Z szatynki w ognistorudą a la Karolina Gruszka??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-06, 09:50   #1
Lotosowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 164

Z szatynki w ognistorudą a la Karolina Gruszka???


Hej dziewczyny. Bardzo podoba mi się kolor włosów Karoliny Gruszki. Po dokładnym obejrzeniu jej zdjęć stwierdziłam, że ma podobne włosy do moich no i też wyjściowo jest szatynką.
Co myślicie o takim kolorze dla mnie?
Lotosowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 09:53   #2
Lotosowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 164
Dot.: Z szatynki w ognistorudą a la Karolina Gruszka???

aha fotki !!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gruszka.jpg (37,2 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Marysia77w.jpg (58,4 KB, 132 załadowań)
Lotosowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 11:45   #3
lolala
Raczkowanie
 
Avatar lolala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 44
Dot.: Z szatynki w ognistorudą a la Karolina Gruszka???

zawsze można spróbować ale tak szczerze to nie wiem czy ci będzie pasować, w tym kolorze jaki masz jest ok, może o jakims blondzie pomyśl? czerwony to "trudny" kolor, szybko płowieje i tarci blask, najszybciej "schodzi" z włosów
lolala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 11:52   #4
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Z szatynki w ognistorudą a la Karolina Gruszka???

Cytat:
Napisane przez lolala Pokaż wiadomość
zawsze można spróbować ale tak szczerze to nie wiem czy ci będzie pasować, w tym kolorze jaki masz jest ok, może o jakims blondzie pomyśl? czerwony to "trudny" kolor, szybko płowieje i tarci blask, najszybciej "schodzi" z włosów
A ja powiem, że może pasować - moja siostra - cera blada, oczy zielone, skłonność do piegów z takiego wyjściowego, jaki Ty masz zrobiła sobie właśnie marchewkę z kasztanowymi refleksami i wyglądała zjawiskowo. Twoja cera jest tez raczej jasna (tak wygląda na zdjęciu) i oczy masz jasnoniebieskie, więc może być fajnie, choć tak, jak napisała lolala ten soczysty odcień pomarańczu szybko płowieje i traci blask, trzeba bardzo o niego dbać.
Aha! I bardzo ciężko później z tego koloru zupełnie "wyjść", bo pod ciemniejszych wyłażą rudawe refleksy, a w blond go rozjaśnić to podejrzewam katorga dla włosów.
P.S.
Jak już się zdecydujesz - to nie rób tego sama!!!
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 13:07   #5
Sc-laja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Z szatynki w ognistorudą a la Karolina Gruszka???

Moim zdaniem lepiej Ci w kolorku który masz aktualnie, ale dodaje 'przeróbkę' żebyś się mniej więcej zobaczyła. Przeróbka słabaj jakości, nie 'bawię się' photoshopem, ale może jakoś Ci pomoże
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rudy1.jpg (50,8 KB, 98 załadowań)
__________________


Sc-laja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 09:37   #6
Lotosowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 164
Dot.: Z szatynki w ognistorudą a la Karolina Gruszka???

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi.
Sc-laja dzieki za foto
Przez przypadek wczoraj trafilam w rece wizazystki w sklepie drogeryjnym. Jak zaczelysmy rozmawiac (opowiedzialam jej m.in o moim pomysle ze zmianą koloru włosów i o tym, że jestem wg mnie sztynką - jesienią). Ona spojrzała na mnie, na mój kolor włosów (w odcieniu bląd)i stwierdziła, że jestem bardziej typem zinmym niż ciepłym - czyli jestem latem . Poprosiłam ją o to, żeby pomalowała mnie tak, jak ona mnie widzi. Pomalowała mnie w srebrnymi, grafitowo-zielonymi i fioletowymi cieniami do tego bardzo (!) różowy róż i różowy błyszczyk. powiem wam, że zmiana kolorystyczna była ogromna. Wyglądłam jak elf . Ładnie. Nawet bardzo ładnie. Makijaż bardzo ładnie podkreślił mi naturalny kolor włosów i oczu. Razem stwierdziłyśmy, że nie potrzebne jest farbowanie
Teraz jestem w szoku do tej pory, bo ZAWSZE myślałam, że jestem jesienią, a tu taki zonk . Ciekawa opinia.
Aha dziewczyny jak chcecie się skonsultować z wizażystką, to w Chorzowie codziennie urzęduje w drogerii NATURA na "Wolce" Z tego co mówiła, to będzie tam do końca grudnia. Pracuje na L'orealu.

Jak w końcu zainstaluje sobie jakis program do mniejszania zdjęć, to wkleje fotki.
Houk!
Lotosowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.