makijaz :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-06-20, 14:21   #1
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya

makijaz :)


kochane moje! moja nastoletnia siostrunia zaczela sie malowac, a ja - powodowana miloscia - chce ja uchronic od bledow, jakie sama popelnilam [img]icons/icon7.gif[/img]. 17-letnie szczenie ma ciemnobrazowe wlosy (piekne, to kolor naturalny!)sniada, oliwkowa cere i cudne piwne oczy (bez "domieszek"). jaki makijaz pasowalby do takiej buzki?
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-22, 23:46   #2
jet11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 17
Re: makijaz :)

Dla młodziutkiej i tak pięknej dziewczyny?

Makijaż delikatny, podkreślający jej urodę. Polecam makijaż SECRET GARDEN. Najmodniejsze barwy wiosennego ogrodu. Odzwierciedlają styl hi-tech swoim neonowym blaskiem. Kolory kolekcji Secret Garden są bardzo przejrzyste, tak więc idealnie komponują się z ciepłym i zimnym odcieniem karnacji skóry. ( zobacz poniżej )
Opis www.jett11.prv.pl
dział VEBSO - kosmetyki kolorowe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg klasszikus.jpg (8,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg secret_she.jpg (7,2 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg secretfashion.jpg (12,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg termeszetes.jpg (9,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4213.jpg (669 Bajtów, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4214.jpg (3,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4215.jpg (3,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4213.jpg (3,3 KB, 2 załadowań)
jet11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-24, 07:33   #3
layla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 3
Re: makijaz :)

Z kosmetykow Artistry polecam krem matujacy. Jest rewelacyjny- nie wysusza i matuje moja buzie najdluzej ze wszystkich kremow, jakie uzywalam. W polaczeniu z podkladem Colorstay Revlona mam spokoj na caly dzien. Nawet zima nie mialam tak komfortowej sytuacji.
layla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-24, 12:06   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: makijaz :)

Jej, jak ja chciałam zawsze tak wyglądać jak ona!!!!! Kup jej koniecznie w ramach prezentu na dalszą (makijażową) drogę życia jakiś dobry tusz do rzęs. Nie wiem jakich kosmetyków używasz (srednia czy wysoka polka), ale napewno nie stac ja jeszcze na tak dobre kosmetyki i predzej czy pozniej zacznie nad tym ubolewac(wiem, bo zaczelam sie mnalowac jak mialam 12 lat). Przy jej typie urody moze sobie pozwolic na mocniej wytuszowane rzęsy nawet do szkoły. Do tego powinna się zaopatrzyć koniecznie w blyszczyk lub/i pomadkę (chyba fajnie by wyglądała w brązowej, a na imprezy, wyjścia itp. takze w wisniowo-brązowej). I niech nigdy (!!!!!!!!!!!!!!) nie kupuje pomadki jasnoróżowej lub fioletowej, które młode dziewczyny uwielbiają! Puder tez jej sie przyda i jesli chce to takze podklad(ale powiedz jej 10000000 razy, że jesli kupuje to dobry i iniech sobie dobierze dobry kolor). Pozdrowienia!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-24, 13:04   #5
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya
Re: makijaz :)

Za dobre sprawowanie [img]icons/icon7.gif[/img] starsza siostra sponsoruje czasem młodszą. [img]icons/icon7.gif[/img] W ten sposób mam jakąś kontrolę o dbam, by szczenię badziewia nie kupowało [img]icons/icon12.gif[/img]. Panienka ma cerę idealną - gładką, o równym kolorycie, zero wyprysków i tłustości, tak charakterystycznych dla tego wieku. Podkładu więc nie stosuje. Jej "makijaż" sprowadza się do emuslji Biothermu, delikatnych brązowych kreseczek na powiece, błyszczyka L'Oreala i tuszu do rzęs Diora. Uważam, że skoro naturalnie jest obdarzona taką urodą - szkoda to psuć. Zresztą na poważniejszy makijaż ma czas - a nie ma nic śmieszniejszego niż nastolatka z buzią ociekającą makijażem. Maleńka maluje się tylko na wyjścia i imprezy, stąd było moje pytanie o kolorystykę. Próbowałyśmy z leciutkimi brązami, brudnymi żółciami i zieleniami; te barwy wydają się ok. [img]icons/icon7.gif[/img] Na randki siostrunia podbiera mi Terracota Pearls. [img]icons/icon7.gif[/img]
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-24, 19:47   #6
jet11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 17
Re: makijaz :)

Dając podgląd na makijaż z kolekcji Secret Garden, miałam na myśli bardzo ciekawą kolorystykę. Błyszczyki do powiek dają wrażenie, że oko iskrzy. Świetnie się nakładają, i są w neutralnych kolorach. Tylko błyszczyk Wonder jest zimny.
Myślę,że taka młodziutka i piękna osóbka, o ciemnych oczach , ciemnych włosach i śniadej cerze, może pozwolić sobie na odrobinę neonowego blasku. Kolory powinny być w jej tonacji kolorystycznej , ale nie w kolorze oczu
( cienie w kolorze oka , kradną ich światło i blask ) U takiej młodej osoby można podkreślać właściwie tylko oczy. Usta - ochronny błyszczk.
Zaproponowałam tą firmę, ponieważ ARTISTRY bardzo precyzyjnie określa tonacje swoich produktów.
Chcesz młodszą siostrę nauczyć korzystania z kosmetyków? Możesz również zakupić Poradnik Kosmetyczny-ARTISTRY, który zawiera SZTUKĘ MAKIJAŻU, teorię kolorów, rozjaśnianie i konturowanie twarzy. Są opisane wszystkie możliwe kształty twarzy, oczu, ust, oraz ćwiczenia. Fajna zabawa i ciekawa nauka. Jeśli ma się uczyć, to od najlepszych.
Polecam, to świetne materiały.
jet11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-24, 20:07   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: makijaz :)

Dzięki za rady, z pewnością zaopatrzę małą w profesjonalną lekturę. Ja też mam dobre zdanie o Artistry [img]icons/icon7.gif[/img] Eksperymentowałyśmy trochę - zdecydowanie najlepiej, najdelikatniej i "najświetliściej" wypadają połyskujące brudne żółcie i łososiowe beże. Pięknie wydobywają urodę oka. [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-06-25, 10:55   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: makijaz :)

Ja na Twoim miejscu kupiłabym jej poradnik-tam wszystko jest napisane i zilustrowane. Czytając taką książkę i oczywiście próbując, nie powinna popełnić błędu. Pozdrawiam.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:39.