Jak się zmienić w seksowną dziewczynę? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-03, 16:31   #31
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Jak się zmienić w seksowną dziewczynę?

Takie blade to one nie są. Są jasne, chłodne, ale dość nasycone. Wiadomo też, że inaczej ubierzemy się wiosną i latem (właśnie te zestawy), a ciut inaczej zimą i jesienią. Przy polskiej jesienno-zimowej aurze, przy zachmurzonym niebie, nie będziesz biegała w bardzo jasnych kolorach od stóp do głów. Wówczas trzeba strój przyciemnić, byleby nie zaczernić. Ciemny szary, grafit, ciemny beż plus żywe kolory lub złamana biel. Nogi spokojnie mogą być czarne - kozaki, kryjące rajstopy, legginsy.

Skoro masz wcięcie, a biust jest ładny, pełny (napisz jaka jest różnica w cm między biodrami a talią), prawdopodobnie jesteś klepsydrą. Najbardziej kobiecą sylwetką.

Na pewno unikaj koszulowych bluzek z kołnierzykiem, katastrofa dla krótkiej szyi. A jeśli kołnierzyk jest na stójce...to porażka na całego.

Cdn.
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 19:42   #32
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Jak się zmienić w seksowną dziewczynę?

bardzo ładnie Ci w tym szarym żakiecie i fioletowej sukience. Ta czarna odpada, mimo koloru bardzo Cię poszerza.
Tak więc czerwień,fiolet,szarości, grafit,kobalt,myślę że to kolory dla Ciebie

Teraz zdecydowanie wiem, że najładniej będzie Ci w prostych włosach z przedziałkiem bardziej z boku i grzywka na bok, w spiętych też wyglądasz bardzo ładnie, loki odpadają

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

jeśli chodzi o zestawy, to proste dżinsy, raczej ciemne,do tego prosta bluzka i żakiet jest super. Tylko bez żadnych bufek i żabotów, bo niestety dodają Ci dużo lat
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 20:30   #33
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Jak się zmienić w seksowną dziewczynę?

Kształt twarzy - trójkąt (charakterystyczny polski trójkąt). Szerokie czoło, wystające kości policzkowe, wyraźne zwężenie w kierunku brody.

Konieczne:
- zwężenie czoła po bokach (np. przy spięciu nie zaczesywać mocno boków)

I to właściwie byłoby wszystko. Przy czym u Ciebie dochodzi wysmuklenie. Czyli długość przynajmniej do ramion (tyle wystarczy)
Przedziałek z boku, grzywka długa skośna.

Wrzucam metamorfozę z delikatnym makijażem, odpowiednim dla Jasnego Lata, oraz z fryzurą ułożoną na takich włosach jak Twoje, czyli bez użycia prostownicy.
Proste...nie widzę musu. Wiem natomiast, że rozjaśnianie plus prostowanie może skończyć się tragicznie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg metam_iga.jpg (75,3 KB, 760 załadowań)
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 20:38   #34
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Jak się zmienić w seksowną dziewczynę?

