Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-27, 12:00   #31
algma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 43
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

Najlepiej głęboko oddychac to zawsze uśnieża każdy ból !
algma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 11:37   #32
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

wczoraj pierwszy raz użyłam depilatora zabierałam się do tego pół roku ze strachu przed bólem pomogło mi mocne zdenerwowanie, głoś na muzyka i kostki lodu zawinięte w ręcznik których użyłam tylko raz
ale nie było aż tak źle - na początku trochę pobolało i piekło ale po kilku minutach przyzwyczaiłam się do tego uczucia i mogłam jechać nogi w każdą stronę
ale niestety nie są całkiem gładkie pewnie będę musiała powtórzyć za 3-4 dni...
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 20:14   #33
glazura14
Przyczajenie
 
Avatar glazura14
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 24
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

witam!
cały czas golę nogi maszynką,ale trzeba to robić praktycznie co dwa-trzy dni a mam w domu depilator,który tylko raz został użyty przez mamę i teraz ja bym chciała spróbować,ale czy lepiej depilować jak się ma malutkie włoski czy dłuższe?
glazura14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 22:04   #34
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

Cytat:
Napisane przez glazura14 Pokaż wiadomość
witam!
cały czas golę nogi maszynką,ale trzeba to robić praktycznie co dwa-trzy dni a mam w domu depilator,który tylko raz został użyty przez mamę i teraz ja bym chciała spróbować,ale czy lepiej depilować jak się ma malutkie włoski czy dłuższe?
Najwygodniej jest gdy mają 3-5 mm. Jak są dłuższe to mój depilator przycina a nie wyrywa... a krótszych nie łapie...
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 08:08   #35
glazura14
Przyczajenie
 
Avatar glazura14
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 24
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

aha..dziękuję za odpowiedź i będę próbować heh
glazura14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 10:42   #36
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

Cytat:
Napisane przez glazura14 Pokaż wiadomość
aha..dziękuję za odpowiedź i będę próbować heh
próbuj
ja się już uzależniłam od depilatora
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 19:10   #37
lolka-fasolka
Przyczajenie
 
Avatar lolka-fasolka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: amsterdam/wrocław
Wiadomości: 22
GG do lolka-fasolka
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

witam, wlasnie godzine temu zakupilam depilator brauna do mokrej depilacji i jestem pozytywnie zaskoczona bolem, uzylam zelu z oliwka dla dzieci do mycia, na razie tylko lydki, wloski mialam golone maszynka 2 dni temu i spokojnie zlapal je przynajmniej te na lydkach bo tyle dzisiaj stestuje, zaczelam pod prysznicem, bol dal sie wytrzymac, ale czas lania wody byl dlugi hihi wiec druga robie w pokoju, i jest do wytrzymania, planuje wziac sie za okolice bikini, czy ktoras z was ma takie doswiadczenia z depilatorem? wczesniej depilowalam woskiem ale w lini bikini pojawiala sie krew w miejscu mieszkow wlosowych, czy ktoras z was miala podobnie? ile czasu zajmuje wam depilacja? pozdrawiam wszystkie depiatoro - manki
lolka-fasolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-08, 01:35   #38
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

Cytat:
Napisane przez lolka-fasolka Pokaż wiadomość
witam, wlasnie godzine temu zakupilam depilator brauna do mokrej depilacji i jestem pozytywnie zaskoczona bolem, uzylam zelu z oliwka dla dzieci do mycia, na razie tylko lydki, wloski mialam golone maszynka 2 dni temu i spokojnie zlapal je przynajmniej te na lydkach bo tyle dzisiaj stestuje, zaczelam pod prysznicem, bol dal sie wytrzymac, ale czas lania wody byl dlugi hihi wiec druga robie w pokoju, i jest do wytrzymania, planuje wziac sie za okolice bikini, czy ktoras z was ma takie doswiadczenia z depilatorem? wczesniej depilowalam woskiem ale w lini bikini pojawiala sie krew w miejscu mieszkow wlosowych, czy ktoras z was miala podobnie? ile czasu zajmuje wam depilacja? pozdrawiam wszystkie depiatoro - manki
z moim depilatorem duuuuuużo wody upłynie z prysznicu zanim wydepiluję nim bikini
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 12:13   #39
Aleksandra06
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 232
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

Ja teraz zastanawiam sie własnie nad zakupem depilatora. Nosze sie z takim zamiarem ,nawet upatrzyłam sobie na jednej z aukcji dosyc tanio.
Ale najbardziej obawiam sie tego bólu.
Aleksandra06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 12:52   #40
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

