Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-16, 10:47   #31
Puszyslawa
Rozeznanie
 
Avatar Puszyslawa
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 806
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Uwielbiam Was!!!

Dziewczyny, domena, zatowarowanie, i uruchomienie strony potrwa ok. miesiąca. Jak już wszystko będzie działało to Was powiadomię z największą radością

I jeszcze jedno pytanko przy okazji, a jak byście zapatrywały na słodki gratis?
Udusiłabym :P Jestem na wiecznej diecie Właśnie zajadam zielonego ogórka

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
A znacie np. markę Phyris (dostępna w salonach kosmetycznych i SPA)?
Byłybyście nią zainteresowane?
Weszłam na stronę producenta. Nie podają ani cen ani składów.
Puszyslawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 18:50   #32
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 628
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Cytat:
Napisane przez wiem_co_zjem Pokaż wiadomość
Ja wlasnie czekam na przesylke ze ślimaczym bb mam nadzieje, że będzie dobry jak actipur norevy!
Chciałam podzielić się z Tobą informacją, że actipur teraz nazywa się exfoliac (info ze strony producenta) i w Pl jak najbardziej jest dostępny. A przynajmniej tak wnioskuję ze strony

http://www.apo-discounter.pl/exfolia...e-p-43967.html
tambourinist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-17, 18:47   #33
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
ja również poproszę
Ja równiez będę prosiła o priv
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 08:44   #34
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Dziewczyny, w takim razie jeszcze inne pytanie, jakie pieniądze byłyście w stanie dac za krem? 50? 100zł może ponad 150zł?

Firmy, które proponują naturalne kosmetyki strasznie się cenią. Boję się utopic duże pieniądze i zostac z kosmetykami
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 15:12   #35
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w takim razie jeszcze inne pytanie, jakie pieniądze byłyście w stanie dac za krem? 50? 100zł może ponad 150zł?

Firmy, które proponują naturalne kosmetyki strasznie się cenią. Boję się utopic duże pieniądze i zostac z kosmetykami
Dużo, ale musi być sprawdzony. Zawsze możesz dodać droższe kremy później do oferty jak się biznes rozkręci trochę .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 21:42   #36
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w takim razie jeszcze inne pytanie, jakie pieniądze byłyście w stanie dac za krem? 50? 100zł może ponad 150zł?

Firmy, które proponują naturalne kosmetyki strasznie się cenią. Boję się utopic duże pieniądze i zostac z kosmetykami
między 50 a 100

a jakie dokładnie firmy masz na myśli?
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 09:24   #37
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
między 50 a 100

a jakie dokładnie firmy masz na myśli?
Częśc firm dziewczyny już podały, ale przeszła mi przez myśl także firma Olos (włoska firma, do tej pory dostępna tylko w salonach SPA), z tańszych Sylveco, Bentley Organic, Lavera...
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-20, 09:51   #38
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w takim razie jeszcze inne pytanie, jakie pieniądze byłyście w stanie dac za krem? 50? 100zł może ponad 150zł?

Firmy, które proponują naturalne kosmetyki strasznie się cenią. Boję się utopic duże pieniądze i zostac z kosmetykami
Do 100 za dobry krem. Jesli bedzie tani i z dobrym składem to na pewno znajdzie odbiorców.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 15:22   #39
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Do 100 za dobry krem. Jesli bedzie tani i z dobrym składem to na pewno znajdzie odbiorców.
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 20:43   #40
Korneliaa82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 5
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dużo, ale musi być sprawdzony. Zawsze możesz dodać droższe kremy później do oferty jak się biznes rozkręci trochę .
To nieprawda, że naturalne kremy muszą być drogie. Są marki tj. Benecos, Lavera właśnie, Absolute Organic i parę innych gdzie kremy z certyfikatem ekologicznym i świetnym składem można kupić już nawet od 20zł! Uzywam takich kosmetykow od wielu lat i ostatnio ceny są przystępniejsze, bo mamy nareszcie konkurencję na rynku!
Korneliaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 22:49   #41
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Chyba lepiej dotrzeć do jakiś badań rynku nt ile Polki wydają na krem/na kosmetyki ogółem, niż pytać garstkę osób na forum. Albo nawet looknij jakie kremy są popularne na KWC- raczej mało jest bestsellerów z górnej półki -chyba najbardziej popularne są kremy w cenach do 30zł - przejrzyj sobie najlepiej oceniane kosmetyki w różnych kategoriach, może się natchniesz co Polki lubią i kupują. To będzie bardziej wiarygodne niż jeden wątek na wizazu.