Na tym zdjęciu w marynarce - baaaardzo ładnie.
I ta sukienka gdzie rozkładasz ręce (to letnie zdjęcie) - moim zdaniem pasuje idealnie. Pokuś się też o przymierzenie ołówkowych sukienek. Odradzałabym kombinowania przy ramionach - motylkowe rękawki czy bufki odpadają. Dekolt w kształcie V bardzo ładnie u Ciebie wygląda.
Jeśli jesteś niska to unikaj koturn, butów z paskami w kostce (sandały czy jakieś buty na szpilce), ostrożniej też z botkami. Na pewno szpilki są wskazane - optycznie wydłużą nogi i całą sylwetkę.
Jak dziewczyny radziły - chłodne odcienie farby (blondu albo jasnego brązu). Taki blond, jaki masz na większości zdjęć, moim zdaniem, postarza Cię. Zresztą, naturalnie chyba masz taki chłodny brąz i moim zdaniem nawet przez wzgląd na kondycję włosów dobrze byłoby zrezygnować z rozjaśniania. W postych włosach bardzo Ci ładnie ale fale też będą ładne gdy wydobędziesz trochę blasku z włosów (tu na wizażu dla Zakręconych znajdziesz mnóstwo porad jak to zrobić). I dłuższe włosy moim zdaniem lepiej u Ciebie wyglądają. Wiązanie Ci pasuje ale jednak rozpuszczone są o wiele lepsze (choć rozumiem - wygoda). Przedziałek na bok najlepiej. Z grzywką się zastanów - wymagałaby prostowania.
No i z tego co widzę to nie masz dużo włosów, rozjaśnianie zrobiło swoje. Naprawdę musisz dodać im objętości, zdrowszego wyglądu (a w sumie zdrowia) i zadbać po prostu o nie.
Zauważyłam, że masz bardzo ładną cerę, gładką i promienną - chciałabym taką Ale warto sięgnąć po kremu z właściwościami napinającymi skórę (czyli przeciwzmarszczkowe ale proponuje poszperać w samoróbkach i tu na wizażu też znajdziesz tego sporo).
Tylko te włókniaki... ich likwidacja dodałaby Ci pewności siebie (bo pewnie nimi bardzo się przejmujesz co?). Wybierz się nawet do lekarza rodzinnego, niech da Ci skierowanie do dermatologa i idź na konsultację. Albo zasięgnij takiej pierwszej porady tu na forum.
Brwi oczywiście do kosmetyczki. Czy hennę? Pamiętaj, że ona rozjaśnia brwi (z tego co mi wiadomo) i z czasem naturalny kolor wyblaknie. Może lepiej stosować kredkę do brwi w odpowiednim kolorze i odcieniu?

I jak ktoś wcześniej wspomniał - musisz czuć się seksowna i piękna by inni Cię tak postrzegali
Powodzenia
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 21:04   #35
igaAnia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 103
Dot.: Jak się zmienić w seksowną dziewczynę?

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość
Kształt twarzy - trójkąt (charakterystyczny polski trójkąt). Szerokie czoło, wystające kości policzkowe, wyraźne zwężenie w kierunku brody.

Konieczne:
- zwężenie czoła po bokach (np. przy spięciu nie zaczesywać mocno boków)

I to właściwie byłoby wszystko. Przy czym u Ciebie dochodzi wysmuklenie. Czyli długość przynajmniej do ramion (tyle wystarczy)
Przedziałek z boku, grzywka długa skośna.

Wrzucam metamorfozę z delikatnym makijażem, odpowiednim dla Jasnego Lata, oraz z fryzurą ułożoną na takich włosach jak Twoje, czyli bez użycia prostownicy.
Proste...nie widzę musu. Wiem natomiast, że rozjaśnianie plus prostowanie może skończyć się tragicznie...
Podoba mi się ta fryzura i makijaż nawet też, chociaż sama nie wybrałabym dla siebie pomadki w takim kolorze

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Na tym zdjęciu w marynarce - baaaardzo ładnie.

Zauważyłam, że masz bardzo ładną cerę, gładką i promienną - chciałabym taką Ale warto sięgnąć po kremu z właściwościami napinającymi skórę (czyli przeciwzmarszczkowe ale proponuje poszperać w samoróbkach i tu na wizażu też znajdziesz tego sporo).

Powodzenia
Dzięki to chyba raczej zasługa słońca, bo tak w ogóle to moja cera pozostawia wiele do życzenia Mam mieszaną z tendencją do zaskórników i całe życie borykam się z trądzikiem Ale walczę dzielnie;-)

Co do henny zapytam jeszcze u kosmetyczki, mam zamiar wybrać się w poniedziałek lub wtorek, efekty oczywiście zamieszczę.
Jeszcze raz dziękuje za rady- samemu czasem nie zauważa się najprostszych rzeczy.
igaAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 22:11   #36
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Jak się zmienić w seksowną dziewczynę?

