Kasiorek potrzebuje zmiany-nawet radykalnej!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-26, 16:35   #1
Kasiorek_L
Raczkowanie
 
Avatar Kasiorek_L
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 297

Kasiorek potrzebuje zmiany-nawet radykalnej!!


Witam Was Drogie Wizażanki.. Zacznę od tego, że ostatnio nie mam na siebie kompletnie pomysłu. Moje włosy nie widziały fryzjera już chyba ponad rok, jak nie dłużej. Jestem gotowa na zmianę, nawet dość radykalną, byleby nie wyglądać nijako, bo tak teraz się czuję. Od zawsze mój TŻ powtarzał, że w długich włosach wyglądam lepiej, ale no cóż, nie on je musi codziennie myć, czesać, suszyć, prostować itd.. Więc zastanawiam się i to dość mocno czy nie wrócić do fryzury sprzed 2 lat (zdjęcie pierwsze), ewentualnie wyrównać długość i dodać grzywkę.. Kolor też by się przydało zmienić. Ale zaszaleć z długością też mogę Także liczę na Waszą pomoc i wszystkie rady wezmę sobie do serca. Drugie zdjęcie jest aktualne, wybaczcie mój zmęczony wyraz twarzy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03198.jpg (180,3 KB, 254 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04830.jpg (83,9 KB, 283 załadowań)
Kasiorek_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 17:03   #2
Simia
Rozeznanie
 
Avatar Simia
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca
Wiadomości: 950
Dot.: Kasiorek potrzebuje zmiany-nawet radykalnej!!

Bardzo ładna z Ciebie dziewczyna Wydaje mi się, że na pierwszym zdjęciu włosy są za ciemne, mogły by być jasniejsze, albo zrobić pasemka jakieś. Możesz wycieniować włoski, podciąć zdecydowanie, będziesz ładnie wyglądać. Grzywkę może na skos zrobić? Zapuściłabym brwi, bo jak dla mnie są trochę zbyt wyskubane. Przyciemnić minimalnie henną lub kredką. Ale to tylko moja propozycja
__________________
. . .
Simia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 17:58   #3
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Kasiorek potrzebuje zmiany-nawet radykalnej!!

Włosy równe do ramion idealnie Ci pasują! Ze swojej strony zaproponowałabym ich równe ścięcie do ramion + równą grzywkę (chyba, że włosy Ci się falują i wiesz, że nie będziesz grzywki codziennie prostować - to wtedy bym z grzywki zrezygnowała. Kolor jaśniejszy, z delikatnymi pasemkami. Makijaż w mocnych beżach i brązach - będziesz wyglądać bosko przy swoich zielonych (piwnych?) oczach i jaśniejszej fryzurce!

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Simia Pokaż wiadomość
Przyciemnić minimalnie henną lub kredką. Ale to tylko moja propozycja
Aha i przy brawiach zgadzam się z Simia
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 18:37   #4
Kasiorek_L
Raczkowanie
 
Avatar Kasiorek_L
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 297
Dot.: Kasiorek potrzebuje zmiany-nawet radykalnej!!

Ooo, nie spodziewałam się tak szybko odpowiedzi

Co do brwi, to niedawno skubane, ale szczerze mówiąc, to nie mam zielonego pojęcia jaki miałby być ich nowy kształt.. Może kosmetyczka mi coś doradzi, jak już je zapuszcze

Dobrze dziewczęta, w takim razie czy możecie mi powiedzieć jaki ma być kolor tych włosów, znaczy w którą stronę pójść? Bardzo, ale to bardzo podobają mi się odcienie karmelu, lub brązów ze złotymi refleksami, ale odkąd fryzjerzy uświadamiali mnie, że lepiej jak będę miała ciemne włosy, to od tej pory takie mam.

Co do prostowania grzywki, nie ma dla mnie najmniejszego problemu, ważne, żeby był później efekt odpowiedni

I dziękuję za Wasze opinie
Kasiorek_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 07:51   #5
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Kasiorek potrzebuje zmiany-nawet radykalnej!!

Karmelowy kolor? - jestem za! Tylko musiałabyś nie zapominać o delikatnym różu do policzków, jakby się okazało, że Twoja cera wypada za blado
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 11:31   #6
libacjaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 50
Dot.: Kasiorek potrzebuje zmiany-nawet radykalnej!!

Jak dla mnie prosta grzywka proste do ramion włosy, własnie takie karmelkowe jasne mi się wydaje. No tego makijaż lekki z różem i dla mnie wyglądałabyś tak kobieco, naturalnie pięknie poprostu

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Sorki ,że post pod postem ale może jakiś taki kolorek? http://m.ocdn.eu/_m/796a46beca4402e8...e733,62,37.jpg
libacjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 16:07   #7
xTync
Wtajemniczenie
 
Avatar xTync
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 881
Dot.: Kasiorek potrzebuje zmiany-nawet radykalnej!!

Slicznas!

Jak na moje kolor na 1 zdjeciu jest bardzo ladny-pasuje.. Fryzura tym bardziej!
__________________
xTync jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 19:26   #8
Kasiorek_L
Raczkowanie
 
Avatar Kasiorek_L
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 297
Dot.: Kasiorek potrzebuje zmiany-nawet radykalnej!!

I już dziś włosy mam ścięte, w dużej mierze za Waszą namową, czyli do ramion i równej długości plus prosta grzywka. Nad kolorem to mi teraz specjalistki z forum włosowego, mam nadzieję pomogą, bo ten karmel na moich ciemnych włosach chyba coś cięzko będzie uzyskać.

Serdecznie Wam dziewczyny dziękuję, wiedziałam, że na Wizażanki można zawsze liczyć.. A efekty metamorfozy wkleję jak tylko kudłacze sobie pofarbuję..

Jeszcze mam tylko pyt odnośnie różu.. Nigdy go nie używałam z racji tego, że na polikach mam zmiany, które leczę obecnie u dermatologa, a róż mam wrażenie, że je jeszcze bardziej podkreślał.. Czy w takim razie mogłybyście mi jakiś polecić? Mówicie, że iść bardziej w różowe jasne tony, tak? Oko to sobie nawet sama pomaluję, ale już z doborem różu to jest dla mnie wyższa szkoła jazdy
Kasiorek_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:17.