Z kosmetykami naturalnymi to nie wiem czy to jest taki super pomysł - pełno takich sklepów jest na rynku, i każdy ma praktycznie taki sam asortyment - wszędzie przewijają się ci sami producenci i te same produkty w podobnych cenach- zobacz sobie ile sklepów oferuje np kosmetyki Lavera, przy okazji obejrzyj resztę dostępnych tam produktów - te sklepy to klony klonów, czym byś się chciała wyróżnić wśród nich? (nawet nazwy mają podobne - słowa bio eko i naturalnie we wszystkich odmianach)


A do zakupów najbardziej mnie zachęcają próbki, gdyby jeszcze można je było sobie wybrać to już całkiem odlot.

Edytowane przez 201604131205
Czas edycji: 2013-05-20 o 22:50
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-21, 07:57   #42
Puszyslawa
Rozeznanie
 
Avatar Puszyslawa
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 806
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Stawiałabym na tańsze, można znaleźć niedrogie produkty dobre składowo. Ja mam opory nawet przed kupieniem filtra, który kosztuje 50zł. A znalazłam taki o prostym składzie i świetnych opiniach za 32zł/100ml. Już do mnie jedzie
Puszyslawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 11:14   #43
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Cytat:
Napisane przez Puszyslawa Pokaż wiadomość
Stawiałabym na tańsze, można znaleźć niedrogie produkty dobre składowo. Ja mam opory nawet przed kupieniem filtra, który kosztuje 50zł. A znalazłam taki o prostym składzie i świetnych opiniach za 32zł/100ml. Już do mnie jedzie
Który to
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 13:35   #44
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

A czy jeśli czasami jesteście u kosmetyczki zauważyłyście, że one też sprzedają czasami kosmetyki? Co myślicie o nich? Że to, że sprzedają je salony kosmetyczne to co może jest coś dobrego czy zupełnie nie zwracacie na to uwagi? Taką firmą jest np. Norel
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 14:00   #45
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
A czy jeśli czasami jesteście u kosmetyczki zauważyłyście, że one też sprzedają czasami kosmetyki? Co myślicie o nich? Że to, że sprzedają je salony kosmetyczne to co może jest coś dobrego czy zupełnie nie zwracacie na to uwagi? Taką firmą jest np. Norel
Ja patrzę w domu na skład,kwc, zastanawiam się dzien i kupuję albo nie Zalezy tez co konkretnie potrzebuję.

Myślę, że teraz jest trend eko wiec ja bym szła w ta stronę. Wg mnie kosmetyki powyzej 100zł to zazwyczaj (nie zawsze!) zmarnowanie pieniędzy. Nie chcę namawiac Cię do tylko ekologicznych linii, ale na składy zwraca uwagę coraz wiecej osób.
Mi w Polsce brakuje kosmetyków koreanskich Missha z filtrem dostepnych tylko na ebay (nie wiem czy za daleko nie wyjezdzam)- na kwc skład mi się bardzo podobał jednego kremu (Jak ze składem reszty tego nie wiem). Do tego BB koreanskie bym potestowała- bo podobno sa lepsze składowo niz garnier itd...
Niszowe towary średnio mnie interesują, bo nie chcę płacic za pudełko.
Wez pod uwagę, że czasem jak masz towary średniopółkowe np. ok. 30- 50 zł to mozesz miec wiecej klientów niz jak bys miała niszowe, dla dorosłych kobiet. Kosmetykami interesuja się tez biedne studentki, dla których 100zł na krem to b. duzo Teraz jest bardzo duza konkurencja np. BU ma coraz wyzsze ceny, niższe maja inne sklepy- i co za tym idzie BU moi znajomi omijaja a kupuja w tych tanszych półproduktach. Jak mam wybór kupuję taniej np. na helfy farba kosztuje 25zł+ przesyłka, a w innym sklepie tylko 9zł+ przesyłka- wybieram 2 sklep.
I ja jestem za próbkami- lubię nowości, kiedy mam mozliwosc potestowania, chetniej wydaje pełną kwote

