Warszawa - Klub Proactiv Andrzej Supron fitness - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-25, 13:23   #1
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Arrow

Warszawa - Klub Proactiv Andrzej Supron fitness


hej Fitnesski

szukam wlasnie jakiegos fajnego klubu fitness w Warszawie i natknelam sie na klub Proactiv na ul.Miedzianej : http://www.proactiv.warszawa.pl/index.html

interesuja mnie zajecia fitness i silownia, a tutaj dodatkowo w cenie karnetu jest tez sauna i jacuzzi, wiec oferta wydaje sie super!

czy ktoras z Was miala moze okazje uczeszczac do tego klubu? jesli tak to prosze o jakies dodatkowe informacje i opinie, bede bardzo wdzieczna

kilka rzeczy ktore mnie interesuja to:
jak oceniacie zajecia (instruktorow) fitness?
czy w klubie jest czysto i czy jest mila atmosfera?
czy pomieszczenia sa klimatyzowane?
czy sprzety na silowni sa sprawne?
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 19:48   #2
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Warszawa - Klub Proactiv Andrzej Supron fitness

podbijam prosze o jakies opinie
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 17:10   #3
madziosz
Raczkowanie
 
Avatar madziosz
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa :]
Wiadomości: 239
GG do madziosz
Dot.: Warszawa - Klub Proactiv Andrzej Supron fitness

Nie znam tego klubu,ale możesz obejrzeć ten http://bodyshape.waw.pl/
Uczęszczam tam na basen,w jakiej dzielnicy Warszawy mieszkasz?
__________________
''Wiele dróg, wiele myśli,
daj Bóg, żebym był w tym, miejscu, gdzie mam być
jak najbliżej prawdy. ''

[POE-Wiele Dróg ]
madziosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 22:32   #4
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Warszawa - Klub Proactiv Andrzej Supron fitness

hej dziekuje za linka, niestety to daleko ode mnie mieszkam na Muranowie/Woli (al.Jana Pawla)...
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 00:23   #5
alecrim9999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 293
Dot.: Warszawa - Klub Proactiv Andrzej Supron fitness

hej!
ja do niego chodze. tzn proactiv. juz odpowiadam.

jak oceniacie zajecia (instruktorow) fitness?
w sumie bylam chyba tylko 3 razy. na 3 roznych. szczerze... bardzo nie polecam Dance-costam. Nie pamietam dla jakiej grupy jesli chodzi o zaawansowanie to byly zajecia, ja na pewno bylam mocno poczatkujaca (1raz) i jestem bardzo niezadowolona. Choleeeernie szybko wszystko bylo wykonywane. I zamilowanie kobiety do obrotów co poskutkowalo u mnie koszmarna kontuzja kolan juz w trakcie cwiczen. Moze gdyby sie mialo specjalne buty-jak do tanca- gdzie na czubkach mozesz sie slizgac i obracac to by nie bylo zle. Ale jesli masz zwykle adidasy to w trakcie obrotu cale cialo Ci sie obraca a od kolan w dol stoisz w miejscu. Do tej pory mam problemy. Wiecej nie poszlam.
Inne cwiczenia tbc itd byly w porzadku. Tez szybko. Moim zdanie mogloby byc ciuuut wolniej - a to byly juz dla poczatkujacych.
Ogolnie nie polubilam fitnessu.
czy w klubie jest czysto i czy jest mila atmosfera?
W klubie jest czysto, przyjemnie. Silownia nie wyglada jakos super nowoczesnie jesli chodzi o ''wystroj'' ale to naprawde w niczym nie przeszkadza. moim zdaniem. Zreszt na stronie sa zdjecia. wszystkie ''maszyny'' sa czyste, raczej nowe/nowoczesne-przynajmniej aeroby, ja jestem na tak.
czy pomieszczenia sa klimatyzowane?
tak jest klimatyzacja z tego co pamietam. chociaz jak chodzilam latem to rzadko byla wlaczona i raczej bylo mi goraco. Ale stoja wiatraki wiec mozna sobie wlaczyc.
czy sprzety na silowni sa sprawne?
sprzety sprawne. jest ich duzo. chyba 4 bieznie, duzo steperow, kilka rowerkow

Teraz ode mnie.
Opieka instruktorska... Nic Ci tu ne powiem:na tym si ezawiodlam bedac po raz pierwszy. Akurat mialam pecha bo byly godziny ''szczytu'' i koles nie mial czasu. W zyciu nie bylam na silowni i naprawde nie mialam pojecia co nalezy robic, od czego zaczac. Moze smieszne ale jak sie wchodzi pierwszy raz to naprawde traci sie glowe. Stalam i czekalam az ktos mi powie, w koncu si ezlitowali i jeden powiedzial zebym sobei na rowerku pojezdzila. Mialo byc 20 minut ale ze nikt nowy nie przychodzil-bo chcialam zobaczyc jaka kolejnosc maja inni- to bylam 40. W koncu zrozumialam na czym to polega... Pozniej juz bylo ok. Widzialam ze zawsze jak ktos mial problem to instruktorzy byli i rozmaiwali. Takze moze poprostu mialam pecha...
Tlumow tam chyba nigdy nie ma. Naprawde. Zawsze jest co robic.
Sauna jest, jacuzzi jest i szczerze pwoiem ze ono zadecydowalao ze tam poszlam ale... ani razu nie korzystalam. Jak do niego poszlam to tak jakos...niefajnie. Tzn sama ta wanna. 2 mlodosc.
Ale ktos tam korzystal. A ja do kogos nie dolacze bo sie wstydze
I..chyba tyle.
Jest worek treningowy, jest waga z tymi wszystkimi pomiarami, zawswze duzo gazetek..
Mi sie w sumie podobalo. I jest najbardziej orzystny cenowo czego by nie mowic.
ja teraz jeszcze chce jeden klub niedaleko mnie wyprobowac i jak nie ten kolo mnie to tam bede na stale.
alecrim9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 00:25   #6
alecrim9999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 293
Dot.: Warszawa - Klub Proactiv Andrzej Supron fitness

hej!
ja do niego chodze. tzn proactiv. juz odpowiadam.

