Miłośniczki Mango - cz. VII - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-08-04, 12:26   #4591
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Monstera_zielona Pokaż wiadomość
Pisałam na wszystkich social mediach prywatne wiadomosci, maile, kilka telefonów. I nic. Karzą czekać, ale nie wiadomo ile czasu. Ostatnio jedna konsultantka podniosła na mnie głos, że ona nic nie wie i ,, że ona tylko tu pracuje".
I właśnie dlatego z nią rozmawiasz o tym problemie

Ja tam robię awanturki, jak się wkurzę. Na tablicy FB codziennie bym pisała i codziennie na infolinię bym dzwoniła. Nie ma wyjścia.
Nie jest odpowiedzią "trzeba czekać", ponieważ każda firma działa zgodnie z ustawami i jest na wszystko ustawowy czas. Pisz maile z potwierdzeniem i zgłoś sprawę do UOKiKu. Takie zmasowane akcje przynoszą efekt.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-09, 18:42   #4592
gossipgirl89
Raczkowanie
 
Avatar gossipgirl89
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 324
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Czy w Mango online można oddać ubrania z kilku zamówień w jednej paczce?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Ktokolwiek powiedział, że pieniądze szczęścia nie dają, nie wiedział gdzie robić zakupy."

~Blair Waldorf
gossipgirl89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-09, 21:17   #4593
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Cytat:
Napisane przez gossipgirl89 Pokaż wiadomość
Czy w Mango online można oddać ubrania z kilku zamówień w jednej paczce?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jeśli pytasz o Mango outlet , to tak , ja zawsze tak robię , bo zwroty są płatne .
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-10, 20:52   #4594
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Czy któraś z Was zamawiała torbę koszyk z mango? Czy one są takie ogromne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-11, 11:44   #4595
gossipgirl89
Raczkowanie
 
Avatar gossipgirl89
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 324
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
jeśli pytasz o Mango outlet , to tak , ja zawsze tak robię , bo zwroty są płatne .
O zwykle mango mi chodziło, tam akurat zwroty są bezpłatne. Teraz mam zagwozdke bo zrobiłam już zwrot cześć rzeczy z paczki i wykorzystałam już etykietę która była w paczce. A po tym jak już wysłałam ten zwrot to się okazało, że marynarka którą zostawiam staniała i zamówiłam sobie tańsza i teraz tą droższa chce odesłać. A że mam jeszcze z innego zamówienia rzeczy do zwrotu to się zastanawiam czy mogę tam po prostu włożyć tą marynarkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Ktokolwiek powiedział, że pieniądze szczęścia nie dają, nie wiedział gdzie robić zakupy."