Ja wizazanki powyżej Balea, Alverde bym chetnie przejrzała. I nie jestem za gadzetami- raczej denerwuja niz zachecaja do zakupu
Podkłady meow mineralne, albo Burt's Bees! To juz by było coś

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2013-05-21 o 14:18
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 15:24   #46
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Ja patrzę w domu na skład,kwc, zastanawiam się dzien i kupuję albo nie Zalezy tez co konkretnie potrzebuję.

Myślę, że teraz jest trend eko wiec ja bym szła w ta stronę. Wg mnie kosmetyki powyzej 100zł to zazwyczaj (nie zawsze!) zmarnowanie pieniędzy. Nie chcę namawiac Cię do tylko ekologicznych linii, ale na składy zwraca uwagę coraz wiecej osób.
Mi w Polsce brakuje kosmetyków koreanskich Missha z filtrem dostepnych tylko na ebay (nie wiem czy za daleko nie wyjezdzam)- na kwc skład mi się bardzo podobał jednego kremu (Jak ze składem reszty tego nie wiem). Do tego BB koreanskie bym potestowała- bo podobno sa lepsze składowo niz garnier itd...
Niszowe towary średnio mnie interesują, bo nie chcę płacic za pudełko.
Wez pod uwagę, że czasem jak masz towary średniopółkowe np. ok. 30- 50 zł to mozesz miec wiecej klientów niz jak bys miała niszowe, dla dorosłych kobiet. Kosmetykami interesuja się tez biedne studentki, dla których 100zł na krem to b. duzo Teraz jest bardzo duza konkurencja np. BU ma coraz wyzsze ceny, niższe maja inne sklepy- i co za tym idzie BU moi znajomi omijaja a kupuja w tych tanszych półproduktach. Jak mam wybór kupuję taniej np. na helfy farba kosztuje 25zł+ przesyłka, a w innym sklepie tylko 9zł+ przesyłka- wybieram 2 sklep.
I ja jestem za próbkami- lubię nowości, kiedy mam mozliwosc potestowania, chetniej wydaje pełną kwote

Ja wizazanki powyżej Balea, Alverde bym chetnie przejrzała. I nie jestem za gadzetami- raczej denerwuja niz zachecaja do zakupu
Podkłady meow mineralne, albo Burt's Bees! To juz by było coś
Dzięki Bardzo rzetelna podpowiedź Z misshą mam mały problem, ale próbuję.... Nie ma polskiego dystrybutora i musiałabym zamówic... kontener kosmetyków. Więc się zastanawiam skąd sa te kosmetyki na allegro...
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 17:30   #47
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w takim razie jeszcze inne pytanie, jakie pieniądze byłyście w stanie dac za krem? 50? 100zł może ponad 150zł?

