Walka z rozstępami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-29, 14:05   #1
justynka945
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4
Unhappy

Walka z rozstępami


Mam bardzo poważny problem - rozstępy. 3 lata temu zaczęłam się odchudzać(głodówka przez ok. 2 tygodnie, a potem już nie wytrzymałam i dopadłam się do jedzenia - po miesiącu zrobiły mi się rozstępy). Wtedy używałam kremu z Perfecty dla młodych mam (ale nigdy nie rodziłam), trochę pomógł - rozstępy się wybieliły, a ostatnio (od. ponad pół roku) znowu się nasiliły te rozstępy. Teraz używam kremu Perfecta Extra Slim Serum do szybkiej redukcji rozstępów. Co prawda widać małe efekty, ale nie jestem zadowolona - używam już tych kremów ponad pół roku, a wielkich efektów nie ma. Czy jest możliwość, że znikną mi te rozstępy? Najwięcej mam na biodrach, pupie, okolicach kolan, ostatnio na piersiach i pojedyncze na brzuchu. Jaki krem rozwiąże mój problem?
justynka945 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 14:31   #2
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: Walka z rozstępami

nie znikna :-( rozstep to skora popekana
losmetyki moga je tylko wybielic
sa tez zabiegi kosmetyczne w salonach ale usunac mozna tylko swieze rozstwpy, czytala ze te zabiegi kosmetyczne daja swietne efekty
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 10:05   #3
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Walka z rozstępami

Cytat:
Napisane przez Mantisa Pokaż wiadomość
nie znikna :-( rozstep to skora popekana
losmetyki moga je tylko wybielic
sa tez zabiegi kosmetyczne w salonach ale usunac mozna tylko swieze rozstwpy, czytala ze te zabiegi kosmetyczne daja swietne efekty
tak, masz racje... jak juz sa biale, to juz "po ptokach", ze tak powiem :P eee nie martw sie, ja tez mam rozstepy, 23 lata i jestem szczupla osoba... bylam za granica 2 lata temu i przytylam zaledwie 6kg i to wszystko zalatwilo mi krechy na dupsku, okolic kolan itp... tez ostatnio czytalam ze nawet od chudniecia powstaja roztepy, nie tylko od tycia

dobrze jest nawilzac cale cialo, aby zredukowac powstawanie nowych
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 10:39   #4
whynot
Raczkowanie
 
Avatar whynot
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 0
Dot.: Walka z rozstępami

Jest szansa na pozbycie się tych rozstępów, które powstały niedawno, ale trzeba się dużo napracować. Dobrym balsamem na rozstępy jest podobno Fissan albo Mustela, tylko jest dosyć droga. Codziennie oprócz smarowania się takim balsamem, musisz masować swoje ciało albo gąbką, albo jakimś masażerem, do tego nawilżanie, dieta bogata w odżywcze składniki, suplementy, typu cynk, który pozytywnie działa na skórę, suszone morele. Nadzieja jakaś jest
whynot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 10:40   #5
nowa_kacha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 152
Dot.: Walka z rozstępami

No niestety kremy już Ci niewiele pomogą. One są bardziej skuteczne w zapobieganiu, bo ujędrniają i nawilżają skórę. Na widoczne rozstępy najskuteczniejsze są głębokie peelingi i zabiegi laserowe (Fraxel, Sciton). Efekty są, ale trzeba się przygotować na kilka powtórzeń i uzbroić w cierpliwość.
nowa_kacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 14:13   #6
karolla555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 16
Dot.: Walka z rozstępami

zerknij do wątku zbiorczego tam się wypowiedziałam
karolla555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 18:08   #7
nikol1997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5
Dot.: Walka z rozstępami

Ja także mam rozstępy, które pojawiły się jak miałam 11 lat.Obecnie stosuję krem na rozstępy z Avonu taki fioletowy, ma świecące drobinki i jest naprawdę dobry chociaż nie załatwi problemu z tymi białymi.Przynajmniej nie pojawiają się nowe
nikol1997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-31, 23:15   #8
krd
Raczkowanie
 
Avatar krd
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 172
Dot.: Walka z rozstępami

