Czy istnieje miejscowe przedłużanie włosów u fryzjera? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-19, 22:42   #1
FajnaAgatka19
Raczkowanie
 
Avatar FajnaAgatka19
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 101
Angry

Czy istnieje miejscowe przedłużanie włosów u fryzjera?


kilka tygodni temu,po dwu letnim zapuszczaniu grzywki ścięłam ją do linii brwi. Jak każda z nas,zapragnęłam po tych dwóch latach jakiejś zmiany. Al takżałuję,że spać po nocach nie mogę;(2 lata narzekań na grzywkę,w końcu urosła a ja miałam chwilowy odpał i już siedzę na fotelu u fryzjera...jak patrzę na zdjęcia to tak mi ładnie długa grzywka wysmuklała buzię, a teraz na każdym zdjęciu jak chomik wyglądam. Dziś już mam zaczesaną go góry i podpiętą wsówką,jednak myślę,że to uczesanie pasuje bardziej do sportowego stylu ubierania się,ubieram się bardziej elegancko,takie uczesanie kojarzy mi się z młodością,fajne jeansy,adidasy...lecz nie u mnie.Kochane czy moge pójśc do fryzjerki aby przedłużyła mi włosy ale tylko kilka pasm, czyli grzywkę? tak aby się zlało z obecną grzywką,czyli nie dużo bym wydała. czy istnieje wgl takie coś? i czy uda mi się to potem jakoś odczepić jak już grzywkę będzie miała możliwie długą? czy może istnieją jakies sztuczne treski za kilkanaścien złotych imitujące długą grzywkę?jeśli któraś ma rozeznanie w tym temacie proszę o pomoc,mam w sobie takie poczucie winy..tak mi ładnie było...no właśnie...było ;/
__________________
03.02.2013-zaręczeni
05.10.2013-na świat przyjdzie nasza niespodzianka
FajnaAgatka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 09:57   #2
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Czy istnieje miejscowe przedłużanie włosów u fryzjera?

Cytat:
Napisane przez FajnaAgatka19 Pokaż wiadomość
kilka tygodni temu,po dwu letnim zapuszczaniu grzywki ścięłam ją do linii brwi. Jak każda z nas,zapragnęłam po tych dwóch latach jakiejś zmiany. Al takżałuję,że spać po nocach nie mogę;(2 lata narzekań na grzywkę,w końcu urosła a ja miałam chwilowy odpał i już siedzę na fotelu u fryzjera...jak patrzę na zdjęcia to tak mi ładnie długa grzywka wysmuklała buzię, a teraz na każdym zdjęciu jak chomik wyglądam. Dziś już mam zaczesaną go góry i podpiętą wsówką,jednak myślę,że to uczesanie pasuje bardziej do sportowego stylu ubierania się,ubieram się bardziej elegancko,takie uczesanie kojarzy mi się z młodością,fajne jeansy,adidasy...lecz nie u mnie.Kochane czy moge pójśc do fryzjerki aby przedłużyła mi włosy ale tylko kilka pasm, czyli grzywkę? tak aby się zlało z obecną grzywką,czyli nie dużo bym wydała. czy istnieje wgl takie coś? i czy uda mi się to potem jakoś odczepić jak już grzywkę będzie miała możliwie długą? czy może istnieją jakies sztuczne treski za kilkanaścien złotych imitujące długą grzywkę?jeśli któraś ma rozeznanie w tym temacie proszę o pomoc,mam w sobie takie poczucie winy..tak mi ładnie było...no właśnie...było ;/
nie jestem fryzjerem, ale chyba nie ma czegos takiego jak przedluzanie grzywki, bo przeciez trzeba przykryc te miejsca, w ktorych widac laczenia doczepionych i wlasnych wlosow. nie wiem jak z treskami, ale wydaje mi sie, ze da to tylko bardziej nienaturalny efekt.
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 17:01   #3
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Czy istnieje miejscowe przedłużanie włosów u fryzjera?

wiesz co wszystko zależy jaką masz grzywkę (na prosto czy jak ?) no i jak geste są włosy bo jeśli grzywka jest na prosto i np. masz mało włosów to niestety ale jaką metodą by się nie doczepiało to będzie to widoczne. Ogólnie jest opcja żeby fryzjer doczepił samą grzywkę czy tam jakiś inny mały fragment głowy, wszystko zalezy od salonu ale my tak w pracy robimy więc w Twoich okolicach możliwe, ze też znajdziesz. Albo poszukaj na allegro włosów "clip-in" ale od razu ostrzegam, ze sprzedawane są całe zestawy tzn. na całą głowę a nie pojedyncze zaczepy.
Może po prostu się przemęczysz i pozapuszczasz grzywkę
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 18:39   #4
FajnaAgatka19
Raczkowanie
 
Avatar FajnaAgatka19
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 101
Thumbs down Dot.: Czy istnieje miejscowe przedłużanie włosów u fryzjera?

moniczka_90 ,już dziś byłam w stanie zamówić te włosy clip in ,przy okazji przedłuzyłabym sobie wszystkie,a co i tak zapuszczam to akurat za rok ściągnę i będzie i grzywka długa i włosy. tak,grzywke miałam na prosto,równiutko,nie cieniowana,i nie jest gruba i gęsta,stety a może i niestety. ,,Stety,, bo ,mniej włosów straciłam ogólnie,ale niestety bo mi się chyba te doczepy nie utrzymają jak mówicie włosy mam gęste i grube ale grzywkę powiedziałam żeby dobrała możliwie jak najwęższą i najcieńszą,dosłownie tyle co by troszkę czoło przykryć,i oczywiście bez prześwitów czoła. najlepeij będzie jak pójdę do sklepu i poprzymierzam,tylko nie weim gdzie takowy mogę znaleźć,mieszkam w puławach. do Lublina bym musiala pojechać