Brwi chcą jeszcze odrastać w tym miejscu przy nasadzie nosa? jak wyglądał naturalny łuk? był dłuższy? czy obecne zdjęcia pokazują naturalne brwi czy po depilacji/ ewentualnie nie chcą odrastać? zapuść je zupełnie inie depiluj w taki sposób.
poniżej rekonstrukcja brwi- powinnaś mieć je dłuższe, o takim prostym lekko wznoszącym się kształcie. zaznaczam, że jest to rekonstrukcja wg moich wyobrażeń. nie wiem jak twoje brwi wyglądały przed depilowaniem....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brwi .jpg (100,9 KB, 308 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC310165.jpg (76,3 KB, 525 załadowań)
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 22:11   #37
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Jak się zmienić w seksowną dziewczynę?

aha na brwi pomaga np dermena, albo loxon 2%. mowię powaznie, tylko ostrożnie z loxonem, bo to silne jest...
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-04, 00:22   #38
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Jak się zmienić w seksowną dziewczynę?

Wrzucam jeszcze taką samą fryzurę, tyle że wymodelowaną na dużej okrągłej szczotce. Efekt super, do tego podniesienie włosów u nasady.
Ale wiadomo jak to jest, nie zawsze mamy czas na porządne modelowanie, zwłaszcza kiedy nie robimy tego z taką łatwością jak fryzjerka. No i suszarka niszcząca włosy...ale efekt jest, trzeba przyznać

O stylizacji figury napiszę jutro.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg metam_iga2.jpg (74,3 KB, 479 załadowań)
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 08:32   #39
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 628
Dot.: Jak się zmienić w seksowną dziewczynę?

Nie wiem co ci dziewczyny radzily bo najzwyczajmniej nie chce mi sie czytac tych 2 stron ale moje rady sa takie:
1. Uwazam ze powinnas schudnac - oczywiscie wychodze z zalozenia ze to ma byc metamorfoza w seksowna dziewczyne jak to napisalas w tytule a wiec to jest koniecznosc jezeli taki jest cel.
2. Pozbyc sie tych odstajacych kulek na twarzy.
3. Zamienic okulary na soczewki - moim zdaniem okulary oszpecaja twarz, nigdy nie widzialam super laski w okularach.
4. Zadbac o siebie, nie mam na mysli tutaj makijarzu tylko np. wartobyloby zobaczyc w watki biochemicznym jak powinnas dbac o skore, nie wiem ile masz tak ale wygladasz na niektorych zdjeciach jakbys miala pewnei duzo wiecej niz w rzeczywistosci masz, mam na mysli rowniez tutaj zadbanie o wlosy bo jasz je bardzo przesuszone a jest tyle masek i sposobow domowych zeby poprawic stan wlosow, wyregulowanie brwi na bardziej takie "proste" itp.
5. I na samym koncu uwazam ze powinnas sie zastanawiac nad kolorem wlosow i makijarzem, jezeli nie spelnilas punktow powyzej uwazam ze nie ma to sensu, najpierw trzeba o siebie zadbac a potem upiekszac, bo jak nie jestes zadbana to nie ma co upiekszac
Powodzenia!
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 10:07   #40
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Jak się zmienić w seksowną dziewczynę?

wg mnie pierwsza i w suie najlatwiejsza do osiagniecia zmiana bedzie Twoja fryzura podobaja mi sie powyzsze metamorfozy. Powinnas zaczac jakos je ukladac i poswiecac na to troche czasu. Na niektorych zdjeciach wygladasz jakby tego nie robila. Znam np sporo osob ktore narzekaja mowiac np ojej jak mi sie wlosy nie ukladaja itd a np myja je wieczorem, ida spac w mokrych a rano chcialyby wygladac jak ksiezniczki no niestety tak sie raczej nie da
2 sprawa jets to ze powinnas poeksperymentowac z makijazem, najlepiej metoda prob i bledow najpierw w zaciszu wlasnego domu - nie wyjdzie to zmywasz i odnowa dodam ze widze Cie w fioletach

moze zainwestuj np w przedluzanie rzes?? wg mnie takie zabiegi pozwalaja na poczucie sie piekniejsza
new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 10:35   #41
igaAnia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 103
Dot.: Jak się zmienić w seksowną dziewczynę?