Leczenie rozstępów to walka z wiatrakami. Nie można się ich pozbyć. Próby spłycenia są mniej lub bardziej udane. Można próbować z mikrodermabrazją, dermabrazją, peelingami chemicznymi z kwasem glikolowym, mezoterapią, laserem i innymi,ale tak na prawdę nic nie gwarantuje efektów. Do domowej pielęgnacji polecam kosmetyki zawierające witaminy : E, C, A, wyciągi z soi, kwas mlekowy, związki krzemu.
krd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 17:00   #9
whynot
Raczkowanie
 
Avatar whynot
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 0
Dot.: Walka z rozstępami

Cytat:
Napisane przez krd Pokaż wiadomość
Leczenie rozstępów to walka z wiatrakami. Nie można się ich pozbyć. Próby spłycenia są mniej lub bardziej udane. Można próbować z mikrodermabrazją, dermabrazją, peelingami chemicznymi z kwasem glikolowym, mezoterapią, laserem i innymi,ale tak na prawdę nic nie gwarantuje efektów. Do domowej pielęgnacji polecam kosmetyki zawierające witaminy : E, C, A, wyciągi z soi, kwas mlekowy, związki krzemu.
Masz na myśli stare rozstępy i nowe? Z tego co mi wiadomo, te nowe, czerwone i fioletowe są do zwalczenia domowymi sposobami, oczywiście wymagają dużo pracy, masaże, kremy itp. ale można się ich pozbyć.
whynot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 17:51   #10
justynka945
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4
Dot.: Walka z rozstępami

mi chodzi już o te białe, bo jednak je widać
justynka945 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 19:17   #11
krd
Raczkowanie
 
Avatar krd
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 172
Dot.: Walka z rozstępami

Cytat:
Napisane przez whynot Pokaż wiadomość
Masz na myśli stare rozstępy i nowe? Z tego co mi wiadomo, te nowe, czerwone i fioletowe są do zwalczenia domowymi sposobami, oczywiście wymagają dużo pracy, masaże, kremy itp. ale można się ich pozbyć.
Nie można się ich pozbyć w 100%. Z tymi czerwonymi i fioletowymi łatwiej jest walczyć, ale mimo wszystko nie da się cofnąć tego procesu jeśli rozstęp już powstał. Te nowsze jest po prostu trochę łatwiej zamaskować,ale tak czy inaczej rozstęp pozostanie. W skrajnych przypadkach rozstępy są usuwane chirurgicznie i wtedy faktycznie ich nie ma.
krd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-03, 23:26   #12
Aliseja
Rozeznanie
 
Avatar Aliseja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 522
Dot.: Walka z rozstępami

kurcze a ja jestem chuda bardzo a i tak mam rozstępy ;/ i mam 15 lat.
__________________
Nie ma wyjścia, muszę żyć..
Aliseja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 11:30   #13
Winonaa
Przyczajenie
 
Avatar Winonaa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 10
Dot.: Walka z rozstępami

Dziewczyny, zamiast wydawać krocie na chemie, może zainteresujcie się naturalnymi olejkami? Poczytajcie sobie o właściwościach olejku z róży piżmowej i olejku ze słodkich migdałów. Stosowany regularnie rano i wieczorem wymiennie z np kremem cebulowym np Cepan, czy Contractubex (w tym przypadku polecam zrobić opatrunek na całą noc - większą warstwę kremu, kawałek folii - krem będzie działał przez całą noc aktywnie i przykleić ten kawałek plastrem, czy owinąć kawałkiem bandaża) powinien dać szybki efekt. Można jeszcze zainwestować w krem Noscar, ale od razu uprzedzam, że jest drogi (ok 40/50 złotych) a mało wydajny, ale działa..
Winonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 17:27   #14
ZolciaZ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 12
Dot.: Walka z rozstępami

Ja mam rozstępy od 16 roku życia, obecnie mam 21, jest szansa się ich pozbyć?
ZolciaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 21:18   #15
shaggyme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13
Dot.: Walka z rozstępami

Ja mam niestety na udach. Słyszałam że takie cudo jak karboksyterapia pomaga na rozstępy i blizny, sama nie próbowałam ale widziałam zdjęcia efektów w necie. Próbował ktoś?
shaggyme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-08 21:18:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.