Kolczyk w języku : ) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-11, 16:08   #151
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Kolczyk w języku

Brawa dla kosmetyczki za głupotę -.-
Nie, od noszenia kolczyka nie zanikną ci kubki smakowe. Nawet, gdybyś go nosiła 50 lat, to kubki smakowe będziesz mieć. Kosmetyczka to idiotka i nie łaź do niej więcej. Kosmetyczka ma regulować brwi i oczyszczać cerę, a nie brać się za kłucie języków, brwi, pępków i innych miejsc.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 16:25   #152
PiszacDniem
Wtajemniczenie
 
Avatar PiszacDniem
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 511
Dot.: Kolczyk w języku

Pierwszy raz slysze zeby od noszenia kolczyka zanikały kubki smakowe O.o
__________________
LOVELINESS | blog

Believe in yourself and live happily !
PiszacDniem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 16:32   #153
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Kolczyk w języku

Cytat:
Napisane przez PiszacDniem Pokaż wiadomość
Pierwszy raz slysze zeby od noszenia kolczyka zanikały kubki smakowe O.o
Od kolczyka w wardze opada warga, od kolczyka w nosie paraliżuje ci pół twarzy tudzież tracisz węch, od kolczyka w brwi opada ci brew, od kolczyka w języku tracisz kubki smakowe albo paraliżuje Ci język, od tongue weba (mam nadzieję, że dobrze napisałam) może ci "uciekać" język - NIE WIEDZIAŁAŚ?!
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 22:10   #154
malaga91
Przyczajenie
 
Avatar malaga91
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 22
Dot.: Kolczyk w języku

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Od kolczyka w wardze opada warga, od kolczyka w nosie paraliżuje ci pół twarzy tudzież tracisz węch, od kolczyka w brwi opada ci brew, od kolczyka w języku tracisz kubki smakowe albo paraliżuje Ci język, od tongue weba (mam nadzieję, że dobrze napisałam) może ci "uciekać" język - NIE WIEDZIAŁAŚ?!
dokładnie.
Ludzie, owszem warto słuchać specjalistów, ale MIEJCIE SWÓJ ROZUM!
malaga91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 07:43   #155
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Kolczyk w języku

Cytat:
Napisane przez malaga91 Pokaż wiadomość
dokładnie.
Ludzie, owszem warto słuchać specjalistów, ale MIEJCIE SWÓJ ROZUM!
A od kiedy kosmetyczka jest specjalistką? Jeśli nie ma chociaż kursu piercingu (wiem, że to mało, ale więcej niż nic) to niech się trzyma z daleka od jakiegokolwiek przekłuwania ciała. Do tego prawo ma tylko piercer, i niech tak zostanie -.- A po wizycie u kosmetyczki są http://1.bp.blogspot.com/-Mbu_Dulycb...400/r7kdj9.png takie przypadki.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 11:15   #156
beautycrush_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w języku

Witam mam pytanie dotyczace zmiany kolczyka.
Kolczyk zmienilam na krotszy 3 tyg temu,poniewaz w studiu piercingu powiedziano mi ze mam poczekac 2 tyg i moge zmienic na zakupiony przeze mnie.
Dzisiaj ide na zakupy i mam w planach zakup kolczyka, ale zanim go zmienie chce go wysterylizowac.
Jak powinnam to zrobic ? jest jakis domowy sposob?
Z gory dziekuje !
beautycrush_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 11:29   #157
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Kolczyk w języku

Wysterylizować się go domowo nie da, do tego potrzebny jest autoklaw. Możesz np. wymoczyć go w wodzie utlenionej/spirytusie ale to niewiele da.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-29, 12:02   #158
beautycrush_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w języku

Czytalam tez ze mozna go wygotowac w wodzie
beautycrush_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 14:17   #159
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku

można gotować-ale to nic nie da-to nie jest żadna metoda
idź do studia gdzie albo kupisz sterylny krótszy kolczyk-albo wymienią ci na sterylny krótszy
2-3 tygodnie to świeże przekłucie i wrota do infekcji-więc wymieniany kolczyk musi być wysterylizowany w autoklawie
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 17:17   #160
meryo
Rozeznanie
 
Avatar meryo
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 843
Dot.: Kolczyk w języku

Cześć Mam takie pytanie. Może wydawać się głupie, ale trochę się boję. W piątek przekułam sobie język. Jest dość daleko. Mam okropną opuchliznę, a język mnie ciągle boli. Jednak bardziej chodzi mi o to, że kolczyk wbija się w język. Tak, jakby był za krótki. Prawie nie widać go pod językiem, a na języku widać tak jakby dziurkę, którą on sobie robi. To normalne? Coś takiego nie sprawi jakiejś większej rany lub tego, że opuchlizna dłużej będzie schodzić?
__________________
razem od 02.04.2012
zapuszczam włosy - jest 45 cm --> chcę 70
meryo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 18:16   #161
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku

jakiej dlugosci jest kolczyk i z jakiego materiału?
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-14, 18:38   #162
meryo
Rozeznanie
 
