Zaskórniki + niedoskonałości prbolem z wyborem żelu. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-26, 11:27   #1
mloda1922
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2

Zaskórniki + niedoskonałości prbolem z wyborem żelu.


Witam wszystkich mam 22 lata i problem z zaskórnikami i z niedoskonałościami po trądziku. Policzki mam w takich jakby grudkach które widać głównie pod światło oraz otwarte pory głównie pod oczami i na nosie. Nie wygląda to za dobrze dlatego chce z tym walczyć. Kupiłam sobie żel do zaskórników Gariniera http://www.garnier.pl/_pl/_pl/our_pr...prdcode=P10001

Z tyłu piszę, że jest on do cery mieszanej z tendencją do tłustej. I teraz mam problem z tym, że gdy umyję nim twarz to mam uczucie suchości od razu muszę się posmarować kremem Nie wiem czy tak powinno być, czy źle dobrałam żel ? Zamierzam kupić jeszcze do tego tonik śćiągający oraz krem nawilżający również z Gariniera, ale nie wiem czy dobrze rozpoznaję moją cerę. Ja uważam, że jest tłusta ale od tego wszystkiego już sama nie wiem . Dlatego proszę o poradę czy dobrze dobrałam te kosmetyki przeciwko zaskórnikom.
mloda1922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 13:21   #2
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Zaskórniki + niedoskonałości prbolem z wyborem żelu.

Cytat:
Napisane przez mloda1922 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich mam 22 lata i problem z zaskórnikami i z niedoskonałościami po trądziku. Policzki mam w takich jakby grudkach które widać głównie pod światło oraz otwarte pory głównie pod oczami i na nosie. Nie wygląda to za dobrze dlatego chce z tym walczyć. Kupiłam sobie żel do zaskórników Gariniera http://www.garnier.pl/_pl/_pl/our_pr...prdcode=P10001

Z tyłu piszę, że jest on do cery mieszanej z tendencją do tłustej. I teraz mam problem z tym, że gdy umyję nim twarz to mam uczucie suchości od razu muszę się posmarować kremem Nie wiem czy tak powinno być, czy źle dobrałam żel ? Zamierzam kupić jeszcze do tego tonik śćiągający oraz krem nawilżający również z Gariniera, ale nie wiem czy dobrze rozpoznaję moją cerę. Ja uważam, że jest tłusta ale od tego wszystkiego już sama nie wiem . Dlatego proszę o poradę czy dobrze dobrałam te kosmetyki przeciwko zaskórnikom.
....
normalna reakcja,jakbyś sobie umyła twarz płynem do mycia naczyń będziesz miała identyczną..przesuszysz tylko niepotrzebnie i odwodnisz skórę.Ja bym nie używała tego żelu w ogóle tylko kupiła jak już tonik z kwasem salicylowym np z Biochemii Urody/lub zrobiła go sama rozpuszczając kilka tabletek aspiryny...zaskórników napewno nie pozbędziesz się dzieki żelowi do mycia...salicylany moga nieco pomóc oczyścić i złuszczyć skórę potrądzikową no i zabiegi w gabinecie to na pewno by sie przydało...w domu używaj kremów nawilżających nie zawierających parafiny ani jej pochodnych..tylko pamiętaj,że jak uzywasz czegoś kwasowego to obowiązkowo trzeba uzywać kremu z wysokim filtrem...więc może to leczenie pozostaw sobie na wczesną jesień.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 14:23   #3
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Zaskórniki + niedoskonałości prbolem z wyborem żelu.

Moim zdaniem wybrałaś najgorszy żel do mycia twarzy jaki tylko można. Garniery są bardzo agresywne i mocno wysuszają skórę. Zdecydowanie lepiej abyś wybrała łagodne żele do mycia, bez drobinek - takie żele też usuwają zanieczyszczenia i zaskórniki. Nie zapominaj również o peelingach i maseczkach.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 14:57   #4
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Zaskórniki + niedoskonałości prbolem z wyborem żelu.

Tłusta skora tez sie moze przesuszac od mocnych kosmetykow. Postaw na regularny peeling i maseczki z glinką a zel kup jakis lagodny
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 15:15   #5
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Zaskórniki + niedoskonałości prbolem z wyborem żelu.

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
Tłusta skora tez sie moze przesuszac od mocnych kosmetykow. Postaw na regularny peeling i maseczki z glinką a zel kup jakis lagodny
Ot co!
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 21:26   #6
YennaSnape
Rozeznanie
 
Avatar YennaSnape
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 639
GG do YennaSnape
Dot.: Zaskórniki + niedoskonałości prbolem z wyborem żelu.

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
Tłusta skora tez sie moze przesuszac od mocnych kosmetykow. Postaw na regularny peeling i maseczki z glinką a zel kup jakis lagodny
Właśnie, dobrze Matilde prawi
Ja od siebie mogę Ci polecić najłagodniejszy i najlepszy żel pod słońcem - http://www.ceneo.pl/599359 jest łagodny i tani super działa nawet na rozszerzone pory
__________________
Moja dzidzia przyjdzie na świat:r oza: 26.04.2019

YennaSnape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 11:49   #7
mloda1922
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
Dot.: Zaskórniki + niedoskonałości prbolem z wyborem żelu.

No to się doigrałam Przesuszyłam skórę no i mam wysyp lekki Ten żel z Ziaja faktycznie dobry dzisiaj go kupię sobię i sprawdzę. Mam pytanie jeszcze do tej maseczki ma być ona oczyszczająca czy nawiliżająca ?? Oraz w jaki dobry peeling się zaopatrzeć ??? No i jaki krem do twarzy wybrać nawilżający ???

Edytowane przez mloda1922
Czas edycji: 2013-03-27 o 11:50
mloda1922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-27, 19:42   #8
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Zaskórniki + niedoskonałości prbolem z wyborem żelu.

Cytat:
Napisane przez mloda1922 Pokaż wiadomość
No to się doigrałam Przesuszyłam skórę no i mam wysyp lekki Ten żel z Ziaja faktycznie dobry dzisiaj go kupię sobię i sprawdzę. Mam pytanie jeszcze do tej maseczki ma być ona oczyszczająca czy nawiliżająca ?? Oraz w jaki dobry peeling się zaopatrzeć ??? No i jaki krem do twarzy wybrać nawilżający ???
są teraz kremy na zaskórniki - chyba jest tego mnóstwo, na pewno Yves Rocher ma całą serię
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-16, 21:13   #9
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 330
Dot.: Zaskórniki + niedoskonałości prbolem z wyborem żelu.

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-11-15 o 17:43
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-16 22:13:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:33.