Cytat:
Napisane przez Aleksandra06 Pokaż wiadomość
Ja teraz zastanawiam sie własnie nad zakupem depilatora. Nosze sie z takim zamiarem ,nawet upatrzyłam sobie na jednej z aukcji dosyc tanio.
Ale najbardziej obawiam sie tego bólu.
do tego bólu można się przyzwyczaić
ja się uzależniłam od depilacji nóg depilatorem
ale teraz można kupić z różnymi nakładkami chłodzącymi czy powiewem wiatru, które łagodzą ból....
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 19:44   #41
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Re: Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

Ja juz dwa tygodnie temu kupilam Brauna WD i jeszcze nie wyprobowalam bo mialam takiego stracha przed bolem az do dzis.
Jak podlaczylam do ladowani to wzielam sobie lampke wina na rozluznienie. Jak sie naladowal po obiedzie zaczelam depilowac i szlo calkiem niezle . Jak Tz usluszal ze stekam to przyniosl druga lampke wina . I wiecie co nogi sa super. Nie spodziewalam sie tak swietnego efektu. Calkowiecie gladkie lepiej niz zyletka. Co prawda teraz troszeczke piecze jakbym pkorzywa oparzyla ale do jutra mam nadzieje przejdzie

Jestem przemile zaskoczona
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-12, 23:03   #42
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

Ja tez dzisiaj jestem po pierwszej depilacji. Tzn kiedys robilam ale tylko fragment bo tak bolalo. Dzis tylko poł jedenj nogi. Jutro reszta Moja mama depiluje juz jakis czas i mowi ze ja w ogole nie boli. I wlosy jej rosna bardzo rzadkie i bardzo slabe. Tez chce doczekac takiego stadium. Dziewczyny a po pierwszej depilacji po jakim czasie odrastaja wlosy?
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 23:02   #43
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
Ja tez dzisiaj jestem po pierwszej depilacji. Tzn kiedys robilam ale tylko fragment bo tak bolalo. Dzis tylko poł jedenj nogi. Jutro reszta Moja mama depiluje juz jakis czas i mowi ze ja w ogole nie boli. I wlosy jej rosna bardzo rzadkie i bardzo slabe. Tez chce doczekac takiego stadium. Dziewczyny a po pierwszej depilacji po jakim czasie odrastaja wlosy?

Ja mam to samo, co Twoja mama włosy baaardzo rzadkie i ich nie widać nawet, ale czuję, że czas najwyższy na spotkanie z Braunem
Mi po pierwszej depilacji odrosły po ok 7 dniach.... ale długo nie porosły
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 10:06   #44
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

To zalezy. Jeżeli włoski podczas depilacji się nie przerwą, a po zabiegu zastosujesz preparat opóźniający odrastanie włosków, to gładkie nogi zachowasz nawet na 2 tygodnie - po tym czasie włoski zapewne zaczną odrastać
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 13:35   #45
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

Aha , dziekuje Dziewczyny jak juz dluzej stosujecie dpeilator, odpowiecie mi na kilka pytan? Bede wdzieczna

No to zaczynam :
1. Po jakim czasie stosowania dpeilatora wloski robia sie duzo slabsze i depilacja przestaje sprawiac az tak ogromny bol?

2. Wydepilowalam nogi (narazie bez tylu, przy nastepnym podejsciu to zrobie ), ale nie sa one idealnie gladkie, nie wszystkie wlosy zostaly wyrwane. To normalne? Czy dobrze mysle ze wlosy rosna nierowno i te krotsze nie zostaly wyrwane i dopiero mozna bedzie sie ich pozbyc przy nastepnej depilacji?

3. I juz ostatnie : Jesli teraz po depilacji depilatorem przy nastepnej okazji nie bede mogla uzyc depilatora z roznych powodow to rozumiem ze lepiej nie golic ich maszynka bo to zniweczy caly efekt i wloski beda rosly takie jak przed depilacja depilatorem tak? A moge zamiast maszynki uzyc kremu w naglej sytuacji? Po nim chyba wlosy tez rosna oslabione?

