w³oski na brzuszku - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielêgnacji twarzy i cia³a oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-07-03, 11:01   #31
nadus333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: w³oski na brzuchu .. pomocy !

Gdor3, ja mam dok³asnie to samo

ktos wie jak rozjasnic te wloski? cokolwiek?
nadus333 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-03, 13:48   #32
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 3 765
Dot.: w³oski na brzuchu .. pomocy !

laser powinien je usunac raz na zawsze, szczegolnie jak sa ciemne... ale to niestety troche kosztuje
quleczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-04, 15:22   #33
Gdor3
Zakorzenienie
 
Avatar Gdor3
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 7 967
Dot.: w³oski na brzuchu .. pomocy !

wlasnie dorgie s± te zabiegi laserami;(
rozja¶niæ mozna je chyba wod± utleniona..
__________________
kosmetyki
ubrania
Gdor3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-21, 22:18   #34
sunshine98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 6
Unhappy W³oski na brzuchu

Witam. Rok temu, kiedy sz³am na basen i zauwa¿y³am ¿e mam paseczek w³osów do pêpka postanowi³am go usun±æ maszynk±. Jedno zgolenie pewnie nie zaszkodzi³o ale zaczê³am te w³oski goliæ regularnie, co tydzieñ maszynk± przez ok. pó³ roku. W koñcu przesta³am, poniewa¿ dopiero wtedy dowiedzia³am siê ¿e to znacznie te w³osy wzmacnia, do tego nawet zaraz po ogoleniu w miejscach gdzie te w³oski s± najmocniejsze ( nie mam tych w³osków du¿o ) zostaj± czarne kropki, czyli te ma³e w³oski. Jak by jeszcze tego by³o ma³o, kiedy¶, siedz±c w wannie "przejecha³am" maszynk± po brzuchu, taki paseczek od pêpka w góre, ¿e skoñczy³am miêdzy piersiami Nie mam pojêcia czemu, co¶ mi odbi³o, nie mia³am tam w³osów tylko taki lekki meszek jak na reszcie brzucha, po prostu nie wiedzia³am jeszcze wtedy jakich moge sobie tym narobiæ problemów. Teraz nie mam tam mocnych w³osów tak jak poni¿ej pêpka, ale troche odró¿niaja siê od delikatnego blond meszku na calym brzuchu.
Jaki¶ miesi±c temu wzie³am siê w gar¶æ i zaczê³am szukaæ sposobu uporania siê z tym. Zaczê³am od kremu do depilacji, efekt: zostawaly te czarne kropki. Depilacje powtórzy³am gdzie¶ 2-3 razy. Potem kupi³am plastry z woskiem Soray, efekt: w³oski zosta³y nie wyrawane z cebulkami, lecz pourywane, w niektorych miejscach zrobi³y siê tkaie malutkie kropeczki z ktorych przez chwilke lecia³o trochê krwi, potem zrobi³y sie ranki ktore na szczêscie znik³y. Po odro¶niêciu w³osków znów sprobowa³am z kremem. Tym razem innym, efekt taki sam jak za pierwszym razem - czarne kropki. Zabieg powtarza³am ok. 4 razy, codziennie wieczorem nak³adalam krem, z my¶l±, ¿e z czasem te w³oski os³abn±, ale narazie siê podda³am i pomy¶la³am, ze poproszê Was o radê.
Proszê, pomó¿cie mi, jeszcze niedawno æwiczy³am brzuch, ale zrezygnowa³am bo ile razy na niego patrzy³am tyle razy my¶la³am, ze co z tego ¿e bedzie wysportowany, jak i tak go nie poka¿e bo mam na nim te w³osy... Teraz lato, chcia³abym wybrac siê z kole¿ankami lub z ch³opakiem nad wode, ale po co je¶li bêdê sie wstydzic nawet podnie¶æ bluzkê do gory... To teraz mój najwiêkszy kompleks... Prosze, pomó¿cie, mo¿e zd±¿e co¶ jeszcze zaradziæ na przed latem. Mój ch³opak chcial wybrac siê w zesz³y weekend nad wodê, ale z³ama³ nogê i zdjêcie gipsu ma 30 czerwca i je¶li pogoda bedzie taka jak teraz to pewnie znowu bedzie chcial siê tam wybrac, bo on w po³owie lipca wyje¿d¿a prawie na ca³e wakacje, a ja nie chce sie wykrêcaæ.
Pomó¿cie, b³agam, tutaj zdjêcie z dzisiaj jak to mniej wiecej wygl±da: http://imageshack.us/photo/my-images...621224044.jpg/
sunshine98 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-21, 22:48   #35
sunshine98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 6
W³oski na brzuchu

