Kosmetologia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-24, 18:52   #1
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401

Kosmetologia


Cześć dziewczyny
Wiem, powiecie, że powinnam poszperać wcześniej w tematach i dopiero napisać... ale oznajmię, że już to zrobiłam i mam do was poważne pytanie.
Otoż mam w tej chwili dylemat, bardzo chcialabym dostać się na prawo, jednak nie jestem pewna, czy uda mi się dostać (bardzo wątpliwe jest zdanie historii na rozszerzeniu), ogolnie nie mam zlych wynikow (na maturze probnej:matematyka podstawa 76%, j. polski 82%, j,angielski 92%, wos roz. 65%-od razu mowie, ze do matury próbnej nie siedziałam nad ksiazkami) . Jednak moim cichym marzeniem jest pojscie na kosmetologie, niestety nie zmeinilam mojej deklaracji, na rozszerzeniu zdaje historię i wos, nie zdaję ani biologii ani chemii. . Chemia była niegdys moim ulubionym przedmiotem, posiadam dośc sporą wiedze jesli chodzi o biochemie kosmetyczna. Potrafie takze rysowac, jest to moja pasja. Czy jest jakaś mozliwosc, by dostac sie na ten kierunek bez zdawania biologii i chemii? Szukalam takich uczelni, nie wiem czy mam problemy ze wzrokiem ale w wiekszosci uczelni nie widzialam przedmiotow, jakie należy zdawać... Proszę o odpowiedź
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 07:14   #2
sungoesdown
Raczkowanie
 
Avatar sungoesdown
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 30
Dot.: Kosmetologia

Można dostać się na kosmetologie na prywatnych uczelniach bez matury z chemii czy biologi. Ja tak właśnie studiuje kosmetologie, a nie zdawałam ani chemii ani biologi. A jakie miasto Cię interesuje?

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

Słyszałam gdzieś, że deklaracje można zmienić do 7 lutego?
sungoesdown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 14:57   #3
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Kosmetologia

Warszawa, Bydgoszcz,Toruń
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 19:57   #4
Myosottis
Zadomowienie
 
Avatar Myosottis
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 992
Dot.: Kosmetologia

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Warszawa, Bydgoszcz,Toruń
Bydgoszcz - Collegium Medicum UMK (uczelnia państwowa) - wymagana jest chemia albo biologia
Myosottis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:53.