Pharmaceris T, Sebo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-24, 19:40   #1
pearl94
Przyczajenie
 
Avatar pearl94
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 27

Pharmaceris T, Sebo


hej drogie wizazanki mam pytanie męczę się z trądzikiem na plecach i zastanawiam się czy zaradzę temu tym sebum złuszczającym z pharmaceris ale nie wiem które wybrać 5 czy 10 procentowe możecie coś doradzić?
pearl94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 21:58   #2
Girlar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 77
Dot.: Pharmaceris T, Sebo

Stosuję ten krem już około 1,5 miesiąca w wersji 10% na twarz i szyję, bo u mnie tylko tu pozostał już trądzik. Na mnie działanie na początku było nie zauważalne, ale mam cerę bardzo tłustą, a więc i bardzo grubą. Na dzień dzisiejszy widzę już efekt złuszczania, ale jeżeli zależy Ci na szybkim efekcie to raczej odradzam. Mi osobiście problem podobny do Twojego pomógł płyn robiony w aptece przepisany przez dermatologa. Pamiętam, że było to coś na bazie kwasu siarkowego. Ale od tamtej pory, a było to już z ładnych 5 lat temu problemu na klatce piersiowej i plecach nie mam.
Girlar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 14:41   #3
pearl94
Przyczajenie
 
Avatar pearl94
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 27
Dot.: Pharmaceris T, Sebo

Dziękuje nie mam strasznych problemów tylko delikatny ale i tak mnie to denerwuje to pojedyncze krostki na karku i ramionach ale dzięki za informacje możliwe że udam się do dermatologa z tym problemem
pearl94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 11:06   #4
Girlar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 77
Dot.: Pharmaceris T, Sebo

Dermatolog na NFZ kosztuje Cię tylko poświęcenie Twojego czasu, a jeżeli chodzi o takie pojedyncze krostki to wydaje mi się to lepszym rozwiązaniem. Ja długo leczyłam się na własną rękę i niestety przypłaciłam to nasileniem trądziku na plecach. Płyn robiony w aptece kosztował mnie coś koło 5 zł za 500 ml. Nawet nie dałam rady zużyć całego, a pharmaceris kosztuje około 35 zł. Może Ci też zapisać maści punktowe jeżeli nie masz dużego wysypu, ale wydaje mi się to o wiele lepszym rozwiązaniem.
Girlar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:46.