Damnations masz rację i właśnie od odchudzania zaczęłam. W 9 miesięcy schudłam 12 kg. więc to chyba niezły wynik. Teraz niestety już odrobiłam 4;-/ ale staram się wrócić do wagi 60 kg. Wbrew pozorom to nie jest takie proste i nie da się tego zrobić szybko, ale oczywiście jest możliwe
Co do wieku mam 33 lata więc nie wiem na ile oceniłaś mnie na zdjęciach.
Z makijażem ciągle próbuje, ale chyba brak mi do tego drygu, oczywiście maluje się na co dzień z takim makijażem sobie radzę, gorzej z mocniejszym wieczorowym, ale pójdę za wskazówkami GretaKredka i spróbuje takiego jasnego rozświetlenia twarz i różowego różu- do tej pory używałam raczej brązowego odcienia.
Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość
Wrzucam jeszcze taką samą fryzurę, tyle że wymodelowaną na dużej okrągłej szczotce. Efekt super, do tego podniesienie włosów u nasady.
Ale wiadomo jak to jest, nie zawsze mamy czas na porządne modelowanie, zwłaszcza kiedy nie robimy tego z taką łatwością jak fryzjerka. No i suszarka niszcząca włosy...ale efekt jest, trzeba przyznać

O stylizacji figury napiszę jutro.
Te włosy podobają mi się nawet bardziej

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
Brwi chcą jeszcze odrastać w tym miejscu przy nasadzie nosa? jak wyglądał naturalny łuk? był dłuższy? czy obecne zdjęcia pokazują naturalne brwi czy po depilacji/ ewentualnie nie chcą odrastać? zapuść je zupełnie inie depiluj w taki sposób.
poniżej rekonstrukcja brwi- powinnaś mieć je dłuższe, o takim prostym lekko wznoszącym się kształcie. zaznaczam, że jest to rekonstrukcja wg moich wyobrażeń. nie wiem jak twoje brwi wyglądały przed depilowaniem....
Sprawdzałam na zdjęciach z dzieciństwa i młodości ale nigdy nie miałam tych brwi aż tak długich u nasady nosa, były mniej więcej takie jak teraz. Ewentualnie popróbować z wyrównaniem ich makijażem, ale nie wiem czy to nie będzie wyglądać sztucznie.
Twoja wersja brwi bardzo mi się podoba i faktycznie pasuje do twarzy.
igaAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-04, 12:45   #42
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Jak się zmienić w seksowną dziewczynę?

z makijażem to niestety będzie tak, że to będzie widoczne, w jednej części włoski a dalej makijaż.. no nie wiem.. to juz zostaw jak jest, nie jest tak źle. po prostu myślałam, ze sobie wyskubałaś tak mocno..
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 16:04   #43
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 025
Dot.: Jak się zmienić w seksowną dziewczynę?

Wypowiem się co do brwi bo zawsze miałam z nimi problem. Niby są ok ale nigdy żadna kosmetyczka nie wydobywała z nich kształtu i praktycznie nie pytały się mnie o zdanie tylko robiły aż chciały. Jednak już od kilku miesięcy chodzę do fajnej pani która w końcu sobie z nimi radzi. Pierwszy raz zdecydowałam się na henne i jestem mega zadowolona. Moje oczy wyglądają od razu wyraźniej.
Powodzenia
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 17:29   #44
igaAnia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 103
Dot.: Jak się zmienić w seksowną dziewczynę?