Przepraszam za te litanie, ale nie znam nikogo kto by mi mogl odpowiedziec na te pytania. Jelis ktoras mi pomoze to bede baaardzo wdzieczna
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 10:45   #46
lolka-fasolka
Przyczajenie
 
Avatar lolka-fasolka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: amsterdam/wrocław
Wiadomości: 22
GG do lolka-fasolka
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

Hej dziewczyny, jestem juz po 3 depilacji nozek i jeszcze troche odrastaja wloski po goleniu ale jestem zadowolona z efektu uzylam chusteczek dolaczonych z Olay/Olaz i chyba faktycznie maja dzialanie znieczulajace, mniej bolalo niz pod woda, i zrobilam cale nogi i zaczelam bikini polecam te chusteczki z czystym sumieniem dla poczatkujacych takich jak ja, dodaja odwagi .
Mam pytanie z innej beczki, mianowicie bardzo rzadko golilam wloski na udach, bo mam bardzo slabe i cienkie i po depilacji ud jak czyscilam depilator nie widzialam cebulek, czy to mozliwe ze wloski byly za slabe i sie przyciely a nie wyrwaly? Spotkala sie ktoras z Was z czyms takim?
pozdroo
lolka-fasolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 05:49   #47
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Re: Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
Aha , dziekuje Dziewczyny jak juz dluzej stosujecie dpeilator, odpowiecie mi na kilka pytan? Bede wdzieczna

No to zaczynam :
1. Po jakim czasie stosowania dpeilatora wloski robia sie duzo slabsze i depilacja przestaje sprawiac az tak ogromny bol?

2. Wydepilowalam nogi (narazie bez tylu, przy nastepnym podejsciu to zrobie ), ale nie sa one idealnie gladkie, nie wszystkie wlosy zostaly wyrwane. To normalne? Czy dobrze mysle ze wlosy rosna nierowno i te krotsze nie zostaly wyrwane i dopiero mozna bedzie sie ich pozbyc przy nastepnej depilacji?

3. I juz ostatnie : Jesli teraz po depilacji depilatorem przy nastepnej okazji nie bede mogla uzyc depilatora z roznych powodow to rozumiem ze lepiej nie golic ich maszynka bo to zniweczy caly efekt i wloski beda rosly takie jak przed depilacja depilatorem tak? A moge zamiast maszynki uzyc kremu w naglej sytuacji? Po nim chyba wlosy tez rosna oslabione?

Przepraszam za te litanie, ale nie znam nikogo kto by mi mogl odpowiedziec na te pytania. Jelis ktoras mi pomoze to bede baaardzo wdzieczna
Ad 1 Mowia ze juz za drugim razem tak nie boli
Ad 2 Mi wyszlo tak samo. Niby nic nie widac ale nie jest tak calkiem gladko. Mam nadzieje ze wloski nie byly rownej dlugosci dlatego trzeba bedzie to powtorzyc.
Ad 3 Mi sie wydaje ze to nie ma znaczenia czy uzywasz maszynki pomiedzy. No roznie moze sie zdarzyc ze czasem sie nie ma pod reka depilatora . Bo to w sumie skora sie przyzwyczaja a wloski i tak oslabione sa, pozostaje jedynie to ze jak sa zglone to odrastaja w rownym czasie dlatego wydaje sie ze jest ich wiecej.

Cytat:
Napisane przez lolka-fasolka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, jestem juz po 3 depilacji nozek i jeszcze troche odrastaja wloski po goleniu ale jestem zadowolona z efektu uzylam chusteczek dolaczonych z Olay/Olaz i chyba faktycznie maja dzialanie znieczulajace, mniej bolalo niz pod woda, i zrobilam cale nogi i zaczelam bikini polecam te chusteczki z czystym sumieniem dla poczatkujacych takich jak ja, dodaja odwagi .
Mam pytanie z innej beczki, mianowicie bardzo rzadko golilam wloski na udach, bo mam bardzo slabe i cienkie i po depilacji ud jak czyscilam depilator nie widzialam cebulek, czy to mozliwe ze wloski byly za slabe i sie przyciely a nie wyrwaly? Spotkala sie ktoras z Was z czyms takim?
pozdroo
Ja tez nie widzialam tych cebulek ale na nogach pozostaly mi takie biale kropeczki wiec wydaje mi sie ze to wlanie od wyrwania cebulek
A lolka-fasolka powiedz czy bolalo bikini? Bo ja sie tego najbardzie boje. Chcialabym tez sprawdzic pod pachami ale odwagi tyle nie mam .