Avatar meryo
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 843
Dot.: Kolczyk w języku

Nie mam pojęcia jakiej długości. Na pewno jest wystarczająco długi. Robiłam u pewnej osoby, nie u kosmetyczki, więc jestem pewna, że on dobrał dobry kolczyk. Tylko u dołu boję się, że mi może w nocy zarosnąć.
__________________
razem od 02.04.2012
zapuszczam włosy - jest 45 cm --> chcę 70
meryo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 19:33   #163
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku

to szybko pisz do tej osoby i niech ci doradzi i pomoże
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 19:50   #164
meryo
Rozeznanie
 
Avatar meryo
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 843
Dot.: Kolczyk w języku

Już sobie poradziłam. Musiał mi wyjąć kolczyk i przekułam znowu w piątek. I właśnie mam pytanie. Po jakim czasie można pić alkohol?
__________________
razem od 02.04.2012
zapuszczam włosy - jest 45 cm --> chcę 70
meryo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-02, 21:39   #165
Andzia_28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3
KolcZyk w jęzorku :)

Cześć dziewczyny bardzo chciałabym kolczyk w języku i liczę się z Waszymi odpowiedziami typu idź do studio czy coś lecz mnie to nie interesuje pytanie kieruje do dziewczyn które mają kolczyk w języku Powiedzcie mi w którym miejscu przebić aby nie mieć problemów później ze zdrowiem i czy lepiej przebić samemu czy koleżanka chociaż ta pierwsza opcja odpada czekam na sensowne odp wenflon mam 2.0 pomarańczowy , rękawiczki , zimne napoje czekają , kolczyk 19mm oraz wszystko sterylne gdyż mam możliwość dojścia do takich rzeczy rękawiczki są jałowe lecz mój problem polega na tym że tętniczki te fioletowe żyłki mam bardzo blisko siebie i boje się że coś moze się stać! i czy samo przebicie boli bo gdy dokładam inny wenflon by sprawdzić: mad: to samo ukłucie boli jak nie wiem co:mu r: ZDJ JĘZYKA DODAJE
Andzia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 07:18   #166
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: KolcZyk w jęzorku :)

i co z tego ze rekawiczki masz jalowe jak nawet nie bedziesz ich umiala zalozyc na jalowo, nie wiesz jak to zrobic idz do piercera
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 07:46   #167
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: KolcZyk w jęzorku :)

Jesteś nienormalna, czy coś? NIGDY nie przebija się NIC w domu, NIC, ani koleżanka, ani mama, siostra, babcia, kolega czy chłopak. Idziesz do studia i robisz kolczyka, jak ci szkoda kasy to nie robisz nic.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 08:18   #168
0701ad653af51fe7d46c15beb30305209a2a4c30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 313
Dot.: KolcZyk w jęzorku :)

Ja miałam przebijany język raz u piercera (jednak ze względów na leczenie kanałowe, dentystka zażądała żebym go wyjęła na czas leczenia, a że był świeży to się zarósł), a drugi raz u znajomego w domu, jednak zawodowo się tym zajmuje. Czyli posiadał nawet specjalny kawałek blatu, który dezynfekował i dopiero potem wykładał na niego sprzęt. Polecam ci poszukać właśnie takich osób, które pracują w tym zawodzie, ale też w domu przyjmują za połowę ceny, bo wtedy cała ta kwota ląduje do ich kieszeni.
Właśnie te żyłki możesz uszkodzić i co z tego że przytrzymasz język paluchami jak w rękawiczce zaraz ci się wyślizgnie ? Myślisz że po co w salonach mają specjalne szczypce? Nie po to żeby dotykać rękami twojego języka, ale żeby znaleźć miejsce gdzie można przekłuwać i dokładnie tam w nie trafić.
Jeszcze rozumiem jakbyś chciała sobie sama wargę przebić czy ucho, ale język jest zbyt czułym i łatwym do naruszenia miejscem...
0701ad653af51fe7d46c15beb30305209a2a4c30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 21:52   #169
Andzia_28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3
Dot.: KolcZyk w jęzorku :)

