Solarium a blizny i operacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-16, 23:54   #1
Kasienka9101
Raczkowanie
 
Avatar Kasienka9101
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 34
Exclamation

Solarium a blizny i operacja


Witam wszystkie Wizażanki
Mam pytanie odnośnie kwestii podanej w tytule, dlatego chciałabym aby odpowiedzi udzielił mi ktoś kompetentny. Chodzi o to, że ponad dwa lata temu miałam operację lejkowatej klatki piersiowej (jest tu oddzielny wątek o osobach cierpiących na tą dolegliwość i o sposobie operacji - w skrócie metalowe blaszki wkładane na kilka lat pod żebra). Nie znalazłam odpowiedzi dlatego pytam tu, nie mam czasu opalić się naturalnie a chciałabym trochę kolorków nabrać. Jestem osobą o bardzo jasnej karnacji jednak bardzo szybko się opalam (nie na czerwono tylko od razu na delikatny brąz, pochodzę z małej wsi i w wakacje chodziłam opalona, teraz mieszkam w mieście i nie mam możliwości nawet na urlop w pracy ). Tu rodzi się pytanie, czy mając blizny na żebrach po obu stronach (tylko że mam je już dość długo) i czekając na kolejną operację (w październiku 2014 roku) mogę skorzystać z solarium? I ile by mnie to (tak pi razy oko) kosztowało, czy to jest dla mnie odpowiednie? Kiedyś pytałam o to pani w solarium to powiedziała mi że nie wie i jeśli chcę mogę skorzystać ale na własną odpowiedzialność ....
__________________
2011-rekonstrukcja klatki piersiowej
2014-wyjęcie płytek


01.05.2014 - Rzucam palenie!!
19.06.2014 - Pierwsze spotkanie
19.07.2014 - Jesteśmy parą

Kasienka9101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:40.