową kredką ale tez nie za mocno. Masz ładny kształt ust wiec na nich mozna skupic uwage błyszczykiem. Pamietaj umiar przede wszystkim, chociaz Tobie przesada nie grozi jak mysle

kurcze to chyba prędzej mnie by sie przydała jakas metamorfoza...
__________________
# Per aspera ad astra #
carlo_rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 08:38   #56
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Co w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez carlo_rossi Pokaż wiadomość
aanika, jestes naprawde piekna, az dziwne ze chcialabys cos zmieniac. Ostatnie zdjecia super! tak wygladasz najlepiej. Co do makijazu to tak jak pisalam na w.włosowym pokombinuj z różem ale delikatnie + naturalny jasny błyszczyk i jest super. Oczy mozesz podkreslic brązową kredką ale tez nie za mocno. Masz ładny kształt ust wiec na nich mozna skupic uwage błyszczykiem. Pamietaj umiar przede wszystkim, chociaz Tobie przesada nie grozi jak mysle

kurcze to chyba prędzej mnie by sie przydała jakas metamorfoza...
Dziękuję bardzo
Tak właśnie myślę, żeby przeprosić się z transparentnymi błyszczykami (takie lubię najbardziej), do tego dokupię jakiś korektor, bo mam podkrążone oczy i właśnie róż, ale nie wiem, czy kupić odcień bardziej różowy czy beżowo-morelowy.
aanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 12:12   #57
dymka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 219
Dot.: Co w sobie zmienić?

Aanika - jesteś sliczna o włosach już dużo pisałam na naszym wątku, więc teraz tylko dodam, że masz świetną twarz i bardzo fajnymi rysami, super brwi, piękne oczy. Myślę, że wystarczy naprawdę niewiele kosmetyków, by podkreślić Twoją urodę a błyszczyki to świetny pomysł
__________________
"A że ją Pan Bóg stworzył, a Szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszna i święta..."
dymka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 13:47   #58
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Co w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez dymka Pokaż wiadomość
Aanika - jesteś sliczna o włosach już dużo pisałam na naszym wątku, więc teraz tylko dodam, że masz świetną twarz i bardzo fajnymi rysami, super brwi, piękne oczy. Myślę, że wystarczy naprawdę niewiele kosmetyków, by podkreślić Twoją urodę a błyszczyki to świetny pomysł
Dziękuję Dymuś
Chyba muszę się wybrać na małe szaleństwo po drogeriach. Mam w planach korektor, róż i jakiś błyszczyk, bo wszystkie mam na wykończeniu (najbardziej lubię te chłodzące z Lovely ).
aanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 19:24   #59
Czarnulka19
Zadomowienie
 
Avatar Czarnulka19
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 160
Dot.: Co w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez aanika Pokaż wiadomość
Dziękuję
Zawsze sądziłam, że nie mogę się pokazać ludziom bez grzywki, bo mam wysokie czoło, ale przekonałyście mnie, że tak nie jest. Może jutro pójdę do szkoły z podpiętą grzywką . Załączam kilka zdjęć z dzisiaj - czy rzeczywiście dobrze to wygląda?
I jak sądzicie, co mogę zrobić, żeby wyglądać bardziej wyraziście?

Przepraszam za jakość fotek, są robione telefonem.
Wow , jestem pod wrażeniem
Z początku wyglądałaś dość przeciętnie , jeśli mam być szczera, ale teraz świetnie Piękne kocie oczy , pełne usta , zdrowe włosy,ładnie zrobione brwi .Może jeszcze zmiana koloru włosów na ciemny brąz ?Myślę,że do twarzy by Ci w tym kolorku było.
No pogratulować urody . Na tych fotkach przypominasz mi Angelinę Jolie
Czarnulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 20:42   #60
izka114
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 22
Dot.: Co w sobie zmienić?

moglybyscie doradzic mi co w sobie zmienic ?? dzieki za odp http://www.fotka.pl/profil/bella16/
izka114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:13.