Witam. Jaki¶ rok temu, kiedy sz³am na basen, wpad³am na pomys³ ¿eby zgoliæ paseczek w³osków do pêpka, zrobi³am to maszynk±. Pewnie jedno zgolenie nic by nie zaszkodzi³o, ale ja zaczê³am to robiæ regularnie, co tydzieñ, maszynk±. Przesta³am to robiæ dopiero wtedy, kiedy zda³am sobie sprawê z tego, ¿e te w³osy odrastaj± o du¿o mocniejsze i po zgoleniu w miejscach po tych najciemniejszych w³oskach zostaj± czarne kropki po nich. Jak by jeszcze tego by³o ma³o, ju¿ jaki¶ czas temu, kiedy goli³am te w³oski, "przejecha³am" maszynk± dodatkowo taki pasek od pêpka w górê, tak, ¿e skoñczy³am miedzy piersiami. Nie mam pojêcia, dlaczego to zrobi³am, bo w tym miejscu mia³am po prostu jasny meszek, tak jak na ca³ym brzuchu. No có¿, nie zdawa³am sobie sprawy, co mogê sobie t± maszynka narobiæ... Co prawda te w³oski od pêpka w górê nie s± mocne jak pod pêpkiem, ale odró¿niaj± siê od meszka na brzuchu, bo s± trochê ciemniejsze i po zgoleniu inaczej siê u³o¿y³y, wiêc ich tak¿e chcê siê pozbyæ.
Jaki¶ miesi±c temu zaczê³am szukaæ sposobu pozbycia siê tych w³osków, tych od pêpka w górê na razie nie rusza³am, zaczê³am od tych na dole.
Zaczê³am od kremu do depilacji, oczywi¶cie zastosowa³am siê do tego, co pisze na opakowaniu. Efekt: czarne kropki w miejscach po tych najmocniejszych w³oskach... Tak± depilacje zrobi³am te¿ 2 raz, kiedy w³oski odros³y, ale efekt taki sam. Po odro¶niêciu w³osków, kupi³am plastry z woskiem Soraya, efekty: w³oski nie wyrwa³y siê z cebulkami, lecz pourywa³y, w niektórych miejscach, gdzie w³oski zosta³y wyrwane, zrobi³y siê czerwone kropki z których troszeczkê lecia³a krew, a nastêpnie ranki, które na szczê¶cie znik³y. Po odro¶niêciu w³osków znów spróbowa³am kremem, tylko ¿e innym, postanowi³am stosowaæ go codziennie wieczorem, z my¶l± ¿e os³abiê w³oski, zrobi³am tak 4 dni z rzêdu i przesta³am, bo wola³am siê poradziæ. Efekty: czarne kropki w miejscach mocniejszych w³osów. Niektóre siê os³abi³y i odros³y szare, a nie czarne i do tego s³absze, ale nadal jest kilkana¶cie tych mocnych, po których zostaj± czarne kropki. Teraz w³oski mam ju¿ odro¶niête i znów my¶lê co by z nimi zrobiæ.
Proszê, pomó¿cie. Lato coraz bli¿ej, gor±ce dni, a ja nie wyobra¿am sobie pój¶æ nad wodê z kole¿ankami lub ch³opakiem, bo bêdê siê wstydziæ nawet podci±gn±æ bluzkê do góry. Od kole¿anek to jeszcze jako¶ siê wymigam, ale ch³opak chcia³ i¶æ ju¿ w zesz³y weekend nad wodê, ale z³ama³ nogê, zdjêcie gipsu ma 30 czerwca i pewnie je¶li bêdzie gor±co to znów bêdzie chcia³ i¶æ, bo w po³owie lipca wyje¿d¿a na prawie ca³e wakacje, a jemu trudno bêdzie mi siê wymigaæ. Po za tym bardzo chcia³abym z nim i¶æ, no ale, wstydzê siê okropnie i nawet nie my¶lê ¿e z tymi w³osami mog³abym pokazaæ brzuch.
Pomó¿cie, proszê Was, mo¿e pomo¿ecie mi i jako¶ jeszcze sobie z nimi zd±¿ê poradziæ. Tutaj zdjêcie dzisiaj, jak to mniej wiêcej wygl±da: http://imageshack.us/photo/my-images...621224044.jpg/.
Pozdrawiam i baaardzo proszê o pomoc.
sunshine98 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-21, 23:58   #36
sweetsalt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: W³oski na brzuchu