Firmy, które proponują naturalne kosmetyki strasznie się cenią. Boję się utopic duże pieniądze i zostac z kosmetykami
Na krem góra 100 zł
Więcej jestem w stanie dać za kosmetyki do zadań specjalnych tj krem pod oczy lub kosmetyk który rozwiązuje jakiś konkretny problem np maseczkę nawilżającą gdy mam problem ze skórą , serum albo żel na pomarańczową skórkę bo mam z tym problem.
Na kolorówkę też jestem w stanie wydać dużo.
Na taki krem - dnia powszedniego nie bo zwykle się nie opłaca. Wolę zapłacić za zabieg nawilżenia. Dla mnie jest tylko istotne żeby krem nie miał w sobie parafiny olejów i alkoholu.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 07:36   #48
Puszyslawa
Rozeznanie
 
Avatar Puszyslawa
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 806
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Który to
Apis Hydro Balance, rzekomo ma filtr 30, ale nie wiem, który składnik w składzie odpowiada za filtrowanie. No, zobaczymy. Chcesz, to dam Ci znać, jak sprawdza się u mnie

Ten Norel wygląda nieźle. Cenowo też. A co do kontenera - to taki "tirowy" kontener? Ile oni do tego ładują kosmetyków? Bo wiesz, zawsze można zamówić i podzielić się z innymi sklepami czy hurtowniami. Ale wtedy nie masz produktów na wyłączność. Taki sklep to chyba jednak skomplikowana sprawa.
Puszyslawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 12:41   #49
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Cytat:
Napisane przez Puszyslawa Pokaż wiadomość
Apis Hydro Balance, rzekomo ma filtr 30, ale nie wiem, który składnik w składzie odpowiada za filtrowanie. No, zobaczymy. Chcesz, to dam Ci znać, jak sprawdza się u mnie

Ten Norel wygląda nieźle. Cenowo też. A co do kontenera - to taki "tirowy" kontener? Ile oni do tego ładują kosmetyków? Bo wiesz, zawsze można zamówić i podzielić się z innymi sklepami czy hurtowniami. Ale wtedy nie masz produktów na wyłączność. Taki sklep to chyba jednak skomplikowana sprawa.
Byłabym wdzięczna I czy ma w składzie glicerynę (zapycha mnie) bo na kwc brak skladu
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-25, 09:40   #50
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Cytat:
Napisane przez Puszyslawa Pokaż wiadomość
Apis Hydro Balance, rzekomo ma filtr 30, ale nie wiem, który składnik w składzie odpowiada za filtrowanie. No, zobaczymy. Chcesz, to dam Ci znać, jak sprawdza się u mnie

Ten Norel wygląda nieźle. Cenowo też. A co do kontenera - to taki "tirowy" kontener? Ile oni do tego ładują kosmetyków? Bo wiesz, zawsze można zamówić i podzielić się z innymi sklepami czy hurtowniami. Ale wtedy nie masz produktów na wyłączność. Taki sklep to chyba jednak skomplikowana sprawa.
Skomplikowana może niekoniecznie, tylko trzeba wyłożyc dużo pieniędzy na pierwsze zatowarowanie, a kosmetyki mają datę ważności i boję się utopic tyle pieniędzy. A niektóre firmy/hurtownie nie chcą z Tobą rozmawiac jeśli nie zakupisz towaru za np. min. 4000zł (i to za kilkanaście kremików jednej firmy a co z resztą firm....?)
Dlatego chcę miec wyłącznie wyselekcjonowany towar naprawdę fajnych produktów.
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 16:57   #51
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Czego tak naprawdę szukamy w drogeriach internetowych?

Cytat:
Napisane przez Korneliaa82 Pokaż wiadomość
To nieprawda, że naturalne kremy muszą być drogie. Są marki tj. Benecos, Lavera właśnie, Absolute Organic i parę innych gdzie kremy z certyfikatem ekologicznym i świetnym składem można kupić już nawet od 20zł! Uzywam takich kosmetykow od wielu lat i ostatnio ceny są przystępniejsze, bo mamy nareszcie konkurencję na rynku!
A czy ja napisałam, że muszą być drogie. Po prostu jestem w stanie dużo wydać na kosmetyk jeśli będzie dobry, a nie że dobry kosmetyk musi być drogi...
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.