Do Agi - metamorfoza rudzielca - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-02-25, 12:46   #1
Ofelia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 425
GG do Ofelia

Do Agi - metamorfoza rudzielca


Aga, ja wiem, że masz całe mnóstwo zajęć...ale nie mogę się powstrzymać. Jak byś któregoś dnia miała wolną chwilkę, to może chciałoby Ci się skrobnąć cosik dla mnie [img]icons/icon29.gif[/img] Chodzi mi mianowicie o to samo co innym dziewczynom czyli:
1. jakie kolory ciuszków pasują do mojego typu urody
2. jakich kolorków powinnam używać do makijażu
3. chna wżarta w moje biedne kudełki zdecydowanie nie chce pozwolić na zmianę ich koloru, ale będę uparcie i konsekwentnie do tego dążyć. Marzy mi się ciemny blond, niemal brąz - taki zimny i na to białe pasemka (znaczy się blond taki zimny, nie jakaś tam siwizna). Powiedz czy ja to dobrze wymyśliłam. Aha, no i jaka fryzurka by mi pasowała?

Nie wiem czy to zdjęcie co jest w galerii wystarczy Ci do tej analizy. Jak nie, to postaram się o jakies inne.
Z góry pięknie pięknie pięknie dziękuję
I czekam niecierpliwie [img]icons/icon7.gif[/img]
Ofelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-26, 08:59   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Do Agi - metamorfoza rudzielca

Hej Ofelio [img]icons/icon7.gif[/img]
bardzo lubie takie zadanka. Tylko prosze Cie i tydzien wyrozumialosci. Jestem obecnie poza domem i trudno jest mi dostac sie do kompa. ale jak tylko bede mogla to na pewno postaram Ci sie pomoc.
Pozdrowionka nasz Nowy moderatorze [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-26, 09:21   #3
Ofelia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 425
GG do Ofelia
Re: Do Agi - metamorfoza rudzielca

Będę cierpliwie czekać [img]icons/icon7.gif[/img] Cały tydzień, obiecuję. Albo nawet dwa. Postaram się być grzeczną i cierpliwą dziewczynką tylko nie wiem co mi z tego wyjdzie [img]icons/icon12.gif[/img]
Ślicznie dziękuję [img]icons/icon29.gif[/img]
Ofelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-01, 18:51   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Do Agi - metamorfoza rudzielca

Hej Ofelio [img]icons/icon7.gif[/img]
Wrocilam juz do domciu i powolutku biore sie do roboty. Ale ma do Ciebie prosbe, jak mozesz to przeslij mi na mojego maila jakies wyrazniejsze zdjecie. Najlepiej z bez makijazu i w swietle dziennym.
I napisz mi jak dawno temu malowalas wlosy chna.
To na razie tyle, i sorry za opieszalosc
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-04, 08:21   #5
Ofelia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 425
GG do Ofelia
Re: Do Agi - metamorfoza rudzielca

Hej Aga [img]icons/icon7.gif[/img]
Właśnie zbombardowałam Ci pocztę fotkami do przeprowadzenia analizy [img]icons/icon7.gif[/img]
Już się nie mogę doczekać [img]icons/icon20.gif[/img]
Ofelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-04, 20:08   #6
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Do Agi - metamorfoza rudzielca

[img]icons/icon40.gif[/img]

Droga Ofelio,
pozwoliłam sobie zamieścić jedno z Twoich zdjęć (pierwsze zdjęcie od góry) [img]icons/icon7.gif[/img]

Zaczynamy...

WŁOSY:
Włożyłam Ci na stronki kilka propozycji fryzur. W fryzurach tych długość nie jest tak bardzo istotna. Raczej sposób obcięcia i ułożenia.
Na drugim zdjęciu fryzurę masz podobna jak w galerii tylko proponuję jeszcze bardziej pocieniować włoski i dodać grzywkę, czy to na jedna stronę, czy tez pocieniowana jak na zdj. nr 3;
Generalnie powinnaś zdecydować się na fryzurę, w której włosy będą puszyste, rozwiane. Mogą to być również włoski prostowane, w gofrownicy, ale zawsze w przeciwnym kierunku, niż je ostatecznie układasz wtedy będą ładnie odstawały od skóry.

