Doradźcie coś:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-26, 08:58   #1
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086

Doradźcie coś:)


Witajcie!

Od dobrych kilku lat prawie nic nie zmieniło się w moim wyglądzie. Mam prawie 28 lat a w sumie tak samo wyglądałam mając 18

Doradźcie mi jakieś zmiany... Szczerze mówiąc nie wiem co ze sobą zrobić Nie chciałabym farbować włosów... więc co? Nie mam ze sobą jakiegoś wielkiego problemu, ale chciałabym coś zmienić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0064.jpg (16,0 KB, 227 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0016.jpg (17,4 KB, 253 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ola.jpg (18,6 KB, 204 załadowań)
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 11:27   #2
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Doradźcie coś:)

ale jesteś ładna!

zanim ci coś doradzimy powiedz nam cos o twoich wlosach

tzn.:
jak się układają
jaką zazwyczaj nosisz fryzurę?
czy twoje włosy sa podatne itp.

Wg mnie kolor idealnie do ciebie pasuje. Ja bym Ci tylko radziła dodać grzywkę na bok, coś TAKIEGO.

Nic ci do szczęścia więcej nie potrzeba
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 12:32   #3
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Doradźcie coś:)

Dziękuję

Włosy aktualnie mam całkiem długie - za łopatki. Kolor jak widać, taki ciemny blond z fajnymi refleksami latem

Na codzień noszę je zwykle albo po prostu spięte, albo rozpuszczone. Niestety są dość kapryśne i mnie nie słuchają Jakkolwiek bym nie ułożyła, nie podkręciła itp to one i tak się prostują. Gdy noszę je rozpuszczone, bardzo szybko się plączą, tracą blask i po godzinie wyglądają jakbym się tydzień nie czesała... Może ktoś poleci jakieś preparaty pomagające je ujarzmić?

Bardzo fajna ta grzywka
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 12:53   #4
uusikaupunki
Przyczajenie
 
Avatar uusikaupunki
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4
Dot.: Doradźcie coś:)

Podoba mi sie Twój kolor włosów, do tego masz duże ładne oczy. Od siebie mogę Ci powiedzieć, że byś spróbowała innego makijażu na oku. Na oku z tak zwaną "opadającą powieką". Ja sama mam ten typ powieki i długo się zastanawiałam dlaczego wszystkie piękne makijaże z tutoriali u mnie wyglądają strasznie kiepsko!! Uświadomiła mnie pewna osoba, która też ma taki typ urody. Mogę Ci polecić na początek do tego: matowe cienie w kolorze beżu i wszystkich odcieni brązów. Koniecznym do ich aplikacji będzie zakup odpowiedniego pędzelka. Takiego, który nadaje się do rozcierania/blendowania. Z takich ogólnych rzeczy na co dzień dla Ciebie widziałabym jeszcze mocne tuszowanie rzęs w połączeniu z wywijaniem ich zalotką do góry oraz ewentualna cienka kreska eyelinerem, niekoniecznie czarna, może byc ciemny brąz/brąz; usta w kolorze brzoskwini. Generalnie dużo jest świetnych tutoriali na opadająca powiekę/zewnętrzny kącik oka na jutubie Co do reszty wizerunku u Ciebie widziałabym jeszcze jakieś fajne cieniowanie włosów, może nawt skrócenie ich za ramiona. Zawsze można pokombinować w jakieś upięcia do góry typu wysoki kucyk albo dobierany skośny. Jeśli chodzi o ubiór to zdecydowanie jasne pastelowe kolory Taka moja mała wizja, może coś wygrzebiesz dla siebie. Powodzenia

ps/ wybaczcie błędy w pisowni

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Jeszcze chciałam dodać, że pomysł z grzywką jest wedlug mnie bardzo trafiony
uusikaupunki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 18:19   #5
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Doradźcie coś:)

Kolor Ci bardzo pasuje więc nie zmieniaj, ale z fryzurą można zaszaleć Na pewno grzywka i skróciłabym przed ramiona albo krócej na ładnego boba
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 15:49   #6
Rocker
Raczkowanie
 
Avatar Rocker
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 164
Dot.: Doradźcie coś:)

Masz wysokie czoło a mimo to czeszesz się z przedziałkiem na środku. Jak się tak dobrze czujesz to naturalnie w porządku ale nie sądzisz że fajnie by było uczesać się na bok? Nie mówię o grzywce, ale mogłabyś udać się do fryzjera, podciąć końcówki i nadać kształt fryzurce Może coś takiego -> http://www.uroda-wdziek.pl/files/images/b2_500x640.jpg ?
Rozumiem Twoją chęć zmian, jest dobrze ale zawsze mogłoby być lepiej Włosków nie farbuj ale podcięcie jak najbardziej. + możesz pokombinować z innym niż zwykle makijażem albo czasem rób fale/loki na włosach. No i zawsze można pokombinować z ubiorem, kilka nowych rzeczy w ciekawym stylu i już szafa nabiera charakteru
Rocker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 20:08   #7
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Doradźcie coś:)

Zwykle staram się czesać na bok ale po 5min na zewnątrz i tak wszystko jest w innym kierunku
Dzięki wszystkim za rady!!
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-30, 21:40   #8
Noemi2
Raczkowanie
 
Avatar Noemi2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 85
Dot.: Doradźcie coś:)

Oglądając Twoje zdjęcia widze jeden błąd jaki popełniasz. Masz bardzo delikatną, typowo słowiańską urodę. Jasna karnacja, jasne włosy i brwi, a obrysowujesz całe oczy konturówką, przy czym bardzo je pomniejszasz. Widziałabym Cię w makijażu z zastosowaniem kreski "jaskółki". Ładnie wyciąga oko i nadaje lekkości spojrzeniu. Brawo za brwi i ich kształt! Efekt będzie super, gdy zastosujesz dobry podkład. Proponuje Ci Estee Lauder Double Wear lub Maxfactor Facefinity. Na policzki nałoż róż, ponieważ bedzie on świetnie grał z kolorem Twojej cery. Napisałaś, że trudno ujarzmić Ci Twoje włosy. Ja proponuję proste rozwiązanie - Jedwab w płynie Biosilk. Włosy po nim są lejące i gładkie, nie puszą się
Noemi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-30 22:40:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:31.