Te¿ przyst±pi³am do takiej "akcji" Mia³am trzyna¶cie lat, ¿a³ujê do dzi¶. Dobrze, ¿e zrobi³am to tylko od pêpka w dó³.
Ja radzê sobie z tym za pomoc± depilatora, poniewa¿ tylko wtedy nie zostaj± po tych w³oskach ¿adne ¶lady Je¶li jakie¶ w³oski odrastaj± szybciej, wyrywam je pêset±.
Je¶li nie masz depilatora, to spróbuj pêset±. Tylko pamiêtaj o szybkich, zdecydowanych ruchach! To wra¿liwe miejsce i przy d³u¿szej "zabawie" pozostaj± nieprzyjemne zaczerwienienia, przynajmniej u mnie.
sweetsalt jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-22, 00:28   #37
hatchi
Przyczajenie
 
Avatar hatchi
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: W³oski na brzuchu

Znam ten ból! Wpad³am na ten pomys³, bêd±c nastolatk± i cierpiê do dzi¶... Najlepszym wyj¶ciem by³aby oczywi¶cie depilacja laserowa, ale na to trzeba kasy. Sama planujê to zrobiæ, mimo ¿e trochê wstyd bêdzie siê pokazaæ kosmetyczce

Tak czy siak, mam dla Ciebie dora¼ne rozwi±zanie, w sam raz na wypad na pla¿ê!

Kup sobie produkt Sally Hansen o nazwie Creme Hair Bleach for Face & Body. Nie wiem, gdzie mieszkasz, ale je¶li masz gdzie¶ w pobli¿u Sephorê, to na pewno to tam znajdziesz. Jest bardzo proste w u¿yciu - co¶ tam trzeba z czym¶ zmieszaæ i nak³adasz szpatu³k± na brzuszek. Po podanym na instrukcji czasie zmywasz ciep³± wod± i voila! Nie przejmuj siê tym, ¿e skóra w miejscu, gdzie na³o¿y³a¶ krem bêdzie mia³a ja¶niejszy kolor - taki stan utrzyma siê najwy¿ej godzinê. W³oski siê wybiel± i bêd± wygl±da³y jak taki grubszy meszek

Stosowa³am tê metodê, kiedy pozna³am swojego obecnego ch³opaka i nie chcia³am go wystraszyæ Teraz mi siê nie chce, po prostu wyrywam pêsetk± co grubsze w³oski, ale gdybym mia³a pokazaæ siê gdzie¶ z go³ym brzuchem, to na pewno znowu zastosowa³abym Sally Hansen Powodzenia!
hatchi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-06-22, 15:56   #38
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 5 143
Dot.: W³oski na brzuchu

Skoro w³oski siê urywa³y po plastrach to znaczy ¿e uzywa³a¶ kiepskich plastrów... Jesli to soraya o jakiej my¶lê to siê nie dziwiê Przejrzyj KWC i zobacz które plastry sa najskuteczniejsze a które nie warte zakupu. Ja ze swojej strony polecam albo fioletowego veet supreme albo joanny now± formu³ê- s± tak samo krótkie, cienkie i dobrze siê je stosuje. Choæ muszê przyznaæ ¿e jak na "pierwszy raz" to lepszy jest veet bo po nim skóra nie jest taka zaczerwieniona, podra¿niona, przyzwyczai siê a potem stosuj o po³owê tañsze zamienniki A co do tego ¿e leci troszkê krwi... na drugi dzieñ u mnie nie ma po niej ¶ladu, gdy uzywam plastrów wieczorem
Agnieszka987 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-22, 19:57   #39
antena22
Zadomowienie
 
Avatar antena22
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 1 050
Dot.: W³oski na brzuchu

Moim zdaniem najlepsze s± woski w rolkach które s± u¿ywane w salonach kosmetycznych. Sama takich u¿ywam. Najlepiej bêdzie jak pójdziesz do kosmetyczki. Minuta i po sprawie. Dobrze by by³o ¿eby woski by³y d³u¿sze ni¿ na zdjêciu. Wtedy jest pewno¶æ ¿e wszystkie ³adnie wyjd±.
__________________
20.06.2015
14.02.2017 Synu¶
antena22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-22, 22:43   #40
Smerfetka 24
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka 24
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Creswell- Anglia
Wiadomo¶ci: 346
GG do Smerfetka 24
Dot.: W³oski na brzuchu

Gdy bylam w liceum moje kolezanki wpadly na genialny pomysl zebym zgolila wloski z pepka (od pepka w dol) bo okropnie wygladam i w ogole jak ja moge tak chodzic. A ja glupia sie ich posluchalam. Na szczescie szybko wrocil mi rozum do glowy i zrobilam to moze ze 3 razy. Dzisiaj wloski sa troszke dluzsze niz byly wtedy ale od tamtego czasu ich nie gole. Jest ich moze z 5 czy 7 ale nie wiecej. Mam ciemniejsza karnacje i szybko sie opalam wiec w ogole mi to nie przeszkadza bo nie rzuca sie w oczy.

