pędzel do pudru Sephory-czy tak ma być??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-24, 10:30   #1
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1

pędzel do pudru Sephory-czy tak ma być???


tyle słyszałam o tych pędzlach,że świetna jakość i trwałość, a teraz to już sama nie wiem...pytam was, bo to mój pierwszy pędzel do pudru i nie wiem,czy to ja coś źle robię, czy też pędzel jakiś felerny...?
chodzi o to, że zauważyłam dziś przy pudrowaniu się, że włosie, które osadzone jest w rączce, zaczyna się z niej wysuwać i to cały pęczek tego włosia, a nie pojedyncze włoski. nie chodzi mi o wypadanie pojedynczych włosków, bo to bym przeżyła, ale właśnie o to, że całość da się wysunąć tak na długość co najmniej o,5 cm z główki. na razie da się je wsunąć z powrotem, ale boję się, że pewnego dnia po prostu całe wyleci z "obsadki"...
powiedzcie,czy wam też tak się robi, czy to pędzel do bani - a jeśli tak, to jakiej firmy zakupić?
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 13:27   #2
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: pędzel do pudru Sephory-czy tak ma być???

Moim zdaniem tak nie powinno byc - moze idz do sephory i zareklamuj ten pedzel?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 13:50   #3
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: pędzel do pudru Sephory-czy tak ma być???

Ja mam pędzel do pudru sephory już drugi rok i absolutnie nic takiego się nie dzieje. Owszem wypadają od czasu do czasu pojedyncze włoski... Idz do sephory i pokaz, dobrze gdybys miala paragon. Jak sie nie uda to polecane sa tu wyroby Pana Pędzelka ( pędzle WeMa)
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 14:17   #4
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Dot.: pędzel do pudru Sephory-czy tak ma być???

Nie powinno tak się dziać. Radze pójść i zareklamowaćj ten pędzel. Ewentualnie jeżeli reklamacji nie przyjma (a powinni) to postaraj się sama to naprawić, zaciskając rączkę (o ile sie to uda) - tak by włosie nie wypadało. W pędzlu jest za duży luz i z czasem wszystkie wsłoski Ci powypadają;-)

pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 14:34   #5
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: pędzel do pudru Sephory-czy tak ma być???

podejrzewam tylko, że z reklamacji nici, jeśli nie mam paragonu...?
a tak lubiłam ten pędzel,że też na mnie musiał felerny trafić...! tak go lubię, że chętnie kupiłabym następny też z Sephory, ale teraz to sie będę bała...bubu!
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 15:20   #6
Roxy
Rozeznanie
 
Avatar Roxy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 646
Dot.: pędzel do pudru Sephory-czy tak ma być???

Ja mam pedzle z sephory, sa naprawde swietne i jeszcze nigdy mi sie nie przytrafilo cos takiego.
Roxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 17:34   #7
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: pędzel do pudru Sephory-czy tak ma być???

wlasnie sobie czytam wasze opinie na temat pedzla z sephory....i tak sie zastanawiam czy sobie go czasem nie kupic bo mam jakis stary ale niezbyt jestem z niego zadowolona...mozecie mi powiedziec czy te pedzle sa warte mojej kasiorki?jesli nie to wole wydac wiecej i kupic jakis lepszy.....pliska napiszcie czy sa dobre i ile tak mnniej wiecej kosztuja...bo slyszlam ze sporo..
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-24, 18:19   #8
czeko
Rozeznanie
 
Avatar czeko
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łodz
Wiadomości: 565
Dot.: pędzel do pudru Sephory-czy tak ma być???

ja mam pedzle sephory i w ogole włosie nie wypada
czeko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 18:25   #9
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: pędzel do pudru Sephory-czy tak ma być???

Ja miałam pędzel Sephory właśnie taki duży, do pudru. Już nie pamiętam ile kosztował, ale najtańszy nie był. Posłużył mi gdzieś koło roku, bo regularnie zaczął tracić włoski. Ja używałam go nie tylko do twarzy ale też do ciała. Może przez to tak szybko się zużył, ale nie jestem z niego zadowolona i więcej bym nie kupiła. z drugiej strony z pędzla do pudru We-Ma też nie jestem zadowolona. Może mam jakiegoś pecha i zawsze dostaję wybrakowane...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 10:29   #10
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: pędzel do pudru Sephory-czy tak ma być???

bo to chyba tak jest, że trzeba trafić na dobry egzemplarz:-(((
ja obejrzę jeszcze dokładnie pędzle w Douglasie, a jeśli mi się nie spodobają, to zaryzykuję z Sephorą, ale zachowam paragon...myślałam o tych We-Ma, ale akurat wszelkie uwagi krytyczne w recenzjach dotyczą tego akurat pędzla do pudru z całej oferty, więc nie wiem, czy warto.
dzięki dziewczyny i życzę wam,żeby wasze pędzle dalej sprawowały się jak należy))
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 10:46   #11
Magdalena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 217
Dot.: pędzel do pudru Sephory-czy tak ma być???

ja mam puder do podkladu sephory i tez jest super, juz go raz mylam i nic
Do pudru uzywam Avonu, ale jescze go nie mylam , wiec nie wiem jaki bedzie po myciu, jednak puki co to wloski z niego wychodza tylko pojedyncze. Czasami pedzle tak sie rozwalaja po m6yciu ale rzecz jasna nie powinny.Ja bym poszla z reklamacja tego pedzla, albo zeby chociaz powiedzieli czemu to tak sie dzieje.
Magdalena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-25, 10:57   #12
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: pędzel do pudru Sephory-czy tak ma być???