Możesz już spokojnie położyć kolor, ale na wszelki wypadek zapytaj fryzjera czy nie przydałoby się jeszcze wcześniejsze oczyszczanie, żeby pozbyć się ewentualnych resztek chny.
Twój pomysł mi się podoba. Myślę, że dobrze będzie Ci w chłodnym ciemnym brązie i jasnych pasemkach. Ale nie rób ich zbyt dużo i nie za grube. Proponowałabym jeszcze dodać do tego delikatne niteczki balejażu w kolorze ognistej rudości albo miedzi. To bardzo ożywi fryzurę i będzie się pięknie mienić w słońcu.

MAKIJAŻ;
Chcąc zakamuflować opadającą górną powiekę, zdecydowanie unikaj jasnych kolorów na powiekach. Na pewno będzie Ci dobrze w czekoladowych brązach połączonych z beżem i ecry – i to jest dla Ciebie najbardziej uniwersalny makijaż, w którym będziesz wyglądać dobrze zarówno w dzień jak i na wieczorowe wyjścia. Również ładnie będzie wyglądać wiśnia, rozjaśniona przy nasadzie nosa i brwiach popielatym różem.
Gamę kolorystyczną makijażu możesz właściwie do woli w zależności od całej stylizacji. Stalowe szarości, granat, butelkowa zieleń – to wszystko jest dla Ciebie. Musisz jedynie zrezygnować z perłowych cieni i tak jak wcześniej pisałam z jasnych pastelowych kolorków na powiekach.

Unikaj również mocnego, wyraźnego rysunku oka. Cienie rozkładaj łagodnymi przejściami między kolorami w kierunku brwi, od najciemniejszego po najjaśniejszy.
Rozcieraj je ku górze, tak, aby pokryć opadającą powiekę, ale bardzo delikatnie – najmocniejszy akcent musi być przy rzęsach.
Cieniami pokryj zarówno górna jak i dolną powiekę, ale unikaj wyraźnych kresek. Wszystko ma być miękkie, dokładnie roztarte. Przy zew. kąciku oka możesz zrobić delikatną kreskę kredką i dokładnie ja rozetrzeć albo zamiast kredki możesz użyć bardzo ciemnego cienia (czarny, ciemny brąz, grafit) nakładając go skośnym pędzelkiem takim jak do malowania brwi.

Brwi. I tu przyznam mam największy problem. Droga Ofelio nie wiem czy masz tak delikatne brwi, czy niestety sama się do tego niechcący przyczyniłaś nadmiernie je depilując?
Niestety ten rysunek brwi, zwłaszcza na zdjęciu w groszkowej bluzeczce nie jest dla Ciebie najlepszym wyborem. Do Twojej twarzy najlepiej pasowałyby brwi lekko uniesione ku górze i na końcu delikatnie zaokrąglone. Ale zdecydowanie powinny różnić się, choć trochę grubością, nie mogą być takie równiutkie jak teraz.
Jedyne, co mogę Ci radzić to może ich przez jakiś czas nie depiluj, pozwól im odrosnąć. Musisz trochę wzmocnić ich naturalny rysunek.
Natomiast, jeśli byś się zdecydowała na bardziej radykalne zmiany to możesz zawsze je odrobinę skorygować makijażem permanentnym. Dołączyłam rysunek brwi, w którym będzie Ci dobrze i który wydaje mi się jest wykonalny, jeżeli zmienisz nawyki dotychczasowej depilacji.

Cieniowanie i róż:
Na szczególne okazje, gdy chcesz się pobawić makijażem proponuję delikatnie wycieniować buzie ciemniejszym podkładem lub pudrem. Chodzi mi o muśnięcie kolorem kości żuchwy i cały obszar kości policzkowych przy uszach – chodzi o to, aby środkowa część buzi wydawała się bardziej owalna.
Natomiast różem delikatnie podkreśl zewnętrzną część kości policzkowych i najmocniejszy akcent połóż między kośćmi policzkowymi a żuchwą.
Kolor różu musisz dobierać w zależności od kolorów makijażu powiek i pomadki. Jeżeli np. zdecydujesz się na brązy i beże lub zieleń to róż powinien być bardzo delikatny – typu brązujące kulki, albo delikatny odcień łososiowy lub miedziany.
Natomiast przy innych kolorach sprawdza Ci się chłodne, popielate róże, delikatne czerwienie.