I mam jeszcze jedno pytanie. Moje wlosy na nogach sa prawie niewidoczne i zastanawiam sie jak to bedzie widac kiedy wloski beda wrastaly w skore??? Czy to mozna odczuc jakos?
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 09:13   #48
just julia
Raczkowanie
 
Avatar just julia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 49
Dot.: Re: Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

uprzednia ciepła kąpiel bardzo pomaga, następnie trzeba bardzo mocno naciągać skórę wolną ręką... nie oszukujmy się ;d pierwszy raz zawsze strasznie boli (zwłaszcza okolice kolan i kostek), ale za to efekt jest fenomenalny ^^ trochę cierpliwości, z każdym kolejnym razem jest coraz lepiej i ból jest sporadyczny...
powodzenia ;*
__________________
'w życiu wszystko ma swój zmierzch, tylko noc kończy się świtem...' // dziekuje! ; *
muaah ;*

18.08.2010 - [L]kowy sukces i zdane prawko.
just julia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 17:09   #49
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

moj niezawodny sposob-strzelic sobie piwo i jazda depilatorem
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-29, 22:10   #50
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

dziewczyny czy dużo włosów Wam wrasta po depilacji?
co ile depilujecie się? ja zauważyłam, że ostatnio muszę co 4-5 dni ;/
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 15:37   #51
just julia
Raczkowanie
 
Avatar just julia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 49
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

powiem szczerze, ze zalezy to chyba od kazdej z nas indywidualnie...
mi wystarcza na dwa tygodnie nawet ^^
bledem jest, gdy nie mozna wytrzymac z bolu i prawie co nie dotyka sie depilatorem skory i on je tylko skraca, czyli ucina tak jak maszynka do golenia... wtedy odrastaja po kilku dniach ;p
__________________
'w życiu wszystko ma swój zmierzch, tylko noc kończy się świtem...' // dziekuje! ; *
muaah ;*

18.08.2010 - [L]kowy sukces i zdane prawko.
just julia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 15:59   #52
Mackalena
Przyczajenie
 
Avatar Mackalena
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 20
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

Używałam kiedyś depilatora z nakładką masującą i właściwie jeśli chodzi o nogi do kolan to nie było źle, już przy 3 razie praktycznie nie bolało. Potem miałam długą, kilkuletnią przerwę (co drugi dzień golenie - okropność..)
Niedawno sprawiłam sobie depilatorek z nasadką chłodzącą i masującą. Nie powiem żebym go pokochała od razu bo te bajery tylko odwracają uwagę od bólu. Ale spokój na 2 tygodnie.
No i po kąpieli to się robi i przy naciąganiu skóry.
Mackalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 11:35   #53
Mary Louu
Zakorzenienie
 
Avatar Mary Louu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: pokój na pierwszym piętrze...
Wiadomości: 8 813
Dot.: Re: Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość

A lolka-fasolka powiedz czy bolalo bikini? Bo ja sie tego najbardzie boje. Chcialabym tez sprawdzic pod pachami ale odwagi tyle nie mam .

I mam jeszcze jedno pytanie. Moje wlosy na nogach sa prawie niewidoczne i zastanawiam sie jak to bedzie widac kiedy wloski beda wrastaly w skore??? Czy to mozna odczuc jakos?

to ja może odpowiem zamiast lolki fasolki Depilacja depilatorem jeśli chodzi o bikini bardzo boli . Ja osobiście wiele razy próbowałam się do tego zabrać ale po pierwszych ruchach depilatora wymiękałam. Natomiast ostatnio odkryłam cudowny środek po którym można sobie depilować wszystko bez żadnego bólu Pisałam o tym już w innym wątku, tu z resztą też było o tym napąmknięte. A mianowicie jest to EMLA krem miejscowo znieczulający , którym nie czjesz dosłownie nic ! Wydepilowałam sobie tym całe bikinik a teraz noszę się z zamiarem depilacji głębszej Też przy uzyciu tego specyfiku. Jedynym minusem jest tu wysoka cena tego produktu
( ja za 5 g zapłacilam 23 zł ) , no i emla jest na recepte. Z tym, że w niektórych aptekach sprzedają bez
Cena nie jest przystępna za bardzo ale wydaje mi się jak na takie czułe miejsca jak wzgórek czy wargi można pościęcic trochę pieniędzy Bo naprawde golenie jest komfortowe i bez żadnego bólu.

Depilatorem gole też nogi Pod kolanami nie odczuwam bólu, natomiast ud jakoś nie moge się jeszcze odwazyc bo bardzo mnie to boli. Próbowałam kiedyś "znieczulenia" lodem ale efekty mimo to marne. Mojej maści trochę mi szkoda na taką dużą powierzchnie jak nogi.

Jeśli chodzi o wrastanie wlosów to będzie się to objawiało krostkami na nogach z małymi grudkami. Możesz temu zapobiec przez złuszczanie naskórka i częste basamowanie
__________________
...Małgośka mówią mi...


