Sznurowane botki na zime. Do czego nosić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-09, 18:43   #1
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456

Sznurowane botki na zime. Do czego nosić?


WITAM!
Szukam botków na zime Na razie rozglądałam się po sklepach, ale nie znalazłam zbyt wielu fasonów zbliżonych do moich oczekiwań.
Chodzi mi o sznurowane botki. Orientujecie się z jakich firm takie posiadaja? Aha... i do czego je nosic? Wydaje mi sie ze rurki proste spodnie... ale chyba najbardziej nadają sie do rajstop i spódnic/sukienek. Macie jakieś inne pomysly?
Chodzi mi bardziej o eleganckie sznurowane botki. Takie sznurowane krótkie też mnie nie zadowalają. Dodaje zdjęcia przykładowych botków.
Czy któraś z Was wie z jakie firmy oferują podobne (kolor jest mało i wzór jest mało ważny)?
MÓJ CEL TO BOTKI SZNUROWANE!
te na żółtym tle mi sie podobaja, ale są krótkie
Najbardziej zbliżone do takich jak chce są te długie, szare. Kolor i wzór fajny i podoba mi sie, że są zamszowe ale wolałabym botki, a nie takei długie...
PROSZE POMÓŻCIE!
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 18:56   #2
iwoona
Wtajemniczenie
 
Avatar iwoona
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: przemyśl to ;)
Wiadomości: 2 468
Dot.: Sznurowane botki na zime. Do czego nosić?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=373569&page=4
tutaj organizujemy zamówienie na takie botki, zajrzyj może Ci sie spodobają choć niewiele rozmiarów już zostało do wzięcia.
__________________
CG 20.02.2012 - 2c


Spełnić marzenia . . .

iwoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 19:09   #3
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Sznurowane botki na zime. Do czego nosić?

Cytat:
Napisane przez iwoona Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=373569&page=4
tutaj organizujemy zamówienie na takie botki, zajrzyj może Ci sie spodobają choć niewiele rozmiarów już zostało do wzięcia.
niestety średnio mi sie podobaja zreszta moje nogi sa niewymiarowe i musze buty przymierzyc zanim je kupie ale dzieki za pomoc orientujesz sie moze z jakich firm maja takie sznurowane botki?

jejku.... przypomnialo mi sie, że widziałam podobne w gazecie GLAMOUR nie pamietam czy to był sierpień czy wrzesień 2009, ale na pewno na okładce była Renee Zellweger
Któraś z was może ma tą gazete? BŁAGAM pomóżcie jaka to była firma?

Edytowane przez scotiii
Czas edycji: 2009-11-09 o 19:13
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 19:58   #4
aldenea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: Sznurowane botki na zime. Do czego nosić?

Cytat:
Napisane przez scotiii Pokaż wiadomość
niestety średnio mi sie podobaja zreszta moje nogi sa niewymiarowe i musze buty przymierzyc zanim je kupie ale dzieki za pomoc orientujesz sie moze z jakich firm maja takie sznurowane botki?

jejku.... przypomnialo mi sie, że widziałam podobne w gazecie GLAMOUR nie pamietam czy to był sierpień czy wrzesień 2009, ale na pewno na okładce była Renee Zellweger
Któraś z was może ma tą gazete? BŁAGAM pomóżcie jaka to była firma?
w zeszłym roku były takie botki sznurowane w daichmanie. chyba za nie całą 100 o ile mnie pamięć nie myli. one były mniej więcej jak te botki z pierwszego zdjęcia brązowe, ale ciemniejsze.
__________________
mam niską tolerancję na łańcuszki szczęścia i na linki do konkursów, proszę nie wysyłaj mi ich.

!szukam podręczników do nauki esperanto.
aldenea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:04.