DEPILATOR LASEROWY RIO IPL 8000 vs. DEPILATOR LASEROWY BRAUN VENUS NAKED SKIN - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-14, 19:44   #1
Rivianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 9

DEPILATOR LASEROWY RIO IPL 8000 vs. DEPILATOR LASEROWY BRAUN VENUS NAKED SKIN


Cześć dziewczyny zastanawiam się nad kupnem depilatora laserowego, który dostepny jest na allegro, jego cena jest dość wygórowana. Kieruję do Was pytanie, czy któraś go miała bądź ma i jakie sa rezultaty? Czy warto wydać te pieniądze i kupić, czy szkoda sobie zawracac tym głowę. Zastanawiam się między-DEPILATOREM LASEROWYM BRAUN VENUS NAKED SKIN a DEPILATOREM LASEROWYM RIO IPL 8000 . Jeżli ktoś coś wie na ten temat, proszę o szczerą odpwiedź ) dodam tylko, że z tego co zdązyłam przeczytac, to odcien mojej skóry i kolor włosków są odpowiednie.
Rivianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 15:17   #2
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: DEPILATOR LASEROWY RIO IPL 8000 vs. DEPILATOR LASEROWY BRAUN VENUS NAKED SKIN

Cytat:
Napisane przez Rivianka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny zastanawiam się nad kupnem depilatora laserowego, który dostepny jest na allegro, jego cena jest dość wygórowana. Kieruję do Was pytanie, czy któraś go miała bądź ma i jakie sa rezultaty? Czy warto wydać te pieniądze i kupić, czy szkoda sobie zawracac tym głowę. Zastanawiam się między-DEPILATOREM LASEROWYM BRAUN VENUS NAKED SKIN a DEPILATOREM LASEROWYM RIO IPL 8000 . Jeżli ktoś coś wie na ten temat, proszę o szczerą odpwiedź ) dodam tylko, że z tego co zdązyłam przeczytac, to odcien mojej skóry i kolor włosków są odpowiednie.
Poczytaj o IPL. IPL to nie laser ,jego skuteczność jest mała, włosy często odrastają. Wg mnie szkoda pieniedzy. Zresztą jest juz taki wątek- szukaj wyszukiwarką.

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2013-11-15 o 15:18
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 21:56   #3
Rivianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 9
Dot.: DEPILATOR LASEROWY RIO IPL 8000 vs. DEPILATOR LASEROWY BRAUN VENUS NAKED SKIN

OK Dzięki wezmę pod uwagę to co piszesz . Coś tam poczytałam na ten temat. Ale bardzo chętnie poznam też opinie kogoś, kto przetestował to na sobie i może podzielić doświadczeniem z autopsji
Rivianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 21:57   #4
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: DEPILATOR LASEROWY RIO IPL 8000 vs. DEPILATOR LASEROWY BRAUN VENUS NAKED SKIN

Cytat:
Napisane przez Rivianka Pokaż wiadomość
OK Dzięki wezmę pod uwagę to co piszesz . Coś tam poczytałam na ten temat. Ale bardzo chętnie poznam też opinie kogoś, kto przetestował to na sobie i może podzielić doświadczeniem z autopsji
Na watku o depilacji laserowej domowej znadziejsz takie osoby.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 22:04   #5
Rivianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 9
Dot.: DEPILATOR LASEROWY RIO IPL 8000 vs. DEPILATOR LASEROWY BRAUN VENUS NAKED SKIN

własnie znalazłam, wszyscy tam odradzają kupno tego produktu.... Nie wiem co zrobić z jednej strony bardzo kuszące, a z drugiej może być to tkz. "bubel" :|
Rivianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 22:13   #6
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: DEPILATOR LASEROWY RIO IPL 8000 vs. DEPILATOR LASEROWY BRAUN VENUS NAKED SKIN

Cytat:
Napisane przez Rivianka Pokaż wiadomość
własnie znalazłam, wszyscy tam odradzają kupno tego produktu.... Nie wiem co zrobić z jednej strony bardzo kuszące, a z drugiej może być to tkz. "bubel" :|
Myslę, że to drugie:P
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 13:58   #7
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: DEPILATOR LASEROWY RIO IPL 8000 vs. DEPILATOR LASEROWY BRAUN VENUS NAKED SKIN

Jak się kupuje na allegro to praktycznie bardzo często nie ma się potem żadnych praw, a sprzedawcy nie da się znaleźć... ja się parę razy tak nacięłam, więc myślę, że lepiej taki droższy sprzęt jak te depilatory co piszesz kupić u producenta i już.
Coś za coś.
dryda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-26 13:58:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:21.