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

ale nie zamówiłam(zapomniałam dokończyć) ponieważ chciałam jeszcze raz przeanalizowac za i przeciw. Trochę droga przesyłka jest,lepeij opłacałoby mi się wsiąśc w pociąg i pojechać do lublina,przy okazji wiem jaki jest połysk,dokłądnie dobieram kolor włosów. Na allegro trochę jest to niewyraźne. Albo są dwa pasma identyczne,dosłownie takie same bielutkie,jasny blond-a pisze ,że jedno to ciemny blond a drugie jasny blond. Ja mam jasny słoneczny blond,zresztą też zależy w jakim świetle. W dziennym jest biały,w żarówkowym bardziej żołty,na zdjęciach biały z prześwitami jasno żótymi,dlatego naprawdę cięzko mi było wybrac kolor i zrezygnowałam.
__________________
03.02.2013-zaręczeni
05.10.2013-na świat przyjdzie nasza niespodzianka
FajnaAgatka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 20:41   #5
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czy istnieje miejscowe przedłużanie włosów u fryzjera?

kochana, samej grzywki nie przedłużysz niestety, jeśli jest z przodu i do linii brwi, bo to będzie nienaturalne i będzie Ci widać spinki/ringi/tulejki. wiem, bo sama mam kilka zestawów clip-in. przedłużasz nimi boki i tył, zobacz sobie na youtube albo w google
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 09:00   #6
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Czy istnieje miejscowe przedłużanie włosów u fryzjera?

Jasne że możesz kupić samą grzywkę doczepianą na Allegro.
http://allegro.pl/masz-problem-z-grz...644695816.html
to tylko przykład. Jeśli w Lublinie jest sklep, to będzie najlepsze rozwiązanie abyś dobrała sobie sama kolor.
Napisałaś że dopniesz clip-in i ściągniesz za rok. Niestety nie tak prosto. Clip-in zdejmuje się do mycia i spania i codziennie od nowa trzeba przypinać
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 13:36   #7
klapouchy1
Przyczajenie
 
Avatar klapouchy1
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1
Dot.: Czy istnieje miejscowe przedłużanie włosów u fryzjera?

Mam ten sam problem mam dlugie czarne wlosy i zachcialo mi sie grzywki wydawalo sie ze fryzjerka rozumie ze chce nie za krotka na boka zrobila.mi za krotka i jakas pol okragla no masakra musze to jakos zatuszowac ale jak prosze o pomoc slyszalam ze dobrze jest przedluzyc metoda tasmowa ale czy to robi ktos w gdyni albo okolicy bo na necie ciezko znalesc kazda rada bedzie ok z gory dziekuje i pozdrawiam wszystkich serdecznie
klapouchy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-30, 23:43   #8
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Czy istnieje miejscowe przedłużanie włosów u fryzjera?

Cytat:
Napisane przez FajnaAgatka19 Pokaż wiadomość
moniczka_90 ,już dziś byłam w stanie zamówić te włosy clip in ,przy okazji przedłuzyłabym sobie wszystkie,a co i tak zapuszczam to akurat za rok ściągnę i będzie i grzywka długa i włosy. tak,grzywke miałam na prosto,równiutko,nie cieniowana,i nie jest gruba i gęsta,stety a może i niestety. ,,Stety,, bo ,mniej włosów straciłam ogólnie,ale niestety bo mi się chyba te doczepy nie utrzymają jak mówicie włosy mam gęste i grube ale grzywkę powiedziałam żeby dobrała możliwie jak najwęższą i najcieńszą,dosłownie tyle co by troszkę czoło przykryć,i oczywiście bez prześwitów czoła. najlepeij będzie jak pójdę do sklepu i poprzymierzam,tylko nie weim gdzie takowy mogę znaleźć,mieszkam w puławach. do Lublina bym musiala pojechać

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

ale nie zamówiłam(zapomniałam dokończyć) ponieważ chciałam jeszcze raz przeanalizowac za i przeciw. Trochę droga przesyłka jest,lepeij opłacałoby mi się wsiąśc w pociąg i pojechać do lublina,przy okazji wiem jaki jest połysk,dokłądnie dobieram kolor włosów. Na allegro trochę jest to niewyraźne. Albo są dwa pasma identyczne,dosłownie takie same bielutkie,jasny blond-a pisze ,że jedno to ciemny blond a drugie jasny blond. Ja mam jasny słoneczny blond,zresztą też zależy w jakim świetle. W dziennym jest biały,w żarówkowym bardziej żołty,na zdjęciach biały z prześwitami jasno żótymi,dlatego naprawdę cięzko mi było wybrac kolor i zrezygnowałam.
Jesli grzywkie masz dosc cienka i do tego jeszcze prosta do linii brwii to niestety nie ma takiej mozliwosci,jak przedluza sie wlosy to gore sie zostawia co by laczenia przykryla,wiec niestety musisz czekac az odrosnie
co do wlosow clip in to raczej nie polecam poniewaz my u nas w salonie doczepiamy to tylko do dluzszych wlosow bardziej w celu zageszczenia do uczesania np,sa to wloski przyczepiane na raz ,pozniej je sciagasz i znow mozesz zalozyc ale do swojej grzywki nie przyczepisz bo jest za krotka i za cienka a te wloski clip in wygladaja tak
http://www.google.co.uk/imgres?um=1&...83&tx=63&ty=73
wiec sama mozesz stwierdzic,ze sie nie nadaja .
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:52.