Joasiu, dobrze, że mi napisałaś o tych recenzjach, bo ich nie czytałam prawdę mówiąc. Ale zaraz przeglądne Bo ja też z reszty pędzli jestem zadowolona, ale ten do pudru mi wybitnie nie podchodzi. Ogólnie wydaje mi się, że pędzle do pudru powinny być takie puszyyyste i bardzo miękkie.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 11:01   #13
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Question Dot.: pędzel do pudru Sephory-czy tak ma być???

dziewczyny a ile dalyscie za pedzel sephory? moze polecacie jakis inny?bo moj juz sie zuzyl i nie ma sensu zebym takim "wyrzutkiem" sie pudrowalam...a mialam taki puszysty i miekki
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 11:05   #14
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: pędzel do pudru Sephory-czy tak ma być???

35pln.
i kiedy myślałam,że to dłuzsza inwestycja, cena była ok, ale 35pln co 2 miesiące na pędzel...? brrr! zdecydowanie uważnie przyjrzę się tym w Douglasie. a moze ktoś ma i coś powie...?
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 11:15   #15
Magdalena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 217
Dot.: pędzel do pudru Sephory-czy tak ma być???

Cytat:
Napisane przez karolinusienka
dziewczyny a ile dalyscie za pedzel sephory? moze polecacie jakis inny?bo moj juz sie zuzyl i nie ma sensu zebym takim "wyrzutkiem" sie pudrowalam...a mialam taki puszysty i miekki
Polecam AVONU, jest fajny i sie trzyma, teraz jest na niego promocja, kosztuje okolo 20 zl
Magdalena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 00:25   #16
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: pędzel do pudru Sephory-czy tak ma być???

Mogę polecić- używam lata- pedzel giordani z Oriflame. Z sephory też słyszalam, że są dobre, ja używam pędzla do podkładu i jest bardzo dobry, mam go już ponad rok i po umyciu wygląda jak prawie nowy
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 01:34   #17
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: pędzel do pudru Sephory-czy tak ma być???

Joasiak 35 zł? Czyli nie jest to XL? Jezeli nie jesteś z niego zadowolona to zainwestuj z XL i zachowaj koniecznie paragon - z XL wyłażą włoski tylko na mocno tłustym kremie / podkładzie. I pojedyncze, nie kępki.
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 15:45   #18
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: pędzel do pudru Sephory-czy tak ma być???

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
tyle słyszałam o tych pędzlach,że świetna jakość i trwałość, a teraz to już sama nie wiem...pytam was, bo to mój pierwszy pędzel do pudru i nie wiem,czy to ja coś źle robię, czy też pędzel jakiś felerny...?
chodzi o to, że zauważyłam dziś przy pudrowaniu się, że włosie, które osadzone jest w rączce, zaczyna się z niej wysuwać i to cały pęczek tego włosia, a nie pojedyncze włoski. nie chodzi mi o wypadanie pojedynczych włosków, bo to bym przeżyła, ale właśnie o to, że całość da się wysunąć tak na długość co najmniej o,5 cm z główki. na razie da się je wsunąć z powrotem, ale boję się, że pewnego dnia po prostu całe wyleci z "obsadki"...
powiedzcie,czy wam też tak się robi, czy to pędzel do bani - a jeśli tak, to jakiej firmy zakupić?
Joasiu miałam identyczną sytuację z moim pierwszym pędzlem z Sephory, więc poszłam i go zareklamowałam- od razu dostałam taki sam ale nowy- nie zraziłam się i do dzisiaj wszystkie pędzle dobrze mi służą, od czasu do czasu po prostu trafi się im jakiś felerny egzemplarz. Dobrze gdybyś miała rachunek (ale niestety nie masz), ale przecież wiadomo że pędzle z napisem 'sephora' tylko oni mają
Idź i go reklamuj, powinni Ci go przyjąć i wymienić na nowy.
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 17:00   #19
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: pędzel do pudru Sephory-czy tak ma być???

Oj bez rachunku nie mają podstaw do wymiany niestety. Mogłas kupić na allegro, od kogoś itp. Nie przyjmą Ci reklamacji.

Ja mam taką wileeelką kopertę gdzie wrzucam wszytkie paragony Czasem się przydają szczególnie te od butów wrr :[
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-03, 18:44   #20
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: pędzel do pudru Sephory-czy tak ma być???

Dziewczyny, z reklamacji zrezygnowałam, bo jednak posiałam gdzieś paragon

A pędzel nadal mi służy (TŻ metodą chałupniczą go naprawił), chociaż tak naprawdę jest do wyrzucenia, bo w każdej chwili może się na nowo rozlecieć.

Nic to, dałam Sephorze jeszcze jedną szansą i kupiłam ich pędzelki do cieni - na razie sprawują się świetnie i mam nadzieję, że tak zostanie, bo znowu wywaliłam paragon
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:16.