~Blair Waldorf
gossipgirl89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-11, 13:48   #4596
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Cytat:
Napisane przez gossipgirl89 Pokaż wiadomość
O zwykle mango mi chodziło, tam akurat zwroty są bezpłatne. Teraz mam zagwozdke bo zrobiłam już zwrot cześć rzeczy z paczki i wykorzystałam już etykietę która była w paczce. A po tym jak już wysłałam ten zwrot to się okazało, że marynarka którą zostawiam staniała i zamówiłam sobie tańsza i teraz tą droższa chce odesłać. A że mam jeszcze z innego zamówienia rzeczy do zwrotu to się zastanawiam czy mogę tam po prostu włożyć tą marynarkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jak ci tak pasuje o odeślij razem , tylko zapakuj każde zamówienie w osobny worek foliowy , ja używam worków na śmieci , lub przełóż jakąś folią włóż do woreczka formularz zwrotu , u góry połóż kartkę zwrot z dwóch zamówień . Tak robię na outlet , tu też nie powinno być problemu , ja nie miałam nigdy problemów ze zwrotem
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-16, 19:55   #4597
madziulenkania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Zamówienie złożone 28.07.2022 r. Do dzisiaj nie otrzymałam potwierdzenia mailem, brak również zamówienia w zakładce "moje zakupy" na moim koncie mango. Zamówienie opłaciłam, z mojego konta zostały pobrane pieniądze. Na maile odpisują po kilku dniach i informują, że zajmują się sprawą. I na tym koniec z ich strony. Potwierdzenie płatności też wysłałam. Ponowne maile są przez sklep totalnie ignorowane, żadnej odpowiedzi. Jeśli chodzi o infolinię to mówią, że mieli awarię systemu i nie otrzymali zamówienia i płatności. Natomiast dotpay twierdzi, że środki zostały przekazane. Szczerze mówiąc to nie interesują mnie ich tłumaczenia ani kto ponosi winę za zaistniałą sytuację. Pewne jest to, że nie ja. Ja ze swojej strony jako klient zrobiłam wszystko prawidłowo i mam prawo do zwrotu pieniędzy za niezrealizowane zamówienie. Przestrzegam przed zakupami w sklepie mango. I wygląda na to, że identyczna sytuacja jak moja nie wydarzyła się tylko 28 lipca, ale także dotyczy zakupów zrobionych wcześniej.
madziulenkania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-08-18, 10:23   #4598
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Cytat:
Napisane przez madziulenkania Pokaż wiadomość
Zamówienie złożone 28.07.2022 r. Do dzisiaj nie otrzymałam potwierdzenia mailem, brak również zamówienia w zakładce "moje zakupy" na moim koncie mango. Zamówienie opłaciłam, z mojego konta zostały pobrane pieniądze. Na maile odpisują po kilku dniach i informują, że zajmują się sprawą. I na tym koniec z ich strony. Potwierdzenie płatności też wysłałam. Ponowne maile są przez sklep totalnie ignorowane, żadnej odpowiedzi. Jeśli chodzi o infolinię to mówią, że mieli awarię systemu i nie otrzymali zamówienia i płatności. Natomiast dotpay twierdzi, że środki zostały przekazane. Szczerze mówiąc to nie interesują mnie ich tłumaczenia ani kto ponosi winę za zaistniałą sytuację. Pewne jest to, że nie ja. Ja ze swojej strony jako klient zrobiłam wszystko prawidłowo i mam prawo do zwrotu pieniędzy za niezrealizowane zamówienie. Przestrzegam przed zakupami w sklepie mango. I wygląda na to, że identyczna sytuacja jak moja nie wydarzyła się tylko 28 lipca, ale także dotyczy zakupów zrobionych wcześniej.
Współczuje sytuacji.
Ja akurat w tej %% sporo rzeczy kupiłam w Mango (i Mango Outlet też) i wszystko poszło sprawnie. Jednak zawsze płace za pobraniem, bezpieczniej, bo kiedyś mi paczkę zgubili w transporcie
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-19, 09:56   #4599
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Dziewczyny jak sprawdzić czy coś jest z nowej kolekcji? Wyszukiwałam coś z mango przez google i mi wyskoczyły fajne skórzane legginsy. Ale jak w nie klikam to pokazuje mi, że sa niedostępne. I teraz nie wiem czy niedostępne, bo były dawno temu i się sprzedały (nie mają takiej przekrześlonej wyprzedażowej ceny), czy dlatego, że dopiero się pojawią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-19, 12:35   #4600
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak sprawdzić czy coś jest z nowej kolekcji? Wyszukiwałam coś z mango przez google i mi wyskoczyły fajne skórzane legginsy. Ale jak w nie klikam to pokazuje mi, że sa niedostępne. I teraz nie wiem czy niedostępne, bo były dawno temu i się sprzedały (nie mają takiej przekrześlonej wyprzedażowej ceny), czy dlatego, że dopiero się pojawią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nie znam sposobu na sprawdzenie z którego roku pochodzą rzeczy , ale patrząc na moje stare zakupy , wszystkie ubrania ze starej kolekcji mają przekreśloną cenę . Jeżeli nie ma przekreślonej ceny to prawdopodobnie rzecz jest z nowej kolekcji . Widziałam też często napis COMING SOON i wkrótce dana rzecz pojawiała się w sprzedaży . Napisz mi nr ref na PW to może rozpoznam jakiś ciuch , w którym jest modelka i będę mogła bardziej pomóc
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-22, 14:48   #4601
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Mnie udało się w weekend w końcu dodzwonić do sklepu, w którym od ponad miesiąca czekało moje zamówienie do odbioru, a którego z uwagi na długi termin realizacji oraz to, że inne zamówienie mi anulowali odbierać nie chciałam. Wreszcie dziś mam zwrot kasy.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-09-26, 09:39   #4602
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

dziewczyny, czy składałyście reklamację w mango outlet? jak przebiegał proces?
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-29, 17:51   #4603
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy składałyście reklamację w mango outlet? jak przebiegał proces?
Bezproblemowo.
Dostałam kiedyś kombinezon z rozdarciem w materiale.
Załączyłam formularz zwrotu, zaznaczyłam reklamacja, przy rozdarciu przykleiłam pomarańczowa karteczkę.
Zwrot pieniędzy dostałam po jakimś 1,5 tygodnia.
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-19, 08:41   #4604
gawinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
I właśnie dlatego z nią rozmawiasz o tym problemie