Ty na tym zdjeciu masz strasznie blady brzuch wiec to nic dziwnego, ze czarne punkciki zaraz sa widoczne.

Chyba bym oszalala gdybym dzisiaj miala codziennie lub co drugi dzien golic brzuch ;p.
Smerfetka 24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-23, 13:11   #41
wypad
Wtajemniczenie
 
Avatar wypad
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 2 966
Dot.: W³oski na brzuchu

Myslalam, ze tylko ja bylam taka glupia (przepraszam) i zgolilam wlosy od pepka w dol. Kiedys tez zgolilam je maszynka kilka razy, ale gdy zobaczylam jakie grube rosna, siegnelam po wosk. Wlosy nad pepkiem tez mialam zamiar ruszyc ale na szczescie tego nie zrobilam. Polecam krem wybielaj±cy albo wyrywanie woskiem. Ja u¿ywam veetów albo joanny sensual.
wypad jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-24, 10:43   #42
angiee0902
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 389
Dot.: W³oski na brzuchu

Popieram pomys³ z woskiem w rolce, taki jak w salonie kosmetycznym. Ja ogólnie zaczêlam depilacje woskiem, robie ja samodzielnie, na pocz±tku to denerwuje, bo nie wyrywaja sie wszystkie w³oski, ale z czasem jest ich i tak coraz mniej i coraz s³absze, a co najwa¿niejsze du¿o wolniej odrastaj±.

Robi³am depilacjê woskiem te¿ na pepku, teraz wyrywam tylko pojedyncze (zdaje siê, ¿e mam problemy z hormonami wiêc wloski s± nie byle jakie ).

Ewentualnie id¼ do salonu, jak ktos juz radzil, bo kupowanie wosku i plastrów na jeden raz raczej sie nie op³aca;p
angiee0902 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-24, 11:25   #43
Loczkowa92
Przyczajenie
 
Avatar Loczkowa92
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: po³udnie
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: W³oski na brzuchu

Oj, oj w³oski... znam ten problem bardzo dobrze. Te¿ kiedy¶ wpad³am na pomys³ ¿eby pozbyæ siê ich zwyk³± golark± bo szybko i po problemie, no i mam grubsze od pêpka w dó³, ale tragedii nie ma na szczê¶cie. To machnê golark± czê¶ciej albo pojedyncze pêsetk± wy³apie. Dobre s± plastry z Joanny - przetestowane na ca³ym brzuchu ale, ¿e leñ jestem to czê¶ciej golark± robiê. Mo¿e urywa³y Ci siê te w³oski bo rwa³a¶ plaster pod nieodpowiednim k±tem? Czasami te¿ od techniki zale¿y... ile razy ja sobie ju¿ ran przez to narobi³am...
Loczkowa92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-25, 13:59   #44
Rysiek_2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: W³oski na brzuchu

Znam ten ból...:/ ale od jakiego¶ czasu, mo¿e to siê trochê dziwne wyda nioktórym z Was, ale traktuje tych intruzów rozja¶niaczem do w³osów z Joanny. mo¿e z pocz±tku trochê szczypa³o, ale pó¼niej jest ok. skóra te¿ jest trochê ja¶niejsza tak jak przy u¿yciu produktów z sally hansen, ale koszt jest na pewno ni¿szy, a dla mnie to trochê wa¿ne...
Rysiek_2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-26, 07:24   #45
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie siêga wzrok;)
Wiadomo¶ci: 1 818
Dot.: W³oski na brzuchu

Te¿ mia³am z tym problem. Machnê³am kiedy¶ maszynk± w koñcu te w³osy i tak siê zaczê³o. Na szczê¶cie pozby³am siê ich depilacj± laserow±. Jestem bardzo zadowolona, w koñcu mam g³adki brzuch :P .
Tutaj mo¿ecie wiêcej o tym poczytaæ:

http://wieczniemloda.com/depilacja-l...-zabiegu-1161/
__________________
M³odo¶æ to...
prettysimple jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-26, 15:42   #46
KERA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 203
Dot.: W³oski na brzuchu