Na pewno muszę trafić. na swoją kosmetyczkę. Byłam już u kilku, i o henne też pytałam(odradzano mi). Mi się podoba u innych, ale nie wiem jak to będzie wyglądać u mnie. Jednak warto chyba spróbować. Co do kształtu- hmm jedna nie chciała robić z nimi prawie nic, inna przesadziła z chudością.
Dlatego od jakiegoś pół roku postanowiłam że troszkę je "zapuszczę" żeby ewentualnie kolejna miała pole do popisu;-) Znalazłam nową w mojej okolicy i chyba właśnie ją wypróbuje. Trzymajcie kciuki
igaAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 16:40   #45
igaAnia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 103
Dot.: Jak się zmienić w seksowną dziewczynę?

chciałam wam pokazac jak wyglądam w sztucznych rzęsach.
Miał byc tez makijaż i jest ale miał być mocniejszy, a przy tym świetle wcale go nie widać
Co myślicie? fajnie?
1 z uszami
2spiete
3 zakryte uszy
4 grzywka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d.jpg (102,6 KB, 599 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d1.jpg (115,8 KB, 363 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ddd.jpg (116,1 KB, 344 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dobre.jpg (106,0 KB, 606 załadowań)
igaAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 16:53   #46
edit333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 51
Dot.: Jak się zmienić w seksowną dziewczynę?

Cytat:
Napisane przez igaAnia Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcie z falami i ciut ciemniejszym kolorze- kilka lat temu próbowałam pofalowanych włosów
ooo zdecydowanie jestem za pierwszym ! taki Kolor Tobie bardzo pasuje, Twarz się ociepliła, i jak widać ładnie Ci w czerwonym nonono : roza:

Moim zdaniem to jest Twój kierunek
__________________
Jedyne w swoim rodzaju - Paris Avenue
edit333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 20:36   #47
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Jak się zmienić w seksowną dziewczynę?

twarz się ociepliła, bo autorka wątku zrobiła zdjęcie w świetle żarówki. cale zdjęcie jest w ciepłej tonacji, nie tylko wlosy...
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 05:50   #48
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Jak się zmienić w seksowną dziewczynę?

[1=794f4f7fd0b0868ccd574eb 97c8ebd94d2e43545_60bea4f 1edd75;32054893]Nie wiem co ci dziewczyny radzily bo najzwyczajmniej nie chce mi sie czytac tych 2 stron ale moje rady sa takie:
1. Uwazam ze powinnas schudnac - oczywiscie wychodze z zalozenia ze to ma byc metamorfoza w seksowna dziewczyne jak to napisalas w tytule a wiec to jest koniecznosc jezeli taki jest cel.
2. Pozbyc sie tych odstajacych kulek na twarzy.
3. Zamienic okulary na soczewki - moim zdaniem okulary oszpecaja twarz, nigdy nie widzialam super laski w okularach.
4. Zadbac o siebie, nie mam na mysli tutaj makijarzu tylko np. wartobyloby zobaczyc w watki biochemicznym jak powinnas dbac o skore, nie wiem ile masz tak ale wygladasz na niektorych zdjeciach jakbys miala pewnei duzo wiecej niz w rzeczywistosci masz, mam na mysli rowniez tutaj zadbanie o wlosy bo jasz je bardzo przesuszone a jest tyle masek i sposobow domowych zeby poprawic stan wlosow, wyregulowanie brwi na bardziej takie "proste" itp.
5. I na samym koncu uwazam ze powinnas sie zastanawiac nad kolorem wlosow i makijarzem, jezeli nie spelnilas punktow powyzej uwazam ze nie ma to sensu, najpierw trzeba o siebie zadbac a potem upiekszac, bo jak nie jestes zadbana to nie ma co upiekszac
Powodzenia![/QUOTE]
a ja uważam, że trochę przesadzasz.
co to znaczy "kulki na twarzy" , "makijarzem" ..?
nie przeczytałaś odpowiedzi Wizażanek, a sama właściwie niewiele pomogłaś, takie ogólnikowe podpowiedzi od niechcenia niewiele dają.
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 09:01   #49
krolewnanacynamonie
Raczkowanie
 
