włosy wieczorem, włosy rano - prośba o radę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-20, 09:07   #1
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha

włosy wieczorem, włosy rano - prośba o radę


Witam

Ile specyfików pielęgnujących i przeciwko wypadaniu moje włosy zniosły,nie potrafię już zliczyć.Raz hormony świrują,innym razem znowu niedobory.
Zaskaujący i niepokojący efekt pojawia się jednak z nocy,na dzień.
Kładąc się spać,włosy po umyciu są zdrowe, błyszczące,fajnie się kręcą;lecz po przebudzeniu się rano są znowu matowe (nic się na nich nie klei ),wyglądają na chore,bez połysku, łamliwe,dziwnie falowane i wyciągam koleją garść podczas rozczesywania - jednym słowem do niczego.
Czy powinnam spinać włosy przed pojsciem spać?A może zmienić program pielęgnacyjny?Zmienić kosmetyki pielęgnacyjne?Mam 23 lata, a włosy wyglądają jak 50-cio latki. Jak zachować blask i sprężystość z poprzedniego dnia ?jak chronić włosy w ciągu nocy?

pozdrawiam
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 09:15   #2
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: włosy wieczorem, włosy rano - prośba o radę

Czesc

Ja mialam podobny problem, poszłam do dermatologa i przepisal mi jakies cacko do wsmarowywania w głowe. Uzywam tego juz z 4 dni i wlosy wygladaja nieznacznie lepiej... radze isc do lekarza , bo z wlosami to nie smiech jak wypadna do konca to juz nie odrosna
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 09:43   #3
MESA
Raczkowanie
 
Avatar MESA
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 45
Dot.: włosy wieczorem, włosy rano - prośba o radę

Też miałam kłopot z wypadającymi włosami, dla mnie to był koszmar. Koleżanka doradziła mi WAX- jest to taka maseczka na włosy- dostępna w aptece, oprócz tego przyjmowałam magnez i witaminy z grupy B.i to mi naprawdę pomogło a po maseczce moje włosy nawet zgęstniały. Tak więc gorąco polecam!
MESA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 10:06   #4
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: włosy wieczorem, włosy rano - prośba o radę

Cytat:
Napisane przez MESA
Też miałam kłopot z wypadającymi włosami, dla mnie to był koszmar. Koleżanka doradziła mi WAX- jest to taka maseczka na włosy- dostępna w aptece, oprócz tego przyjmowałam magnez i witaminy z grupy B.i to mi naprawdę pomogło a po maseczce moje włosy nawet zgęstniały. Tak więc gorąco polecam!

hejka
znam vax Uzywalam go kilka lat,lecz strasznie mi obciaza wlosy..wlasnie po vax'ie klei sie do nich wszystko zuzylam siakies dziesiat puszek hihi
Ale to nie to... nie zauwazylam by wlosy przestaly wypadac..
Włosy zagęstniały wieczorem,lecz rano znowu ich bylo malo...
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 10:07   #5
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: włosy wieczorem, włosy rano - prośba o radę

Cytat:
Napisane przez czuczenka
Czesc

Ja mialam podobny problem, poszłam do dermatologa i przepisal mi jakies cacko do wsmarowywania w głowe. Uzywam tego juz z 4 dni i wlosy wygladaja nieznacznie lepiej... radze isc do lekarza , bo z wlosami to nie smiech jak wypadna do konca to juz nie odrosna
a można wiedzieć co ci przepisal? Zagadała bym go o ten specyfik...
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 21:19   #6
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: włosy wieczorem, włosy rano - prośba o radę

a ja mam problem wprost odwrotny.....jak je umyje mam big szope...nie chca mi sie wcale ulozyc....a jak pojde spac rano sa gladkie, miekkie i w ogole oki....dlatego raczej myje wlosy dzien przed....
co do porady to zacznij zazywac jakies witaminy np Vitapil a jak nie bedzie efektow to biegnij do doktorka
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 22:18   #7
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: włosy wieczorem, włosy rano - prośba o radę

ja na wypadanie i odżywienie włosów też polecam Vitapil + Humavit Z (skrzyp i pokrzywa). Włosy są nawilżone od wewnątrz! Nie rozdwajają się, nie łamią. Nie wiem kiedy ostatnio miałam z tym do czynienia Poza tym błyszczą się.
Oprócz tego jakaś dobra profesjonalna maska do włosów dopasowana do ich rodzaju.
I spróbuj zmienić poszewkę poduszki na satynową, włosy się po niej ślizgają i nie robią się matowe To podobno sztuczka gwiazd .
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:21.