Ja by³am taka g³upia w ci±¿y, bo wtedy mi wyros³y w³oski na skutek hormonów, a ¿e ka¿dy chcia³ zobaczyæ brzuch i ruszaj±ce siê maleñstwo a mnie by³o wstyd to je zgoli³am i nie wyros³y bardzo grube i czarne ale i tak s± widoczne. Zastanawia³am siê nad pozbyciem siê ich ale plastry i wosk odpadaj± bo mam rozci±gniêt± skórê na brzuchu wiêc szarpi±c chyba bym siê posika³a z bólu... mo¿ê pomy¶le o powyrywaniu ich pêsetk± albo o rozja¶niaczu. Na pla¿e i tak siê z takim brzuchem nie wybiorê...
KERA jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-26, 18:12   #47
antena22
Zadomowienie
 
Avatar antena22
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 1 050
Dot.: W³oski na brzuchu

To ¿e masz rozci±gniêt± skórê w niczym nie przeszkadza. Wystarczy pomoc drugiej osoby, która naci±gnie skórê a Ty energicznie zerwiesz pasek z woskiem. Najlepiej bêdzie jak raz przejdziesz siê do kosmetyczki i ona to zrobi. Podejrzysz co i jak a potem bêdziesz mog³a sama w domu robiæ. Generalnie przy woskowaniu jest zasada ¿e naci±gamy skórê. Nawet gdy s± to np.piszczele gdzie skóra wydaje siê i tak naci±gniêta.
__________________
20.06.2015
14.02.2017 Synu¶
antena22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-09, 17:49   #48
Rydwanek16
Przyczajenie
 
Avatar Rydwanek16
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: tajemnica :D
Wiadomo¶ci: 1
W³oski na brzuchu !

Hej wszystkim !

Mam 17 lat i mam problem
Otó¿ chodzi o to, ¿e mam takie czarne w³oski na brzuchu, one id± tak od pêpka w dó³. Bardzo siê tego wstydzê, nied³ugo wakacje, chcia³abym siê tego jak najszybciej pozbyæ, bo wstydzê siê rozebraæ na pla¿y

My¶la³am o rozja¶nieniu ich rozja¶niaczem do w³osów, ale nie wiem. Czy to bezpieczne? nie stanie mi siê nic ze skór± na brzuchu?

Nie wiem czy mam za du¿o mêskich hormonów, czy po prostu jestem jaka¶ dziwna...

Bardzo Was proszê o pomoc !
Rydwanek16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-09, 19:59   #49
wypad
Wtajemniczenie
 
Avatar wypad
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 2 966
Dot.: W³oski na brzuchu !

S± specjalne rozja¶niacze do w³oków na ciele, Sally Hansen ma co¶ takiego, ale do dostania jedynie przez Internet z tego co kojarzê.
wypad jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-09, 20:24   #50
magnolise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: W³oski na brzuchu !

ja zazwyczaj u¿ywam pêsety
magnolise jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-09, 20:52   #51
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 2 028
Dot.: W³oski na brzuchu !

ja mia³am kilka takich w³osków w okolicach pêpka, jak sie tylko pojawiaja ³apiê za pincetkê i jade
_Angelina_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-09, 20:57   #52
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 628
Dot.: W³oski na brzuchu !

Pewnie masz zbyt du¿o testosteronu - ja mam i te¿ mam w³oski. Ale uregulowaæ hormony trudno, wiêc zwyczajnie depilujê je tak jak w³osy z nóg. Nie masz siê czego wstydziæ, mnóstwo osób tak ma. S³ysza³am, ¿e cynk pomaga uregulowaæ hormony, teraz kilka dni temu zaczê³am braæ, ale nie jestem w stanie jeszcze powiedzieæ, czy dzia³a.
tambourinist jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-09, 22:00   #53
iman001
Raczkowanie
 
Avatar iman001
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 69
Dot.: W³oski na brzuchu !

nie ma co panikowaæ tylko wydepilowaæ- penset±, woskiem, depilatorem lub w ostateczno¶ci zgoliæ. Ewentualnie rzeczywi¶cie dobry jest do takich rzeczy rozja¶niacz z sally hansen - najtañszy na allegro, ale widzia³am go te¿ w drogerii natura.
A w regulowanie hormonów cynkiem bym nie wierzy³a za bardzo...
iman001 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-09, 22:53   #54
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/W³oc³awek
Wiadomo¶ci: 1 493
Dot.: W³oski na brzuchu !

