Coś na ujędrnianie? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-03, 23:21   #1
dariaa929
Przyczajenie
 
Avatar dariaa929
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 3
Exclamation

Problem z dekoltem (coś na ujędrnianie?)


Cześć w te wakacje dosyć często siedziałam na słońcu i na dekolcie zrobiły mi się takie jakby 2 kreski po obu stronach (coś w podobie do zmarszczek) wzdłuż obojczyków, nigdy wcześniej nie miałam niczego takiego (oczywiście więcej już na słońce nie wystawie mojego dekoltu bo nie chce żeby się powiększało). Dlatego mam pytanie czy któraś z was miała podobny problem lub jakimi kosmetykami mogłabym chociaż trochę "napiąć" skóre w tym miejscu.

Edytowane przez dariaa929
Czas edycji: 2013-11-03 o 23:29
dariaa929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 07:50   #2
PiszacDniem
Wtajemniczenie
 
Avatar PiszacDniem
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 511
Dot.: Problem z dekoltem (coś na ujędrnianie?)

Cytat:
Napisane przez dariaa929 Pokaż wiadomość
Cześć w te wakacje dosyć często siedziałam na słońcu i na dekolcie zrobiły mi się takie jakby 2 kreski po obu stronach (coś w podobie do zmarszczek) wzdłuż obojczyków, nigdy wcześniej nie miałam niczego takiego (oczywiście więcej już na słońce nie wystawie mojego dekoltu bo nie chce żeby się powiększało). Dlatego mam pytanie czy któraś z was miała podobny problem lub jakimi kosmetykami mogłabym chociaż trochę "napiąć" skóre w tym miejscu.
z Eveline są dość dobre i jest duzy wybór
__________________
LOVELINESS | blog

Believe in yourself and live happily !
PiszacDniem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 10:10   #3
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Problem z dekoltem (coś na ujędrnianie?)

Cytat:
Napisane przez dariaa929 Pokaż wiadomość
Cześć w te wakacje dosyć często siedziałam na słońcu i na dekolcie zrobiły mi się takie jakby 2 kreski po obu stronach (coś w podobie do zmarszczek) wzdłuż obojczyków, nigdy wcześniej nie miałam niczego takiego (oczywiście więcej już na słońce nie wystawie mojego dekoltu bo nie chce żeby się powiększało). Dlatego mam pytanie czy któraś z was miała podobny problem lub jakimi kosmetykami mogłabym chociaż trochę "napiąć" skóre w tym miejscu.
Spróbuj odpowiedniego masażu na codzien, intensywnego odzywiania skóry kremami lipidowymi. Na codzien stosuj wysokie filtry min. spf 30, nawet w pochmurne dni szkodliwe promieniowanie nadal jest. Możesz też spróbować kosmetyków z kwasami jeśli powyzsze nie zadziala tak jak tego oczekujesz
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 21:49   #4
dariaa929
Przyczajenie
 
Avatar dariaa929
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 3
Dot.: Problem z dekoltem (coś na ujędrnianie?)

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Spróbuj odpowiedniego masażu na codzien, intensywnego odzywiania skóry kremami lipidowymi. Na codzien stosuj wysokie filtry min. spf 30, nawet w pochmurne dni szkodliwe promieniowanie nadal jest. Możesz też spróbować kosmetyków z kwasami jeśli powyzsze nie zadziala tak jak tego oczekujesz
A znasz może jakieś konkretne firmy kosmetyczne, zebym mogla cos sobie kupic? bo ja jestem całkowicie zielona w tych tematach.
dariaa929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 12:30   #5
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Problem z dekoltem (coś na ujędrnianie?)

Cytat:
Napisane przez dariaa929 Pokaż wiadomość
A znasz może jakieś konkretne firmy kosmetyczne, zebym mogla cos sobie kupic? bo ja jestem całkowicie zielona w tych tematach.
Z filtrów tanszych dobry jest Lirene dermoprogram do cery wrazliwej, z droższych to Vichy, Bioderma, La roche posay itd. Takie apteczne firmy maja najhnowoczesniejsze filtry

Krem np. Iwostin Lipidia. Możesz też na poczatek smarować maścia z wit A z apteki aby odzywic trochę skórę

Z kwasów to np. Pharmaceris T z kwasem migdałowym 5%. lub Glyco A 12% AHA.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 17:56   #6
dariaa929
Przyczajenie
 
Avatar dariaa929
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 3
Dot.: Problem z dekoltem (coś na ujędrnianie?)

dziękuje za pomoc napewno któryś wypróbuje
dariaa929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:26.