Ja tam robię awanturki, jak się wkurzę. Na tablicy FB codziennie bym pisała i codziennie na infolinię bym dzwoniła. Nie ma wyjścia.
Nie jest odpowiedzią "trzeba czekać", ponieważ każda firma działa zgodnie z ustawami i jest na wszystko ustawowy czas. Pisz maile z potwierdzeniem i zgłoś sprawę do UOKiKu. Takie zmasowane akcje przynoszą efekt.
mam całe zamówienie z Mango online do zwrotu, ma ktoś może adres, na jaki należy odesłać paczkę? na stronie doczytałam się 3 - Piotrków Tryb., Niemcy i Hiszpania....

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

dziewczyny, a na jaki adres zwracacie zamówienia?
gawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-19, 08:47   #4605
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Wiecie może jak wypadają rozmiary tej serii Violeta ?

Wyglda na to, że na regularne rozmiary jestem za gruba, a na Violetta za mała
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-19, 12:17   #4606
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Cytat:
Napisane przez gawinka Pokaż wiadomość
mam całe zamówienie z Mango online do zwrotu, ma ktoś może adres, na jaki należy odesłać paczkę? na stronie doczytałam się 3 - Piotrków Tryb., Niemcy i Hiszpania....

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

dziewczyny, a na jaki adres zwracacie zamówienia?
Z ostatniego zamówienia w Mango Outlet mam załączoną zwrotną etykietę na adres Piotrkowa Trybunalskiego

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Wiecie może jak wypadają rozmiary tej serii Violeta ?

Wyglda na to, że na regularne rozmiary jestem za gruba, a na Violetta za mała
Z mojego doświadczenia zakupowego, rzeczy z kolekcji Violetta wychodziły większe w porównaniu do regularnej kolekcji Mango
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-26, 19:26   #4607
_hiver_
Kobieta zimowa
 
Avatar _hiver_
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 2 098
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Wiecie może jak wypadają rozmiary tej serii Violeta ?

Wyglda na to, że na regularne rozmiary jestem za gruba, a na Violetta za mała
W mangooutlet w dziale plus size po kliknięciu na stronie jakiegokolwiek ubrania " wybierz rozmiar" pokazuje się nad rozmiarówką " przewodnik po rozmiarach" i tam jest porównanie: L- to S plus size, XL- M plus size itd. czyli że różnica to 2 rozmiary, ale wg mnie też sporo zależy od kroju, czasem to 1 rozmiar.
__________________
📚 79/75 w 2023
109/100 w 2022
104/100 w 2021

_hiver_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 18:31   #4608
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Wiecie może jak wypadają rozmiary tej serii Violeta ?

Wyglda na to, że na regularne rozmiary jestem za gruba, a na Violetta za mała
Kiedyś przez przypadek kliknęłam sweter z serii Violetta w rozmiarze S. Był ogrooooomny.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 19:38   #4609
_hiver_
Kobieta zimowa
 
Avatar _hiver_
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 2 098
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

W mango warto zerknąć na opis modelu, czy jest np. prosty czy oversize- to zwieksza szerokość. I czy jest krótki, bo np. myślałam, że jeśli u modelki 10 cm wyższej sięga do pasa, to u mnie będzie dłuższy, a jest tak samo.
__________________
📚 79/75 w 2023
109/100 w 2022
104/100 w 2021