U mnie jej jeszcze zabawniej. Ca³y brzuch normalny, zwyk³y meszek. A przy pêpku cztery d³ugie czarne w³osy Tzw. '¶cie¿ka do leszka' tez jest, ale ju¿ o wiele ja¶niejsza. Dobre remedium na ten problem to golenie, bo z depilacj± potrafi± byæ problemy typu wrastaj±ce w³osy czy nawet zapalenie mieszków w³osowych, a to ju¿ jest bardzo paskudna sprawa, szczególnie w tak delikatnych okolicach. Depilacji nie stosujê ju¿ od dobrych dwóch lat, a niektóre w³osy nadal wrastaj±, wiêc zalecam ostro¿no¶æ.
Ostatecznie te¿ nikt nie wie prócz Ciebie, ¿e masz te w³oski, wiêc nie ma siê czego baæ, tudzie¿ nawet jak kto¶ zauwa¿y to szalenie na odbiór Twojej osoby nie wp³yn±.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-09, 23:30   #55
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 628
Dot.: W³oski na brzuchu !

Cytat:
Napisane przez iman001 Poka¿ wiadomo¶æ
A w regulowanie hormonów cynkiem bym nie wierzy³a za bardzo...
Ja ogólnie w niewiele rzeczy wierzê... a zw³aszcza nie w cudowne ¶rodki Ale cynk bierze udzia³ w metabolizmie (czy jak to siê nazywa) hormonów (potwierdzone na kilku profesjonalnych stronach), wiêc kto wie. Skoro nawet tryb ¿ycia wp³ywa na poziom hormonów...
tambourinist jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-10, 23:09   #56
brulionbebeb
Rozeznanie
 
Avatar brulionbebeb
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 580
Dot.: W³oski na brzuchu !

Te¿ mam takie w³oski, i pod, i nad pêpkiem, i w ogóle wszêdzie dooko³a ;D Próbowa³am je rozja¶niæ rozja¶niaczem z Sally Hansen, ale nic nie zdzia³a³, a do tego potwornie szczypa³ (ale u¿ywa³am tego do twarzy, mo¿e ten do cia³a jest jaki¶ mocniejszy...).
Czasami golê je maszynk±, czasami wyrywam pêset±, ale tylko pod prysznicem, bo "na sucho" chyba bym tego nie znios³a

Podczepiê siê pod w±tek - jak pozbyæ siê takich ciemnych w³osków z dolnej czê¶ci pleców?
__________________
59 kg -- 57 kg
projekt denko


why don't you tell me that if the girl had been worth having,
she would have waited for me?
no, sir, the girl really worth having
wouldn't wait for anybody.

brulionbebeb jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-11, 12:06   #57
akopaniamentemtetna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 59
Dot.: W³oski na brzuchu !

co do tych w³osów.. to ja mam na brzuchu plecak rêkach.. wszedzie... i mam 4x problem.. wiêkszy
akopaniamentemtetna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-11, 18:00   #58
zantex52
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: W³oski na brzuchu !

mozesz je usunac za pomaca np kremu do depilacji badz maszynki tylko nalezy zaznaczyc ze beda rosla silniejsze bardziej czarne i wiecej;( proponuje pesete badz wosk oczywiscie rowniez odrosna ale o dluzszym czasie
zantex52 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-12, 15:16   #59
madame29
Raczkowanie
 
Avatar madame29
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 39
Dot.: W³oski na brzuchu !

hej , ja u¿ywam zwyklego rozja¶niacza joanny, 10-20 min i wloski s± ja¶niejsze,
madame29 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-12, 23:41   #60
brulionbebeb
Rozeznanie
 
Avatar brulionbebeb
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 580
Dot.: W³oski na brzuchu !

Chodzi Ci o ten do w³osów "ogólnie" tzn. teoretycznie tych na g³owie? ;D I co, nie szczypie Ciê nic? Bo pamiêtam, ¿e jak próbowa³am nak³adaæ ten z Sally Hansen, to potwornie mnie szczypa³o i jeszcze rozja¶ni³o mi skórê wokó³ tych w³osków...
__________________
59 kg -- 57 kg
projekt denko


why don't you tell me that if the girl had been worth having,
she would have waited for me?
no, sir, the girl really worth having
wouldn't wait for anybody.

brulionbebeb jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:51.