przedluzanie rzes->metody&salony - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-09, 19:50   #1
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245

przedluzanie rzes->metody&salony


witam
o przedluzaniu rzesek juz troszke watkow bylo.Czytajac ostatni artykol w Urodzie na ten temat zdziwila mnie rozbierznosc cenowa,no ale zauwazylam,ze metoy miewaja inne nazwy,dlatego chcialabym sie spytac kogos kto sie na tym zna czym one sie charakteryzuja i gdzie warto owe rzeski zrobic?Cena jest od 250 do 1000zl (wydaje mi sie,ze sam fakt miesta tez na to wplywa-Warszawa...).Bardzo zalezy mi na tym zabiegu,ale nie wiem dokladnie gdzie sie wybrac.Mozecie mi polecic jakis salon z Torunia,Bydgoszczy badz Poznania?

i opisac metody i czym ta cena jest tak zroznicowana przy tym?bo moze nie warto wcale przeplacac...

z gory dziekuje za odp
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 11:54   #2
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: przedluzanie rzes->metody&salony

Cena zależy nie od metody tylko od "polityki cenowej" salonu.Koleżanka mówi że jak ma się narobić za 4 stówy to woli za 700 raz na kilka dni,a ja wolę za 400 i kilka razy dziennie.
Sama metoda w salonach jest bardzo podobna,bo przyklejasz jedną rzęse sztuczną do jednej naturalnej,róznią sie samą techniką i materiałami.Zdecydowanie odradzam "domowe specjalistki"z materiałami z allegro i certyfikatem z zdobytym korespondencyjnie.
Wejdz na strony profesjonalnie zajmującymi się przedłużaniem rzęs Lash Perfect , Nouvoue Lashes i znajdz polecane salony.
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 12:56   #3
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: przedluzanie rzes->metody&salony

dziekuje
w urodzie byl artykul na ten temat i byl slaon z bydgoszczy tylko cena wlasnie byla 300 zl no a np wawka (no ale wiadomo stolica) to kolo 1000zl no i materialy i metody rozne,ze zwatpilam czy za te 300zl bede zadowolona z efektu...
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 13:08   #4
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: przedluzanie rzes->metody&salony

Możesz mi napisać w jakim nr Urody?
Jeżeli to salon Lash Perfect , to prawdopodobnie centrum szkoleniowe,pytaj o panią Ele,to trenerka ,sama do niej jeżdżę z Torunia.Babeczka szkoli i ma po kilka zabiegów dziennie co daje jej chyba największe doświadczenie,ale przez to możesz mieć problem z terminem.Druga kosmetyczka ,nie znam imienia ,też dużo robi ,ale nie widziałam jak to robi.W Toruniu robią na Rynku,chyba "Feminarium" ,ja teraz troszeczkę pracuję zagranicą,ale też się polecam.
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 23:57   #5
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: przedluzanie rzes->metody&salony

hm hm to byl numer czerwcowy bodajze,niestety nie moge sie do niego dokopac i znalezc salonu ;/

a teraz jestes za granica czy w Pl?

ale szybko odpisuje kurcze...mam spozniony zaplon ;/

czy przedluza sie tylko goren rzesy czy na dolne tez jest jakas szansa...?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 09:26   #6
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedluzanie rzes->metody&salony

Jest już wątek o przedlużaniu tam sa odpowiedzi na wszystkie pytania, więc tam zajrzyj.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 20:56   #7
Julia_Starflower
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: przedluzanie rzes->metody&salony

Oczywiście dolne rzęsy można przedłużyć ale oczywiście robi się to innym klejem niż górne rzęsy- jeśli stylistka nie posiada specjalnego delikatnego kleju do rzęs dolnych to nie należy jej zmuszać do wykonania zabiegu- jak już słyszałam że niektóre Panie robią (inna sprawa że doświadczona stylistka w życiu by się nie zgodziła) ponieważ klej do przedłużania rzęs górnych (stosowany przez większość stylistek) jest bardzo mocny, na otwartym oku wywołuje pieczenie i łzawienie.
Julia_Starflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 22:13   #8
Flinsia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 12
Dot.: przedluzanie rzes->metody&salony

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
witam
o przedluzaniu rzesek juz troszke watkow bylo.Czytajac ostatni artykol w Urodzie na ten temat zdziwila mnie rozbierznosc cenowa,no ale zauwazylam,ze metoy miewaja inne nazwy,dlatego chcialabym sie spytac kogos kto sie na tym zna czym one sie charakteryzuja i gdzie warto owe rzeski zrobic?Cena jest od 250 do 1000zl (wydaje mi sie,ze sam fakt miesta tez na to wplywa-Warszawa...).Bardzo zalezy mi na tym zabiegu,ale nie wiem dokladnie gdzie sie wybrac.Mozecie mi polecic jakis salon z Torunia,Bydgoszczy badz Poznania?

i opisac metody i czym ta cena jest tak zroznicowana przy tym?bo moze nie warto wcale przeplacac...

z gory dziekuje za odp


Ja mogę polecić salon "OLIWIA" w Gnieźnie.(tel. 61 424 16 82 ) Znam właścicielkę, ma dobrze wyszkoloną dziewczynę. Widziałam efekty u kilku osób i muszę powiedzieć, że zrobione było profesjonalnie.
Flinsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 12:02   #9
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: przedluzanie rzes->metody&salony

Mi też się wydaje że to zależy po prostu od salonu. Salonu które chcą uchodzić za "ekskluzywne" czy "luksusowe" zawsze będą podwyższały cenę. Rodzaj materiału z jakiego wykonane są rzęsy tez moze mieć jakiś wpływ. Ale nie sądzę żeby był on tak wielki żeby wystąpiły aż takie różnice w cenie różnica w wyglądzie raczej też nie będzie aż tak widoczna. Tu masz trochę o przedłużaniu rzęs metodą 1:1 (chyba najlepsza):
http://www.sztucznerzesy.com/przedluzanie-rzes/

PS. miasto chyba też ma znaczenie, bo u mnie w Lublinie można zrobić ładne rzęsy za 170-200zł
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:00.