Avatar krolewnanacynamonie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Hollywood
Wiadomości: 283
GG do krolewnanacynamonie Send a message via Skype™ to krolewnanacynamonie
Dot.: Jak się zmienić w seksowną dziewczynę?

igaAnia świetnie wyglądasz w sztucznych rzęsach .
__________________
Kobieta jest organizmem ultradoskonałym.

krolewnanacynamonie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-06, 13:04   #50
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Jak się zmienić w seksowną dziewczynę?

Cytat:
Napisane przez igaAnia Pokaż wiadomość
chciałam wam pokazac jak wyglądam w sztucznych rzęsach.
Miał byc tez makijaż i jest ale miał być mocniejszy, a przy tym świetle wcale go nie widać
Co myślicie? fajnie?
1 z uszami
2spiete
3 zakryte uszy
4 grzywka
bardzo ladnie pisalam wyzej o tym zebys moze przedluzyla rzesy, wiec moze skorzystasz:P


co do wlosow, ja bym je natapirowala jak je ukladasz?? moze zacznij suszyc wlosy w glowa w dol i czeszac je przy tym - to dodaje objetosci a i grzywka na bok
new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 14:41   #51
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Jak się zmienić w seksowną dziewczynę?

Wpisz w google: body shapes hourglass - znajdziesz dużo informacji, na temat jak powinna ubierać się kobieta o figurze klepsydra

Znane klepsydry o pełnych kształtach i niedużym wzroście: Kim Kardashian, Salma Hayek, Dita Von Teese

One noszą 38 lub 40 i są niskie. Uważam, że rozmiar 40 (pisałaś, że taki nosisz) nie jest rozmiarem osób otyłych. To normalny kobiecy rozmiar, bardzo przeciętny. Wiele kobiet marzy, aby wcisnąć się w 40.
Zdjęcia pogrubiają, więc pewnie na żywo prezentujesz się szczuplej.

Do uzyskania kształtu klepsydry dąży się w każdej niemal stylizacji. Jedne muszą zrobić sobie ramiona, inne biodra, czy talię. Ty nie musisz robić nic. Kształt sylwetki jest idealny.
Jedyne co trzeba zrobić to dobrze go podkreślić, idealnie dopasowanymi ubraniami. Talia musowo zaakcentowana, to złoty punkt klepsydry. Biodra dopasowane (żadnych marszczeń, zakładek, plis) czyli fason ołówkowy. Alternatywnie rozkloszowane sukienki w stylu Dity (tu musi być szczupła talia)
Klasyczna ołówkowa sukienka najładniej leży na klepsydrach i jest dla nich idealnym fasonem
Rękawek - np. malutki skośny, idealnie kiedy kończy się na równo z linią bioder (kształt klepsydry)
Dekolt - u Ciebie najlepiej V, podkreślamy biust, wysmuklamy owal (fajne jest też serduszko lub szerokie trapezowe ramiączka)
Żakiety, kardigany - krótkie (długich nie polecam), dopasowane, zaznaczona talia (nic workowatego), żadnego poszerzania ramion
Spodnie - wyższy stan, dopasowane (co nie znaczy opięte!) udo (lub szersze nogawki w przypadku cienkich, lejących tkanin), od kolana w dół prosta linia zachodząca na buty (dzwonów nie polecam)
Legginsy - polecam czarne do czarnych kozaków i do tuniki - przy czym tunika musi być ładnie dopasowana, długa ok. 8cm przed kolano, a kozaki wysokie (sięgające przed kolano) z idealnie dopasowaną cholewką wąską w kostce (i nie płaskie)
Płaszcz - to samo co żakiet - dopasowany w talii, wysmuklające cięcia, nie dłuższy niż przed kolano, bez zbędnych ozdobników, bez poszerzania ramion i biustu, dół szerszy byle nie rozkloszowany