_hiver_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-28, 09:51   #4610
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Czy Wy równiez czekacie ostatnio ponad 2 tygodnie na zamówienie? Kiedys czekało sie ok 1,5 tyg, a teraz jest jeszcze gorzej. Już nie zamówie tam nic online.
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-29, 20:54   #4611
ddkkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 1
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Hej hej, dziewczyny pomocy, robię zwrot do Mango Outlet - chciałabym zwrócić paczkę inpostem, czy jest taka możliwość? Na stronie piszą tylko o poczcie, ale myślę, że raczej akceptują wszystkich kurierów?
Chcę nadać paczkę w paczkomacie, tylko nie wiem co wpisać w danych, jaki numer telefonu i mail
ddkkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 04:25   #4612
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Cytat:
Napisane przez ddkkk Pokaż wiadomość
Hej hej, dziewczyny pomocy, robię zwrot do Mango Outlet - chciałabym zwrócić paczkę inpostem, czy jest taka możliwość? Na stronie piszą tylko o poczcie, ale myślę, że raczej akceptują wszystkich kurierów?
Chcę nadać paczkę w paczkomacie, tylko nie wiem co wpisać w danych, jaki numer telefonu i mail
Tak, możesz tak zrobić tylko skierować paczkę do ich siedziby kurierem, a nie paczkomat-paczkomat. Ja wtedy jako mail/numer podaję swoje dane.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 15:41   #4613
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 100
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

ja wpisuję 00800 321 1540, taki jest podany na stronie, maila - contact@mangooutlet.com, bo z takiego dostałam kiedyś odpowiedź. na odsyłki polecam dpd - mają fajne promocje, za paczkę nadaną w automacie doręczoną na adres zapłaciłam 9 zł. w porównaniu do innych operatorów to dobra cena
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 10:18   #4614
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Zamówienie z 20.11.2022 nadal niewysłane z Mango Outlet. Co prawda dostałam info o tym, że paczka opuściła magazyn (23.11), ale z tego co widzę w linku do śledzenia przesyłki, nadal nie wyszła To norma, czy mam się już niepokoić?
Szczęscie w nieszczęściu, że z uwagi na prace serwisowe banku kliknęłam płatność przy odbiorze, ale jaby nie dotarła i tak byłoby mi bardzo szkoda, bo udało mi się zamówić dwa kaszmirowe sweterki dla siebie i mamy w fajnej cenie,spodnie woskowe i kurtki dżinsowe po 30zł za sztukę...
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 23:20   #4615
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

odpowiedź masz tutaj , sama sobie odpowiedziałaś

Zacytuje twój post nr #4601 , pisałaś o tym parę postów wyżej

Mnie udało się w weekend w końcu dodzwonić do sklepu, w którym od ponad miesiąca czekało moje zamówienie do odbioru, a którego z uwagi na długi termin realizacji oraz to, że inne zamówienie mi anulowali odbierać nie chciałam. Wreszcie dziś mam zwrot kasy

Edytowane przez Natalia 1
Czas edycji: 2022-12-01 o 23:25
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 08:51   #4616
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
odpowiedź masz tutaj , sama sobie odpowiedziałaś

Zacytuje twój post nr #4601 , pisałaś o tym parę postów wyżej

Mnie udało się w weekend w końcu dodzwonić do sklepu, w którym od ponad miesiąca czekało moje zamówienie do odbioru, a którego z uwagi na długi termin realizacji oraz to, że inne zamówienie mi anulowali odbierać nie chciałam. Wreszcie dziś mam zwrot kasy
Ale ten cytowany post dotyczył zwykłego Mango i zamówienia do sklepu, a tu chodzi o Mango Outlet i zamówienia do domu Ale dzięki, paczka powinna być u mnie max do poniedziałku, bo jest już w Polsce,ufff
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 14:45   #4617
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Ale ten cytowany post dotyczył zwykłego Mango i zamówienia do sklepu, a tu chodzi o Mango Outlet i zamówienia do domu Ale dzięki, paczka powinna być u mnie max do poniedziałku, bo jest już w Polsce,ufff
zawsze się tam czeka , czy to Mango , czy Mango Outlet , ja nic nie kupiłam , a widziałam te niskie ceny
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-03, 10:48   #4618
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

czy robila ktoras z Was jakis zwrot do mangooutlet na przestrzeni kilku tygodni? ile teraz sie czeka na zwrot pieniedzy ?
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-03, 14:52   #4619
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 100
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

pewnie się czeka jak zwykle długo, bądź jeszcze dłużej - ostatnio były ostre przeceny, więc mogą wolniej przerabiać zwroty. Też czekam, ale już się nie wkurzam tak jak dawniej.
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-04, 10:02   #4620
goskaap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 13
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

u mnie ostatnio było to 2 tygodnie
goskaap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-17 10:55:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:43.