Moja metamorfoza - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-23, 21:01   #61
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Moja metamorfoza

Barddzo pozytywna zmiana.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 21:13   #62
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Sama przecież powiedziałaś, że schudłaś więc z przybraniem z powrotem tych kilo to nie problem. Wyglądałabyś (choć zależy gdzie ci wchodzi) lepiej. Najważniejsze jest jednak, żebyś TY dobrze czuła się ze sobą o ile oczywiście to nie szkodzi zdrowiu

Jeżeli masz 16 lat(a na tyle mi wyglądasz) to twoja idealna waga wynosi 59kg. No ale nikt nie jest idealny

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-01-03 o 22:08 Powód: post pod postem
Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 21:54   #63
Ala...
Raczkowanie
 
Avatar Ala...
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Threecity
Wiadomości: 209
Dot.: Moja metamorfoza

Cytat:
Napisane przez Noc(nik) Pokaż wiadomość
Jeżeli masz 16 lat(a na tyle mi wyglądasz) to twoja idealna waga wynosi 59kg. No ale nikt nie jest idealny
Idealna waga przy 166 - 59kg??? No bez przesady Max 57 mogłaby ważyć, a najlepiej ok 55...
Ala... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 22:22   #64
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: Moja metamorfoza

Ala, wybacz, ale chyba jesteś jakąś młodocianą nawoływaczką do bezsensownego odchudzania. Dziewczynie na ostatnim zdjęciu widać kości biodrowe, nie jest to apetyczne. I nie chodzi mi o to, że brzydko wygląda. Ale gdyby troszkę przytyła, wyglądałaby lepiej. Jeżeli chodzi o figurę, podobała mi się na zdjęciach przed metamotfozą, przynajmniej spodnie na niej nie wisiały.
Aniciu, kto ci powiedział, że jak dorośniesz to będziesz tyć? Wcale tak nie musi być. I nie musisz się na zapas odchudzać. Powodzenia w podejmowaniu własnych decyzji, nie słuchaniu infantylnych rówieśniczek. Pozdrawiam
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 22:30   #65
Ala...
Raczkowanie
 
Avatar Ala...
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Threecity
Wiadomości: 209
Dot.: Moja metamorfoza

Nie jestem jej rówieśniczką, wystarczy sprawdzić . Ja przy 170cm ważę 58 kilo i naprawdę nie jestem bardzo szczupła, raczej mam spory tyłek, uda i biust. Także sądzę, że przy 166cm -59 kilo to przesada. Ale oczywiście zależy też od budowy ciała. Zresztą tak jak pisałam wcześniej, mi się podobają szczupłe kobiety.
Ala... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 22:33   #66
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: Moja metamorfoza

Wiem ile masz lat, pisząc o rówieśnikach nie miałam ciebie na myśli. Po prostu mam wrażenie, że Anita odchudza się bez sensu, wyglądała ślicznie. I nie lubię nawoływania do odchudzania, kiedy dziewczyna jest chuda. To może młode dziewczyny prowadzić do anoreksji. To oczywiście moje zdanie tylko, jeżeli cię uraziło to nie było to w moim zamiarze
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 22:45   #67
Ala...
Raczkowanie
 
Avatar Ala...
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Threecity
Wiadomości: 209
Dot.: Moja metamorfoza

Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
Wiem ile masz lat, pisząc o rówieśnikach nie miałam ciebie na myśli. Po prostu mam wrażenie, że Anita odchudza się bez sensu, wyglądała ślicznie. I nie lubię nawoływania do odchudzania, kiedy dziewczyna jest chuda. To może młode dziewczyny prowadzić do anoreksji. To oczywiście moje zdanie tylko, jeżeli cię uraziło to nie było to w moim zamiarze
Nic mnie nie uraziło Też uważam, że wcześniej wyglądała dobrze (zresztą pisałam to w poprzednich postach) ale wcześniej nie ważyła 59 kilo, tylko mniej. Nie istotne, jakby przytyła jeszcze z 5 kilo to nadal byłaby z niej zgrabna dziewczyna.
Ala... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-23, 22:49   #68
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: Moja metamorfoza

Cytat:
Napisane przez Ala... Pokaż wiadomość
Nic mnie nie uraziło Też uważam, że wcześniej wyglądała dobrze (zresztą pisałam to w poprzednich postach) ale wcześniej nie ważyła 59 kilo, tylko mniej. Nie istotne, jakby przytyła jeszcze z 5 kilo to nadal byłaby z niej zgrabna dziewczyna.
I tu się zgadzamyWesołych Świąt życzę wszystkim
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 11:56   #69
anicia112233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 21
Dot.: Moja metamorfoza

co do mojej przemiany to powiem jeszcze troszke( zeby niektore dziewczyny uwierzyly ze to nie jest takie trudne) no wiec tak naprawde wczesniej kilka razy na sile probowalam sie zminic ale sie nie udawalo.Na starych zdjeciach tego nie widac ale nie tylko walczylam z figura,wlosami itp ale tez chociazby z cera. mialam pewno malych krosteczek i twarz roowa <blee> a zmiana moja zaczela sie chyba od wloskow pozniej zajelam sie cera, dopasowalam sobie ciuhy,makijaż i tak wszytsko po kolei. niektorzy ludize mnie na ulicy nie poznaja
anicia112233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 16:59   #70
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Moja metamorfoza

Nie istnieje coś takiego jak waga idealna - wszystko zależy od budowy. Moim zdaniem wyglądasz super - masz śliczną figurę i niczego Ci nie brakuje
BMI masz w normie, żadnej patyczakowatości nie widzę i zastanawiam się, gdzie widzą ją inni. Wkurza mnie takie idiotyczne czepianie się bez powodu
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 17:11   #71
anicia112233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 21
Dot.: Moja metamorfoza

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Nie istnieje coś takiego jak waga idealna - wszystko zależy od budowy.
Zgadzam sie w 100%
Moja znajoma miała 168cm wzrostu i wazyla 60 kg a ja myslalam ze ona nie wazy wiecej niz 40 sama skóra i kosci ktore jej mocno wystawaly. a jednak tyle wazyla bo byla masywna.natomiast 2 przypadek to moja przyjaciolka ktora byla tylko 1cm odemnie nizsza i wazyla 5 kg mniej a wszyscy mowili ze wyglada na znacznie wiecej i faktycznie wygladala na jakies 58 kg a faktycznie wazyla tyle co ja
anicia112233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:08.