...niegrzeczny facet z dobrymi manierami...
Mary Louu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 12:53   #54
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Re: Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

ojjjj odważne laski jesteście ja się boję
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 14:43   #55
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

Nie bój się - z czasem włoski słabną, robią się cieńsze i rzadsze, a sama depilacja znacznie mniej boli. Do wszystkiego mozna sie przyzwyczaić. Wiem, że Elma jest skuteczna - polecam ją pacjentkom, któ u nas robiły depilacje laserową - Panie ogólnie wytrzymywały cały zabieg bez jednego ale
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 19:42   #56
lolka-fasolka
Przyczajenie
 
Avatar lolka-fasolka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: amsterdam/wrocław
Wiadomości: 22
GG do lolka-fasolka
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

Witam
odnosnie bikini, zastosowalam chusteczki zmniejszajace bol OLAY/OLAZ dolaczone do depilatora i zrobilam pasek pierwszy raz bolal, ale daze do malego paseczka, i tu za drugim razem bylam zaskoczona, w miejscu gdzie juz uzywalam depilatora wyroslo pare wloskow na krzyz i wogle nie bolalo za drugim razem, ale te dla ktorych to byl pierwszy raz niestety bolaly. chyba poszukam tej masci bo do paseczka to mi jeszcze pare dobrych razy zostalo ( odnosnie odwagi - posuwam sie po milimetrach ale do przodu), spedzam nad bikini 5 minut "odwagi" co pare dni ale jak piszecie ze ta masc taka rewelacyjna to jej poszukam. pozdrawiam
lolka-fasolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 21:58   #57
Mary Louu
Zakorzenienie
 
Avatar Mary Louu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: pokój na pierwszym piętrze...
Wiadomości: 8 813
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

Cytat:
Napisane przez lolka-fasolka Pokaż wiadomość
ale jak piszecie ze ta masc taka rewelacyjna to jej poszukam. pozdrawiam

ja bardzo polecam
__________________
...Małgośka mówią mi...


...niegrzeczny facet z dobrymi manierami...
Mary Louu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 11:09   #58
pasteque
Raczkowanie
 
Avatar pasteque
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 95
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

To nic strasznego, po jakimś czasie używania można się przyzwyczaić i wtedy depilacja nie sprawia już bólu. Ale jest też kilka innych metod.
1) odpowiedni depilator - jest mnóstwo dostępnych depilatorów z wszelkiego rodzaju nakładkami: chłodzącymi, wibrującymi, masującymi. Sama mam z takim paskiem z masującymi kuleczkami, Brown, kupiłam na electro.pl (w ogóle tam jest bardzo duży wybór depilatorów) i muszę powiedzieć, że przy pierwszych próbach bardzo mi to pomagało. Teraz jest przyjemne.
2) ciepła kąpiel - ciepła woda rozszerza pory, a włoski są wtedy bardziej miękkie i lepiej się wyrywają, co sprawia mniej bólu niż depilacja "na sucho". Ale to również zależy od osoby, bo niektóre kobiety po kąpieli mają bardzo wysuszoną skórę i sprawia to dyskomfort przy depilacji.
3) lód - osobiście u mnie się nie sprawdziło. Już samo dotknięcie zimnym lodem nie było przyjemne i wcale nie uśmierzało, ani nie łagodziło bólu. Poza tym pod wpływem zimna pory się zamykają, co nie sprzyja depilacji (patrz punkt 2.)
4) peeling - jak najbardziej skuteczny. Najlepiej stosować z ciepłą kąpielą. Skóra jest wtedy odprężona, bardziej elastyczna i depilacja stanowczo mniej boli.
5) naciąganie skóry - czy to jest sposób na złagodzenie bólu - niekoniecznie. Na pewno pomaga w depilacji, bo wtedy łatwiej jest wyrwać włoski, ale boli tak samo
__________________
pasteque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 23:57   #59
Humann
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: HOME
Wiadomości: 1
Wink Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

Butelka wódki... powinna uśmierzyć ból - nie jestem pewna co do skutków ;D Ale raczej pomoże... ;]
Humann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 15:57   #60
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Co zrobić by depilacja depilatorem mniej bolała?

Ja bym chyba musiała kilka wypić.

Robiłam do tej pory trzy podejścia i na tym sie skońćzyło, bo mnie strasznie boli ;(
A tak liczyłam na to, ze zamienię maszynke na depilator ;(
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-10 17:11:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:14.