Unikaj ozdobników - falbanek, żabotów, marszczeń. Klepsydra nie potrzebuje dodawać sobie linii i kształtów. Stawiamy na podkreślenie sylwetki, oraz na jej wysmuklenie. (dodatkowo te ozdobne elementy, jak już ktoś słusznie napisał, postarzają Cię)

I najważniejsze...buty! Płaskich unikaj jak ognia. Szpileczek o cienkich obcasach również (pogrubiają masywną łydkę - na zasadzie zbyt dużego kontrastu między cienkim obcasem a pełną łydką). Najlepszy jest smukły słupek, w kozakach może być wygodny wyższy klocek (np. oficerki na klocku), no i zgrabne wygodne koturny (byle nie żelazka gdzie nie ma widocznego spadu stopy). Wierz mi, można chodzić w wysokich butach z zachowując przy tym komfort chodzenia i wygodę.

Wrzucam klepsydrę od Trinny&Susannah. Sukienka ma dobry fason, choć jest odrobinę za długa. Wersja ze spodniami przedstawia tunikę dla pań z brzuszkiem, a spodnie są odrobinę za szerokie. Ale opis do poczytania.

Wrzucam też sukienki idealne dla klepsydry.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hourglass.jpg (54,2 KB, 322 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kim_kardashian_01270804.jpg (98,9 KB, 110 załadowań)
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 14:43   #52
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Jak się zmienić w seksowną dziewczynę?

Trinny i Susannah
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hourglassDM2510_468x540.jpg (66,4 KB, 185 załadowań)
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 15:24   #53
igaAnia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 103
Dot.: Jak się zmienić w seksowną dziewczynę?

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość
Trinny i Susannah
Jesteś naprawdę wielka dzięki serdeczne. Postaram się przeszukać szafę i zobaczyć co się nadaje. Bluzki z żabotami odkładam na bok. No i koniecznie popatrzę w internecie. Niektóre ciuchy mam właśnie takie ale dużo też jest takich z falbankami;-).
igaAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 16:08   #54
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Jak się zmienić w seksowną dziewczynę?

Unikaj też koronek, ażurków i serwetkowych struktur.

Z deseni też zrezygnuj, postaw na gładkie rzeczy, na ładne kolorystyczne warstwy.

Jedyny wskazany deseń do drobne paseczki wiosną i latem. Dodają zalotności, światła, odmładzają. Najlepsze będą pionowe, ale drobne poziome, przy dobrym fasonie, też się sprawdzą (biało-niebieskie, biało-granatowe, biało-różowe, biało-czerwone, szaro-żółte, szaro-niebieskie). Idealnie jest kiedy fragment paseczków wyłania się gdzieś w okolicach dekoltu. Czyli pod żakietem, pod kardiganem, lub przy bluzce/tunice/sukience z za dużym dekoltem (gdzie dekolt wypełniamy obcisłym topem (warstwa nr 1) w paseczki).

I za daleka od stylizacji boyfriend, czy innych uniseksów.

Biżuteria srebrna, średnia i większa. Naszyjnik czy kolczyki mają spełniać funkcję wydłużaczy. Kolczyki - cienkie, dłuższe, proste (łańcuszki, słupki).
Korale - skreślić!
Naszyjniki - np. długi łańcuszek i na nim średni lub duży smukły wisior lub "bukiecik" z przywieszek. Całość ma wysmuklać krótką szyję i stan.
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 16:55   #55
igaAnia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 103
Dot.: Jak się zmienić w seksowną dziewczynę?