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Jesteś nienormalna, czy coś? NIGDY nie przebija się NIC w domu, NIC, ani koleżanka, ani mama, siostra, babcia, kolega czy chłopak. Idziesz do studia i robisz kolczyka, jak ci szkoda kasy to nie robisz nic.
Dziewczyny byłam dzisiaj w najlepszym studio w mieście.. dopytywałam się o rożnych rzeczach typu jak wygląda język jak porozstawiane są żyłki i gdzie są nerwy Pani ze studio powiedziała mi że to nie najlepszy pomysł gdyż może być to nie sterylne lecz zanim nazwiesz mnie nienormalną robi mi to osoba która się zna... mam wszystko sterylne... i opowiedziałam cały plan tej pani....Po wysłuchaniu pochwaliła mnie i powiedziała że jeżeli jest tak jak mówię to mogę przebić zrobiła mi kropkę w miejscu przebicia i jutro robię kolczyk... zapamiętałam to miejsce bo od środka trzeba jakieś 2-3 mm odstępu zrobić Nerwy biegną po bocznych stronach języka wiec nie wiem jak mogę niby uszkodzić ale ok a co do żyłek (tętniczek) jeżeli je uszkodzisz może dojść do krwotoku lub dłuższego gojenia rany . Więc pisze tu do osób które chcą przebić same lub z kimś komu ufają aby zrobić kolczyk w języku trzeba dowiedzieć się od najlepszego studia w którym miejscu można a w którym lepiej nie i MUSI BYĆ STERYLNE WSZYSTKO ! BO o żółtaczkę i HIV naprawdę nie trudno pozdrawiam wszystkie osoby które kochają pirsing i jutro napisze co i jak

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Andzia_28 Pokaż wiadomość
Dziewczyny byłam dzisiaj w najlepszym studio w mieście.. dopytywałam się o rożnych rzeczach typu jak wygląda język jak porozstawiane są żyłki i gdzie są nerwy Pani ze studio powiedziała mi że to nie najlepszy pomysł gdyż może być to nie sterylne lecz zanim nazwiesz mnie nienormalną robi mi to osoba która się zna... mam wszystko sterylne... i opowiedziałam cały plan tej pani....Po wysłuchaniu pochwaliła mnie i powiedziała że jeżeli jest tak jak mówię to mogę przebić zrobiła mi kropkę w miejscu przebicia i jutro robię kolczyk... zapamiętałam to miejsce bo od środka trzeba jakieś 2-3 mm odstępu zrobić Nerwy biegną po bocznych stronach języka wiec nie wiem jak mogę niby uszkodzić ale ok a co do żyłek (tętniczek) jeżeli je uszkodzisz może dojść do krwotoku lub dłuższego gojenia rany . Więc pisze tu do osób które chcą przebić same lub z kimś komu ufają aby zrobić kolczyk w języku trzeba dowiedzieć się od najlepszego studia w którym miejscu można a w którym lepiej nie i MUSI BYĆ STERYLNE WSZYSTKO ! BO o żółtaczkę i HIV naprawdę nie trudno pozdrawiam wszystkie osoby które kochają pirsing i jutro napisze co i jak
I nie piszcie że ta pani się nie zna lub co to za studio bo każdy z nas jest człowiekiem jeżeli robisz coś zgodnie z tym co robią zawodowcy dlaczego niby masz być kimś głupim? WYSTARCZY ODROBINA WIEDZY I ZNAJOMOŚĆ ANATOMII JĘZYKA ORAZ MUSI BYĆ WSZYSTKO STERYLNE.. ;-)a co do studia i przebijania mam swoje zdanie ja mam przebity pępek i nos samodzielnie i żyje nic m się nie działo pępek po tygodniu był super zagojony polecam OCTONISEPT BARDZO DOBRZE DZIAŁA a co do nosa goił mi się 2 tygodnie a i prosiłam o darowanie sobie postów typu idź do studio czy coś bo mi to zwisa jeżeli tak piszecie ;0 : roza::r oza:

Edytowane przez Andzia_28
Czas edycji: 2013-10-03 o 21:53
Andzia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-04, 22:04   #170
Andzia_28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3
Dot.: KolcZyk w jęzorku :)

JĘZYK PRZEBITY WSZYSTKO OK . PRZEBICIE NIC NIE BOLI TYLKO TERAZ ZACZYNA BOLEĆ :cmok :
Andzia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 20:49   #171
wersales
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Lightbulb Kolczyk w języku - mam się tym martwić? :)

może nie do końca pytanie do kosmetyczki, ale nie miałam pojęcia gdzie indziej to wkleić więc tak, kolczyk w języku zrobiłam sobie w czwartek (3 dni temu) spuchł i wogle, ale dzisiaj rano zauważyłam obok dziurki taką czerwoną kropkę, no w sumi nie zapokoiło mnie to. po kilku godzinach zmieniła się ona w taki jakby biały "płat" (?) sama nie wiem jak to nazwać. nie boli mnie to i generalnie nie bardzo to widać gdy kolczyk jest normalnie, dopiero jak go do góry podważe i jest luz między kuleczką a językiem, to właśnie wygląda tak jak na zdjęciu. Mam się marwić czy to normalne? zdj w linku bo nie umiem tu dodawać zdjęć
http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/images/fcd7552fa7d8f.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00456.jpg (70,2 KB, 18 załadowań)
wersales jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-30 21:49:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:08.