jak oceniacie zajecia (instruktorow) fitness?
w sumie bylam chyba tylko 3 razy. na 3 roznych. szczerze... bardzo nie polecam Dance-costam. Nie pamietam dla jakiej grupy jesli chodzi o zaawansowanie to byly zajecia, ja na pewno bylam mocno poczatkujaca (1raz) i jestem bardzo niezadowolona. Choleeeernie szybko wszystko bylo wykonywane. I zamilowanie kobiety do obrotów co poskutkowalo u mnie koszmarna kontuzja kolan juz w trakcie cwiczen. Moze gdyby sie mialo specjalne buty-jak do tanca- gdzie na czubkach mozesz sie slizgac i obracac to by nie bylo zle. Ale jesli masz zwykle adidasy to w trakcie obrotu cale cialo Ci sie obraca a od kolan w dol stoisz w miejscu. Do tej pory mam problemy. Wiecej nie poszlam.
Inne cwiczenia tbc itd byly w porzadku. Tez szybko. Moim zdanie mogloby byc ciuuut wolniej - a to byly juz dla poczatkujacych.
Ogolnie nie polubilam fitnessu.
czy w klubie jest czysto i czy jest mila atmosfera?
W klubie jest czysto, przyjemnie. Silownia nie wyglada jakos super nowoczesnie jesli chodzi o ''wystroj'' ale to naprawde w niczym nie przeszkadza. moim zdaniem. Zreszt na stronie sa zdjecia. wszystkie ''maszyny'' sa czyste, raczej nowe/nowoczesne-przynajmniej aeroby, ja jestem na tak.
czy pomieszczenia sa klimatyzowane?
tak jest klimatyzacja z tego co pamietam. chociaz jak chodzilam latem to rzadko byla wlaczona i raczej bylo mi goraco. Ale stoja wiatraki wiec mozna sobie wlaczyc.
czy sprzety na silowni sa sprawne?
sprzety sprawne. jest ich duzo. chyba 4 bieznie, duzo steperow, kilka rowerkow

Teraz ode mnie.
Opieka instruktorska... Nic Ci tu ne powiem:na tym si ezawiodlam bedac po raz pierwszy. Akurat mialam pecha bo byly godziny ''szczytu'' i koles nie mial czasu. W zyciu nie bylam na silowni i naprawde nie mialam pojecia co nalezy robic, od czego zaczac. Moze smieszne ale jak sie wchodzi pierwszy raz to naprawde traci sie glowe. Stalam i czekalam az ktos mi powie, w koncu si ezlitowali i jeden powiedzial zebym sobei na rowerku pojezdzila. Mialo byc 20 minut ale ze nikt nowy nie przychodzil-bo chcialam zobaczyc jaka kolejnosc maja inni- to bylam 40. W koncu zrozumialam na czym to polega... Pozniej juz bylo ok. Widzialam ze zawsze jak ktos mial problem to instruktorzy byli i rozmaiwali. Takze moze poprostu mialam pecha...
Tlumow tam chyba nigdy nie ma. Naprawde. Zawsze jest co robic.
Sauna jest, jacuzzi jest i szczerze pwoiem ze ono zadecydowalao ze tam poszlam ale... ani razu nie korzystalam. Jak do niego poszlam to tak jakos...niefajnie. Tzn sama ta wanna. 2 mlodosc.
Ale ktos tam korzystal. A ja do kogos nie dolacze bo sie wstydze
I..chyba tyle.
Jest worek treningowy, jest waga z tymi wszystkimi pomiarami, zawswze duzo gazetek..
Mi sie w sumie podobalo. I jest najbardziej orzystny cenowo czego by nie mowic.
ja teraz jeszcze chce jeden klub niedaleko mnie wyprobowac i jak nie ten kolo mnie to tam bede na stale.
alecrim9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 09:48   #7
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Warszawa - Klub Proactiv Andrzej Supron fitness

alecrim,baaardzo Ci dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz!!! tak, cenowo bardzo korzystnie tam wychodzi, a widze ze wszystko jest ok wiec chyba sie zdecyduje
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-28, 23:37   #8
alecrim9999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 293
Dot.: Warszawa - Klub Proactiv Andrzej Supron fitness

oj dopiero zobaczylam ze 2 razy mi wkleilo przepraszam.
rzeczywiscie jest fajnie. tzn jak dla mnie bo jednak jest 135zl za wszystko, oplata wpisowa tylko 35. no i czasowo bez ograniczen jesli chodzi o studencki. a wszedzie kurcze jest do 15-16. nie wiem jakiemu studentowi pasuje chodzenie na silownie do 15.
takze naprawde polecam na te minusy mozna przymknac oko jesli wie sie jakie sa
alecrim9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 12:35   #9
Marlena_24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Warszawa - Klub Proactiv Andrzej Supron fitness

hej dziewczyny. Czy możecie mi powiedzieć coś na temat tego klubu? chodzi ktoraś z was może teraz do niego? Zamierzam się zapisać do ,, jakiegoś " klubu by pozbyć się brzuszka a słyszałam,że ten jest całkiem dobry. proszę o wasze opinie
Marlena_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-01 13:35:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:12.