Przy opalonej skórze możesz z powodzeniem pobawić się kolorami bardzo ciepłymi. Rdzą, miedzią i zlotem.

UBRANKA:
Jeśli zdecydujesz się na zmianę koloru włosów na ten ciemny, chłodny brąz to ubrania powinnaś również utrzymać w kolorach ziemi, czyli chłodne ecry, piaskowe, czekoladowe, przybrudzona zieleń, czerń. W wersji sportowej na pewno fajnie będziesz wyglądać w jasnym jeans’ie i we wszystkich odcieniach jasnej khaki.

W razie wątpliwości pytaj [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon27.gif[/img]
AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg off31.jpg (9,6 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (11,0 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (11,4 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (13,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (18,7 KB, 16 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-05, 09:55   #7
Ofelia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 425
GG do Ofelia
Re: Do Agi - metamorfoza rudzielca

Aga, aż mi mowę odjęło [img]icons/icon24.gif[/img] Taaakie wypracowanie trzasnęłaś.... Jesteś kochana [img]icons/icon29.gif[/img] Bardz bardzo dziękuję. Zaraz sobie to wszystko wydrukuję, przeanalizuję i zastosuję. Twoja pomoc jest poprostu nieoceniona. Tylko tak się zastanawiam jak to jest - podobno jestem przedstawicielką zimnego typu urody (te rude kudły to pomyłka) i tak za bardzo nie wiem jak się mają do tego te brązy i beże na oczka, o których piszesz jako propozycja na codzień. To są chyba ciepłe kolory, prawda? Czy to nie jest tak, że 'zimna uroda' lubi zimne kolorki makijażu i ubrań? Wyobrażałam sobie ubranka w błękicie, seledynie, może różu, a Ty mi proponujesz kolory ziemi - czy to nie są barwy pani jesieni? To co ja właściwie jestem????? Jesień? Lato? Wiosna? Bo zima to nie.
To tyle wątpliwości mi się nasunęło [img]icons/icon7.gif[/img] Jestem Ci baaardzo wdzięczna za tak wyczerpujące i rzetelne porady, jeszcze raz ślicznie dziękuję [img]icons/icon29.gif[/img]
Ofelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-03-05, 10:08   #8
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Do Agi - metamorfoza rudzielca

Droga Ofelio [img]icons/icon7.gif[/img]
Przyklad kolorow o ktorych pisalm do makijazu jest pod Twoja stylizacje wlosow w chlodnej ciemnej tonacji brazu.
A te cienie typu braz, czekolada, bez rowniez maja byc w chlodnej tonacji. Czyli generalnie uciekaj od wszystkiego co ma jakis blysk rudosci w cieniach. Bo brazy moga byc chlodne i zimne [img]icons/icon7.gif[/img] wiem, ze wydaje sie to troche skomplikowane ale najlepij sama wybierz sie do sklepu pomaluj dlon roznymi odcieniami brazu i zobacz w swietle dziennym jak bardzo sie roznia. mysle ,ze w ten sposob bedzie Ci latwiej odroznic chlodne tonacje od cieplych.

Natomiast uwazam, ze spokojnie mozesz pomalowac sie rowniez w cieplej tonacji jak sie opalisz bo masz ladna zlota opalenizne.

A tymi sztywnymi podzialami sie nie przejmuj. A i ubranka tez maja byc w chlodnej...kolory ziemi wcale nie musza byc cieple [img]icons/icon12.gif[/img]

pozdrowionka
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-05, 13:08   #9
Ofelia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 425
GG do Ofelia
Re: Do Agi - metamorfoza rudzielca

[img]icons/icon20.gif[/img] Oczywiście masz rację, skoro brąz na kudełkach może być zimny, to na oczętach też [img]icons/icon7.gif[/img] Właśnie zostawiłam Pani w perfumerii na dole następną porcję pieniążków i stałam się posiadaczką cienia w ZIMNYM odcieniu brązu [img]icons/icon7.gif[/img] Zaczyna mi się to podobać. Tylko jak zmienię zawartość szafy, to zbankrutuję. Bo ja mam wszystko, dokładnie wszystko niebieskie i zielone [img]icons/icon12.gif[/img]
Ofelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:49.