Fryzjer zniszczyl mi wlosy!!!! Dramat! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-11, 10:06   #1
Sarisha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Londyn/Krakow
Wiadomości: 47

Fryzjer zniszczyl mi wlosy!!!! Dramat!


Czesc.
Wczoraj udalam sie do salonu fryzjerskiego. Wczesniej mialam spotkanie w tym salonie na temat czego oczekuje itp. Chcialam zejsc z koloru czarnego na braz. Ponakladaly mi kupe rozjasniaczow, potem kolor, potem znow kolor. Efekt jest taki, ze okazalo sie, ze ten slaon to najwieksze badziewie jakie spotkalam w zyciu. Mam kompeletnie zniszczone wlosy, szzortkie, wygladaja jak mokre, nie da sie ich rozczesac, sa jak siano. Najgorsze jest to, ze wczesniej moje wlosy byly piekne, byly moja ozdoba, byl niezwykle dekikatne, zadbane. Naprawde placze nad tym wszystkim, zastanawiam sie czy ich poprostu nie sciac, bo nie wyorazam sobie miec takich wlosow. Pomocy!
Sarisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 10:30   #2
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 383
Dot.: Fryzjer zniszczyl mi wlosy!!!! Dramat!

wspolczuje na prawde nie zrobili Ci nawet jakiegos zabiegu poprawiajacego kondycje?nawet w moim osiedlowym saloniku robia swietny zabieg przy kazdym farbowaniu nawet ton w ton, nie wspominajac juz o rozjasnianiu...na pewno musisz podciac koncowki, ile mozesz.
Jaka masz teraz dlugosc?
I kupic odzywke, ze splukiwaniem i bez i dbac dbac dbac
an0138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 16:24   #3
alex.ch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer zniszczyl mi wlosy!!!! Dramat!

moja droga przede wszystkim idz do tego salonu zglosic reklamacje! powinni Ci obciac za darmo wloski i zrobic przynajmniej jakis zabieg nawilzajacy. Wloski nic innego tylko odzywiaj na maxa, polecam kupic w sklepie fryzjerskim Rigenol (40zl - 0,5l) nakladac na wilgotne wlosy, zawinac w folie na to recznik i z tym siup do spania i rano dopiero zmyc, świetna kuracja. Do tego po wysuszeniu wlosow mozesz nakladac jedwab, wlosy sie wygladza, zrobia mieksze i beda wizualnie ladnie i duzo lepiej wygladac. Między myciami możesz też uzywac odzywek bez splukiwania, polecam gliss kura w sprayu rozowego albo pomaranczowego (ok14zl). Włosy tez mozesz byc szamponem 2 w 1 z odzywka (polecam pantene do zniszczonych wlosow) i pozniej i tak nakladac odzywke. Mysle ze po takiej kuracji wlosy wroca do poprzedniego stanu, ja przy takim maratonie doprowadzilam praktycznie popalone od rozjasniacza wlosow do dlugich, nadal rozjasnianych, ale zdrowych wlosow.
alex.ch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 17:06   #4
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Fryzjer zniszczyl mi wlosy!!!! Dramat!

Zrób mu antyreklamę w stosownym wątku, niech inne Wizażanki nie cierpią tak jak Ty :P Powinnaś złożyć reklamację, ja bym w ogóle nie zapłaciła za coś takiego tylko zrobiła awanturę.
Spróbuj na noc nałożyć na włosy krem nivea taki zwykły granatowy - całe opakowanie, zawiń w folię, ogrzej suszarką i spać. Rano będzie lepiej. Jeśli masz olej rycynowy to dodaj do kremu. To chyba najlepsza intensywna kuracja dla włosów, jaka znam, a do tego kosztuje grosze.
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 18:40   #5
LuvMSI
Rozeznanie
 
Avatar LuvMSI
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 513
Dot.: Fryzjer zniszczyl mi wlosy!!!! Dramat!

ja bardzo zregenerowałam włosy [rozjasniane, prostowane...] domowymi sposobami tzn słynna maseczka żółtko + olejek rycynowy i nafta, ogólnie nafta, olejek kokosowy i tak dalej... do tego naturalne szampony, żadnych agrestwnych zabiegów - delikatna pielęgnacja. jak Ci się nie podoba kolor to lepiej go przebolej i zafarbuj dopiero za min 2 tyg...
no i włosy 1 dnia po farbowaniu często wyglądaja gorzej, przeczekaj sprawe może nie jest tak źle
__________________
LuvMSI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:07.