Cytat:
Napisane przez new_me Pokaż wiadomość
bardzo ladnie pisalam wyzej o tym zebys moze przedluzyla rzesy, wiec moze skorzystasz:P


co do wlosow, ja bym je natapirowala jak je ukladasz?? moze zacznij suszyc wlosy w glowa w dol i czeszac je przy tym - to dodaje objetosci a i grzywka na bok
Następnym razem spróbuje tapirowania zobacze czy mi się uda
Ja najczęściej podsuszam, czekam aż doschną i prostuje.
igaAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 18:44   #56
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Jak się zmienić w seksowną dziewczynę?

Dziewczyny dały Ci tyle rad, że na pewno metamorfoza powinna być znacznie łatwiejsza- Może powklejałabyś więcej zdjęć starając się pokazać propozycje stroju czy makijażu? Tak pytam na zachętę.

A tak przy okazji chciałabym mały offtop zrobić. GretoGretko, już kilka razy widziałam Cię na wątkach metamorfoz i naprawdę chylę czoła przed Twoją wiedzą i chęcią pomocy. Twoje rady są niesamowicie profesjonalne a przy tym bardzo kompleksowe i obejmują w zasadzie każdy możliwy do zmiany aspekt wyglądu
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 19:47   #57
igaAnia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 103
Dot.: Jak się zmienić w seksowną dziewczynę?

Z makijażem o tyle trudno, że jak wracam z pracy praktycznie jest już ciemno, a w sztucznym świetle mało widać W weekend znów spróbuje, tym razem za dnia, wtedy też dam propozycje stroju- te moje w oparciu o wskazówki.
igaAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 00:07   #58
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Jak się zmienić w seksowną dziewczynę?

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
A tak przy okazji chciałabym mały offtop zrobić. GretoGretko, już kilka razy widziałam Cię na wątkach metamorfoz i naprawdę chylę czoła przed Twoją wiedzą i chęcią pomocy. Twoje rady są niesamowicie profesjonalne a przy tym bardzo kompleksowe i obejmują w zasadzie każdy możliwy do zmiany aspekt wyglądu
Dziękuję Linusiaczku. Miło mi. Staram się pisać wszystko co wiem, a wiedzę i intuicję dopasować do danej osoby. Inaczej ubierzemy klepsydrę o rozmiarze 34 a inaczej 40

Też czekam na zdjęcia nowych stylizacji.

Jak wpadną mi w oko fajne fotki, z dobrymi zestawami, wrzucę. Chociaż net to straszny śmietnik
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 20:56   #59
Shiruki
Raczkowanie
 
Avatar Shiruki
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śrem
Wiadomości: 84
Dot.: Jak się zmienić w seksowną dziewczynę?

Podpisuję się pod zachwytem nad radami GretyKredki Normalnie pełny profesjonalizm Aż sama zaczęłam się zastanawiać nad zasięgnięciem porad na swój temat (chociaż zwykle niespecjalnie mi się to uśmiecha)
__________________
...::: Dream as if you live forever, Live as if you gonna die today :::...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
...::: Who knows what miracles you can achieve
When you believe~ :::...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~

Shiruki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 21:01   #60
Sweet Chocolate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 385
Dot.: Jak się zmienić w seksowną dziewczynę?

Cytat:
Napisane przez igaAnia Pokaż wiadomość
chciałam wam pokazac jak wyglądam w sztucznych rzęsach.
Miał byc tez makijaż i jest ale miał być mocniejszy, a przy tym świetle wcale go nie widać
Co myślicie? fajnie?
1 z uszami
2spiete
3 zakryte uszy
4 grzywka

ale fajna uśmiechnięta kobieta
ja się wypowiem tylko o tych włókniakach sama usuwałam jednego z czoła (był przy linii włosów), bo po zdjęciach widziałam że z biegiem czasu rósł. czy Twoje włókniaczki też rosną z biegiem czasu? dziś nie pamiętam że miałam cokolwiek na twarzy polecam taki zabieg!
usuwałam u chirurga plastyka, na kasę chorych, nie zapłaciłam ani grosza
__________________
.
Sweet Chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:53.